+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 5 6 7 8 9 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 121/177

Tema: Karolina Vidović-Krišto

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Joj daj, neću se stoputa vraćat na tu izlizanu mantretinu ničim potkrijepljenu.
    Osim time kaj NZH više ne postoji. Ili postoji, ali izgleda kao da ne postoje.

.....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Sretno im u bespućima političke irelevantnosti.

Ne znam koji su planovi gospođe Vidović Krišto i Dr. Vrkljana ali se toplo nadam da neće osnivati novu stranku. Ima dovoljno stranka na desnici i mogu se pridružiti jednoj. Karolini bi najbolje odgovarao NHR; oni su nacionalisti, desni, konzervativni i bez ALI.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Vrkljan u budnici, nadam se da uskoro gostovati karolina.

Karolina ne odustaje o događajima u Vukovaru.

Ministar Božinović odgovorio je zastupnici Vidović Krišto, ali kako ona kaže, ministrov dopis ne sadrži odgovore na postavljena pitanja. Stoga je ponovno pisala ministru Božinoviću. Objavu prenosimo u cijelosti.

"Poštovani gospodine ministre,

Dana 2. veljače 2021. primila sam Vaš odgovor na moj dopis od 20. siječnja 2021., na kojemu Vam zahvaljujem.

Nažalost, Vaš dopis ne sadrži odgovore na sva moja pitanja, a koncipiran je na način koji daje naslutiti da se skrivaju neugodne činjenice.

Navodite da su se sukobile navijačke skupine Bad Blue Boys i 'Delije', te navodite da su dva pripadnika 'Delija' prekršajno prijavljena, jedan za nezakonito posjedovanje oružja, a drugi zbog kršenja samoizolacije. Ne navodite, pak, jesu li zadržani u pritvoru.

Nadalje, Vaš opis događanja incidenta u policijskoj postaji s trojicom mladića Bad Blue Boysa je nerazuman, te daje zaključiti da skrivate stvarne činjenice. Moje je pitanje glasilo je li policijski službenik sam u sobi – što je protivno policijskim pravilima – fizički zlostavljao pripadnike Bad Blue Boysa i vršio psihički pritisak na njih, što je izazvalo incident.

Vi navodite kako ih je on informirao da će protiv njih biti podnesene kaznene prijave, što je izazvalo fizički sukob – ključno pitanje je, je li taj policijski službenik bio sam u sobi s mladićima.

Nadalje, niste odgovorili je li to bio oblik psiho-terora nad njima, i kao drugo, ključno, je li navedeni policijski službenik pripadnik navijačke skupine 'Delije'.

U Izvorišnim osnovama Ustava RH opisano je da je Hrvatska nastala u Domovinskom ratu između 1991. i 1995., i da je bila žrtva agresije. U čl. 1 Republika Hrvatska je Ustavom definirana kao nedjeljiva i jedinstvena država. U čl. 5 određeno je da je svatko dužan poštivati ustavne odredbe.

Gospodine ministre, navijačka skupina 'Delije' javno ugrožava sve tri navedene ustavne odredbe, osporavaju hrvatski teritorijalni integritet i pozivaju na odvajanje pojedinih dijelova hrvatskog državnog teritorija. Ovdje nije potrebno biti ustavni stručnjak da bi se zaključilo kako je djelovanje skupine 'Delije' u Hrvatskoj protuustavno te se ima zabraniti.

Imate primjer iz lipnja prošle godine, gdje je Vaš kolega njemački ministar unutarnjih poslova Horst Seehofer zabranio desnu ekstremističku skupinu 'Nordadler' iz razloga što je njezino djelovanje bilo protivno ustavnim načelima Savezne Republike Njemačke.

Niste mi, nažalost, odgovorili je li policijski službenik iz Vukovara član 'Delija', a to ste mi dužni odgovoriti, ali ste mi odgovorili da u Hrvatskoj djeluje navijačka skupina 'Delije' što je nedopustivo!

S obzirom na gore navedene ustavne odredbe zahtijevam od Vas kao ministra unutarnjih poslova da zabranite rad navijačkoj skupini 'Delije'!

Slijedom toga, podrazumijeva se da nijedan zaposlenik u državnoj službi ne smije biti članom/ pripadnikom te skupine uključujući i policijske službenike.

Gospodine ministre, Vi ste dužni štititi hrvatski Ustav!

Stoga Vas molim žurno pristupite rješavanju opisanog bezakonja i kršenja Ustava RH", stoji u priopćenju koje potpisuje zastupnica Vidović Krišto.

https://direktno.hr/domovina/vidovic...vljena-222699/

Odlična je, šteta je kaj nema još i Glave u Saboru, 2 takva čovjeka bi srušila ovu vladu.

Karolina razmišlja da osnuje stranku... eh da, svaki desničar u Hrvatskoj ima svoju stranku!

Mislim da je to promašaj; ima hrpa stranaka na desnici pa neka se priključi jednoj.
    Još jedna stranka znači dodatno osipavanje onako osipanih glasova na rascjepkanoj desnici.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Jedina nacionalistička stranka kojoj bi politički profil poput KVK mogao težiti su NHR. Al pošto se ne zna jel oni uopće postoje , logično je da ide osnivat svoju stranku. Pa neće valjda u MOST koji je nit sim ni tam ili gdje, kod Suverenista ili kod Tomašićke.

Ja sam zadovoljan s time da ona ide osnivat stranku. Ona je lider, nije za "jednu od".

Jedino joj zamjeram što se tuži sa onim komunikacijskim redikulom Macanom. To joj je ne treba. Orao ne lovi muhe.

Jedina nacionalistička stranka kojoj bi politički profil poput KVK mogao težiti su NHR. Al pošto se ne zna jel oni uopće postoje , logično je da ide osnivat svoju stranku. Pa neće valjda u MOST koji je nit sim ni tam ili gdje, kod Suverenista ili kod Tomašićke.

Ja sam zadovoljan s time da ona ide osnivat stranku. Ona je lider, nije za "jednu od".

Jedino joj zamjeram što se tuži sa onim komunikacijskim redikulom Macanom. To joj je ne treba. Orao ne lovi muhe.
    Ako NHR još postoji to je samo zato jer niko se nije potrudio deregistrirat stranku. Doživjeli su pravi potop na na zadnjim izborima i to u koaliciji sa još 2 stranke pa nemaju nikakve budućnosti. Pa i ja podržavam osnivanje nove stranke od strane Karoline.

Da, čula sam da se sudi sa Macanom samo ne znam oko čega?

Karolina je lider ali opet sama ne može puno. Ne vidim kako bi još jedna stranka na desnici išta promijenila osim dodatno rascjepkala glasove.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Da, čula sam da se sudi sa Macanom samo ne znam oko čega?

Karolina je lider ali opet sama ne može puno. Ne vidim kako bi još jedna stranka na desnici išta promijenila osim dodatno rascjepkala glasove.
    Tužila je Macana za ono kad ju je u Otvorenom nazvao spodobom.

Upravo zato što sama ne može ništa i osniva stranku. Glasovi na desnici ne mogu biti rascjepkaniji nego što to sada jesu. Pa postoji nada da bi njena stranka mogla napraviti neki pozitivni pomak i biti prava desnica što nijedna stranka na desnici danas nije.

Generacija obnove je prava desnica, samo kaj su mala stranka. NRH isto, ali su na aparatima za održavanje. Generacija obnove ima sve mlade ljude koji se tek poslovno i životno ostvaruju i vrlo vjerojatno imaju budućnost na političkoj sceni.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Generacija obnove je prava desnica, samo kaj su mala stranka. NRH isto, ali su na aparatima za održavanje. Generacija obnove ima sve mlade ljude koji se tek poslovno i životno ostvaruju i vrlo vjerojatno imaju budućnost na političkoj sceni.
    da, al to je još samo prilično nepoznati aktivizam.

da, al to je još samo prilično nepoznati aktivizam.
    Možda, ali su poprilično obrazovani, nacionalno samosvjesni ljudi i domoljubi. Trenutno im je aktivizam koncentriran na rasprave po pivnicama o važnim temama, što opet pokazuje da su poprilično obrazovani, upućeni u povijest i rekao bih, jako ambiciozni. Ak me razmeš na kaj ciljam.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Možda, ali su poprilično obrazovani, nacionalno samosvjesni ljudi i domoljubi. Trenutno im je aktivizam koncentriran na rasprave po pivnicama o važnim temama, što opet pokazuje da su poprilično obrazovani, upućeni u povijest i rekao bih, jako ambiciozni. Ak me razmeš na kaj ciljam.
    Boldano je istina. Ali je također istina da su politički totalno nepismeni. Kampanja im je bila katafuckinstrofa, sastojala se uglavnom od napada na Škoru. Oni su bili koalicijski partner Neovisnima i sada su nula kao i partneri im na prošlim izborima.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Boldano je istina. Ali je također istina da su politički totalno nepismeni. Kampanja im je bila katafuckinstrofa, sastojala se uglavnom od napada na Škoru. Oni su bili koalicijski partner Neovisnima i sada su nula kao i partneri im na prošlim izborima.
    Je, ali im je to dobra pouka za dalje. Fali im iskustva.

Za Čirka iz GO-a sam glasala, bio je nositelj u mojoj izbornoj jedinici.

Već sutra bi mogla glasati za Karolinu, podržavam ju u potpunosti ali osnivanje nove stranke smatram greškom.
    Toliko je stranaka na desnici i prilikom njihovih osnivanja bilo je puno nade da je "to sada to" pa na kraju ćorak.
    Bojim se da bi tako moglo biti i sa Karolininom budućom strankom ako uopće krene u tu priču.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove