+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 3 PrviPrvi 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/56

Tema: Budnica vs. Bujica

Ako sam dobro shvatio, Budnica je HDZ projekt?

Ljubic je ugostio ni manje nit vise nego Krunoslava Olujica.
    I sa njim raspravlja o moralnom integritetu Miroelava Skore.
    Ovo da nije tragicno ,smijala bi se.

Oni se toliko plase Skorine liste, da je to tragikomicno.

Vinkovačka plava tv prestala sa emitiranjem bujice
    Radi guza ko meduza
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Bujo i njegova Bujica rade svađu i nemir među desnim glasačima. On je taj koji dijeli. Ono što su prošle godine napravili NHR-u nikad neću zaboraviti! I zašto bi Bujica trebala biti jedina desničarska emisija?!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Oni se toliko plase Skorine liste, da je to tragikomicno.
    Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    Vinkovačka plava tv prestala sa emitiranjem bujice
    Radi guza ko meduza
    Znači i toj televiziji je netko iz HDZ-a kum kao i Dubrovačkoj tv?

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Bujo i njegova Bujica rade svađu i nemir među desnim glasačima. On je taj koji dijeli. Ono što su prošle godine napravili NHR-u nikad neću zaboraviti! I zašto bi Bujica trebala biti jedina desničarska emisija?!
    Što su im napravili? Nisu im radili besplatnu reklamu?

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    I pored sve patetike, pretjerivanja, pa i bedastoća, Bujica je OK. I promovira domoljubno desnu opciju. Evo sada navija za Škoru, iako bi rekao kako Škoro prema njemu drži distancu. Ili je Bujanec naivan ili računa kako drugi nemaju šanse ući u Sabor, pa ajmo gurati manje zlo (nego HDZ ili SDP). Koje on to desničare dijeli i kako?
    Nakon što se NzH odlučio na očito samoubilačku strategiju (odbijanje zajedničkog izlaska), a posljedica toga su Fred i Flego u EU parlamentu i raspad same stranke. Iz Bujice su prvo moljakali NzH, a nakon toga ignorirali. I to je sve, a sa naknadnom pameću, možemo vidjeti da je Bujanec bio u pravu. Nije on na NzH bacao prokletstva ili iglama probadao Hasinu vudu lutku.
    Ne znam tko to ovdje ima što protiv više domoljubno desnih emisija?! Međutim, Budnica to nije. Budnica je očito nešto što na daljinskom ima HDZ, a HDZ nije domoljubno desna stranka, nego lijevo liberalni gay friendly eurofili.

Nitko ne brani hrvatski interes bolje od Andreja Plenkovića. - Dr. Anto Kovačević na Budnici.

2 rečenice poslije veliča pjesmu Jure i Bobana.

Kako lovica napravi košmar u glavi.

Glava pričom o udbašima, a šutnjom o prošlosti svog lidera Škore ide na ruku jugoslavizaciji Hrvatske, kaže Ljubić.

Samo se potvrdjuje stara teza da nema potkupljivijih ljudi od pojedinih samoproglasenih domoljuba.

Citava svrha Budnice je ocuvanje HDZ na vlasti, ni manje ni vise.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Glava pričom o udbašima, a šutnjom o prošlosti svog lidera Škore ide na ruku jugoslavizaciji Hrvatske, kaže Ljubić.
    Voditelj svoj "posao" radi trapavo i ni malo se ne trudi da to zamota u celofan. Ali tom niskom razinom, zapravo radi antipromidžbu za svog naručioca.

Bludnica je isto smeće ko i Bujica. Svi su oni kontrolirani, potkupljivi i kad se probudi spavač u njima rade na razaranju hrvatske nacionalne misli.

S tim da je Bujanec intelektualno podkapacitiran za razliku od Ljubića ali su obojica izgleda jednako potkupljivi.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Odgledao sam Budnicu sa Karacicem, i moram reci da ne vidim tu intelektualnu snagu o kojoj Inkvi prica. I Bujo voli manipulirati sa ljudima, ali ovo sto je pokusao Ljubic je tragikomicno.

Prakticno kroz komplet emisiju je pokusavao navuci Karacica na foru da se izriga po Skori. Opet, pa opet, pa opet. Spominjajuci da se Esihica izrazila kriticki o Skori, bilo je ocito kako je mislio da ce se emisija pretvoriti u anti-DP dernek.

Manjak interesa je bio ocit, pitanja o samim Neovisnima su bila kurtoazna, isto tako pitanja o GO, HSPu.

Sve je u biti bilo podredjeneo glavnom cilju Ljubica.

Karacic mu je tu pametno zamrsio planove, i izkoristio vrijeme kako bi promovirao desnu ligu.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

U odnosu na Bujanca je intelektualac prve klase. Neki njegovi tekstovi i kolumne su bili vrh analitike, sarkazma i jasnoće.

To što on sad glumi HDZ ovog klauna pa se tako i ponaša to je drugi par cipela.

I ne možeš biti nego klaun ako služiš HDZeu.

Inteligentan i načitan čovjek bez problema glumi klauna.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    U odnosu na Bujanca je intelektualac prve klase. Neki njegovi tekstovi i kolumne su bili vrh analitike, sarkazma i jasnoće.

To što on sad glumi HDZ ovog klauna pa se tako i ponaša to je drugi par cipela.

I ne možeš biti nego klaun ako služiš HDZeu.

Inteligentan i načitan čovjek bez problema glumi klauna.
    Ja tu ne vidim glumljenje. On je procjenio da je nemoguce slomiti HDZ, pa bih sada na raznorazne nacine pokusao nekako povuci taj HDZ desno. Ja tu cak ne vidim da je on kao potplacen, to on zaista smatra.

A kako ce to jedan nebitni novinar odvuci HDZ desno.

HDZ je temeljito ociscen od skoro svih iole hrvatskih kadrova, ako ih tako mozemo nazvati. Danas je to stranka kojom drmaju Plenkijevi kerovi.

Ljubic je samo placeni klaun.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ja ne znam kako on to misli sprovesti. Imas raznoraznih ljudi, poput Hase i Jonje koji su iz prve htjeli sami stvoriti nesto bas veliko, pa su vidjeli da ce to trajati malo duze, pa su se odlucili otici sa onima kojima su prdnuli u nos.
    Sto ljudi, sto cudi. Tako je i Ljubic prdio Plenkovicu u nos, da bi sada isao sa onima sa kojima nije htio.....

Gledao sam sinoć, sa odmakom, Antu Kovačevića u Budnici. Ne mogu vjerovati koliko je taj čovjek za Plenkovića i ovakav HDZ, a Marko Ljubić ga navodi i podržava i nogama i rukama.

Sta te cudi za Kovacevica,pa on onog svog udbasa Kekica vuce za sobom ko amajliju oko vrata.A taj udbas,u svim svojim intervjuima nikad nista konkretno nije rekao,nikad imena i prezimena,vec sve uvijeno i uvijek po istoj udbaskoj spranci.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove