+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 9 PrviPrvi ... 4 5 6 7 8 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 101/177

Tema: Karolina Vidović-Krišto

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    NHR su se srušili ka kula od karata a nije ih niko srušija nego sami sebe.
    Koliko znam stranka još uvijek postoji. Zašto bi oni za išta bili krivi; zato što je Esih odbila slušati Bujanca?!

Iza DP-a se isto krije Bujanec a gdje se on umiješa nema sreće.

Dobar potez od Karoline; otpočetka ja nju ne zamišljam u Škorinom DP-u. Ona je sve ono što on nije: hrabra, rječita, beskompromisna, desna cijelim svojim bićem i toga se ne srami. Ne štedi nikoga i rešeta ove leftadrde, jugolevičare i ostali antihrvatski šljam. Da je ona bila u onoj debati očitala bi bukvicu Pejovićki; e, to bi bilo za anale za razliku od uplašenog Škore!
    Potajno se nadam da će prijeći u NHR...
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Nista novo na desnicim, ocekujem osnivanje nove stranke, pa jos jedne, pa jos jedne.

Retardi.

Koliko sam ja skužio iz DP su zamjerili KVK što je otvarala teme bez dogovora za klubom. Sigurno njima nije odgovarala oštrina njezinih govora. To mi je od početka bilo sumnjivo da je to agenda DP. Mislim što je Škoro i ekipa oko njega. Potencijalni novi HDZ.

KVK i nije za običnog člana. Ona je rođena za lidera.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Je je,lidera sebe i svog muza...
    Nema od nje nista

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Koliko sam ja skužio iz DP su zamjerili KVK što je otvarala teme bez dogovora za klubom. Sigurno njima nije odgovarala oštrina njezinih govora. To mi je od početka bilo sumnjivo da je to agenda DP. Mislim što je Škoro i ekipa oko njega. Potencijalni novi HDZ.

KVK i nije za običnog člana. Ona je rođena za lidera.
    Lidera kao takvoga imamo samo jednoga, a nije politicar.
    Jedino pokret je na kraju djelotvoran, jer pojedinac klekne pred ovim ili onim. Cak najvjerniji poput Ratzingera su kleknuli, zasto se nebi jedna Karolina zeznula. A sa pokret ne mislim na Domovinski, ne nuzno.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Naziru se konture onoga što se i naziralo. Karolina je bila preekstremna za Škoru i ekipu. Jer ipak su oni prvenstveno biznis ekipa koja mora biti dobra sa dubokom državom ako žele dodatno profitirat. Otvaranje afera njima ne paše. Vršili su pritisak na Vrkljana kao predsjednika kluba da spriječi Karolinu, on nije htio, smijenili su ga, dakle Karolini nije bilo opstanka u DP osim da ušuti a Vrkljan nije htio ići protiv nje. I to je sva priča o "soliranju" KVK.

Škoro je od početka sumnjiv jer su ga gurali svi mediji, svi smo sumnjali da je kontrolirana domoljubna desnica. Ispušni ventil za nas razočarane birače. Ne znam kaj bih rekao, s jedne strane je Plenkoviću stalo da DP ima čim manje mandata, a s druge strane Škoro glumi ikebanu, rijetko istupa protiv vlade, a kad to radi kritike su mu otupjele oštrice.

Karolina s druge strane kritizira vlast stalno, oštro i kaže sve što i mi mislimo. Za razliku od Škore nema sustezanja. Meni je ona više po ukusu i zasad sam uz nju. Ovaj Vrkljan je doduše sumnjiv zbog prijateljstva s Berošom.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Sve su to govna.

Čak je i Peternel potvrdio da su sprječavali Karolinu Vidović Krišto da govori o ulozi Peđe Grbina u Uljaniku i to obrazložio da su mislili da bi to bilo mješanje (dan prije izbora u SDP-eu) u poslove druge stranke. Kakvo bizarno objašnjenje. Smiješno. Komično.

Tj rekao je da je ona mogla govoriti u svoje ime a ne u ime kluba. Vrkljana se pritiskalo kao predsjednika kluba da je "disciplinira". Mislim to je sve očekivano. Te priče Škore o žetončićima HDZ-ea je samo spinanje. Očito su sve uradili da ih istjeraju iz kluba. Vrkljana kao člana DP a Krišto kao članicu kluba. Ne žele otvarati afere, žele samo generalno govoriti o kriminalu a kad dođe do konkretne priče oni bi povukli kočnicu. Zašto. zato jer su biznis ekipa ono što odpočetka neki govore. Inače ih ne bi financiralo PPD koje je odjednom od tvrtke sa 100 000 kuna prihoda došlo da nekoliko milijardi kuna prihoda vezanog uz ruski plin a sve za vrijeme notornog HNS-ovog Vrdoljaka. I općenito njihova priča, ne želimo Plenkovića za premijera mi je onako sa strane bila čudna. Znači HDZ je dobar samo Plenković nije.

To sve izgleda kao opet ista priča, razjedinjavanje desnice ali Škoro i ta ekipa nikad i nisu bili desnica. Njihovo glasačko tijelo da ali oni ne, ( i HDZ-ovo glasčako tijelo je pretežno desno). Inače što bi tamo radio jedan Peternel. Pa onaj Grujić.

Škorine izjave u kampanji, njegovo odricanje od hrvatske vojske u 2. svj. ratu, i još dosta izjava budile su sumnju pa tako ja osobno nisam htio glasati za njega na predsjedničkim izborima a na parlamentarnim, da sam bio u mogućnosti, glasao bi samo za KVK.

Jer ako pogledamo što mi pričamo ovdje i što ona priča, to se skoro podudara. Pa ako ona nije u pravu onda ni mi ovdje nismo u pravu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-01-2021 at 21:53

Naziru se konture onoga što se i naziralo. Karolina je bila preekstremna za Škoru i ekipu. Jer ipak su oni prvenstveno biznis ekipa koja mora biti dobra sa dubokom državom ako žele dodatno profitirat. Otvaranje afera njima ne paše. Vršili su pritisak na Vrkljana kao predsjednika kluba da spriječi Karolinu, on nije htio, smijenili su ga, dakle Karolini nije bilo opstanka u DP osim da ušuti a Vrkljan nije htio ići protiv nje. I to je sva priča o "soliranju" KVK.
    Da, ovo je jako dobro sročeno.

Na prvu sam joj zamjerio kad sam cuo da je gostovala kod musli mainstrem media...ali na koncu im je zapaprila s trećim entitetom, pa to nije uradio ni jedan političar niti politički Hrvat, ni ratni profiter, zvani gospodarstvenik, kler u Islamabadu od njih niti ocekujem, ni iole značajnija figura od strane Hrvata u centru Islamabada iz BiH, ovo je kolosalan iskorak za marginalnu desnicu u HR, bolje i od dolaska Milanovića u Mostar, kad je trebalo, a trebalo je davno prije. U svakom slučaju, gospođo Krišto moj duboki naklon.
    Posljednje uređivanje od ivica : 08-01-2021 at 20:11

Nek se ona i Penava priklone Hrastu, a ove ostale ostave da budu mlako-domoljubna stranka. MDP. Hoće li se Prkačin javiti za riječ u ovom mandatu, prvo je rekao da će im dati mir 3 mjeseca pa kreće s kritikama vlasti. 3 mjeseca ili 3 godine?

Ma kakav Hrast. KVK je potencijal za nešto veliko. Hrast to ne može biti. KVK je jedina osoba zadnjih 20 godina koja je imala herca nešto reći u saboru a da ne kalkulira. Uz Glasnovića, samo što on nije imao tu širinu jer je bio ograničen i govorom i jezikom a i nije političar. On je vojnik.

Ovaj dio moje obitelji u ZG koji su glasali za DP, sviđa se Karolinino djelovanje i siguran sam da će glasati za nju ako bude imala neku stranku, pokret ili nešto slično.

Pa Hrast joj je najsličniji kao stranka, Zekanović jedino ima herca usprotiviti se vladajućima. Tu je i Ilčić koji valja. Nek još poberu Glavu i to bu prava domoljubna stranka.

To ne može privuć rekli bi komunisti široke narodne mase. To je ograničeno na 5%. A ako je to plafon onda bolje da se odmakne od politike.

Njezin cilj treba biti da ide ka 15-20%. za početak. Suverenisti i ta ekipa su partibrejkeri. A general je nažalost mislim politički potrošen a i umoran je čovjek. Silni ratovi ostave traga na čovjeku. Čovjek je dva puta bio klinički mrtav. On je na Kupresu dobio par metaka od kojeg jedan tik pored srca. Nošen je po snijegu i mećavi preko planininetine Koprivnice do Bugojna. To je medicinski fenomen i Božje čudo, njegovo preživljavanje.

Tu vidim jedino Penavu kao potencijalnog suradnika. Njoj su najbliži NZH. Jedino su se oni izjasnili kao hrvatski nacionalisti. Ostali se svi plaše pojma nacuionalizam od Škore preko MoST-ovaca do DP a ni Suverenisti se ne trse prozvati nacionalistima što je puno precuizniji pojam od desnice. Nije džabe silna energija uložena da se oni sruše. Ona, Penava, Bruna, Kartelo, pa i Karačić bila bi u startu dobra ekipa mada vjerojatno od toga neće biti ništa jer su NZH u banani , ne znam jel uopće postoje a i dvi jake žene u stranci, pogotovo kod nacionalista zna bit problem. Jugodesnica zna zatomit ega u zajedničkom cilju, naši ne.

Karolina kod Puljićke na N1. Vrlo dobra

Upala mi oko ekipa oko Škore na presici. Bivši Mostovci, ona Vukovićka, pa Dobrović, ne baš vesela atmosfera. Jasno je da Škorina ekipa polako propada. Karolina je otvoreno opstruirana a oni su baš kako se i mislilo, nit smrde nit mirišu.

Karolina opet jasna i samouvjerena.

To ne može privuć rekli bi komunisti široke narodne mase. To je ograničeno na 5%. A ako je to plafon onda bolje da se odmakne od politike.

Njezin cilj treba biti da ide ka 15-20%. za početak. Suverenisti i ta ekipa su partibrejkeri. A general je nažalost mislim politički potrošen a i umoran je čovjek. Silni ratovi ostave traga na čovjeku. Čovjek je dva puta bio klinički mrtav. On je na Kupresu dobio par metaka od kojeg jedan tik pored srca. Nošen je po snijegu i mećavi preko planininetine Koprivnice do Bugojna. To je medicinski fenomen i Božje čudo, njegovo preživljavanje.

Tu vidim jedino Penavu kao potencijalnog suradnika. Njoj su najbliži NZH. Jedino su se oni izjasnili kao hrvatski nacionalisti. Ostali se svi plaše pojma nacuionalizam od Škore preko MoST-ovaca do DP a ni Suverenisti se ne trse prozvati nacionalistima što je puno precuizniji pojam od desnice. Nije džabe silna energija uložena da se oni sruše. Ona, Penava, Bruna, Kartelo, pa i Karačić bila bi u startu dobra ekipa mada vjerojatno od toga neće biti ništa jer su NZH u banani , ne znam jel uopće postoje a i dvi jake žene u stranci, pogotovo kod nacionalista zna bit problem. Jugodesnica zna zatomit ega u zajedničkom cilju, naši ne.
    Pa zato i mora uzeti poznata lica, ona sama može uzeti 50.000 glasova, ali uz Glavu, Zekanovića, Ilčića, Penavu to ide na 200.000.

NZH su potrošena stranka, ne razumijem inzistiranje na njima? Gori su od Škore. Pogotovo Esih, je li ta žena još uvijek živi u Hrvatskoj? Radije nek uzme Generaciju obnove, mlade nacionalno osviještene, energičnu i obrazovanje ljude.

Dakle ovak, Ćirku i Generaciju obnove za područje Rijeke, Zekanovića za Šibenik, ona Dalmacija, Penava i Pavliček Vukovar, Ilčić Varaždin. Već solidan broj glasova.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 09-01-2021 at 09:19

Ne razumiješ insistiranje na NZH. Ne razumijem ja ni insistiranje na Ilčiću, Pavličeku i Zekanoviću. To nisu imena koja mogu ikad ići iznad par postotaka. I koji se nikad nisu izjasnili hrvatskim nacionalistima kao što su se to NZH izjasnili, bez straha od rekacije yumedija. Ovi drugi svi imaju strah od yumedija kako će ih okarakaterizirat.

Ne kažem da će biti išta od toga, Ne znam je li NZH uopće više postoje ali ona je po svom habitusu najsličnija njima.

Ne razumiješ insistiranje na NZH. Ne razumijem ja ni insistiranje na Ilčiću, Pavličeku i Zekanoviću. To nisu imena koja mogu ikad ići iznad par postotaka. I koji se nikad nisu izjasnili hrvatskim nacionalistima kao što su se to NZH izjasnili, bez straha od rekacije yumedija. Ovi drugi svi imaju strah od yumedija kako će ih okarakaterizirat.

Ne kažem da će biti išta od toga, Ne znam je li NZH uopće više postoje ali ona je po svom habitusu najsličnija njima.
    Zekanović i Pavliček su donijeli mandat u Sabor, Ilčić je bio blizu. NZH, osim Esih nitko nema taj kapacitet, a Esih je razbijačica domoljubnih opcija.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Zekanović i Pavliček su donijeli mandat u Sabor, Ilčić je bio blizu. NZH, osim Esih nitko nema taj kapacitet, a Esih je razbijačica domoljubnih opcija.
    Joj daj, neću se stoputa vraćat na tu izlizanu mantretinu ničim potkrijepljenu.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove