+ Odgovori na temu
Stranica 14 od 14 PrviPrvi ... 4 12 13 14
Prikaz rezultata str. 261/263

Tema: Napadi u Sarajevu na katoličku crkvu zbog mise za ubijene vojnike i civile

Napadi na svećenstvo u Sarajevu se nastavlja jednako kao i na malobrojne preostale Hrvate. Bošnjaci ne štede riječi, uvreda pa i vrlo opasnih prijetnji.
    Interesantan tekst nam donosi HMS (Hrvatski medijski servis u BiH), koji je o nedavnom intervjuu Kardinala Puljića iznio koliko je alarmantno stanje u Sarajevu.
    Za sve one koje zanima što se događa nakon organiziranih, sponzoriranih i naručenih prosvjeda u Sarajevu iza kojih stoji bošnjačko-muslimanska politika, a u svezi sa Svetom misom za duše onih koji nepravedno, bez suđenja i mnogi bez krivice bijahu pobijeni na Bleiburgu i križnom putu, predlažem da pogledaju sjajnu poveznicu:

https://hms.ba/na-ulicama-svecenicim...-radite-ovdje/
    Posljednje uređivanje od imperator : 23-05-2020 at 13:31
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Intencija je jasna, posebno u ovom "post blajburg" periodu, oni zele medijski i politicki Hrvate imenovati fasistima, a "fasizam mora biti pobjedjen".

To je jasno kao dan, svi muslimanski mediji kmece kako fasizam nije pobjedjen, koji fasizam, one puste sarajevske ulice imenovane po handzarovcima i ustasama. Jel taj.

U skupstini izglasaju nekakvu osudu fasizma i ustastva, bez prisustva hrvatskih parlamentaraca, a glavni grad krcat fasistima kako ih nazivaju.

Ako su Hrvati nemocni lokalno jer muslimani imaju podrsku zapadne gamadi, onda djeluj kao Zovko i ostali globalno. Tamo ne mogu vrdati i lagati, u EU parlamentu recimo.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    .....krivi thread.....
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove