+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 2 3 4
Prikaz rezultata str. 61/72

Tema: Fenomen Donalda Trumpa.

Vi ste naravno rasisti. Na trgu bana Jelačića i na glavnom željezničkom su postavljene zastave ljubavi.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ne kaže se crnaca nego Afrohrvata. Pravi si rasist i kao takav si uljez na prosvjedu.
    Tako je, razdvojimo žito od kukolja.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Evo me na prosvjedu protiv policijskog ubijanja crnaca u Hrvatskoj. Dolje rasizam!

Ovo je trebalo staviti na temu - "Budimo ljevičari!", pa bi Vam onda mogao uputiti i drugarsku čestititku.
    Evo, da i ja dokažem kako nisam rasista - Plenkovića i Milanovića rado bi zamijenio sa Antimonom i Bracom Romom. I to stvarno.

Slušam jučer na radiju, kako su nogometaši Bundeslige klečanjem na jednom koljenu, dali potporu tim ludorijama koje se izvode. Da li je netko upoznat sa detaljima, prvo jesu li svi nogometaši to prihvatili i da li su se tome pridružili i Hrvati?

Ajde odbij, pa te nogiraju iz kluba.

Brekalo zamalo nije otkaz dobio kad je odbio onu traku u pederskim bojama, ili je kritizirao sto je vec bilo.

HBO skinuo iz ponude film Zameo ih vjetar jer je rasistički.

Pustili su da im ruše spomenike, sad ludilo kreće dalje.

Time novine, vijesti u kratkom razmaku.

Jesu li ovi ljevičari toliko moćni ili je narod toliko glup?
    Hajduk: 50ak

Citiraj Prvotno napisano od HFC Vidi poruku
    Sam procijeni. Je li ova rulja pametna ili ne? BLM antife ruše spomenik palim vojnicima u građanskom ratu i spomenik padne na glavu blm antifi i teško ga rani. Toliko su pametni da ih vojnici konfederacije ubijaju u 2020. Znači, narod generalno nije baš pretjerano pametan kad je dovoljno da im netko na telki ili u novinama veli da trebaju biti ljuti i oni su ljuti.

Posljednje uređivanje od Grunf : 17-06-2020 at 12:45

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Svatko od upletenih ima svoje ciljeve. Koliko citam sve vise i vise policajaca daje otkaze, sto je razumljivo, tko ce riskirati dozivotni zatvor , a prakticki su im zabranili samoobranu, ako si bijelac i policajac moras pet minuta razmisljati hoces li se braniti ako te crnac napadne.

A tko ima koristi od toga...jasno je.

I ovo sam procitao, neki Rom u Sloveniji predlozio da se sudstvo i policija ukine.

Treba li dalje komentirati.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od HFC Vidi poruku
    Jesu..zahvaljujući svim institucijama i medijima koje su poodavno preuzeli

Trump napisal na Twitteru da dok je on predsjednik nikad u Washingtonu neće biti autonomna zona. Twitter napisao iznad posta da post krši pravila uvredljivog ponašanja, ali će ga ipak ostaviti.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove