+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/6

Tema: Hrvatski generalski zbor-HGZB

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012

Hrvatski generalski zbor-HGZB

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti...ziseri-1019478

Luka Džanko primjer JNA starješine koji je prešao u HV samo da spasi vlastitu glavu, zaboli ga za hrvatsku nezavisnost i slobodu.

Hrvatski generalski zbor-HGZB

Ajde da vidimo koja je skupina ljudi. dovoljno je reći da joj je predsjednik Pavo Miljavec, general koji se nigdje iskazao na frontu a neki ga zapovjednici sterena optužuju da je širio paniku i defetizam. Savršen za predjednika tog izgleda i antifa udruženja.

General Glasnović je davno imao sukob s njima i izišao iz te poltronske udruge. Koja se ne zna jel više služi, HDZ-u ili antifama. Ili je to jedno sve isto. General Glasnović je rekao za njihovo djelovanje da ga je zabolila kičma od polaganja vijenaca, ironizirajući njihovo djelovanje.

Po meni još jedna udruga koja djeluje zvučno a koja ima zadatak da pacificira i umrtvi Hrvate kako bi bili što lakši plijen. Možemo li očekivati da postanu podružnica SAABa (ne one švedske korporacije nego saveza antifašističkih boraca).

Ja mislim da ispunjavaju skoro sve preduvjete.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    https://slobodnadalmacija.hr/vijesti...ziseri-1019478

Luka Džanko primjer JNA starješine koji je prešao u HV samo da spasi vlastitu glavu, zaboli ga za hrvatsku nezavisnost i slobodu.
    Svojedobno sam čitao da mu je Mladić bio klasić. Uz rijetke iznimke, jednom JNA, uvijek JNA.

Zamisli udruga mu u naziva ima i antife.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Prva stvar koju bi svaki iole domoljubni političar trebao učiniti kad dođe na vlast je ukinuti svaku kunu koju dobivaju branitelsjke udruge,pod hitno.

Sjecam se i da ih je Loso dobro blatom posuo kad je napustio tu udrugu.

Covjece, ima li drzave u kojoj je UDBA ili nazovimo kolokvijalno komunistickom javnom sluzbom, ovako dobro pustila pipke. Oni su u svemu, od HSP-a i HOS-a s pocetka rata, na ovamo.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ajde da vidimo koja je skupina ljudi. dovoljno je reći da joj je predsjednik Pavo Miljavec, general koji se nigdje iskazao na frontu a neki ga zapovjednici sterena optužuju da je širio paniku i defetizam. Savršen za predjednika tog izgleda i antifa udruženja.

General Glasnović je davno imao sukob s njima i izišao iz te poltronske udruge. Koja se ne zna jel više služi, HDZ-u ili antifama. Ili je to jedno sve isto. General Glasnović je rekao za njihovo djelovanje da ga je zabolila kičma od polaganja vijenaca, ironizirajući njihovo djelovanje.

Po meni još jedna udruga koja djeluje zvučno a koja ima zadatak da pacificira i umrtvi Hrvate kako bi bili što lakši plijen. Možemo li očekivati da postanu podružnica SAABa (ne one švedske korporacije nego saveza antifašističkih boraca).

Ja mislim da ispunjavaju skoro sve preduvjete.
    Nisam ima pojma o tom Pavi do neki dan od Prkačina i još jednog lika iz Hercegovine u Bujici. A sada vidim ovo. Jozo Kalem je u Rijeci poznati KOS-ovac i " biznis partner" Linića

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...6RyxYhkXEhBH3w

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove