+ Odgovori na temu
Stranica 10 od 11 PrviPrvi ... 8 9 10 11 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 181/202

Tema: Karolina Vidović-Krišto

vrlo dobar govor i analiza Karoline Vidović Krišto

Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Neka dogovore koaliciju - DP, Suverenisti i Krišto.

Karolina je najavljivala osnivanje svoje stranke.
    Ne znam da li još radi oko toga ili je odustala, ali sama neće moći i morat će u koaliciju sa srodnim desnim strankama.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Za dva do tri mjeseca Karolina izlazi u javnost sa svojom strankom; https://www.maxportal.hr/vijesti/vid...-necemo-stati/
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Za dva do tri mjeseca Karolina izlazi u javnost sa svojom strankom; https://www.maxportal.hr/vijesti/vid...-necemo-stati/
    Zbog ispravnog stava o ratu u Ukrajini, ovo je mogli ići i na tu temu.
    Nadam se samo kako će ta nova stranka raditi na zajedništvu na desnici, a ne na razdoru i "odmjeravanju snaga". Želio bi da rade na suradnji sa Suverenistima i DP-om. I to žurno, ne čekajući izbore.

Da, nema više vremena za mudrovanja i soliranja.

Čini mi se da se sada ona jedina bavi domaćom politikom dok se ostatak političke scene bavi stanjem u Ukrajini.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 14-03-2022 at 16:54

Milina ju je slušat. istjerala četnika čak uspjela uzbuditi mumiju Bošnjakovića koji se uzvrtio kao da sjedi na mravima..

Zbog Eline i bokala vina

Karolina kao i uvijek, bez pardona;

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 28-09-2022 at 20:55

Karolina bi trebala bit malo mudrija a ne da je Jandroković izbacuje iz sabora a sjednica još nije počela.

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Karolina bi trebala bit malo mudrija a ne da je Jandroković izbacuje iz sabora a sjednica još nije počela.
    Čak je i Bauk tvrdio da treću opomenu nije smio dati.Mali kabadahija se oglušio.

Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 15-11-2022 at 20:19

Malo mi je naziv stranke pretenciozan a istovremeno pomalo i bezličan i ne volim t eizjave..prema anketama smo najjača stranka.

Ipak u zagrebačkom dijelu moje obitelji mislim da ima 3-4 glasa minimum a u splitskom dijelu obitelji koja je pet puta brojnija možda 10-tak i više glasova. Ovo drugo se nadam.

Uglavnom, ne znam za nkoga drugog bi glasao, da nije ona bio bi DP ali ne sviđaju mi se neke Penavine izjave, pogotovo ovo oko Vukovarske kolone, da svatko tko misli radit više kolona u Vukovaru da radi protiv Vukovara i Hrvatske.

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Malo mi je naziv stranke pretenciozan a istovremeno pomalo i bezličan i ne volim t eizjave..prema anketama smo najjača stranka.

Ipak u zagrebačkom dijelu moje obitelji mislim da ima 3-4 glasa minimum a u splitskom dijelu obitelji koja je pet puta brojnija možda 10-tak i više glasova. Ovo drugo se nadam.

Uglavnom, ne znam za nkoga drugog bi glasao, da nije ona bio bi DP ali ne sviđaju mi se neke Penavine izjave, pogotovo ovo oko Vukovarske kolone, da svatko tko misli radit više kolona u Vukovaru da radi protiv Vukovara i Hrvatske.
    Treba vidjeti tko su joj suradnici, vrijeme me je naučilo da ne vjerujem nikome. Jedino je Glasnović imao moj glas bez zadrške.

Ne znam, skeptičan sam prema svim tim HDZ-ovim otpacima. Na kraju se svi u ključnom trenutku opet vrate u okrilje matice.

Jedino, kao i Galjego, vjerujem Glasnoviću.

Odkud Karolina HDZ-ov otpadnik

Zbog Eline i bokala vina

"Glava" mi je bio zapovjednik u ratu i legenda je domovinskog rata, mada smo imali par "neugodenih" scena u ratu, ali sve je to radi njegovog temperamenta, jer on nije štedio sebe, ni svoje, što mu je brat prošao sve, pa nije štedio ni druge, nije bilo lako biti njegov vojnik ali kad vidiš što je on sve radio, poštuješ to, ali nije on za politike. iako sam bio zadovoljan kad je ušao u sabor, nije dao onoliko koliko sam očekivao, djelom jer nikad nije savladao dobro hrvatski jezik i latentne motoričke govorne mane, djelom zbog temperamenta, on jednostavno nije politički operativac. On je vojničina bio i ostao. Iako ga je HDZ vjerojatno pokrao i nije ušao za 12 glasova u sabor iako su mu u Duvnu, njegovom Duvnu gdje je bio najpoštivaniji čovjek zadnjih 30 godina jer je vodio duvanjsku brigadu, HDZ-ovci sve uradili da ne uđe u sabor, opet su ga morali pokrast. Tko zna, možda se opet kandidira. Može i na Karolinijinoj listi za sabor.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-11-2022 at 20:39

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ne znam, skeptičan sam prema svim tim HDZ-ovim otpacima. Na kraju se svi u ključnom trenutku opet vrate u okrilje matice.

Jedino, kao i Galjego, vjerujem Glasnoviću.
    Ma ona nije HDZ-ov otpadak. Koliko znam nikakave veze nema niti je imala sa HDZ-om.

Nego, Karolina je vrlo konkretna;
    https://narod.hr/hrvatska/vidovic-kr...qeVXvfUVOBtUuw
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 19-11-2022 at 05:53

Odlična Karolina u ovom nastupu.

Zbog Eline i bokala vina

Karolina kod Marka Juriča;

Ima sve šta je potrebno da vodi ovu zemlju, no hoće li to ovaj zatupljeni narod prepoznati?
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-12-2022 at 13:37

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Karolina kod Marka Juriča;

Ima sve šta je potrebno da vodi ovu zemlju, no hoće li to ovaj zatupljeni narod prepoznati?
    Ima jedna hrvatska uzrečica koja se često spominje kada su u pitanju iste stvari za kojima iste osobe trče. Ta uzrečica počima ovako:

Bila jedna krava na pašnjaku a pašnjak je bio ograđen bodljikavom žicom da krava ne može pobjeći. Krava je često i prečesto rikala i blejala; ali jednog dana naišao čovjek i u priuzi vodi svoju kravu na pašnjak. Ova krava sasvim ima drugačiji glas kada je blejala i odgovarala onoj kravi koja je bila ograđena bodljikavom žicom. To ovog čovjeka mnogo zagolicalo zašto je njegove krave sasvim drugačiji glas kada je blejala i gledala u onu drugu kravu. Čovjek se uveliko zabrigao zbog razlike tih dvaju glasova blejanja tih dviju krava. Tada je čovjek došao do zaključka da je razlika bila u tome što je jedna krava bila zaključana bodljikovom žicom, dok je druga bila slobodna ići na pašnjak koji nije ograđen bodljikavom žicom.

Eto, tako ja vidim i našu Vidović krišto.

Glasajmo svi za nju. Ona ima moj glas.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove