+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/10

Tema: Nebitna žena, bivša predsjednica, veleizdajnica Kolinda Grabar Kitarović

Nebitna žena, bivša predsjednica, veleizdajnica Kolinda Grabar Kitarović

https://www.vecernji.hr/vijesti/koli...ari#komentiraj

Oglasila se drugarica iz AFŽ-a.

Kako više nema svoju temu, mislim da se može uklopiti u ovu.

Nije ništ strašnoga rekla. Obična čestitka.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nije ništ strašnoga rekla. Obična čestitka.
    https://hr.wikipedia.org/wiki/Me%C4%..._dan_%C5%BEena

Jel Vi to slavite?

"Dan žena je ostao državnim praznikom u Rusiji, Bjelorusiji, Ukrajini, Kazahstanu, Kirgistanu, Moldaviji, Mongoliji i Tadžikistanu, a obilježava se cvijećem i poklonima. Međutim, 1960-ih su ga ponovno počele slaviti feministice. Godine 1975., koja je proglašena Međunarodnom godinom žene, UN su službeno počeli obilježavati Međunarodni dan žena." Od Clare Zetkin do modernih feministica.... ludilo.

Da je strašno - nije. To je od nje i očekivano, a vjerujem da ona može i gore. Uostalom, ako je njen novi ured proradio, možemo onda očekivati i rezultate.
    Posljednje uređivanje od goran2hr : 09-03-2020 at 14:18

Čuj veleizdajnica...Netočan opis Kolinde. Ne zaslužuje ovakav odnos prema njoj od strane Hrvata, ali eto...Takav smo narod.

Ja ću ti nabrojit najmanje 6-7 njezinih veizdajničkih poteza.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Čuj veleizdajnica...Netočan opis Kolinde. Ne zaslužuje ovakav odnos prema njoj od strane Hrvata, ali eto...Takav smo narod.
    Ne znam, ako je ovo odgovor na moj upis? Termin "veleizdajnica" nisam koristio, jer nije ona otišla svjedočiti u Hag (doduše nisu je ni pozvali). Ali je odradila sve druge lijevo liberalne podvale i temeljito namagarčila svoje birače. Kao jedan od tih (u II krugu), mogu reći da je osjećaj čudan, jer znao sam da ona ne valja, ali opet baš toliko?! No, u skladu s tim je na ovim izborima nagrađena, od strane "marginalaca".

Svoj nerad je opravdavala "nedostatkom ovlasti" (što nije istina), ali zahvalna je tema za šalu, pa u tom smislu očekujem da nas na novoj funkciji i u novom uredu - neće razočarati. Volim satiru i ne mogu si pomoći.

Koji nerad. Naradila se ona ali u korist lijevo liberalnih spadala a Bog nas je spasio njezinih većih ovlasti.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ja ću ti nabrojit najmanje 6-7 njezinih veizdajničkih poteza.
    Čekam.

...

Nabrajao sam ih ovdje x puta ali evo ako treba još jednom

1. Politički je stala je iza vladike Porfirija kad se otkrilo da pjevao popu Đujiću i dinarskoj četničkoj diviziji. Čime je otvoreno stala u zaštitu organizacije zvane SPC koja ni danas Hrvatsku ne priznaje u njezinim granicana i koja je bila glavni stup agresije na Hrvatsku ( svi ostali podstupovi tzv JNA i srbijanska politika i mediji su samo sluge SPCa).

To je veleizdaja.

2. Na nalog vjerojatno američke ambasade iznebuha je pozvala četnika Vučića u posjet Hrvatskoj i to malo nakon što je Srbija u UN priredila izložbu u kojoj su Hrvati prikazani kao monstrumi. Takvi posjeti se najavljuju i pripremaju mjesecima. Pošto je tada bila kampanja za beogradske izbore ja mislim da je to bila jedina svrha posjete. Da se Vučić šepiri po Hrvatskoj ko paun i diže si rejting u Srbiji pošto nigdje drugo u okruženju ne može, ruga se hrvatskoj državi, na Pantovčaku mu se zabrane neugidna pitanja i dopuste se srpskim novinarima da usred Hrvatske pitanjima pljuju po Hrvatskoj tipa " iako su ustaše vama pobile velik deo obitelji vi ste ipak došli u Hrvatsku kao mirotvorac". Glupača i veleizdajnica je sve to slušala bez da trepne ili prekine presicu čemu su se sprdali i u Beogradu. Kasnije su organizirali svesrpski skup gdje se četniku žalila na vlastiti narod na mjestu, kojeg ja od tada zovem "Malim Gazimestanom" a netko Lisinskim i od čega se nikad ta zgrada raskužit neće moć.

To je pet veleizdaja u jednoj

3. Podržala je ministricu Divjak u sukobu sa Dijanom Vican koja je tvrdila da je kurikul štetan. A znamo što je sve u tom kurikulu. Barem onaj štetan dio.

To je veleizdaja.

4. Podržala je istanbulsku konvenciju.

To je veleizdaja

5. Podržala je Marakeški sporazum.

To je veleizdaja.

7. Imala je za savjetnicu osobu koja je tvrdila da Hrvati nemaju nikakve veze s Dubrovnikom.

To je veleizdaja.

Ima toga još.

Odvratna veleizdajnička spodoba.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 12-03-2020 at 21:54

U povodu sramotnog orgijanja Vučića po Hrvatskoj bilo je dosta reakcija tada po Srbiji

"Kolinda trepni dvaput ako si oteta"

https://youtu.be/4g8P7V3PV2Y

Bolje su napravili priloge nego ijedna hrvatska tv kuća.

Veleizdajnica nego što.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove