+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/3

Tema: Hrvatska - najbolja u Europskoj uniji

Hrvatska - najbolja u Europskoj uniji

Stalno nas bombardiraju vijestima da je Hrvatska zadnja u EU po nekim pokazateljima. Na ovoj temi ćemo vidjeti što nam neprijateljski mediji prešućuju, a to je da je Hrvatska najbolja u EU po nekim pokazateljima, a to su informacijska pismenost stanovništva kod mladih od 16 do 24 godine starosti.

Isto tako, po recikliranju baterija i akumulatora smo najbolji u EU.

Ima još tih statistika pa ćemo ih tu stavljati, ove dvije su za početak da se vidi kako smo savjesni u recikliranju, da održavamo čistom našu državu i da su nam mladi poprilično pismeni u informatici što je bitno za buduće uzlete.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pa ako nista, najlipsa je.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

3. najbolji u srednjoj Europi

U 500 najbržerastućih poduzeća za regiju Europe, Afrike i Bliskog istoka, Hrvatska ima 9 brzorastućih tvrtki, većinom softveraša.

Iz Srednje Europe ove se godine na listu 500 najbrže rastućih plasiralo 80 tvrtki, što je rast u odnosu na prošlogodišnjih 51. Najviše ih je iz Češke, 24 tvrtke, slijede Poljska sa 21 tvrtkom, zatim Hrvatska sa 9, Litva sa 7, Slovačka sa 6, Rumunjska sa 4, Bugarska i Mađarska sa 3, te Slovenija, Bosna i Hercegovina i Estonija sa po 1 tvrtkom.

Iz Hrvatske ove godine imamo 9 plasiranih tvrtki, četiri više u odnosu na prošlu godinu. Uz tvrtke koje su i prošle godine bile na listi: Q Software, Infinum, te Microblink, ove godine su se na listu 500 najbrže rastućih tvrtki EMEA regije plasirali još Bazzar.hr (Prati me d.o.o.), AG04 Innovative Solutions, Arbona, IPS d.o.o., Serengeti d.o.o. te Lemax d.o.o.

Bazzar.hr je sa svojim 39. mjestom i rastom od 2.821 posto ostvario najbolji plasman, a zanimljivost je kako je Infinum od 2013. do sada na listu EMEA 500 ostvario plasman čak šest puta.
    https://www.poslovni.hr/sci-tech/9-t...tvrtki-4243796

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove