+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 2 3 4
Prikaz rezultata str. 61/66

Tema: Hrvatski suverenisti

Ministar obrane - Željko Glasnović
    Ministar unutarnjih poslova - Ruža Tomašić
    Ministar kulture - Zlatko Hasanbegović
    Ministar demografije, obitelji, mladih i socijalne politike - Ladislav Ilčić, zamjenica Bernardica Juretić
    Ministar hrvatskih branitelja - Željko Sačić
    Ministar obrazovanja - Tomislav Sunić
    Ministarstvo vanjskih i europskih poslova - Hrvoje Zekanović
    Ministar pravosuđa - Pero Kovačević

Eto, Suverenisti imaju kvalitetnih ljudi za popuniti barem 40% čelnih mjesta ministarstava, NRH možda 1 ili 2. Škoro je sam. Dakle, najbolje bi bilo da Škoro bude premijer i da se NHR prikrpa pa da dodaju Esihicu i Capa i još ponekog. Imali bi dovoljno ljudi za sastavljanje kvalitetne vlade.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    pa kad je tako. Kakvu vrijednost ima jedan Sačić. Nitko se ne sjeća kako se on kukavički ponašao oko Grubora, optuživao suborce da spasi svoju kožu. Kakav Sačić. Kakva Juretić. Ilčić je prefin za politiku. Sunić ne pokazuje nikakvo zanimanje za politiku, vrhunac mu je doći kod Bujaneca. Hasan je politička prošlost. Glasnović se umorio od ponavljanja jednih te istih stvari. Ovaj Pavliček isto anonimac, par puta sam ga čuo. Ruža je dobila te glasove za EU parlament, ali na parlamnetarnim propala. Suverenisti sud ebelo precjeneni samo zato jer su neki percipirali Ružu kao neku veliku borkinju u EU parlamentu. I jer ih je Bujanec gurao nauštrb NHR koji su bili jedini potencijal koji je mogao nešto biti pa su ih razvalili na vrijeme.

Tu bi jedino mogao nešto Škoro i to u slavonskim izbornim jednicima i da uzme Suvereniste i NHR ali neće on to tkao da je izlišno to i spominjat. ta koalcija bi mogla proć i u dalmatinskim župnijama i doć do 15 zastupnika. Hasan ako ne želi NHR jednostavno ga zaobić. Al sve je to prazna priča jer neće Škoro.
    Pavliček je dogradonačelnik Vukovara, on i Penava rade odlične stvari tam, digli su grad za klasu više nego što je bio prije par godina. Za ove ostale, svi imaju mana, ali i vrlina koje nadjačavaju mane i kvalitetni su ljudi za vođenje RH.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ministar demografije, obitelji, mladih i socijalne politike - Ladislav Ilčić, zamjenica Bernardica Juretić

Eto, Suverenisti imaju kvalitetnih ljudi za popuniti barem 40% čelnih mjesta ministarstava, NRH možda 1 ili 2. Škoro je sam. Dakle, najbolje bi bilo da Škoro bude premijer i da se NHR prikrpa pa da dodaju Esihicu i Capa i još ponekog. Imali bi dovoljno ljudi za sastavljanje kvalitetne vlade.
    Ovaj tvoj popis ministara je dobar ali, po mom mišljenju, neostvariv. Čak i kad bi politička opcija koja bi okupila sve te ljude i dobila dovoljan broj stvarnih glasova, službeni broj glasova bi bio dovoljno manji da nijedan od njih ne postane ministar.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Škoro i NHR neće, Škoro radi za SDP, a NHR za HDZ.
    A tko ti je to sapnuo.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Pa i ja bi pomazio Monicu Bellucci makar nije u cvijetu mladosti, a ovi ministri su toliko realni koliko i ta moja želja.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa i ja bi pomazio Monicu Bellucci makar nije u cvijetu mladosti, a ovi ministri su toliko realni koliko i ta moja želja.
    Splasnulo povjerenje u suvereniste - maximalno.
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 30-04-2020 at 18:14

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove