+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/66

Tema: Hrvatski suverenisti

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    OK, tada su im davali više nego duplo manje od što su realno imali. Pa ajmo reć da im sad daju 5 puta manje. I kad pomnožiš 0.9 sa 5 šta dobješ? Činjenica je da ankete itekako utječu na rezultate izbora. Sviđao se nama Škoro il' ne sviđao, on jedini može napraviti nešto značajnje na izborima. Svi ostali bez njega su nula..tj, ispod 5%, ispod izbornog praga...najvjerojatnije i uz pomoć Apisa.

usput, Haso je bio najmanje 50 % stranke..ako ne i 75%. Ja ne vidim kako će se oni to iznivelirat da bi mogli prijeći izborni prag solo. Za to triba puno više od facebook objava.
    Da je to bilo tako, zšto je onda dobio duplo manje preferencijih glasova od Brune Esih? Zašto onda nije imao dovoljno ljudi koji bi ga na saboru stranke izabrali? Ne slušajte službena objašnjenja onih koji su izgubili, Ja znam puno više ali ne pričam jer nisam nabacivač smećem u javnosti, pogotovo jer su naši ljudi skloni gubljenju morala kad vide da život u stvarnosti nije diznijevska bajka.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    Da je to bilo tako, zšto je onda dobio duplo manje preferencijih glasova od Brune Esih? Zašto onda nije imao dovoljno ljudi koji bi ga na saboru stranke izabrali? Ne slušajte službena objašnjenja onih koji su izgubili, Ja znam puno više ali ne pričam jer nisam nabacivač smećem u javnosti, pogotovo jer su naši ljudi skloni gubljenju morala kad vide da život u stvarnosti nije diznijevska bajka.
    Govorim o mom osobnom dojmu koji je utemeljen na činjenici da je Haso bio daleko najprepoznativljija faca zbog ministrovanja kulture. Ne znam koliko je ko točno dobio preferencijalnih glasova ali znam da ih je Haso dobio masu. Zašto je dobio manje od Brune može bit objašnjeno zato jer je musliman, zato što ima zajebanu govornu manu, zato jer nije lipa ženska ka Bruna. A isto tako ja tebe mogu pitat zašto se išlo u Zadar..pogotovo jer, ka šta sad ti kažeš, Haso nije imao šanse kontra Brune. Vi'š, ja nisam pojma ima ko je predsjednik stranke, tj, da je Bruna bila predsjednik. Nije mi to uopće bilo važno. Al' mi je postalo veoma važno kad se stranka rascijepila. E da sam ja jedini kojem je to bilo važno onda bi to bio totalno nevažno.ali nisam bio jedini, masu ljudi je bilo razočarano, nije znalo što se točno dogodilo i zašto pa se odustalo od podrške stranci. I rezultat, il posljedica, je da ste sad na dnu strme uzbrdice sa manje od 1% podrške. Ja osobno vam držim fige i želim sriću da se uspješno popenjete jer, ka šta san već reka, vi imate ljude koji su meni osobno najdraži na domoljubnoj sceni.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 12-03-2020 at 15:41

Haso jednostavno nije mogao proći kao lider. Moj rođak mi je rekao " za baliju glasat, nema šanse". Nema šanse.

Nedavno na piru jednog našeg forumaša, ženska mi kaže , inače ljuta desničarka, ja da glasam za stranku di je Musliman glavni. Ne dolazi u obzir.

Najviše su to govorili Hrvati iz BiH zbog njegove nejasne politike prema sarajevskoj politici. A tu je ipak najveći bazen potencijalnih NHR glasača. Ne onih koji žive u BiH nego vuku porijeklo od tamo.

A na internetu, takvih sam izjava pričitao na stotine. Dakle možda bolje da je Hasan napustio NHR. Nemaju više taj uteg. Meni nije smetai ali masi ljudi je. Osim toga on se pogubio, postao je prenervozan. Pričao sam kako izgleda neko njegovo gostovanje na TV. On nije u stanju sačekat da mu voditelj postavi pitanje do kraja. Sječe ga u po pitanja. Ja bi ga prvi stjero u kurac da vodim razgovor.

Sad druga je stvar što ni NHR očito nema sigurnosnu provjeru koga postavljaju za funkcionere stranke.

Tajnik novosnovane podružnice u Sesvetama im je HDZ ovac bivši član ovog foruma. HDZ ov trojanac, Mamićevac.

Tak da, vidit ćemo.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

https://www.youtube.com/watch?v=xSTQkZOjdDg

Kada su dobri, treba ih pohvaliti!

U zadnje vrijeme, osim što se opterećuje besmislicama (da li bi na čelu korona stožera trebao biti ovaj ili onaj Plenkovićev ministar), gospodin Zekanović opetovano agitira za uvođenje nečeg vrlo opasnog - elektronskog glasanja. Nisam samo primijetio, čemu se nada nakon što mu APIS "elektronski prebroji" glasove i kako misli (u slučaju kada bi nešto bilo sumnjivo) naknadno prebrojati elektronske glasove (koji ne postoje u materijalnom svijetu)? Također, kako bi glasali HDZ-SDP uhljebi, svjesni da više nema anonimnosti glasanja? Što bi time dobila desnica?

Umjesto tih novotarija, što suverenisti misle o tome, da ljude (volontere) u izborne komisije daju same stranke (međusobna kontrola), da se rezultati sa izbornih mjesta šalju paralelno u izbornu centralu i stranačke središnjice, te da točnost izbornih rezultata bude prioritet u odnosu na brzinu objavljivanja rezultatata?

Suverenisti su dobili šta su htjeli; Kolinda više nije na Pantovčaku! Uostalom, sad je Domovinski pokret hit; barem kod dijela desnih birača.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 28-04-2020 at 00:41
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Suverenisti su dobili šta su htjeli; Kolinda više nije na Pantovčaku! Uostalom, sad je Domovinski pokret hit; barem kod dijela desnih birača.
    Pošteno rečeno, ne svodi se u Suverenista sve na Kolindu. Iako ne idealni, da su sutra izbori - pa morali bi za njih glasati (u nedostatku boljeg - a sa ipak nekakvom šansom da uđu u Sabor).
    A drugo, pa ne žalite valjda za Kolindom. Njen odlazak, za ovaj narod i domoljubno desnu opciju, je poput klistira. Nije lijepo za vidjeti, ali bilo je nužno...

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Zekanovic nije pouzdan sto se tice volje srusiti HDZ. Tu je i Skoro par koplja ispred njega.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Suverenisti i Škoro mi dođu nešto kao juha koja nije dovoljnjo posoljena, nešto fali...
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Suverenisti nisu nikakav faktor. Njihov rezultat na euroizborima je zbog Ruže i to što je hrvatska bila jedna izborna jedinica i jer ih je Bujanec gurao nauštrb NHR jer su ovi bili kakti za desnu koaliciju a NHR nisu. U međuvremenu Hasan i Jonjić su napravili salto, samo što time nisu ništa dobili. Oni samostalno nigdje ne mogu preći izborni prag. Škoro je jučer rekao da je najbolje da svi idu sami pa kako tko postigne rezultate, pa da se onda razgovara. Znači ništa od desne koalicije na što si se mogao kladit samo ne bi puno zaradio jer bi kvota bila 1.

NHR su isto nestali. Hasanbegovićev bok nema nikakve šanse. Neka sinergija bi se postigla da Škoro ide Suverenistima i NHR bez Hasanebgovićevog bloka koji ne želi NHR. Hasanov ego je razarajući.

Od svih njih Škoro ima šanse uzeti neke mandate u slavonskim izbornim jedinicama. Ovi ostali su daleko od praga. Dobit će po 2-3%.

Ćuprijači tj MOST se forsira od jugoanketa kao poznati destruktivci bez boje i okusa, mada ja mislim da neće preći praga ili će imati 2-3 zastupnika maksimalno ma koliko se uvlačili Raspudiću a i on je dokazao da nije baš politički najpismeniji.

Ostatak će pokupiti HDZ i jugodesnica koja se okuplja i vjerojatno velika koalicija ili HDZ s manjinama i nekim žetončićima sa strane koji će se prišljamčit ako usfali. Tako će se moći ispraviti greška koja se dogodila s Kolindom. Kako ne bi došli komunisti na vlast ))))

tako da, gledat ćemo reprizu ove vlasti ili veliku koaliciju koja je ionako suštinski i sad na djelu.

Znači možemo očekivati "Daru iz Jasenovca" isti dan u istom terminu na Yutelu i RTS-u.

Suverenisti su trenutno najveći desničarski faktor, onda Škoro pa NHR. Škoro sam neće napraviti puno, kao ni Suverenisti bez Škore, ali opet imaju 10-ak jakih imena koji bi mogli privući birače. Ako budu išli svi samostalno onda ću glasati za Suvereniste. Imaju najviše šansi, imaju velik broj dobrih ljudi i to je to.

Koji su to ljudi u Suverenistima koji vrijede. Oni nemaju šanse samostalno nigdje preći prag.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Koji su to ljudi u Suverenistima koji vrijede. Oni nemaju šanse samostalno nigdje preći prag.
    Zekanović, Ilčić, Hasanbegović, Glasnović, Tomašić, Juretić, Sunić, Sačić, Pavliček. To je 9 kvalitetnih ljudi, Škoro ima samo sebe, a NHR recimo 4 kvalitetna čovjeka.

Sačić, Juretić, Ilčić su politički bezvrijedni, Hasanbegović ima svoju stranku, Glasnović nije u Suverenistima, samo u klubu kao i Hasan, Sunić je nezainteresiran za politiku, Tomašićku zanima samo Eu parlament ostaju prilično nepoznat Pavliček i Zekanović.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 29-04-2020 at 18:19

Samo dogovor i okrupnjavanje desnice. Tko neće - e onda taj zapravo radi za dvije velike stranke HDZ-SDP!

Sačić, Juretić, Ilčić su politički bezvrijedni, Hasanbegović ima svoju stranku, Glasnović nije u Suverenistima, samo u klubu kao i Hasan, Sunić je nezainteresiran za politiku, Tomašićku zanima samo Eu parlament ostaju prilično nepoznat Pavliček i Zekanović.
    Koje čerupanje, ko kad uzmu kokoš.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Samo dogovor i okrupnjavanje desnice. Tko neće - e onda taj zapravo radi za dvije velike stranke HDZ-SDP!
    Škoro i NHR neće, Škoro radi za SDP, a NHR za HDZ.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Škoro i NHR neće, Škoro radi za SDP, a NHR za HDZ.
    Znači ako Škoro osvoji određeni postotak na izborima - on će koalirati sa SDP-eom.!

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Koje čerupanje, ko kad uzmu kokoš.
    pa kad je tako. Kakvu vrijednost ima jedan Sačić. Nitko se ne sjeća kako se on kukavički ponašao oko Grubora, optuživao suborce da spasi svoju kožu. Kakav Sačić. Kakva Juretić. Ilčić je prefin za politiku. Sunić ne pokazuje nikakvo zanimanje za politiku, vrhunac mu je doći kod Bujaneca. Hasan je politička prošlost. Glasnović se umorio od ponavljanja jednih te istih stvari. Ovaj Pavliček isto anonimac, par puta sam ga čuo. Ruža je dobila te glasove za EU parlament, ali na parlamnetarnim propala. Suverenisti su debelo precjeneni samo zato jer su neki percipirali Ružu kao neku veliku borkinju u EU parlamentu. I jer ih je Bujanec gurao nauštrb NHR koji su bili jedini potencijal koji je mogao nešto biti pa su ih razvalili na vrijeme.

Tu bi jedino mogao nešto Škoro i to u slavonskim izbornim jednicima i da uzme Suvereniste i NHR ali neće on to tako da je izlišno to i spominjat. ta koalicija bi mogla proć i u dalmatinskim župnijama i doć do 15 zastupnika. Hasan ako ne želi NHR jednostavno ga zaobić. Al sve je to prazna priča jer neće Škoro.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-04-2020 at 16:19

Bojim se da je Inkvi 100% u pravu

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove