+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/9

Tema: Desni kolumnisti-stamenost i lutanja

Desni kolumnisti-stamenost i lutanja

Marko Ljubić
    Kolumnist
    Nije prvi,al svakako uzoran primjerak mimkrije ljevičarsko komunističkog šljama prerušenog u "desničarskog" kolumnista,mislioca i što mu sve nismo tepali.
    U nedostatku desnijih portala,svoje novo nebo gradi na Osječkoj televiziji,gdje u zadnje vrijeme "polemizira" sa moralnim vertikalama tipa Puhovskog kojem tepa: profesore,ili sa dolje navedenom Šojat, pljuje po Markićki i referendumima.

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Meni je taj Ljubić jedan od žešćih i odvratnijih "ustaša". A za Šantu je "ljevičarsko komunistički šljam". Zato što Puhovskog oslovljava sa "profesore"?! Pa kako drugačije da ga oslovljava, da bi ostao pravoveran? Sa "ćelavi"?

Taj komentar mi je dobar šlagvort za nedavni intervju koji je na N1 dao Ante Tomić, a on nadam se, pripada ovoj temi.
    https://www.youtube.com/watch?v=EoxrbJlIRSo

Jedna njegova misao iz intervjua zaslužuuje da se oko nje zamislite, možda čak i otvorite temu o tome.
    Dakle, rekao je da je karakteristika desničara da se međusobno mrze. Esih mrzi Hasanbegovića i obrnuto, ovaj mrzi onoga itd. i kao takvi ne možete ništa da postignete.

Meni je dobar primer i činjenica da Šanta mrzi Ljubića. A gledao sam neki dan youtube na kojem Keleminec žestoko pljuje po Škoru.
    Ali najbolji primer međusobne mržnje desničara je pobeda Milanovića nad Kolindom. Svi se slažu da desno biračko telo čini 70%, a levo 30% biračkog tela.
    I u takvim uslovima, zaista treba biti talenat pa da levi kandidat pobedi. Dakle, tolika je omraza između Kolindinih i Škorinih bila, da Škorini nisu hteli da podrže Kolindu protiv Zokija. A ni sam Škoro je nije podržao, ni Bujanec, ni Inkvi.

Svi su zaboravili jednog čoveka koji je, iz vaše perspektive dobronameno, upozoravao da ovakav rasplet. I možda bi trebalo da na tog čoveka ubuduće obratite više pažnje. To je novinar Dujmović. On je kod Jurića izjavio pred izbore da napadi između Škora i Kolonde ne smeju da budu takvi da u drugom krugu postane nemoguće da jedno od njih dvoje podrži onog drugog. I pozvao je da se glasa za jednog ili drugog kandidata, što više, samo da Milanović ne pobedi.

Pameću draču začudio. Pa i kod vas se Boško Obradović i Šešelj ne podnose. Ne podnose se Vučić i Boško. Jedni druge zovu fašistima.

Nismo mi ne glasali za Kolindu jer su pale neke riječi nego zbog principa. Nit su ona desnica nit Škoro. Škoro ima neke natruhe a ona nikakve. Ali ovo nije tema o političarima.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-02-2020 at 14:36
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pameću draču začudio. Pa i kod vas se Boško Obradović i Šešelj ne podnose. Ne podnose se Vučić i Boško. Jedni druge zovu fašistima.

Nismo mi ne glasali za Kolindu jer su pale neke riječi nego z og principa. Nit su ona desnica nit Škoro. Škoro ima neke natruhe a ona nikakve. Ali ovo nije tema o političarima.
    Pa, dobar ti je primer sa Boškom, Šešljem i Vičićem.
    Mada, to među njima je više na liniji za i protiv režima. Isto tako, po toj osnovi, se ne podnose Živković i Čeda npr. a nisu desničari. Ili, Sergej i Čanak.

Ja to ne bih nazvao mrznjom, mozda je prije pluralizam na desnici, slobodna misao pa se sukobljavaju oko misljenja. Mozda nepotrebno, ali svakako sloboda misljenja i izrazavanja.

Na jugolevici toga recimo nema, Milanovic otvoreno prizna svojim glasacima da nikada nije ni postojao Plan 21, da ga je on izmislio, da je to ubleha, mimikrija, oni ce sutra opet glasovati za njega kao vjerna vojska.
    I sta oni medjusobno imaju preispitivati, o cemu polemizirati, oni su vojska zombija koje pokrecu iste niske strasti.

To nikako nije prednost, ali tesko je to razumjeti nekome tko ne misli svojom glavom.

Kad tepas jednom osvjedocenom jugoslavenskom drukeru :profesore ,ne mozes biti nista drugo nego ljevicarsko komunisticki sljam,ili govno kako god zelis.
    To sto sada uz Sojaticu,blati Markickin referendum o obitelji kao o zajwdnici muskarca i zene,je pak nova domena koliko jadan moras biti i polizat ono sto si pljuva da bi kod ljevicara zaradio par minuta na tv-u.
    Nikakva desnica on nije,nikakva.

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Marko Ljubić
    Kolumnist
    Nije prvi,al svakako uzoran primjerak mimkrije ljevičarsko komunističkog šljama prerušenog u "desničarskog" kolumnista,mislioca i što mu sve nismo tepali.
    U nedostatku desnijih portala,svoje novo nebo gradi na Osječkoj televiziji,gdje u zadnje vrijeme "polemizira" sa moralnim vertikalama tipa Puhovskog kojem tepa: profesore,ili sa dolje navedenom Šojat, pljuje po Markićki i referendumima.
    Nisam se osvrnuo na ovo.

Ovaj topic je otvoren vidi se za koga. Za lijevo ili jugodesne medijske i kulturne jurišnike. Glumce, novinare, aktiviste svake vrste i ostalu protuhrvatsku bagru.

Ne znam što Ljubić s njima zajedničko da bi bio s njima u istom topicu. On ovdje ne može ostat.

Nije dovoljno da se ne slaže s Željkom Markić ili da Puhovskog oslovljava s "profesore".

Gledao sam malo ovu emisiju i nisam vidio ništa slično " junacima" ovog topica. Osim što se sav ustreptao da bude politički korektan. Dalje nisam gledao jer ovu "zmijurinu" i glupaču ne mogu slušat. Glupača kaže da je neka spaljena Osječanka bula spaljena jer nije znala vjerovanje a nije mogla znati veli glupača jer je bila pravoslavna. Nek glupači netko kaže da u Pravoslavci mole Vjerovanje.

Nemam ništa protiv da se otvori tema o Ljubiću ili zbirni za desne kolumniste ali Ljubić među ovu ekipu ne spada. Ne slažem se ni ja s njim pogotovo u zadnje vrijeme ali to nije to.

Prebacit ću i pripadajuće postove uključujuć i ovaj
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 26-02-2020 at 13:35
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

meni nema ništa gore od desnih komunista iz HDZa, to su mi najgori desni komunisti.

ali usprkos tim saznanjima, nema mi ništa gore od ljudi, ljudi su problem, iz njih izvire svo zlo svijeta.

nije problem u desnim komunistima, koliko u ljudima, oni biraju te desne komuniste. i onda oni ruše društveni poredak, zbog vlastitog boljitka.

mjerna jedinica za zlo nije fašizam i rasizam, već ljudska glupost. a ljudi su strahovito glupi, čast iznimkama, ovo govorim iz životnog iskustva s ljudima, nisam upoznao za svog života previše bistrih umova, a i ono malo što jesam su mi pokazatelj da su pametni ljudi debela manjina. tako da, nema ništa gore od ljudske gluposti i ljudi, ne znam ponekad razmišljam da ne bi bilo loše otić na himalaju čisto zbog ovog zvuka. u kojem ne postoji glas ljudi.

Citiraj Prvotno napisano od Patria Vidi poruku
    meni nema ništa gore od desnih komunista iz HDZa, to su mi najgori desni komunisti.

ali usprkos tim saznanjima, nema mi ništa gore od ljudi, ljudi su problem, iz njih izvire svo zlo svijeta.

nije problem u desnim komunistima, koliko u ljudima, oni biraju te desne komuniste. i onda oni ruše društveni poredak, zbog vlastitog boljitka.

mjerna jedinica za zlo nije fašizam i rasizam, već ljudska glupost. a ljudi su strahovito glupi, čast iznimkama, ovo govorim iz životnog iskustva s ljudima, nisam upoznao za svog života previše bistrih umova, a i ono malo što jesam su mi pokazatelj da su pametni ljudi debela manjina. tako da, nema ništa gore od ljudske gluposti i ljudi, ne znam ponekad razmišljam da ne bi bilo loše otić na himalaju čisto zbog ovog zvuka. u kojem ne postoji glas ljudi.

Što bi značilo "desni komunist" i "lijevi komunist"? Ili ono, "lijevo" i "desno" krilo UDB-e? Jedni su anacionalni Jugoslaveni a drugi su nacionalistički Jugoslaveni, ili se radi o ekonomskoj polarizaciji iako su ti "lijevi" i "desni" proizašli iz iste komunističke dakle "ljevičarske" partije?

Postoji li "desni fašist" i "lijevi fašist"?

Ako postoji "crveni fašist" onda valjda postoji i "crni komunist" (iako nisam čuo da netko fašiste zove "crnim komunistima" ali zato puno budala zove komuniste "crvenim fašistima)?

Desnica je ugrubo, posebno percipirana kod Hrvata uz komunističku indoktrinaciju, dugi marš kroz institucije i usmenu predaju, navodno konzervativna, nacionalistička, religiozna ("klerofašistička"), u povijesnom kontekstu rojalistička a ljevica je sve suprotno od navedenog, preispituje konzervativna uvjerenja (koja su inače biološko-evolucijski uvjetovana), pokušava izmijeniti tradiciju jer misli promijeniti društvo i svijet prema svojim fiks idejama za bolji svijet, revolucionarna.

Onda imaš jednog Staljina i ostalu ekipu starih komunista koji bi za današnju ljevicu bili desničari, "crveni fašisti" a Hitler i njemački-nacionalsocijalisti su bili i ljevičari i desničari prema toj definiciji, jer ono što je korisno za neki narod nema predznaka, drugo je reklama i semantika za bolju prodaju narodu. Mussolini je bio u mladosti socijalist, dakle takozvani ljevičar.

Inače se slažem, mjerna jedinica za zlo nije fašizam i rasizam kako su leftardi dugim maršem kroz institucije ljudima isprali mozak, već ljudska glupost.

ne bi bilo loše otić na himalaju čisto zbog ovog zvuka. u kojem ne postoji glas ljudi.
    Stavio si Vangelis inspiriranu "New Age" glazbu. Nije da imam nešto protiv toga.

Ovako bi bilo u stvarnosti:

Ovo bi bilo "world music":

A ovo, "trance" (Veni Vidi remix "psy-trance" je još jači) :

ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove