+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 12 PrviPrvi ... 9 10 11 12 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 201/235

Tema: Karolina Vidović-Krišto

Dobra Karolina, bez kompromisa, dobar i Miletić ovdje..

Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Oštra Karolina a i Troskot

Zbog Eline i bokala vina

Karolinina stranka "Odlučnost i Pravgednost" mislim prvi put se pojavila u anketi sa 1,2 % podrške.

Ako su je stavili u anketu oni koji je smislit ne mogu i koji su joj namtnuli brutalnu medijsku blokadu, možeš mislit koliku onda stvarnu podršku ima. Možda puta 10.

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Karolinina stranka "Odlučnost i Pravgednost" mislim prvi put se pojavila u anketi sa 1,2 % podrške.

Ako su je stavili u anketu oni koji je smislit ne mogu i koji su joj namtnuli brutalnu medijsku blokadu, možeš mislit koliku onda stvarnu podršku ima. Možda puta 10.
    Mislim da je fokusirana na veliki problem koji RH ima,a to je pravosuđe.Ne sviđa mi se ime stranke,ali to je osobni afinitet.Problem je što joj ne znamo suradnike,a volio bih da je istina ovo za puta deset.Da živim u RH - imala bi moj glas.

Vjerojatno im je s ovim balonima malo priprijetila pa su joj dali malo prostora u medijima. Sumnjam da će sama prijeći prag na izborima, treba okupiti još bar 5 poznatih i vrijednih ljudi da bi prešla prag. Ili bi trebala ići u koaliciju s Domovinskim pokretom opet.

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Vjerojatno im je s ovim balonima malo priprijetila pa su joj dali malo prostora u medijima. Sumnjam da će sama prijeći prag na izborima, treba okupiti još bar 5 poznatih i vrijednih ljudi da bi prešla prag. Ili bi trebala ići u koaliciju s Domovinskim pokretom opet.
    I Ante Prkačin.
    Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kako će s Domovinskim pokretom kad ih naziva strankom Pavla Vujnovca.

A o kakvim balonima se radi.

Zbog Eline i bokala vina

I Karolina Vidović i Most i Suverenisti imaju nešto zajedničko a to je otklon od DP.
    Po riječima jednih, drugih i trećih svi dobro surađuju a jedino je DP problem.
    Bilo bi pohvalno i poticajno kad bi Karolina, Most i Suverenisti izašli na izbore zajedno.

No, to je samo moja pusta želja.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

A šta bi radili Karolina sa Suverenistima i MoST-om. Što ona ima zajedničko s MoSTom.

Vrlo vjerojatno ću za nju glasati na izborima, ona ili DP vidjet ću, ali nikad ne bi glasao za nju kad bi bila u koaliciji s MOST-om. Suverenisti se isto nadaju MOST-u i ulizuju MOST-u ko grbava djevojka. Ništa od toga. Most neće s nikim s desna jer je formiran protudesno.

MOST bi prije s Benčićkom i Kekinicom nego i s kim sa desnice.

Zbog Eline i bokala vina

To da će Most ići sa Možemo je mantra koju stalno ponavljaju Bujanec i Zekanović.
    Jedan je plaćen da reklamira DP a drugi hadezeova korisna budala.

Karolina je podržala kandidata Mosta za gradonačelnika Splita i čini se da dobro surađuju u Saboru.
    Nadam se, nadam zajedničkom nastupu Mosta i Karoline kao i Suverenista.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 30-05-2023 at 21:55
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Ne zanima mene što Bujanec a pogotovo Zekanović govore i za koga drukaju. Ovo je moje mišljenje na osnovu ponašanja MOST-ovaca. Ja nisam rekao da će oni ići na izbore sa Možemo nego da bi radije išli kad bi morali birat sa Benčićkom, Kekinicom i ekipom nego sa Suverenistima. Oni su im bliži. Oni s prezirom gledaju na ekipu iz Suverenista i općenito na desnicu. MOST-ovci su snobovi.

Inače oni će na izbore vjerojatno ići sami a KVK bi bila politički nepametna da ide s MOstom, niti će oni htjeti s njom, a Suverenistima bi dobro došli da se nekome uvale ali od tog nema ništa.

Zbog Eline i bokala vina

Uostalom nije li Nino rekao jednom Zekanoviću u saboru ljutito dok je ovaj još bio u Suverenistima " vi ste ona primitivna desnica koja paše HDZ eu". Otprilike.

Pa kako bi on sad išao zajedno s tom "primitivnom desnicom".

Zbog Eline i bokala vina

Kako će s Domovinskim pokretom kad ih naziva strankom Pavla Vujnovca.

A o kakvim balonima se radi.
    Pa ovi o kojima si pričao, ono što je izbacila u javnost da praktički Srbi ovršuju hrvatske državljane.

Sumnjivo je jedino što ne pamtim kad sam od nje zadnji put čuo neki ideološki stav

Azov o kakvu ideološkom stavu ti misliš. Dadni tvoje mišljenje i tvoj stav o bilo mamvom "ideološkom stavu". Kolko god je to potrebno znati za tebe, još više je to potrebno znati za nas druge. Moj ideološki stav je moj hrvatski stav.

Mislio sam konkretno na ZDS. Kad je bila rasprava o tome u saboru nije rekla nijednu riječ, niti je išta objavila na tu temu.

To je odšutila kad me prvi put razočarala i šutila je oko djece iz Konga. Tu je isto uredno odšutila. Uvatila se Vujnovca ko pijan plota i ne zna ni o čemu drugom.

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Azov Vidi poruku
    Mislio sam konkretno na ZDS. Kad je bila rasprava o tome u saboru nije rekla nijednu riječ, niti je išta objavila na tu temu.
    Prijatelju Azov hvala na odgovoru. Za moj pojam odgovor je i dobar i točan, jer se radi o tri (3) slova naše hrvatske abecede ZDS. Prilažem poveznicu gdje se spominju ta tri (3) slova NDH.

http://safaric-safaric.si/zds@@@/ZDS...a_povijest.htm

Mislim da Karolina malo kalkulira kad se pretjerano ne bavi ideologijom.
    Shvaćam to donekle, no jedna me stvar, točnije jedna njena izjava, jako žulja i ne da mi mira: prije par mjeseci je izjavila 'da zbog politika Milanovića i Plenkovića mi ranije nismo ušli u Schengen i eurozonu'.

Uf, meni je ovo
    Kamo sreće da još uvijek imamo našu kunu i da čuvamo svoje zapadne granice, meni kao domoljubu i suverenistu to su svetinje.
    Zadnje šta trebamo je još jedan briselski europejac, bez obzira šta dolazi sa desne scene.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 17-07-2023 at 21:19

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Mislim da Karolina malo kalkulira kad se pretjerano ne bavi ideologijom.
    Shvaćam to donekle, no jedna me stvar, točnije jedna njena izjava, jako žulja i ne da mi mira: prije par mjeseci je izjavila 'da zbog politika Milanovića i Plenkovića mi ranije nismo ušli u Schengen i eurozonu'.

Uf, meni je ovo
    Kamo sreće da još uvijek imamo našu kunu i da čuvamo svoje zapadne granice, meni kao domoljubu i suverenistu to su svetinje.
    Zadnje šta trebamo je još jedan briselski europejac, bez obzira šta dolazi sa desne scene.
    Karolina to jer je rođena u Njemačkoj. Idealizira zapad. Koji je možda bolji u tim zakonima u ekonomiji i političkoj odgovoenisti, ali o drugim, lošim stvarima sa zapada ona neće.

Inače nismo mi bili suvereni ni s kunom nit smo branili svoju granicu i bez Šengena

Zbog Eline i bokala vina

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove