+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 4 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/75

Tema: Fenomen Donalda Trumpa.

Fenomen Donalda Trumpa.

Priznajem da ne pratim puno svjetsku politiku osim ono što čujem tu i tamo ili usput pročitam. Skužio sam ovako pametan da yumediji ne vole Trumpa. Jučer pročitam u jednom takvom tekstu za Trumpa "najomraženjiji svjetski političar". Hmm. Kod koga najomraženiji. Meni osobno nije mrzak. Vidim da jako nervira sve sjetske leftarde pa mi odmah simpatičan.

Zašto jugolftarde toliko žulja Trump. Zbog čega on jugoslavenčinama toliko smeta. Jel zna to netko analitički objasnit. Jel uveo neku diktaturu, pobio ljude. U čemu je problem?
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Priznajem da ne pratim puno svjetsku politiku osim ono što čujem tu i tamo ili usput pročitam. Skužio sam ovako pametan da yumediji ne vole Trumpa. Jučer pročitam u jednom takvom tekstu za Trumpa "najomraženjiji svjetski političar". Hmm. Kod koga najomraženiji. Meni osobno nije mrzak. Vidim da jako nervira sve sjetske leftarde pa mi odmah simpatičan.

Zašto jugolftarde toliko žulja Trump. Zbog čega on jugoslavenčinama toliko smeta. Jel zna to netko analitički objasnit. Jel uveo neku diktaturu, pobio ljude. U čemu je problem?
    Jedan od glavnih razloga zašto ga "naši" ne podnose je jer je jasno i glasno rekao da je nacionalist..i da budućnost pripada nacionalistima a ne globalistima

Da, ne vole ga jer on svako malo naglasi da je patriot, da ce se boriti i bori se protiv globalizacije, popusila im Hilary, on kao takav im ne odgovara. Nema tu neke velike tajne, mada realno on sam protiv sustava ne moze previse uciniti, jedino sto je ekonomski dosta ucinio za americkog gradjanina ali vidjecemo sad na izborima na jesen... mediji ce ga samljeti.

Svi ljevičari svijeta mrze Trumpa jer je rasist, nacionalist, nacist, klerofašist itd..Glava borga ljevice je rekla da je Trump loš i sad sva ljevičarska rulja svijeta to ponavlja.

A zašto je označen neprijateljem ljevice, pa jer je suverenist, američki domoljub, nacionalist, vjernik, bijelac i nije u potpunosti pod kontrolom globalista i političke elite.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Evo da preduhitrin skatera - Trumpov krimen je šta je bijeli heteroseksualni muškarac. Haha, al stvarno tako je.

Naše antife očito prate svoje kolege sa zapada.
    Jedan od argumenata im je da je Trump zločesti kapitalist. Šta očekivat od ljudi koji su slušali marksizam, ili pak novije generacije sa filozofskog fakulteta.

Ono kaj je jasno je da je senator McCarthy bio u pravu kad je smatrao da je Amerika premrežena komunističkim špijunima i da ih treba izgnati. Rekli su da je lovac na vještice. Nisu ih izgnali i sad su Ameri skoro pa stranci u svojoj državi. Ovo je možda zadnji američki predsjednik.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 18-04-2020 at 16:28

Vec se neko vrijeme otvoreno govori kako je demokratska stranka, socijalisticka.

Sad, to govore fanovi Klintonke i Obame koji nisu amerikanci, vec europljani... ali nisu daleko od istine, koliko god prosjecan amerikanac ne voli takve kvalifikacije.. nije li onaj Sanders otvoreno prosocijalisticki orjentiran.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ono kaj je jasno je da je senator McCarthy bio u pravu kad je smatrao da je Amerika premrežena komunističkim špijunima i da ih treba izgnati. Rekli su da je lovac na vještice. Nisu ih izgnali i sad su Ameri skoro pa stranci u svojoj državi. Ovo je možda zadnji američki predsjednik.
    Poslije Obame dođe on, Trump iako su svi mediji bili protiv njega. Znači da Amerikance ipak nemoš švindlati kako ti se prohtje.

Mi smo tu pet puta gori.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Poslije Obame dođe on, Trump iako su svi mediji bili protiv njega. Znači da Amerikance ipak nemoš švindlati kako ti se prohtje.

Mi smo tu pet puta gori.
    Isto ko Kolinda poslije Josipovića, ništa čudno kad su i Obama i Josipović opaki ljigavci.

Ameri nemaju još puno vremena jer im neprijatelj već pol stoljeća uvozi strance i uskoro će postati manjina u svojoj državi. Uskoro gube Texas i nikad više neće biti republikanski predsjednik SAD-a. Znači samo demokratski.

Ovo im je biti ili ne biti.

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Evo da preduhitrin skatera - Trumpov krimen je šta je bijeli heteroseksualni muškarac. Haha, al stvarno tako je.

Naše antife očito prate svoje kolege sa zapada.
    Jedan od argumenata im je da je Trump zločesti kapitalist. Šta očekivat od ljudi koji su slušali marksizam, ili pak novije generacije sa filozofskog fakulteta.
    Jedan od krimena svakako. Zvuči smiješno, ali istinito. Marksisti su zauzeli sveučilišta. Ima na Faceu stranica Snimi svog marksističkog profesora, to je živa komedija kaj se tam radi.

A on je fenomen u današnjem svijetu jer je jedini predsjednik koji slijedi bilo svojih birača i svog naroda i koji radi u korist svog naroda.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Isto ko Kolinda poslije Josipovića, ništa čudno kad su i Obama i Josipović opaki ljigavci.

Ameri nemaju još puno vremena jer im neprijatelj već pol stoljeća uvozi strance i uskoro će postati manjina u svojoj državi. Uskoro gube Texas i nikad više neće biti republikanski predsjednik SAD-a. Znači samo demokratski.

Ovo im je biti ili ne biti.
    Da, baš. Prvo što mi padne napamet su istoznačnice Kolinda=Trump.

Trump je izbore dobio na temu u kojoj je na domacem terenu, ekonomija i gospodarstvo. Dobio je na svoju stranu takozvanu radnicku klasu i drzave koje su tradicionalno glasovale za demokrate.

I nije ih iznevjerio.

Vjerojatno nije neki mangup za vanjsku politiku, duboka drzava ga dribla na tom polju jer mogu imaju medije imaju moc, ali je u onome sto prosjecnog amerikanca najvise interesira, ekonomija, on faca.

Teme koje potenciraju globalisti, "jadni migranti", zid na granici sa Meksikom i slicno, vecinu amerikanaca ne interesira. A to su i glupe teme, pa na granici sa Meksikom vec godinama stoji ziva, pogranicka armija ne policija, rat se vodi kako sa nelegalnim migrantima tako sa narko mafijom iz Meksika. Zid manje vise, koja je razlika izmedju zida i ograde, ne mozes ni preko jednog ni preko drugog.

Trump je ušao u utrku na način da je prozvao Obamu kako je lažirao domovnicu i da nije rođen u SAD i da je musliman. Onda su ga svi mainstream mediji zbog toga napali i tu je dobil publicitet.

Tu je dobil pozornost Amera i domoljuba. Onda je krenul sa zidom i napadom na Hillary i mainstream medije. Govoril je i ekonomiji, ali mi se čini da je osvojil izbore na ideološkom planu, a ne gospodarskom.

Amere naravno zanima gospodarstvo i bolji život, ali i budućnost njihove države, tak da im je smanjenje imigracije vruća tema.

Mislim da njega ne dribla duboka država, nego se bori s njima dobro, s njima i globalnim moćnicima koji su odlučili skinuti ga pandemijom.

Sve što se želi doznati o Trumpu i njegovoj pobjedi je ova kompilacija memova majstorski montirana od Nicka Bergera, bilo na SuperDeluxe kanalu ali uklonjeno (iz poznatih razloga redakciji), pa su mnogi te zapise kompilirali i ponovo stavili na YouTube.

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-04-2020 at 14:22

Trump je pokazao da unatoč medijskoj premoći kulturmarksista narod još uvijek može protiv struje sam birati svoje predstavnike i zbog toga su premrli od straha. Postao je znamen kojeg treba uništiti a umjesto toga on uništava komunističku meku moć u glasilima i sprječava ili usporava demografsku promjenu u SAD-u a ujedno i u ostatku Zapada, koji sve više po uzoru na njega preuzima istovjetna ideološka načela. Osim toga, osnovna značajka komunističkih ekstremista je da ne trpe nikakvo odstupanje od ideologije pa po samoj definiciji napadaju do iznemoglosti svakoga tko im se suprotstavi a Donald je baš zasjeo na takvo mjesto da ga ne mogu ignorirati niti da hoće, a ne će, i voljan je ratovati s njima do kraja. Na njihovu boljševičku žalost gube a tek će vidjeti kako jako gube kad on ode a njegovo naslijeđe trajno ostane. Mentalitet širokih masa već je nepovratno promijenjen na za komuniste nepoželjan način, izgubili su rat i ostatak priče je samo pitanje vrjemena i načina. Manje globalizacije a više nacionalne države je budućnost.

Nije Trump ali je njegov europski pandan.

Peticiju protiv Orbana potpisali i Srećko Horvat, Miljemok Jergović, Tvrtko jakovina, Seid Serdarević i Vesna Pusić.

Orbanu se tresu gaće od straha.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 21-04-2020 at 16:20

Donald J. Trump
    2 h ·
    It is amazing that I became President of the United States with such a totally corrupt and dishonest Lamestream Media going after me all day, and all night. Either I’m really good, far better than the Fake News wants to admit, or they don’t have nearly the power as once thought!

Nevjerojatno je da sam postao predsjednik Sjedinjenih Država s tako potpuno korumpiranim i nepoštenim Lamestream Medijom koji su me cijeli dan i cijelu noć. Ili sam stvarno dobar, daleko bolji nego što Lažne vijesti žele priznati, ili nemaju ni približno moć kao što se nekad mislilo!

Citiraj Prvotno napisano od mirv Vidi poruku
    Trump je pokazao da unatoč medijskoj premoći kulturmarksista narod još uvijek može protiv struje sam birati svoje predstavnike i zbog toga su premrli od straha. Postao je znamen kojeg treba uništiti a umjesto toga on uništava komunističku meku moć u glasilima i sprječava ili usporava demografsku promjenu u SAD-u a ujedno i u ostatku Zapada, koji sve više po uzoru na njega preuzima istovjetna ideološka načela. Osim toga, osnovna značajka komunističkih ekstremista je da ne trpe nikakvo odstupanje od ideologije pa po samoj definiciji napadaju do iznemoglosti svakoga tko im se suprotstavi a Donald je baš zasjeo na takvo mjesto da ga ne mogu ignorirati niti da hoće, a ne će, i voljan je ratovati s njima do kraja. Na njihovu boljševičku žalost gube a tek će vidjeti kako jako gube kad on ode a njegovo naslijeđe trajno ostane. Mentalitet širokih masa već je nepovratno promijenjen na za komuniste nepoželjan način, izgubili su rat i ostatak priče je samo pitanje vrjemena i načina. Manje globalizacije a više nacionalne države je budućnost.
    Demokracija i izbori su farsa.

Unatoč tome draga mi je bila pobjeda Trumpa. Kad smo kod toga, nevjerojatno je da je takozvana ljevica, Demokrati odabrala Bidena za protukandidata, Židov i komunist Sanders bi bila puno bolja opcija, jer je vitalniji.

Usporavanje demografske promjene neće promijenti demografsku promjenu SAD-a jer bijele ovce to traže.

Manje globalizacije a više nacionalne države je budućnost.
    Razumljivo samo po sebi, ali neki će to na teži način iskusiti.

Koliko antife i jugoleftardi ne mogu smislit Trumpa govori ovaj članak iz Slobodanke.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti...korone-1018194

Ovakvi tekstovi se štancaju na dnevnoj bazi. Čovca mrze više nego hrvatsku državu a to je skoro nevjerojatno.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove