+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 1 2
Prikaz rezultata str. 21/36

Tema: Karolina Vidović-Krišto

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    Što se tiče karoline ona osim što je pametna i hrabra je aktivna vrijedna i sveprisutna sve ono što smo zamjerali hasanu i esih. Čista petica je karolina
    i lijepa i elokventna

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    To je toliko besmisleno, raspravljati se oko nekakve maske.

Ne postoje vazniji problemi u Hrvatskoj?
    Ko raspravlja? I ne, trenutno ne postoji važniji problem od ove falše pandemije. Koji će svakim danom postajati sve važniji i važniji..pa ćeš valjda i ti skužit njenu važnost.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    i lijepa i elokventna
    izbjegavam to plašim se da forum ne čita veljača da ne zatvori i mene i forum
    nego opet ta inatljiva karolina i njeno inzistiranje na glupim stvarima da se primjerice govori hrvatskim jezikom
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

izbjegavam to plašim se da forum ne čita veljača da ne zatvori i mene i forum
    nego opet ta inatljiva karolina i njeno inzistiranje na glupim stvarima da se primjerice govori hrvatskim jezikom
    Lol. Taman sam doša ovdje to reć.

Dobro za tebe je fals epidemija, meni nije jer poznajem vec nekoliko ljudi koji su umrli od tog virusa, izmedju ostalih covjek koji je u tri dana dobio upalu pluca i preminuo.

Da ne sirimo sad temu, bezveze cemo se uvjeravati u nesto.

Karolina se po meni previse trosi na ovoj gluposti, stavi masku i tjeraj dalje.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Kristo uziva u tome kada ovima vadi mast, ima zeludac za to.
    Ima taj fighterski djir i apetit, i to ce joj trebati. Plus, dosta je aktivna sto ce ljudi cijeniti.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Dobro za tebe je fals epidemija, meni nije jer poznajem vec nekoliko ljudi koji su umrli od tog virusa, izmedju ostalih covjek koji je u tri dana dobio upalu pluca i preminuo.

Da ne sirimo sad temu, bezveze cemo se uvjeravati u nesto.

Karolina se po meni previse trosi na ovoj gluposti, stavi masku i tjeraj dalje.
    Evo ti si prvi/jedini kojeg "poznajem" da poznaje nekoga ko je umra od tog virusa. Jedino mi nije jasno kako su ljudi obolijevali od upale pluća prije nego što je ovaj virus izviria na scenu.

Svaka čast Karolini, zatrčala se uz stepenice gore u Sabor da veli provokatorskoj četnikuši da nema kaj u Hrvatskom Saboru pričati srpskim jezikom.

Di su ostali desničari da ne reagiraju na ove provokacije?

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Svaka čast Karolini, zatrčala se uz stepenice gore u Sabor da veli provokatorskoj četnikuši da nema kaj u Hrvatskom Saboru pričati srpskim jezikom.

Di su ostali desničari da ne reagiraju na ove provokacije?
    Smetaju im maske
    Nisam ni znao da je karolina moja ljuta sremica ( rođena vukovarka) e nju će zaustavit kad na vrbi rodi grožđe
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Valjalo bi da imamo nekoga s mudima,pitati cetnikusu na cijem je traktoru otisla sa otazbine?

Smetaju im maske
    Nisam ni znao da je karolina moja ljuta sremica ( rođena vukovarka) e nju će zaustavit kad na vrbi rodi grožđe
    Ljuta trava, za ljuti ranu izgleda.

Ne znam... Meni se sviđa taktika koju je izabrala. Ja ću po vama osuti paljbu... A vi, pošto ionako nemate šta reći pitanje je trena kad ćete krenuti ad hominem, pa da se jad još bolje vidi, eto vam kost u vidu nenošenja maske, zakonom nepropisane. Kako je samo onog Macana po propisu uklonila iz emisije. Bit će toga još, tek je počela sa istjerivanjem primitivizma iz političke estrade.

Meni se ne sviđa. jer ne može govorit radi toga što je stalno prekidaju i ni o čemu drugome se ne priča u vezi nje osim maske. Umjesto da govori o ovoj sramoti koja se trenutno događa u Hrvatskoj ona se iscrpljuje na masci.

To čak u jednu ruku stvara odbojnost prema njoj u dobrom dijelu društva. Uopće me ne zanima jel maska potrebna ili nije jel koristi ili ne. I ja stavim masku kad idem u dućan i briga jel koristi ili ne.

Mogla je ovo vrijeme iskoristit u ovo doba sveopće šutnje i postaviti tolika pitanja. Ali ne. Ona se inati na nebitnoj stvari. Nebitnoj u saboru. Picaferaj nemoj mi sad pisat eseje o masci i lažnoj pandemiji, to me ne zanima u ovom kontekstu.

I jučer je mogla umjesto što propitkuje o jeziku, nešto što je već isfuro Zekanović kad je isto jednom pitao onu Jeckov, mogla ju je pitati jel osuđuje velikosrpsku agresiju koja uzrokovala i njezino bivstovanje u koloni i ako joj nije bitna nacionalnost što radi u srpskoj ekstremnoj nacionalističkoj stranci koja je povela krvavu agresiju na Hrvatsku. To bi bilo poentiranje i na onaj sramni aplauz i na svo nagvažđanje te manipulatorice.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 01-08-2020 at 13:32
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Smetaju im maske
    Rođena u Vukovaru ali porijeklom iz Livna. Mislim nije to sad najbitnije ali da je baš Sremica i nije.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ono Avgust-Kolovoz i Hiljada-Tisuća mi je bez veze. Puno pametnije i efikasnije bi bilo da je pitala da joj odgovori koji je uzrok bija da je otišla na traktoru za srbiju i ko je odgovoran za traktorijadu 95.
    Torcida old school. 57 g, 150/200(+ -)

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Meni se ne sviđa. jer ne može govorit radi toga što je stalno prekidaju i ni o čemu drugome se ne priča u vezi nje osim maske. Umjesto da govori o ovoj sramoti koja se trenutno događa u Hrvatskoj ona se iscrpljuje na masci.

To čak u jednu ruku stvara odbojnost prema njoj u dobrom dijelu društva. Uopće me ne zanima jel maska potrebna ili nije jel koristi ili ne. I ja stavim masku kad idem u dućan i briga jel koristi ili ne.

Mogla je ovo vrijeme iskoristit u ovo doba sveopće šutnje i postaviti tolika pitanja. Ali ne. Ona se inati na nebitnoj stvari. Nebitnoj u saboru. Picaferaj nemoj mi sad pisat eseje o masci i lažnoj pandemiji, to me ne zanima u ovom kontekstu.

I jučer je mogla umjesto što propitkuje o jeziku, nešto što je već isfuro Zekanović kad je isto jednom pitao onu Jeckov, mogla ju je pitati jel osuđuje velikosrpsku agresiju koja uzrokovala i njezino bivstovanje u koloni i ako joj nije bitna nacionalnost što radi u srpskoj ekstremnoj nacionalističkoj stranci koja je povela krvavu agresiju na Hrvatsku. To bi bilo poentiranje i na onaj sramni aplauz i na svo nagvažđanje te manipulatorice.
    Ne pišem eseje o ničemu, prelin sam za tu vrstu aktivnosti a i da nisam ne vidim nikakvog smisla to činit. Pitanje je što je Karolina čula od "povijesnog" govora, jel' čula cijeli govor il' samo neki dio s obzirom da nije bila u Sabornici kad je ova "djevojčica iz kolone" počela kenjat. A i pitanje je jel' mogla replicirati onako kako bi ti, i ja, želio da replicira s obzirom na zadihanost od trčanja i na činjenicu da joj je vitez odma upa u riječ i preusmjerio temu na njeno "nepoštivanje poslovnika".

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove