+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 11 PrviPrvi 1 2 3 4 5 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/201

Tema: Karolina Vidović-Krišto

Ova novinarka N1 televizije je posebno iritantna.

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    sjajna je a i domovinski pokret zasad odličan ne kajem se što sam im dao glas
    jesi poslušao prkačina i šta misliš
    Bil je dobar, ova je skoro doživjela kratki spoj kad je spomenul ustaše. Koliko je to jaki psihološki udar za naše neprijatelje, čudo jedno, drhću na sami spomen. Veliki propagandni potencijal u slučaju novih sukoba.

Karolina hrabro gađa u sridu https://teleskop.hr/53205-2. U ovom trenutku na desnici jedina je ona konkretna i aktivna.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

U pravu je Karolina, bez političke promjene nema gospodarskih reformi. Bez lustracije nema napredne Kroacije.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    U pravu je Karolina, bez političke promjene nema gospodarskih reformi. Bez lustracije nema napredne Kroacije.
    Pa zato i jesmo na samom europskom dnu. Sve bivše komunističke zemlje su provele lustraciju i sad su nas pretekle.
    Budiša, kojeg ne smatram previše sposobnim političarom, dobro je rekao 'nismo ih ilustrirali pa sad oni ilustriraju nas'!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Lustrirali.

Jesu nas lustrirali. Lustracija je isla u obrnutom smjeru.

Sto mozemo. Ocekujem od Karoline konkretne stvari sad u saboru.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

A gdje su ostali naši domoljubni desničari? Kaj je svo hrvatstvo spalo na pleća Karoline Vidović Krišto? Ima 25-26 navodno domoljubnih desničara u Saboru, di je ostatak?

Mili Mostovci nikad nisu bili desnicari. Menscini da se i Raspudic uklopio u ekipu. Kad je on Miru Bulja nazvao puckim tribunom kojeg on ne moze u tome nadmasiti stavio sam ruku na glavu.

On je veseli konzervativac britanskog tipa. Zamisli to. Boze dragi.

Mozda bude tu i tamo cackao nesto sitno.

Stipo Mlinaric je odrzao dobar govor. Mozda on nesto potegne. Skoro je kamilica.

Karolinu mozda cak i izbace. Ona i ne pripada tamo. Po svom habitusu ona spada u NHR. Jer ona ne pljuje po NDH a to premilostivom Skori sigurno nije drago.

Od Prkacina mos ocekivat samopromociju i teatralnost ali tko zna, mozda je sazrio.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 25-08-2020 at 21:20

Zbog Eline i bokala vina

Karolina ih brutalno oprala. Pupovca pitala di je Šreter, oprala Tedeschija za pranje love, utaju poreza, bespravno korištenje lovišta na Hvaru, oprala Plenkovića i Milanovića.

O Tedeschiju je mogla i drugi put. Ovaj put sam očekivao od nje da pita zašto se preuzima srpsko vidjenje domovinskog rata i zašto institucije hrvatske države sviraju po velikosrpskim notama.

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    O Tedeschiju je mogla i drugi put. Ovaj put sam očekivao od nje da pita zašto se preuzima srpsko vidjenje domovinskog rata i zašto institucije hrvatske države sviraju po velikosrpskim notama.
    Nije to loše. Nametnuta je teza kako su Hrvatsku u pretvorbi "opljačkali domoljubi" (podrazumijeva se desničari), a zapravo među tim likovima domoljuba nije bilo. No danas je to nešto "što svi znaju". Od lustracije neće (i ne može više) biti ništa, jer sada već imamo drugu i treću generaciju, koji nisu ljude bacali u jame, ni bili partijski sekretari, pa im se po toj liniji ne može ništa. Ali je to taj mentalni sklop i izvor financiranja za ljevičare i antifu, čak i ekstremniju od SDP-a. I tu sada provjeriti da li se to onda radilo o ratnom profiterstvu, nezakonitostima, korupciji... pa sve do danas, bio bi neki način da se konačno učini nešto konkretno.
    Šteta samo da Karolina nije spomenula i početke (https://slobodnadalmacija.hr/vijesti...podravke-90757), te ako se po tom pitanju više "ništa ne može", postaviti pitanje tko je zaslužan što se više "ništa ne može".
    Mislim da je to korisnije i učinkovitije, nego priča o velikosrbima, koja očito Hrvatima ne smeta jer za nju glasaju.

Konacno je netko spomenuo tog istaknutog pripadnika crvene burzoazije, bar nesto za pocetak.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Nije to loše. Nametnuta je teza kako su Hrvatsku u pretvorbi "opljačkali domoljubi" (podrazumijeva se desničari), a zapravo među tim likovima domoljuba nije bilo. No danas je to nešto "što svi znaju". Od lustracije neće (i ne može više) biti ništa, jer sada već imamo drugu i treću generaciju, koji nisu ljude bacali u jame, ni bili partijski sekretari, pa im se po toj liniji ne može ništa. Ali je to taj mentalni sklop i izvor financiranja za ljevičare i antifu, čak i ekstremniju od SDP-a. I tu sada provjeriti da li se to onda radilo o ratnom profiterstvu, nezakonitostima, korupciji... pa sve do danas, bio bi neki način da se konačno učini nešto konkretno.
    Šteta samo da Karolina nije spomenula i početke (https://slobodnadalmacija.hr/vijesti...podravke-90757), te ako se po tom pitanju više "ništa ne može", postaviti pitanje tko je zaslužan što se više "ništa ne može".
    Mislim da je to korisnije i učinkovitije, nego priča o velikosrbima, koja očito Hrvatima ne smeta jer za nju glasaju.
    Upravo je to bio cilj da se domoljube, hrvatske nacionaliste optuži za pljačku u privatizaciji pa da se onda može cinično narodu govoriti 'evo šta vam je donijela Hrvatska i njeni domoljubi, da ste ostali u Jugoslaviji to se ne bi dogodili!' Hrvatska se sustavno pljačkala još u Jugoslaviji i sve se nastavilo i nakon 1990. samo što su lopovi jednu partiju zamjenili drugom, odbacili petokraku samo simbolično i počeli glumatati domoljube iako u njima nema ni trunka domoljublja osim možda prema Jugoslaviji. Da su Hrvatsku stvarno preuzeli domoljubi, naša emigracija po svijetu danas bi Hrvatska bila normalna država i imala šanse da postane Švicarska u ovom dijelu Europe. No dok god ovom državom vladaju potomci komunista nema nam spasa.

Zekanović je najnoviji miljenik Indexa. I nije mu jasno zašto je Karolina, Haso i ostali iz DP-a išli na onaj prosvjed u Zagrebu

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Zekanović je najnoviji miljenik Indexa. I nije mu jasno zašto je Karolina, Haso i ostali iz DP-a išli na onaj prosvjed u Zagrebu
    Korona mu pomutila razum??
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

December 18th,the day when the football died.

https://www.youtube.com/watch?v=sJgu2edtpuU

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Korona mu pomutila razum??
    Ni mi je on nikad izgleda ni zvuča nešto posebno bistar.

Da oprostite na rječniku, ali ja ne bi ni prdnula u smjeru Indexa. No, dobro svako ima pravo dati intervju kome hoće.
    Bujo mu je to navodno zamjerio i sad ga sigurno neko vrijeme neće zvati u emisiju. Sve po starom na hrvatskoj desnici...

Zekanović je objavio na Faceu prije jedno tjedan dana da ima Koronu. Sad daje intervju Indexu i nije mu jasan prosvjed protiv Plenkovićeve totalitarne stiske. Ovo su možda naznake promjene njegovog smjera, a možda i nisu. Tko zna, od previše razmišljanja zaboli glava.

Karolina je jebena u glavu.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove