+ Odgovori na temu
Stranica 13 od 14 PrviPrvi ... 3 11 12 13 14 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 241/263

Tema: Napadi u Sarajevu na katoličku crkvu zbog mise za ubijene vojnike i civile

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016

Pa da se vidi kakvi su.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku

Pa da se vidi kakvi su.
    pa nije ovo septička jametina da se stavljaju anonimni bolesnici. Gledao sam taj clip malo. Tko je debeli debil. Anonimac. Sad je zvijezda. psovanje majki u pičku i prijetnje ubojstvima i terorizmom, time se treba baviti policija a da to ovdje stoji di nam psuje mater sto puta i prijeti da nas sve treba pobit, sve da bi vidio kakvih debila ima na svijetu..

A ja lijepo kažem, ne stavljajte anonimne bolesnike i njihove bolesti na forum, brisat ću, a vi opet po svome..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-05-2020 at 17:30
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Sigurno mi je Inkvizitor izbrisao onaj clip gdje jedan krmak iz istocnog Mostara psuje na najzesce i prijeti kako ce sjekirom ubiti kardinala Puljica.
    Zar je ono govno iz Mostara?
    Nisam to upratio,samo sam večeras na prvoj vijesti u Dnevniku Televizije Herceg-Bosne vidio da prijeti i psuje...
    Znači,riječ je o podveleškoj seljačini iz Red Armyja...
    E,pa fino,ako je tako...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Zar je ono govno iz Mostara?
    Nisam to upratio,samo sam večeras na prvoj vijesti u Dnevniku Televizije Herceg-Bosne vidio da prijeti i psuje...
    Znači,riječ je o podveleškoj seljačini iz Red Armyja...
    E,pa fino,ako je tako...
    Haris Pendic, lokacija Mostar-Mainz. Imas ga na Facebooku.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

I onda kažu kako je moguće da je došlo do rata u BiH? Svi su se voljeli i ljubili, nije se znalo tko je koje nacionalnosti. Izraziš svoj identitet i prvi susjed uzima sjekiru u ruke. Jednostavno, u BiH ima jako puno krvoločnih ljudi, ljudi otrovanih bezbožnim ideologijama i agresivnim mrzilačkim kultovima i religijama. To je eksplozivni spoj koji često i lako napravi BUM.

Iz dana u dan se pojavljuje sve više i više stvari zrelih da najzad HNS presavije tabak i pošalje na odgovarajuće adrese sve te stvari, a koliko vidim još nitko nije ni pomislio da utuži makar one iz Crvenog križa ili da zatraži istragu protivu osoba koje su izravno izricale prijetnje ili pak da se izvijesti State Departement o činjenici da je uposlenik njihovog USA veleposlanstva u Sarajevu bio jedan od predvodnika komunističko klerofašističkog orgijanja muslimana po Sarajevu.
    Koliko vidim samo se dijele priznanja "prosvjednicima" od strane ministra MUP-a ŽS i nekih drugih ministara i visokopozicioniranih bošnjačkih dužnosnika iako je prekršena uredba o javnom okupljanju i uvjetima distanci, maskama i svemu drugom što se poštovalo među onih dvadesetak ljudi u Katedrali, ali ne i među "prosvjednicima".
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Ivan Lovrenović, Miljenko Jergović, Željko Ivanković i Ivica Đikić istupili iz PEN centra BiH.

Zbog pisma kojeg je PEN centar uputio vezano za "blajbursku misu".

Naravno, bascarsija ih je odmah proglasila ustasama i fasistima.

A ova kamarila se nasla ni na nebu ni na zemlji. "Europski Jeruzalem" se lagano ratosilja sad vec njima nepotrebnih daidza i slugana.

Gotovo sigurno je da su prosvjedi protivu održavanja Svete mise u Sarajevu za duše postradalih u Bleiburgu i križnom putu naručeni.
    Naime svaki pokušaj da se stvar predstavi kao nekakav spontani skup građana "antifašista" je glupost već činjenicom da je oštampan ogroman broj majica sa petokrakom i onim morbidnim licemjernim natpisom "i Ja sam antifašista", te oštampana gomila istoznačnih transparenata ukazuje u startu da je netko financirao tu opremu.
    Nadalje, postavlja se pitanje tko je iznajmio megafone prosvjednicima, tko je odobrio da ljudi mogu boraviti stješnjeni u malom prostoru pretežito bez zaštitnih maski i na koncu odavanje priznanja prosvjednicima od strane Ministra MUP-a ŽS i drugih bošnjačkih visokih dužnosnika.
    Ništa nije slučajno., ni novinari, ni izvješća koja su bila kao prepisana ali ne sa lica mjesta nego negdje u nekom stožeru...
    Bez sumnje iza prosvjeda u Sarajevu stoji stranka ili više njih, stoji jaka politička potpora i konačno niti za jedan slučaj očiglednih prijetnji i javnih uvreda nije pokrenut niti jedan postupak po "službenoj dužnosti".
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Sama cinjenica da policija nije ni pokusala rastjerati okupljene, govori sve. Skupovi su zabranjeni, u Njemackoj ili Svedskoj policija baca suzavac ovih dana na prosvjednike, jer se ni policajci ne zele pribliziti okupljenoj masi.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Sama cinjenica da policija nije ni pokusala rastjerati okupljene, govori sve. Skupovi su zabranjeni, u Njemackoj ili Svedskoj policija baca suzavac ovih dana na prosvjednike, jer se ni policajci ne zele pribliziti okupljenoj masi.
    Policije nije ni bilo na strani prosvjednika, odnosno bilo je nešto simbolično i uglavnom diskretno.
    O nekoj zabrani skupa nije bilo niti govora, kako će biti kad je politika u pozadini.
    Sva policijska sila bila je pred Katedralom.
    Izgledalo je to nadrealno.
    Tolika sila da bi se omogučila Sveta misa u katedrali, to najbolje podcrtava situaciju u Sarajevu u tim trenutcima i odnos muslimana prema katolicima.
    Očigledno prosvjedi su bili n a r u č e n i, ako se sagleda i ta dimenzija.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    pa nije ovo septička jametina da se stavljaju anonimni bolesnici. Gledao sam taj clip malo. Tko je debeli debil. Anonimac. Sad je zvijezda. psovanje majki u pičku i prijetnje ubojstvima i terorizmom, time se treba baviti policija a da to ovdje stoji di nam psuje mater sto puta i prijeti da nas sve treba pobit, sve da bi vidio kakvih debila ima na svijetu..

A ja lijepo kažem, ne stavljajte anonimne bolesnike i njihove bolesti na forum, brisat ću, a vi opet po svome..
    Ne možeš ni ignorirati. Danas debil prijeti, sutra može nekoga zaista sjekirom zatuć. Naravno ideolozi iz sjene nagovaraju, ali debil će izvršiti. Čovjek prijeti kardinalu Puljiću sjekirom, to se jednostavno ne smije raditi.

Krenuli smo sa https://www.dnevnik.ba/vijesti/poslj...azbijena-glava

Onda su preuzele i društvene mreže, drugi portali, evo čak i Index je upravo objavio.

Ok, čovjek je "zvijezda" sad, ali u kom smislu. Obilježen je za sva vremena. Gdje god dođe znat će tko je, većina naroda će za smatrati za opasnog potencijalnog terorista. Ako se prijavi za posao, poslodavac će znati da može naštetiti ugledu firme. Ne može imati nikakvo značajnije mjesto niti javnu funkciju.

Prijavljen je i institucijama, SIPA ga je uhapsila radi izazivanja nacionalne i vjerske mržnje. https://www.klix.ba/vijesti/bih/sipa...znje/200519070
    E sad će se polako pravdati pred policijom, pa tužilaštvom pa sudom...

To je prije svega lekcija za ostale. Ne smije se prijetiti Hrvatima, ne smije se prijetiti kardinalu. Neka sutra neka druga budala zna da prijetnje mogu doći sa posljedicama. Možda neka druga budala razmisli dvaput.

Prijavljuj svaku budalu, nema veze ako i ne uspije, bar si uradio što si mogao.

A srpske budale pretpostavljam ne treba prijavljivati jer ste vi s njima rješili sve probleme.

Index objavio. Pa vi i jeste za indexa. Mogli bi se pobratitimit.

Lik će malo ćaskat s policijom, malo će ga propitat koji su mu potencijali, zna li on baratat tom sjekirom, izvršit će sigurnosnu i psihološku provjeru i možda završi....u SIPI.

Na početku će kuvat kave a koliko sutra može biti i operativac.

Lik je Kraljevoj Sutjesci ubio stari bračni par i pušten na slobodu a vi mantrate kako će psiho biti nepoželjan u društvu.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    A srpske budale pretpostavljam ne treba prijavljivati jer ste vi s njima rješili sve probleme.

Index objavio. Pa vi i jeste za indexa. Mogli bi se pobratitimit.

Lik će malo ćaskat s policijom, malo će ga propitat koji su mu potencijali, zna li on baratat tom sjekirom, izvršit će sigurnosnu i psihološku provjeru i možda završi....u SIPI.

Na početku će kuvat kave a koliko sutra može biti i operativac.

Lik je Kraljevoj Sutjesci ubio stari bračni par i pušten na slobodu a vi mantrate kako će psiho biti nepoželjan u društvu.
    Apsolutno si u pravu.
    Naime lik koji je Kardinala nazvao svinjom i zaprijetio da će se najzad nešto desiti, ali ne taj dan (dan prosvjeda), dobio je simboličnu novčanu prekršajnu kaznu.
    I sad vidi.
    za isto djelo se ne može dva puta jednu osobu suditi, što rezultira da je lik bukvalno amnestiran od daljnjih istraga i sankcija, a kaznu su platili oni čiji je on bio "megafon".
    Isto će biti i sa ovim drugim, kako kažeš...

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Apsolutno si u pravu.
    Naime lik koji je Kardinala nazvao svinjom i zaprijetio da će se najzad nešto desiti, ali ne taj dan (dan prosvjeda), dobio je simboličnu novčanu prekršajnu kaznu.
    I sad vidi.
    za isto djelo se ne može dva puta jednu osobu suditi, što rezultira da je lik bukvalno amnestiran od daljnjih istraga i sankcija, a kaznu su platili oni čiji je on bio "megafon".
    Isto će biti i sa ovim drugim, kako kažeš...
    Pa naravno. To samo ovi hlebinci poput Kvačice misle da će sad on biti neka babaroga i trajno obilježen. Osuđen.

Kako da ne. To je budući kadar AID-a.

Parlamentarna skupština BiH je pokušala donijeti rezoluciju o sjećanju svih žrtava NDH i ustaškog režima, kojom se praktično traži zabrana bilo kakvog spomena bleiburške tragedije na prostoru BiH i njihovog komemoriranja. Hrvatski parlamentarci su napustili ou sjednicu, ne želeći da svojim prisustvom veličaju komunističke zločine.
    Rezolucija iako još uvijek nije zakonski akt signifikantno ukazuje da se radi o nastojanjima Bošnjaka-Muslimana da se pored vraćanja na preživjele komunističke postavke društva, jasno želi Hrvatima u BiH i Katolčkoj crkvi staviti do znanja da Bošnjaci prelaze fazu samo viktimizacije u fazu napada na Hrvate i njihovu Crkvu.
    Bez dileme ovu "rezoluciju" treba samo proslijediti sudu za ljudska prava i pripremiti kanticu kokica...

Eto, pa sljedeci put opet da Hrvati dignu ruke za neku rezoluciju o Srebrenici, organizirati neki maraton iz Vukovara do Srebrenice, odrzati minutu sutnje u Hrvatskom Saboru.

Na Bleiburgu i križnome putu je bilo 4-5 Srebrenica muslimana.

Eto, pa sljedeci put opet da Hrvati dignu ruke za neku rezoluciju o Srebrenici, organizirati neki maraton iz Vukovara do Srebrenice, odrzati minutu sutnje u Hrvatskom Saboru.
    E ja mislim da je s tim gotovo, bar kad su stranke HNS-a u pitanju, jer su kako si vjerovatno upoznat izišli su iz vladajuće koalicije sa SDA.
    Pratim što radi Željana Zovko, evo sada i Lidija Bradara, kod nas Hrvata ispadoše da jedino žene imaju muda da kažu nešto što pije vode, ne treba zaboraviti ni Krištu, koja jednako kao i ove dvije ne štedi riječi jasnih, sa jakim argumentima i što bismo rekli "u sridu".
    Čović nije imao izbora i on je na kraju balade objavio da raskida sa SDA svaku vrstu koaliranja...
    Kardinal je rekao da je sa domjencima sa Komšićem i ostalim osobama koje ne priznaju ni njega ni KC završio sa pozivima.
    Puklo je poprijeko.
    Nema više tog prostora i vremena za luksuziranje...
    Posljednje uređivanje od imperator : 22-05-2020 at 13:55

Covic i ekipa su vezanih ruku, prije svega svojim osobnim interesima.

Mnogo toga oni mogu blokirati, ako nista bar to, ali im se ne isplati. Duboko su im guzice u proracunskim novcima.

Covic i ekipa su vezanih ruku, prije svega svojim osobnim interesima.

Mnogo toga oni mogu blokirati, ako nista bar to, ali im se ne isplati. Duboko su im guzice u proracunskim novcima.
    Proračuni svih županija kojim upravljaju Hrvati u ukupnom su manji od petine proračuna SŽ.
    Tu nema novca niti za osnovne potrebe stanovništva i bajke o nekakvim basnoslovnim novcima koje su zdipili hrvatski čelnici su naprosto besmislica.
    Pogledaj što se radi sa 330 milijuna eura koje bošnjaci drže na čekanju, ne radi toga što je 60% od tog novca predviđeno za Federaciju i pola od toga za županije neki strahobalni iznos, nego jednostavno se ide na propast hrvatskih županija, koje u konačnom "dolme" SŽ koeficijentom 2.
    Da ne spominjem druge financijske zabrane radi kojih se u "hrvatskim županijama" misli da novce pokraše hrvatski dužnosnici...
    Ne treba nasjedati na gluposti koje dolaze iz sarajevske propagandne kuhinje.
    Ovakvo stanje neravnoteže zapravo je generirano već duže vrijeme, godinama, pa vidi kako je "pao" Aluminij ili kako je pala Hercegovačka banka uz pomoć tenkova...
    Ne znam ali sve sam sigurniji da se iščekuje kolaps hrvatskih općina, da bi se ovladalo cijlom teritorijom Federacije od strane bošnjačkih "velikodostojnika", koji su davno shvatili da je moč kod onoga kod koga su novci, koji kod Hrvata sigurno nisu..
    Posljednje uređivanje od imperator : 22-05-2020 at 14:23

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove