+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 1 2 3
Prikaz rezultata str. 41/44

Tema: Hrvatski suverenisti

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    OK, tada su im davali više nego duplo manje od što su realno imali. Pa ajmo reć da im sad daju 5 puta manje. I kad pomnožiš 0.9 sa 5 šta dobješ? Činjenica je da ankete itekako utječu na rezultate izbora. Sviđao se nama Škoro il' ne sviđao, on jedini može napraviti nešto značajnje na izborima. Svi ostali bez njega su nula..tj, ispod 5%, ispod izbornog praga...najvjerojatnije i uz pomoć Apisa.

usput, Haso je bio najmanje 50 % stranke..ako ne i 75%. Ja ne vidim kako će se oni to iznivelirat da bi mogli prijeći izborni prag solo. Za to triba puno više od facebook objava.
    Da je to bilo tako, zšto je onda dobio duplo manje preferencijih glasova od Brune Esih? Zašto onda nije imao dovoljno ljudi koji bi ga na saboru stranke izabrali? Ne slušajte službena objašnjenja onih koji su izgubili, Ja znam puno više ali ne pričam jer nisam nabacivač smećem u javnosti, pogotovo jer su naši ljudi skloni gubljenju morala kad vide da život u stvarnosti nije diznijevska bajka.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    Da je to bilo tako, zšto je onda dobio duplo manje preferencijih glasova od Brune Esih? Zašto onda nije imao dovoljno ljudi koji bi ga na saboru stranke izabrali? Ne slušajte službena objašnjenja onih koji su izgubili, Ja znam puno više ali ne pričam jer nisam nabacivač smećem u javnosti, pogotovo jer su naši ljudi skloni gubljenju morala kad vide da život u stvarnosti nije diznijevska bajka.
    Govorim o mom osobnom dojmu koji je utemeljen na činjenici da je Haso bio daleko najprepoznativljija faca zbog ministrovanja kulture. Ne znam koliko je ko točno dobio preferencijalnih glasova ali znam da ih je Haso dobio masu. Zašto je dobio manje od Brune može bit objašnjeno zato jer je musliman, zato što ima zajebanu govornu manu, zato jer nije lipa ženska ka Bruna. A isto tako ja tebe mogu pitat zašto se išlo u Zadar..pogotovo jer, ka šta sad ti kažeš, Haso nije imao šanse kontra Brune. Vi'š, ja nisam pojma ima ko je predsjednik stranke, tj, da je Bruna bila predsjednik. Nije mi to uopće bilo važno. Al' mi je postalo veoma važno kad se stranka rascijepila. E da sam ja jedini kojem je to bilo važno onda bi to bio totalno nevažno.ali nisam bio jedini, masu ljudi je bilo razočarano, nije znalo što se točno dogodilo i zašto pa se odustalo od podrške stranci. I rezultat, il posljedica, je da ste sad na dnu strme uzbrdice sa manje od 1% podrške. Ja osobno vam držim fige i želim sriću da se uspješno popenjete jer, ka šta san već reka, vi imate ljude koji su meni osobno najdraži na domoljubnoj sceni.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 12-03-2020 at 15:41

Haso jednostavno nije mogao proći kao lider. Moj rođak mi je rekao " za baliju glasat, nema šanse". Nema šanse.

Nedavno na piru jednog našeg forumaša, ženska mi kaže , inače ljuta desničarka, ja da glasam za stranku di je Musliman glavni. Ne dolazi u obzir.

Najviše su to govorili Hrvati iz BiH zbog njegove nejasne politike prema sarajevskoj politici. A tu je ipak najveći bazen potencijalnih NHR glasača. Ne onih koji žive u BiH nego vuku porijeklo od tamo.

A na internetu, takvih sam izjava pričitao na stotine. Dakle možda bolje da je Hasan napustio NHR. Nemaju više taj uteg. Meni nije smetai ali masi ljudi je. Osim toga on se pogubio, postao je prenervozan. Pričao sam kako izgleda neko njegovo gostovanje na TV. On nije u stanju sačekat da mu voditelj postavi pitanje do kraja. Sječe ga u po pitanja. Ja bi ga prvi stjero u kurac da vodim razgovor.

Sad druga je stvar što ni NHR očito nema sigurnosnu provjeru koga postavljaju za funkcionere stranke.

Tajnik novosnovane podružnice u Sesvetama im je HDZ ovac bivši član ovog foruma. HDZ ov trojanac, Mamićevac.

Tak da, vidit ćemo.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

https://www.youtube.com/watch?v=xSTQkZOjdDg

Kada su dobri, treba ih pohvaliti!

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove