+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 9 PrviPrvi ... 3 4 5 6 7 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 81/177

Tema: Karolina Vidović-Krišto

Ovo je Karolinin veliki gaf. Javit se kod onog ljigavca Senada. Ne znam di joj ej bila pamet. Malo ju vadi to što je na kraju zabezkenula ljigavca Hadžifejzovića kad je rekla da je jedino rješenje, treći entitet za Hrvate i da nema nikakve logike dva antiteta i tri naroda. Toliko je bio zabezeknut i razočaran da je jedva odjavio emisiju. Najrađe bi je napao ali ne može jer ju je ranije hinjski nahvalio, pa je bila tišina koja para uši. Ništa ona posebno loše nije rekla pogotovo ne kontra BIH Hrvati što je neumni srbofili i orjunaši predbacuju ali realno, najveći fail je uopće javljati se u tu emsiiju ali možda i to ima smisla kad tamo kaže, jedino je rješenje treći entitet za Hrvate. Ipak, nije se trebala tamo javljat

.....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Karolina i Vrkljan napustili Domovinski pokret.

osobno sam to i prije očekivao. Jer ton i način kojim je govorila odmah sam znao da se neće svidjeti tetkastom Škori. Karolina bi trebala osnovati svoju stranku ili da se nekako dogovori sa NHR. Jer ona ima najviše političkog potencijala među hrvatskim nacionalistima. Ja bi osobno opet imao za koga glasati. Ovog Vrkljana ne znam dovoljno, par puta sam ga slušao u saboru i djeluje mi neloš intelektualno.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-01-2021 at 15:24

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Karolina i Vrkljan napustili Domovinski pokret.

osobno sam to i prije očekivao. Jer ton i način kojim je govorila odmah sam znao da se neće svidjeti tetkastom Škori. Karolina bi trebala osnovati svoju stranku ili da se nekako dogovori sa NHR. Jer ona ima najviše političkog potencijala među hrvatskim nacionalistima. Ja bi osobno opet imao za koga glasati. Ovog Vrkljana ne znam dovoljno, par puta sam ga slušao u saboru i djeluje mi neloš intelektualno.
    Povijest nas uči da su rijetki oni u politici koje se ne može kupit. Čisto sumnjan da ovo ima veze sa Škoron ili politikon DP.
    Torcida old school... 150/200

NHR su se srušili ka kula od karata a nije ih niko srušija nego sami sebe.

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Povijest nas uči da su rijetki oni u politici koje se ne može kupit. Čisto sumnjan da ovo ima veze sa Škoron ili politikon DP.
    Ja sam uvjeren da je KVK bila preekstremna za svilenog Škoru. Koji se grozi svakog ekstremizma. A ona je ekstremna tj. nije politički korektna. Realno bilo mi je čudno da ona i ovoliko egzistira u toj stranci di je npr jedna Ružica Vukovac bivša MOST-ovka pa i sam Škoro.

Isto tako sam uvjeren da se nju ne može kupit. Na HTV-eu je bila suspendirana zbog svojih stavova. Nije popustila.

Bilo kako bilo ona nije bila za DP niti je on za nju. Ne kažem da će politički uspjet. Možda i neće. Ali što će ona sa Škorom u stranci. U DP ima svašta.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-01-2021 at 16:32

Ja sam uvjeren da je KVK bila preekstremna za svilenog Škoru. Koji se grozi svakog ekstremizma. A ona je ekstremna tj. nije politički korektna Realno bilo mi je čudno da ona i ovoliko egzistira u toj stranci di je npr jedna Ružica Vukovac bivša MOST-ovka pa i sam Škoro.

Isto tako sam uvjeren da se nju ne može kupit. Na HTV-eu je bila suspendirana zbog svojih stavova. Nije popustila.
    Ma desnica u hrvata praktično ni ne postoji. Ja više ni neznan šta je to bit ekstremni hrvat. Cila hrvatska politika svodi se na privatni interes.

Ma desnica u hrvata praktično ni ne postoji. Ja više ni neznan šta je to bit ekstremni hrvat. Cila hrvatska politika svodi se na privatni interes.
    Glasačko tijelo postoji ali organizirana stranka ne postoji. Pola moje obitelji koja misli kao i ja glasa za HDZ. Kad ih pitaš zašto, kažu, da komunjare ne dođu na vlast. A to je 10 ljudi iz moje uže obitelji, širu neću brojit.

Karolina je lavica i ima šlifa, ima gard, zna govorit, ima dikciju, ne plaši se. Znači nije ponekad ni do tih stranaka nego oportunizma glasača. Ljudi se plaše da im glas ne ode HDZ-SDP-eu ko goran s ovog foruma pa neće glasat za one za koje inače bi.

A to je zatvoreni krug. Tako se ne izlazi van.

Glasačko tijelo postoji ali organizirana stranka ne postoji. Pola moje obitelji koja misli kao i ja glasa za HDZ. Kad ih pitaš zašto, kažu, da komunjare ne dođu na vlast. A to je 10 ljudi iz moje uže obitelji, širu neću brojit.

Karolina je lavica i ima šlifa, ima gard, zna govorit, ima dikciju, ne plaši se. Znači nije ponekad ni do tih stranaka nego oportunizma glasača. Ljudi se plaše da im glas ne ode HDZ-SDP-eu ko goran s ovog foruma pa neće glasat za one za koje inače bi.

A to je zatvoreni krug. Tako se ne izlazi van.
    Ne postoji desno glasačko tijelo. To su samozavaravanja. Od 10 mojih prijatelja koji se deklariraju ka desničari 8 ih glasa za HDZ. I bilo ko da je na vlasti u HDZeu oni če glasat za HDZ. I svaki od njih ima svoj razlog.

Ne postoji desno glasačko tijelo. To su samozavaravanja. Od 10 mojih prijatelja koji se deklariraju ka desničari 8 ih glasa za HDZ. I bilo ko da je na vlasti u HDZeu oni če glasat za HDZ. I svaki od njih ima svoj razlog.
    Itekako postoji. Ti govoriš isto što i ja. Pa dio moje obitelji glasa za HDZ a ne znaju zašto. Ne prate politiku, samo površno. Mala vaga dijeli njih da glasaju za nekoga drugog ako se pokaže da je jak.

A da postoji ne desno, nego hrvatsko glasačko tijelo to su pokazali i ovi izbori. Mimo HDZ danas imaš 24 saborska zastupnika koje je biralo hrvatsko glasačko tijelo. DP 16 i 8 MOST. Kad si to imao? Nikad? Najviše je bilo 8 HSP u periodu 2003-2007.

Dobro tu možeš odbiti jedan dio Mostovaca koji su nedefinirani ali i tu je većina desnog glasačkog tijela. Druga je stvar što se te stranke ne ponašaju kako bi oni htjeli. kao da se HDZ ponaša u skladu sa željama svojih glasača.

Da se vratim na KVK. Ona je najveći problem bila Plenkoviću. Nju je najviše spominjao. Ona ima ogroman glasački potencijal. Ja za Škoru nisam htio glasat. Jer je nedorečen. Karolina nije nedorečena. I odmah sam nakon prvih par njezinih govora u saboru pomislio, neće ona dugo moć u DP. Jer oko tog DP se vrte svakakvi ljudi PPD, poslovni interesi, neki kažu i ruski interesi ali običan glasač to ne zna. To je hrvatsko glasačko tijelo.

Neki bezumnici govore da je ona "cviećarka" jer je dala ovaj gore intervju muslimanskom mediju. A neće čut da je ona tamo rekla da je jedino rješenje za Hrvate treći entitet, pa je bio muk od voditelja, jedva je smogao snage zaključit intervju. Na bezumnike se ne treba osvrtat. Ona je borac. Slična je po retorici i intelektualnom znanju Bruni Esih ali je za razliku od Brune aktivna. Više se ona puta javila za riječ 5 puta u ovih par mjeseci nego Bruna za 4 godine. Dakle borac je.

U Hrvatskoj su počeli neki procesi. Sporo i ne onako kako bi mi željeli, ali su počeli. To brojevi govore.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-01-2021 at 17:27

Karolina zahvalila navijačima.

Sad bi trebali naći trećeg člana da mogu imati saborski klub. Samo koga. Najbliži tome je Prkačin koji ionako ne pripada u DP. Nije se još nijednom javio za riječ. To sve govori. Škoro je rekao da ne bi sjeo s nikim i popio piće tko veliča NDH. Ako itko veliča NDH onda je to Prkačin.

Samo on je pravi "cviećar". Je on sad kritizira muslimansku politiku ali on je to radio i ranije pa se onda pojavo 2012-te na obljetnici osnivanja 17 muslimanske krajiške brigade u Zagrebu, iste one koja je ojadila Hrvate Srednje Bosne. Cviećarstvo u njemu i dalje živi. Zato on ne bio dobar kao treći. Em ima izraženi ego. Mada je vrlo pohvalno govorio o KVK.

Ne bi mi se svidila ni opcije da priđu MOSTU. Mislim da bi onaj Bartulica bio dobar. Čovjek je intelektualno jak, smiren. Ali nije esktreman kao KVK ali nema veze.

HDZ i SDP su u škripcu. HDZ ne bi imao s kim formirat vlast da nema nacionalnih manjina. Zato i ne daju na njih. To im je sigurnih 8 žetona. To treba ukinuti prvom prilikom kad se steknu uvjeti.

Mogao je on negdje naći par žetona poput Sauche ili Opačićke. Bandićevaca više nema. Ali to je premalo a i SDP si to ne može dopustit inače nestaje. Samo zato su tako krahirali na izborima. Još par HDZ-ovih žetona iz njihovih redova i oni mogu ključ u stranku. Pojavili se radikalniji Jugoslaveni. Možemo, SIP, RF i sl. I s njima bi HDZ rađe nego s tzv desnicom a i oni bi s HDZ-om kad bi došli stani-pani. Ali to sve bi imalo za posljedicu urušavanje HDZ-ea i nestanak tih jugoekstremnih opcija.

Ovaj ima 76 zastupnika a to je minimum. I mora s time do kraja mandata
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-01-2021 at 17:42

Ovaj izlazak Karoline iz DP-a me podsjetio na Glasnovićev izlazak iz HDZ-a prije izbora. Kaj se dogodilo, Karolina je služila da je Škoro podvala ili je Škoro zamjerio ekstremizam?

Ah sad mi pade na pamet ,ta Miroslav Tudjman je na respiratoru tako da Plenkovicu fali ruka...
    Jucer to objavljeno a gle danas. .
    Cudesa

Pa jel sabor zasjeda?

Hoce za deset dana...A treba se osigurat
    Posljednje uređivanje od šanta85 : 05-01-2021 at 19:55

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Haha na desnici ništa novo. Koji jadnici...nadam se bojlerovoj što dužoj vladavini, a nasljednici neka budu još gori. Gazi stoku plenki.

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Hoce za deset dana...A treba se osigurat
    Misliš da će KVK dizati ruke za HDZ i četnike&company

Ili držati kvorum

Nista me ne bi iznenadilo
    Al evo citam da su se Vrkljan i Karolina pokupili nakon sto Vrkljan tajnim glasovanjem nije izabran za predsjednika kluba.
    Navodno da je dobio tek jedan glas.
    Sta je ona zabrijala u glavi ne znam,al ovako preko fejsa dajes nogu je poprilicno jadno.
    Jebes takvo musko i zensko koji te ne znaju pogledat u facu i reci sta je na stvari.A kao vadili bi drzavu iz gliba...

U četvrtak je konferencija za novinare, tada će se razbistriti situacija.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove