+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 12 1 2 3 11 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/223

Tema: Škoro, Blok za Hrvatsku, Suverenisti i Penava zajednički izlaze na izbore

Škoro, Blok za Hrvatsku, Suverenisti i Penava zajednički izlaze na izbore

Divne vijesti.

Miroslav Škoro i Zlatko Hasanbegović su položili vijence u Gračanima, za pobijene Hrvate od strane neprijatelja. I obavijestili da zajednički izlaze na izbore. Očito će i Suverenisti uskoro biti u ekipi, odlične vijesti.

Imamo šanse osvojiti vlast.

Posljednje uređivanje od Grunf : 04-05-2020 at 13:44

Osobno radije bih da vidim pobjedu Đapića nego Hasanbegovića...
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Zato jer je pobjegao od HDZ-a, a to stranka ne prašta?

Govorim o afinitetima, razmišljanju...sigurno je da Đapić predstavlja iskrenijeg domoljuba od svih njih na gornjoj slici.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Đapić je potrošen političar.

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Govorim o afinitetima, razmišljanju...sigurno je da Đapić predstavlja iskrenijeg domoljuba od svih njih na gornjoj slici.
    Mene veseli kaj će budući ministar kulture biti metla jugoboljševika. Hodajuća lustracija.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Mene veseli kaj će budući ministar kulture biti metla jugoboljševika. Hodajuća lustracija.

Tko. Hasanbegović? On je gotov kao političar. Vjerojatno je pristao da bude deseti na listi. Jer njegov Blok za Hrvatsku nema nikakvu političku težinu.

A i to njegovo ministrovanje nije bilo kako se nama čini. On uopće nije toliko skresao jugoudrugama sredstva nego su oni kmečali unaprjed. Nešto sitno im je skinuo i neke sitne udruge.

Uostalom njegov ego prijeti da će sve to razvalit kao što je pokušao razvalit NHR. Vidim da se spominje i MOST u kombinacijama. Hahaha. Tragikomedije. Onaj Vuletić koji je prva ikona jugodesnice i kojima se i Beljak divi potekao je iz MOSt-a. Tu ako MOST uđe to će se raspast još izborne noći.

Vidim NHR se nigdje ne spominju. jer njih neće egoistično zlopamtilo Hasanbegović. Kakvo je to onda okupljanje desnice. Hoće li sad Bujanec gurati NHR jer ovi neće ujedinjenje desnice. Ne može postojati desnica bez NHr-a.

Ova najnovija Škorina izjava oko ZDS iz 1941-ve i 1991-ve podsjeća me na Plenkizme i Kolindinizme.

Tako da, mislim da će Hrvati i ovaj put ostati bez svojih pravih predstavnika. Sve su to oportunisti i kompromiseri. S tim da kompromis uvijek ide na štetu Hrvata. Jugodesnica nikad ne pravi kompromise.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 04-05-2020 at 19:24
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Tko. Hasanbegović? On je gotov kao političar. Vjerojatno je pristao da bude deseti na listi. Jer njegov Blok za hrvatsku nema nikakvu političku težinu.

A i to njegovo ministrovanje nije bilo kako se nama čini. On uopće nije toliko skresao jugoudrugama sredstva nego su oni kmečali unaprjed. Nešto sitno im je skinuo i neke sitne udruge.

Uostalom njegov ego prijeti da će sve to razvalit kao što je pokušao razvalit NHR. Vidim da se spominje i MOST u kombinacijama. Hahaha. Tragikomedije. Onaj Vuletić koji je prva ikona jugodesnice i kojima se i Beljak divi potekao je iz MOSt-a. Tu ako MOST uđe to će se raspast još izborne noći.

Vidim NHR se nigdje ne spominju. jer njih neće egoistično zlopamtilo Hasanbegović. Kakvo je to onda okupljanje desnice. Hoće li sad Bujanec gurati NHR jer ovi neće ujedinjenje desnice. Ne može postojati desnica bez NHr-a.

Ova najnovija Škorina izjava oko ZDS iz 1941-ve i 1991-ve podsjeća me na Plenkizme i Kolindinizme.

Tako da, mislim da će Hrvati i ovaj put ostati bez svojih pravih predstavnika. Sve su to oportunisti i kompromiseri. S tim da kompromis uvijek ide na štetu Hrvata. Jugodesnica nikad ne pravi kompromise.
    U svakome slučaju biče interesantno vidit ko če s kin u koaliciju iza izbora.
    Torcida old school. 57 g, 150/200(+ -)

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    U svakome slučaju biče interesantno vidit ko če s kin u koaliciju iza izbora.
    Ja mislim da je koalicija HDZ-SDP gotova stvar. govorio sam to prije 4 godine a realno ona je i sad na djelu. Tko drži vladu. Bivši SDP-ovci.

No pošto sam ja loš prognozer, možda i ne bude.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Hasanbegovic je tu nebitan, jer ce ga Skoro politicki neutralizirati ako bude pokusao opet izigravati vodju icega.
    U roku keks.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ja samo znam jednu stvar. Dva najbolja đaka Budimira Lončara vode Hrvatsku. Plenković i Milanović su se dogovorili i našli kompromis. To je na kraju shvatio i Davor Bernardić - da neće biti ništa od njegovih premijerskih snova - i jučer izgubio živce. Totalno.

Plenković je maknuo Kolindu jer objektivno s njom nije mogao dogurati do još jednog mandata. Došao mu je Milanović koji će najvjerojatnije maknuti Bernardića (jer premijer može biti samo jedan - a Bernardić je bolesno ambiciozan).

Još ostaje Milan Bandić u Zagrebu. Možda će se od njega distancirati ali samo dok ne završe izbori - a onda opet zajedno.

Ukoliko ne bude potrebe - neće doći do otvorene koalicije između HDZ-a i SDP-a jer ni jednima ni drugima to ne odgovara.

Jedino u slučaju da Škoro i njegovi osvoje približan postotak glasova kao i SDP i HDZ.

Da je na Pantovčaku ostala Kolinda to bi za Plenkovića bila bitno teža situacija.

Ali u ovoj situaciji ima puno više opcija koje idu njemu u prilog.

A kako se samo bidni Bero radovao Milanovićevoj pobjedi u izbornoj noći drugoga kruga, a zaboravio je što je govorio o Zokiju kad je ovaj otišao.

On je zaboravio ali Milanović očito nije. Milanović je lik koji igra isključivo za sebe, a ima ih dosta u SDP-eu koji su i dalje na Milanovićevu daljinskom upravljaču. A neki su otvoreno prešli i drže lotre HDZ-eu - kako Inkvizitor kaže.

Podrska, jos da Suvereniste uglave u kombinacije, sto se mene tice jos ponekog samo da se konacno desnica koliko toliko ujedini.

Corav posao ono sa 36. stranaka

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Podrska, jos da Suvereniste uglave u kombinacije, sto se mene tice jos ponekog samo da se konacno desnica koliko toliko ujedini.

Corav posao ono sa 36. stranaka
    Bez Suverenista nema smisla, a s njima mogu ozbiljno ugroziti vladajuće i oporbu, mogli bi imati najviše glasova. Naravno, onda će službeno stupiti na scenu velika koalicija kako bi se Hrvatska obranila od retrogradnih klerofašističkih pojava. Ali nema veze, 40-ak mjesta u Saboru zvuči divno.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Tko. Hasanbegović? On je gotov kao političar. Vjerojatno je pristao da bude deseti na listi. Jer njegov Blok za Hrvatsku nema nikakvu političku težinu.

Jadranka Kosor je gotova kao političar, a Hasanbeg je tek krenuo i dobro mu ide. Zastupnik je Hrvatskog Državnog Sabora, ima svoju stranku, ugled u narodu. Osim toga ima najjači intelekt od svih političara u Saboru, što si i ti nekad pričao, dok se nisi razočarao svađom njega i Edihice koju si kudio kako je nigdje nema. To što si se razočarao u Hasanbega ne mijenja njegov dobar posel kao ministra.

Koliko god mislim da je Esihica hdz-ov spavač, svejedno bih i NHR htio u koaliciji jer imaju dobrih ljudi tam.

Hasanbegović je sam sebe politički zakopao. Nije li on kao neki pravaš i tvrdi desničar; sve ono od čega Škoro bježi?!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Jadranka Kosor je gotova kao političar, a Hasanbeg je tek krenuo i dobro mu ide. Zastupnik je Hrvatskog Državnog Sabora, ima svoju stranku, ugled u narodu. Osim toga ima najjači intelekt od svih političara u Saboru, što si i ti nekad pričao, dok se nisi razočarao svađom njega i Edihice koju si kudio kako je nigdje nema. To što si se razočarao u Hasanbega ne mijenja njegov dobar posel kao ministra.

Koliko god mislim da je Esihica hdz-ov spavač, svejedno bih i NHR htio u koaliciji jer imaju dobrih ljudi tam.
    Tko je spomenuo Jadranku Kosor??'

Škoro je s ovim "ujedinjenjem" dobio dva glasača. A ni to nije sigurno. Hasanbegovića i Jonjića. jel toliko članova broji Blok za Hrvatsku. Jel ti znaš trećeg člana te stranke. Jesu održali dosad neku tribinu. Neki skup. Da im vidimo snagu.

Kaže Škoro, pregovori sa Blokom trajali su minut. Pa da. S čim će Blok trgovat. S ničim. Valjda treba više od minute da se odrede prioriteti i program koalicije. Ali Hasanebegu, kako mi je rekao jedan NHR-ovac iz vrha jedino je bitno da ponovo uđe u sabor.

I da tamo šuti. Evo sad je u klubu sa Glasnovićem i Zekanovićem i koliko se puta javio za riječ. Odkad je u klubu. Jednom ? Govore samo Glasnović i Zekanović.

On je bio ministar pola godine u turbulentnim vremenima. To je daleko premalo da bi se vidio neki njegov učinak, politički a i na društvo. Je točno, mislio sam o njemu dobro, dok nije pizdunski pobjegao iz NHR-a bez riječi objašnjenja zašto je to učinio. A molili su ga.

To je pizdunski. To što se on pobojao da neće uć u sabor nakon lošijeg rezultata NHR-a na EU izborima je jedini razlog zašto je on napustio NHR. Inače bi objasnio. Zato i zato.

Kakav i koji narod njega voli. Dobio je duplo manje preferencijalnih od Esihice na EU izborima. Što je i mene iznenadilo. Možda je zato i pobjegao iz NHR-a kad je vidio da više nije prva faca.

Osim toga lik nema pojma o današnjoj komunikaciji. On nema ni FB profil. On je tip prastarog političara. Kad nemaš kanale, nemaš medije onda ideš na alternativne medije. Tako je Trump pobjedio jer je protiv njega bio cijeli američki mainstreim.

Ovo nije nikakva koalicija jer Hasanbegovićeva politička vrijednost je nešto malo više od nule. Suverenisti su ufurani mada ni oni nisu daleko pa će s njima biti teže. Tu jedinu težinu nosi Škoro i to zbog Slavonije.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-05-2020 at 09:10

Bez Suverenista nema smisla, a s njima mogu ozbiljno ugroziti vladajuće i oporbu, mogli bi imati najviše glasova. Naravno, onda će službeno stupiti na scenu velika koalicija kako bi se Hrvatska obranila od retrogradnih klerofašističkih pojava. Ali nema veze, 40-ak mjesta u Saboru zvuči divno.
    Zvuči zvuči.

Zašto ne 76 zastupnika. Ljepše zvuči. Vidim da je i bivši Čičkov kadar Igor Peternel iz HHO s njima.

Ta koalicija nije desna. To je centar kako reče Nino. u Hrvatskoj samo HSP koji je jebiga propao i NHR mirišu na desno. Kakva desnica sa Škorom. To nije Škoro a pogotovo ne MOST i Marijana Petir koji se isto spominju u kombinacijama

Hrvati nisu ''desničari''. U vrijeme najžešće agresije na Hrvatsku Tuđman je navlačio 5,01% za HSP da mogu ući u Sabor - da kao ima neka desnica.

I to je to.

Nismo mi Srbi. Mi smo fini katolički narod koji vjeruje u Boga i glasa za boljševike.

Inače imam dojam da SU OVI U sdp-eu skroz prolupali na čelu s vođom im Berom. Oni mogu pobjediti Plenkovića samo kad on izgubi izbore u HDZ-eu. Nisu sposobni ni za što drugo nego samo vikati: ''Smrt fašizmu, sloboda narodu''. I živio drug Tito.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Hrvati nisu ''desničari''. U vrijeme najžešće agresije na Hrvatsku Tuđman je navlačio 5,01% za HSP da mogu ući u Sabor - da kao ima neka desnica.

I to je to.

Nismo mi Srbi. Mi smo fini katolički narod koji vjeruje u Boga i glasa za boljševike.
    Ti si nešto pobrko. Tuđman je navlačio za SDP da pređe 5%. Nikad za HSP.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove