+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 1 2
Prikaz rezultata str. 21/35

Tema: Događanja u Vukovaru i okolini

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Čudi me onda da mediji nisu digli dreku o ugroženoj srpskoj nejači koje teroriziraju ustaše.
    Stignu još
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    Stignu još
    O tu su oni brži od metka.

Uglavnom teror srpskih navijačkih grupa u Vukovaru mora prestati.

BBB se tu bore protiv njih i protiv nazovi hrvatske države koja kako god štiti četnike, silovatelje i ubojice iz zadnjeg rata na isti način štiti i srpske navijačke grupe.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    O tu su oni brži od metka.

Uglavnom teror srpskih navijačkih grupa u Vukovaru mora prestati.

BBB se tu bore protiv njih i protiv nazovi hrvatske države koja kako god štiti četnike, silovatelje i ubojice iz zadnjeg rata na isti način štiti i srpske navijačke grupe.
    ali tako ti je od mirne reintegracije
    Prije 10 godina kad je partizan igrao sa arsenalom i presretnu ih boysi i kaže mi kolega ja ih udaram kad ono vidim da od batina ubijam inspektora
    Sutradan su svi bili u stanici
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Izgleda da su milicajci zajedno sa Srbima napadali Hrvate. Desna liga traži suspenzije milicajaca.

18 ljudi je privedeno, možemo očekivati da su svi Hrvati, ak su kak Franjevac veli naši natamburali čede.

Obrazac je svuda isti, Srbi imaju zaštitu milicije pa provociraju naše koji ih natamburaju i onda naši idu u zatvor zbog zločina iz mržnje.

Srbi pokušavaju stvoriti atmosferu nemogućeg normalnog života Hrvatima. To ide od Pupovca na niže i na svako popušta je će biti sve gori. Dobro je da naši tam ne propuštaju ni milimetra.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 19-06-2020 at 20:11

Srpski navijaci u Vukovaru opet dobivaju muda, treba ih opet spustit. Tamo negdje 2012, 2013 im je slavonska Torcida pootvarala glave u onom njihovom bircu pa su se smirili na odredjen period.

Ne bi stavljao ovaj smećarski portal da na njemu Penava ne kaže kako su ovo sve huliganski izgredi i sukobi.

https://net.hr/danas/hrvatska/ivan-p...lacije-sukoba/

cim ide prica o huliganima i navijacima, Srbi napali... da su napali nasi, zna se

Verbalni napad na Srbina kod Knina je nacionalna nesnošljivost i zločin iz mržnje, napad na Hrvata u Vukovaru je navijački nestašluk.

Samo još fali da se oglasi i Pupovac pa da "osudi" hrvatske izgrednike, koji su se drznuli da se nešto kofrče u Vukovaru, protiv mirnih srpskih navijača...

Škoro u Vukovaru nije zucnuo o prelasku novih srbijanskih hordi preko Dunava ni o milicajskom pomaganju istim hordama.

Nikola Kajkić
    47 min ·
    NAKON ŠTO SAM SE ODAZVAO DANAŠNJEM POZIVU U DORH,
    OSTAO SAM ŠOKIRAN SA ČIME SE DORH BAVI!!!

MILORAD PEJIĆ osumnjičenik za ratne zločine na Ovčari, koji je bio u pritvoru i za kojim je bila raspisana međunarodna potraga, a kojem je i suđeno pred specijalnim sudom za ratne zločine u Beogradu a u kojem postupku je oslobođen zbog nedostatka dovoljno dokaza (oslobođen je i cetinje, Jovica Perić i drugi zločinci), prijavio me je Hrvatskom DORH u za javnu objavu prijeteće poruke i broja telefona s kojeg mi je on ili netko od njegovih pajdaša poruku prijetnje i uputio!

Pa da li smo mi uopće normalna zemlja....

Milorad Pejić.... koji je od više osoba prokazan kao počinitelj ratnog zločina batinjanja zarobljenika i ranjenika u hangaru na Ovčari 20.11.1991, koji je dijete Igora Kačića (16 g), na ovčari poslao u smrt strijeljanjem, koji je bio u streljačkom vodu na Ovčari na masovnoj grobnici i pucao u zarobljenike (po izjavama svjedoka), koji je pravdu izbjegao uzevši Englesko državljanstvo i selidbom u Englesku 1996 godine, mene prijavljuje a DORH istražuje za objavu njegove prijeteće poruke upućene meni.... “zemljo otvori se, pa gdje mi živimo”????

Stoga otvoreno pitanje, kada DORH misli pokrenuti istragu protiv njega i njegovih krkana i pajdaša četnika i ratnih zločinaca koji su na Ovčari 1991 i šire poklali i pobili nevine ljude samo zato što nisu bili na “njihovoj” strani, samo zato što su bili drugačiji i drugačije od njih mislili?

Gasi svjetla, motaj kablove, nema dalje!!! ovo zaista nema nigdje i ova zemlja nema perspektivu, uz sve to savjet mladima;
    Spakujte putne torba i za Njemačku, Austriju, Irsku, nema ovdje nade, neeeemmmmaaaaa...

Laku noć!

Mi ostajemo ovdje, nigdje ne selimo. Istjerat ćemo četništvo i velikosrpstvo svih boja iz naše domovine, neće nas preplašiti te spodobe, najbolje da ćemo poštivati njihove želje da se odselimo.

Jeste li ikada pogledali facebook stranicu od Borova sela, ni po čemu ti ne vidiš da su u Hrvatskoj. Ja ne razumijem Vukovarce koji ne riješavaju te stvari.

Hrvatska vlast to treba rješavati a ne Vukovarci.

Zašto Srbi jednostavno ne isele iz Vukovara ?

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove