+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 9 PrviPrvi ... 2 3 4 5 6 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 61/177

Tema: Karolina Vidović-Krišto

Citiraj Prvotno napisano od Pleše S Vukovima Vidi poruku
    Karolina je jebena u glavu.
    Kaže Macan?

Dobra Karolina..

https://www.vecernji.hr/vijesti/vido...a-trga-1438258

Konačno nešto mimo štreberskih izjava..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Dobra u svemu osim u vezi Todorića i dostojanstvenih plaća učiteljima. Todoriću je izvršena konfiskacija imovine u stilu komunističkih bandi iz 1945. godine, a zatim mu je firma do temelja opljačkana od te bande. Učitelji ne da imaju dostojanstvene plaće nego su preplaćeni za svoj rad.

Kad zakažu redovne institucije tada nastaje društvena tjeskoba, preuzimanje pravde u svoje ruke od strane pojedinaca, opća društvena depresija, te kaos. Stoga Vladu od nezadovoljstva neće spasiti ni postavljanje tenkova oko Trga Svetog Marka, već stvarni i korijeniti zaokret u politici.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/vido...a-trga-1438258 - www.vecernji.hr

jesu li Todoriću konfiscirali Kulmerove dvore?

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    jesu li Todoriću konfiscirali Kulmerove dvore?
    Samo to nisu. Konficirali su mu 99,99999999999999999999999999999999999999999999999 99999 % imovine. Kulmerovi dvori su zaista kap u moru onoga što je imao. A to su mu ostavili kako bi javnost i dalje bila nahuškana na njega jer je on kao velmoža lopov, a oni koji su mu oteli firmu i pokrali je do temelja nisu.

Tak da Karolina je bila 90% odlična, a 10% loša u ovom obraćanju.

Trebali su mu prvo konfiscirat Kulmerove dvore.

Nema nas savršenih,ali kamo puste sreće da ima jos onakvih Hrvata odnosno Hrvatica u politici.
    Pokaži mi svoje prijatelje,i reći ću ti tko si!

Trebali su mu prvo konfiscirat Kulmerove dvore.
    Trebao je prvo imati pravo na sudski postupak, a ne prvo je bil osuđen, konfiscirana mu imovina pa onda se išlo na sudski postupak. U kojem je oslobođen krivnje, kaj mi je čudno s obzirom da ovi kontroliraju sudove.

Hrvatsko pravosuđe. Znamo kakvo je. Ovo nije tema o Todoriću ali on je dio sistema ovog nakaradnog u Hrvatskoj. Na stranu što se pokazao kao katastrofalan gospodarstvenik koji uzima kredit po kamatama od 10% što se ne može vratiti ni veleprodajom kokaina, on je generirao nelikvidnost u Hrvatskoj jer je imao rok od 270 dana, znači 9 mjeseci za plaćanje dobavljačima a onima koji nisu pristajali na to izbacivao je s polica njihove proizvode. Za 9 mjeseci ti dobavljači mogu 9 puta propast i to nema nigdje na svijetu.

Nisam od onih koji je zavidan ali sam osobno mislio da je on bolji gospodarstvenik, odgovorniji gospodarstvenik i nema tu nevinih. Ni u njemu ni ni u vlasti. Sve je to dio istog nakaradnog sistema.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-10-2020 at 11:25

Čovjek je stvorio najveću hrvatsku firmu, 60.000 zaposlenika je imal. Podigao je od ruševina Belje, Vupik. Modernizirao PIK, Jamnicu, Ledo, Zvijezdu. Napravio ih firmama koje se mogu nositi sa europskom konkurencijom. Od Konzuma je napravio najveći trgovački lanac, kupio je Mercator, najveći slovenski trgovački lanac. Okretao je oko 7 milijardi eura godišnje prihoda, bio duplo veći od INA-e.

Za sve to se ne može reći da je bio katastrofalan gospodarstvenik, dapače, bio je genijalan gospodarstvenik jer je potukao sve druge na tržištu. Je sigurno upropastio neke dobavljače, ali to je praksa svih trgovaca, Lidl je tu 100 puta gori od svih, a Konzum je bio nekakav svjetski prosjek. Sigurno da ga je kupnja Mercatora potkopala i tu mu je država trebala pomoći, kao što je Njemačka pomogla Lidlu pa sad beru od toga svi Nijemci plodove.

270 dana rok za plaćanje dobavljača ej. S tom pljačkom dobavljača svatko na svijetu bi bio genijalan gospodarstvenik. U svijetu nema više od 60 dana. I na kraju se dovede u situaciju da uzima kredit po 10% kamate. Eto ti genijalnog gospodarstvenika.

270 dana rok za plaćanje dobavljača ej. S tom pljačkom dobavljača svatko na svijetu bi bio genijalan gospodarstvenik. U svijetu nema više od 60 dana. I na kraju se dovede u situaciju da uzima kredit po 10% kamate. Eto ti genijalnog gospodarstvenika.
    To su izmišljotine. Da Konzum ima valutu od 270 dana ili 9 mjeseci onda bi mu police bile prazne od strane robe, a Ledo, Zvijezda, Jamnica i ostalo njegovo bi propalo, a ostala domaća roba bi također nakon mjesec dana isparila s polica. Sjeti se onog zastoja u likvidnosti 2017., dobavljači su prijetili zastojem u isporuci nakon mjesec dana neplaćanja.

Jbg, zato velim da mu je država trebala pomoći. Lidl je preko EU dobio 500 milijuna eura po 1% kamati.

U što se on uvalio pogotovo s kupnjem Mercatora kad su Slovenci slavili što su mu za masne novce uvalili tvrtku prepunu dubioza, ova krhka državica teško da mu je mogla pomoći. On se jednostavno pokazao kao loš gospodarstvenik. Mjesecima se pisalo da je kupnja Mercatora jako rizičan čin. No on je insistirao na kupnji.

Gavrilović nije htio stavljati svoju robu na police zbog rokova plaćanja. Pričalo se o 270 dana. Nitko pa ni on to to nikad nije demantirao.

Na stranu ponašanje nekih čanova njegove obitelji. Odmah razvodi, to je ponašanje skorojevića.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-11-2020 at 12:07

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Čovjek je stvorio najveću hrvatsku firmu, 60.000 zaposlenika je imal. Podigao je od ruševina Belje, Vupik. Modernizirao PIK, Jamnicu, Ledo, Zvijezdu. Napravio ih firmama koje se mogu nositi sa europskom konkurencijom. Od Konzuma je napravio najveći trgovački lanac, kupio je Mercator, najveći slovenski trgovački lanac. Okretao je oko 7 milijardi eura godišnje prihoda, bio duplo veći od INA-e.

Za sve to se ne može reći da je bio katastrofalan gospodarstvenik, dapače, bio je genijalan gospodarstvenik jer je potukao sve druge na tržištu. Je sigurno upropastio neke dobavljače, ali to je praksa svih trgovaca, Lidl je tu 100 puta gori od svih, a Konzum je bio nekakav svjetski prosjek. Sigurno da ga je kupnja Mercatora potkopala i tu mu je država trebala pomoći, kao što je Njemačka pomogla Lidlu pa sad beru od toga svi Nijemci plodove.
    Samo bi nadodao... napravio dosta novih brendova npr. Jana,Juicy,ušao u BiH sa Konzumom, kupio i modernizirao Sarajevski Kiseljak itd. Apsolutno si u pravu da mu je država morala pomoći pa on je bio zlatna koka hrvatskog gospodarstva,čim je prodao Juicy i tvornicu u Jastrebarskom Staniću iz Kreševa,ja sam govorio nešto nije uredu sa Agrokorom čim je počeo sa prodajom imovine,i bio sam u pravu.Stari bi ljudi rekli "kad krene niz brdo i lanci pucaju".Mislim da je zakonom regulisana odgoda plaćanja na 90 dana.Zato će Rusi sad da pune džepove preko Agrokora.
    Moja zamjerka rad nedjeljom i premale plaće djelatnika,posebno blagajni-ka/ca ,za razliku od rastrošnog života njegove obitelji.
    Pokaži mi svoje prijatelje,i reći ću ti tko si!

Dobra Karolina

Jedina u DP-u šta stvarno vridi. Svi ostali su me uspili barem u nečemu razočarati.

Karolina "oprala" i generala Filipovića, valjda predsjednika udruge branitelja "Gojko Šušak" koju kontrolira HDZ

https://demosmedia.hr/2020/11/07/dom...Q73zbrT6TqSVJE

Karolina održala jasan i nedvosmislen govor u vezi vjetroelektrana Krš-Pađene. nazvala Ministra financija Plenkovićevim consiglierom

Kad bi svi u DP-u bili kao Karolina gdje bi im bio kraj!
    Svaki put kad se javi kaže prave stvari, udara u sridu i ne boji se.
    Toliko puta sam se razočarala kad je u pitanju hrvatska desnica tako da neću ništa predviđati za gospođu Vidović nego se samo nadati da će nastaviti i dalje biti ovako aktivna i borbena.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

zanemarite da je portal ludog Pernara ali ne možete nigdje drugo vidjeti zanimljive govore iz sabora jer se vladajući trude da se što manje prenosi iz sabora, prekida se sa dosadnim sjednicama vlade i sa još dosadnijim HDZ presicama koje vodi "Sanaderov nosač torbi punih novaca" Branko Bačić.

zanemarite i drugi dio videa i Benčićku poslušajte Karolinu. Isplati se.

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 04-12-2020 at 23:16

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove