+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 12 PrviPrvi ... 9 10 11 12 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 201/223

Tema: Škoro, Blok za Hrvatsku, Suverenisti i Penava zajednički izlaze na izbore

Iz Mosta Strenja Linić i Dobrović u Most navodno Raspudić i Selak.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Najopasnija opozicija HDZu je u ovom trenutku Miroslav Skoro. Citam da su hapsili zenu Karamarka, Penava ih je pljunuo dobrano, cisto osjecam kako kuhaju i piste.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Najopasnija opozicija HDZu je u ovom trenutku Miroslav Skoro. Citam da su hapsili zenu Karamarka, Penava ih je pljunuo dobrano, cisto osjecam kako kuhaju i piste.
    Da se svi uhvate za jedan štap - nešto bi bilo. Ali neki gledaju samo sebe i svoje interese - a puna im usta Hrvatske.

Datum registracije
    Sep 2016
    Jel' to provjereno da Raspudic bas ulazi u politiku?

Nagađanja tiska da idu u Most jer ih Grmoja hvali.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ja sam vidio da su gostovali na podcastu Grmoje, pa sam i ja pomislio uci ce, ali sada sam skoro pa 100% siguran da to nije slucaj.

Loso se pokazao kao strasna prelivoda, do jucer drukao za Skoru a sad... svasta.

Nije da me iznenadio, ja neke njegove stavove potpisujem ali u drugu ruku on ima i morbidnih stavova.

Raspudica i MOST ne mogu razumjeti, mada i on je pomalo konformist.

Potvrdjeno je da Marija Selak izlazi kao neovisna na listi MOST-a.

Datum registracije
    Sep 2016
    Karamarko se pokazao uz Esihicu, znaci HDZ se opet odlucio ratovati sa desnicom, smjeskajuci se kiselo i nudeci ko fol suradnju.
    I dalje sam misljenja da bi se Neovisni morali dogovoriti sa Skorom.

Podržavam ulazak gđe Selak- Raspudić u politiku iako bi volio da to nije na listi MOST-a ali to je njezina odluka.

Očekujem da se i Nino kandidira, pa neće valjda biti papak pa isturiti ženu a on da besplodno ( pogotovo u zadnje vrijeme) palamudi i suzdržava se maksimalno.

Ovo bi moglo spasiti MOST od nestanka s političke scene.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-05-2020 at 17:41
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Ako on udje ovo je direktan udarac na DP i drzanje lojtre HDZu.

https://www.vecernji.hr/vijesti/pena...elefon-1403891

Penava: Škoro mora postaviti ultimatum vladi, a o premijeru nisam govorio loše

Datum registracije
    Sep 2016
    Meni je zanimljivo kako jugoboljsevicki mediji na silu hoce stvoriti vezu Skoro-Rusi iliti ruski kapital.
    Primjeti slicnosti sa slucajem Karamarko, pa nadalje Trump.

Meni je zanimljivo kako jugoboljsevicki mediji na silu hoce stvoriti vezu Skoro-Rusi iliti ruski kapital.
    Primjeti slicnosti sa slucajem Karamarko, pa nadalje Trump.
    Da, dobro si to primijetil.

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Karamarko se pokazao uz Esihicu, znaci HDZ se opet odlucio ratovati sa desnicom, smjeskajuci se kiselo i nudeci ko fol suradnju.
    I dalje sam misljenja da bi se Neovisni morali dogovoriti sa Skorom.
    Kako ti to zamišljaš život? paušalno? kako se dogovoriti s nekim tko ne pokazuje nimalo želje ni geste za iskren dogovor.
    evo, žena te ide napustiti, ti klečiš, moliš, cviliš, pozivaš se na djecu...ali žena ode.
    ti u kurcu a frend ti onako opušteno kaže; pa što ste niste mogli dogovoriti?
    ili, vidiš zlatni lanac na podu i pokušaš ga uzeti. dođe mrcina od 2 metra i 150 kila i uzme ga. ti se pokušaš dogovorati a on te samo otrese.
    dolaziš u kvart tužan i to ispričaš, a netk oti onako u prolazu dobaci; ma trebao si se dogovoriti.

bez uvrede, ali ovdje vidim takav defetizam i kukavičluk kao i nesposobnost da da se izdrži stvarnost i realnost.
    nema mesija. nitk oti neće donijeti ništa osim ako se sam ne potrudiš.
    ovo je utrka, hodnja, putovanje u kojemu se pada više puta a svrha nije da te odnesu nego dapokažeš petlju da se ustaneš, streseš prašinu i da ideš dalje.
    žalim ali postali ste biljojedi
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    Kako ti to zamišljaš život? paušalno? kako se dogovoriti s nekim tko ne pokazuje nimalo želje ni geste za iskren dogovor.
    evo, žena te ide napustiti, ti klečiš, moliš, cviliš, pozivaš se na djecu...ali žena ode.
    ili, vidiš zlatni lanac na podu i pokušaš ga uzeti. dođe mrcina od 2 metra i 150 kila i uzme ga. ti se pokušaš dogovorati a on te samo otrese.
    dolaziš u kvart tužan i to ispričaš, a netk oti onako u prolazu dobaci; ma trebao si se dogovoriti.

bez uvrede, ali ovdje vidim takav defetizam i kukavičluk kao i nesposobnost da da se izdrži stvarnost i realnost.
    ovo je utrka, hodnja, putovanje u kojemu se pada više puta a svrha nije da te odnesu nego dapokažeš petlju da se ustaneš, streseš prašinu i da ideš dalje.
    Molim pojašnjene? Da li je NzH povodom ovih izbora službeno pozvao Škoru i ponudio mu koaliciju? Ako da, je li Škoro prihvati razgovor ili jednostavno odbio komunikaciju? I ako je to bilo razgovora, što je NzH zahtijevao od Škore (npr. MOST je tražio 8 mjesta)?

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku

Mogao si skratiti ovo i napisati sa druge strane nije bilo realnog interesa. Citam sto Inkvizitor pise, vjerujem ja njemu, samo ja ne znam jel' taj koji mu prenosi iz Neovisnih prica istinu, a taj nisi bio ti. Kako si dobro rekao, ne postoje mesije, i svugdje netko moze ispasti lazov.

Robert Pauletić ide u 10. izbornoj jedinici s Domovinskin pokretom. Radije bih da su se dogovorili s Mostom i da Bulj ide u Sabor.

Karolina Vidović Krišto ide u 9. izbornoj jedinici sa Domovinskin pokretom.

U utorak u jutarnjim satima predsjednik HSP-a Karlo Starčević potvrdio je za Dnevno da je desni blok Neovisnih za Hrvatsku Brune Esih, njegovog HSP-a i Generacije obnove spreman za izlazak na izbore s Domovinskim pokretom Miroslava Škore.

Iako je u ponedjeljak Frano Čirko iz Generacije obnove istaknuo kako je teško moguć dogovor sa Škorom te je rekao da su Škorini prijatelji “do jučer pjevali u HDZ-ovom stožeru”, danas je i on promijenio ploču i tvrdi da nije tako mislio.

“Ja bih najradije htio da desnica ide zajedno sa što manje različitih lista. Shodno tome, pozitivan dogovor sa g. Škorom je poželjan, no on ovisi o obje strane”, rekao je Čirko

https://priznajem.hr/novosti/okuplja...okretu/122616/

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove