+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/75

Tema: Fenomen Donalda Trumpa.

Bryan Cranston, legendarni glumac, otac iz serije Malcolm u sredini i profesor kemije iz Breaking bad (Na putu prema dolje), ničim izazvan napisao poruku na Twitteru o Trumpu. Veli da se prestal brinuti o Trumpovom mentalnom zdravlju, vidi da je Trump lud i to ga više ne ljuti nego ga žalosti. Ono što ga brine je mentalno zdravlje onih koji podupiru Trumpa.

Ovo je vjerojatno reakcija na Trumpovu odluku da na 2 mjeseca zaustavi imigraciju u SAD jer SAD zbog masovnih otkaza nemaju potrebu za stranim radnicima. Je li ta poruka cijena rada u Hollywoodu ili je doista njegovo mišljenje, ne znam, ali Bryan mi je pal u očima 100%.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 26-04-2020 at 12:14

To je "stav" skoro svih holivudskih zvijezda. Jon Voight i James Woods su iznimke.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Bryan Cranston, legendarni glumac, otac iz serije Malcolm u sredini i profesor kemije iz Breaking bad (Na putu prema dolje), ničim izazvan napisao poruku na Twitteru o Trumpu. Veli da se prestal brinuti o Trumpovom mentalnom zdravlju, vidi da je Trump lud i to ga više ne ljuti nego ga žalosti. Ono što ga brine je mentalno zdravlje onih koji podupiru Trumpa.

Ovo je vjerojatno reakcija na Trumpovu odluku da na 2 mjeseca zaustavi imigraciju u SAD jer SAD zbog masovnih otkaza nemaju potrebu za stranim radnicima. Je li ta poruka cijena rada u Hollywoodu ili je doista njegovo mišljenje, ne znam, ali Bryan mi je pal u očima 100%.

Najbolja stvar je složiti se i pojačati. Trump bi trebao u potpunosti otvoriti granice, tražili ste, uživajte.

Inače, većina glumaca u holivudu su ili licemjerni lijevo-liberalni idioti koji signaliziraju vrline ili kurve koje plešu kako im 2% gazda određuju.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    To je "stav" skoro svih holivudskih zvijezda. Jon Voight i James Woods su iznimke.
    I Tim Allen.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Breitbart je dobro rekel, desnica se nije oduprijela napadima i nije se borila za svoju državu, kulturu, narod, identitet, dok su ljevičari neumoljivi borci za svoju poganu stvar. I zato ima prijezir i prema desnici jer se ne bore i prema ljevici jer žele totalitarizam.

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Najbolja stvar je složiti se i pojačati. Trump bi trebao u potpunosti otvoriti granice, tražili ste, uživajte.

Inače, većina glumaca u holivudu su ili licemjerni lijevo-liberalni idioti koji signaliziraju vrline ili kurve koje plešu kako im 2% gazda određuju.
    Bryan ima par stotina milijuna dolara na računu, lijepu vilu u Los Angelesu...Fućka se njemu za to kaj je njegov narod napadnut, po njega neće još doći, ako i uopće.

His father was of Austrian-Jewish, German, and Irish descent, while his mother was the daughter of German immigrants.

Aha, kockice pale na mjesto. Every single time?

Očito se radi o privilegiranom bijelom Nijemcu sa opravdanim sindromom krivice zbog onoga što su mu predci učinili u 2. svjetskom ratu i umjesto slijeđenja zaostale i ksenofobične Trumpove politike shvaća koliko su Beč i Berlin sada bolja mjesta za život nakon što su kulturno obogaćena različitošću, a ni Dublinu ne ide loše. Pače, i u Ulsteru su već odavno ostvarili vibrantnu i dinamičnu kulturu suživota nadaleko poznatu i opjevanu diljem svijeta.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Trump je odličan,ali bojim se nakon njega sve se vraća na staro.

Ali nema ni veze,čast je što smo uopće imali privilegiju živjeti u njegovo doba.Tko bi to očekivao od njega-milijardera i reality zvijezde.

Bryan ima par stotina milijuna dolara na računu, lijepu vilu u Los Angelesu...Fućka se njemu za to kaj je njegov narod napadnut, po njega neće još doći, ako i uopće.
    Nema tih milijuna s kojima bih živio u Meksiku. Commiefornia isto polako postaje Meksiko u bilo kojem smislu, to jest Treći svijet, tako da je pitanje koliko će dugo biti siguran u svojem getu bez "različitosti". Na ulicama Rio de Janira nitko nije siguran, Brazil, zemlja u usponu.

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Trump je odličan,ali bojim se nakon njega sve se vraća na staro.

Ali nema ni veze,čast je što smo uopće imali privilegiju živjeti u njegovo doba.Tko bi to očekivao od njega-milijardera i reality zvijezde.
    Mislim da će i pored svega Trump lagano osvojiti i drugi mandat u Bijeloj kući.
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    To je neupitno s obzirom kakvi su klaunovi protiv njega.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    pobjedit će on,ali kažem nakon njega sve se vraća na staro,to je ista situacija kao i kod nas ili bilo gdje drugdje u zapadnom svijetu,globalisti su preuzeli sve institucije,sve stranke i bez rata nema neke promjene.

Morone iz Hollywooda ne treba posebno komentirati. Imaju milijune na računima, žive u viletinama koje su okružene zidinama i lako je onda njima glumatati kako su otvoreni, progresivni, kako tobože žele mir u svijetu, ljudska prava, bla, bla, bla... Nemaju oni pojma šta je stvarni život i kakva je stvarna situacija. Njihova mržnja prema Trumpu i njegovim glasačima zapravo je stvar za psihijatre. Kad vidim tko sve mrzi Trumpa odmah mi je draži jer znam da radi vraški dobar posao kad ima ovakve neprijatelje!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Sjecam se akcije nekih Svedjana prije par godina, uzeli su kombi, ozvucenje onako stadionsko, usli sa kombijem u jedno od tih bogataskih naselja sa vilama i kucetinama, i na ozvucenje upalili ezan.

Naravno, odmah su im zvali policiju.

Bogata elita koja glumi liberale, oni su za migrante i za "sve slobode" dok se njih ne dotice, kad cuju ezan zovu policiju pa su se poslije pravdali kako eto buka im je smetala ne ezan. Iako je ta glasnoca tipicna za ezan koji ce se uskoro, ili se vec cuje, u onim kvartovima gdje su naselili migrante. Mali Mogadishu i slicno.

Dovuci kombi i ezan na Beverly Hills, da vidimo reakcije.

Ono kaj stalno čujemo od ljevičara je poruku da je Trump doslovno Hitler. Meni je palo na pamet, je li ta usporedba zapravo točna? Znamo da su ljevičarske rulje megafoni svojih vođa tj. da prenose njihove propagandne poruke. No je li ova poruka mišljenja sasvim drugačije, u smislu da je Trump stvarno Hitler jer provodi politiku zaštite i prosperiteta svog naroda? I smatraju li ljevičarske elite Trumpa sličnom opasnošću tj. hoće li ga maknuti prije vremena?

Evo i jednog (jedinog) objektivnog članka o Trumpu u našim tiskovinama.

https://www.vecernji.hr/premium/dona...a-dana-1221468

Bome se ide na rušilačko rušenje Trumpa pa sve pod uvjetom da gore američki gradovi. Ova bitka koja se sad vodi, bitka je cijelog svijeta.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove