Vidi rezultate ankete: Je li vrijeme za paniku?

Glasači
9. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Nema mjesta panici

2 22.22%
  • Ima mjesta za blagu paniku

3 33.33%
  • Treba početi kupovati zalihe hrane i oružja

1 11.11%
  • Kraj je blizu, pokajmo se za naše grijehe

3 33.33%
+ Odgovori na temu
Stranica 17 od 17 PrviPrvi ... 7 15 16 17
Prikaz rezultata str. 321/327

Tema: Histerija oko korona virusa

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    "Crni labud" se opet oglasio i objašnjava ljudima zašto je potrebno uvesti praćenje ljudi preko mobitela.
    Za naše dobro je to. Ako netko misli da će tu stari praćenje taj se grdno vara.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ovi Kinezi su mi iz dana u dan odvratniji.

Jesmo li spomenuli da je 7 milijuna Kineza izaslo iz Wuhan regije po svijetu, u trenutku kada su kineske vlasti vec znale o prenosu covjek na covjeka.

7 milijuna.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Ja se zaista pitam tko ce snositi posljedice za ovo. Situacija u sjevernoj Italiji bi bila dosta drugacija u situaciji da se kineske radnike nije pustalo u zemlju, ili odredilo dvotjednu karantena pod silom. Napraviti satore, logore, pa ajde dva tjedna ili izgon.
    Jos prije par tjedana su isti ti sjeverni Talijani vodili kampanje ''hug a chinese'' zbog straha od ''rasizma''. Idi sada grli Kineze.

Kineska državna televizija je radila tu kampanju da bolje prošire virus. Jel netko od euro-državnika čul za izreku Ne vjeruj Danajcima ni kad darove nose? Pogotovo kad darove nose.

Kinezi su i nama poslali darove. Ja bih to prvo dobro dezinficiral, a onda videl jel to vrijedi kaj.

Bojkotirati Kineze ne možete ni da hoćete, svi smo ovisni o Kinezima. Kinu za razliku od europskih zemalja uključujući SAD, Kanadu, Australiju, Novi Zeland, ne vode idioti, ali su imali jednog takvog, antifašistu/komunjaru Maoa.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Danas se svi pozivaju u 20 h da pjevaju Moju domovinu s balkona.

Nema teorije.
    Psihologija upravljanja masama, institut Tavistock itd. Milgramov pokus dokazuje da su ljudi stoka i samo mali broj ljudi promišlja kritički. Nisam ni ja imun na psihologiju krda ali se trudim promišljati jer sve oko mene je laž. Tehnološki napredno društvo u kojem živimo je krhko i podložno manipulacijama i to je stil upravljanja našim društvom, što je sustav složeniji i više odmaknut od prirode to je više manipulacija. Političari rade za vlastite interese i još služe malom krugu psihopata iz sjene koji se igraju gospodara svijeta.
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Bojkotirati Kineze ne možete ni da hoćete, svi smo ovisni o Kinezima. Kinu za razliku od europskih zemalja uključujući SAD, Kanadu, Australiju, Novi Zeland, ne vode idioti, ali su imali jednog takvog, antifašistu/komunjaru Maoa.

Psihologija upravljanja masama, institut Tavistock itd. Milgramov pokus dokazuje da su ljudi stoka i samo mali broj ljudi promišlja kritički. Nisam ni ja imun na psihologiju krda ali se trudim promišljati jer sve oko mene je laž. Tehnološki napredno društvo u kojem živimo je krhko i podložno manipulacijama i to je stil upravljanja našim društvom, što je sustav složeniji i više odmaknut od prirode to je više manipulacija. Političari rade za vlastite interese i još služe malom krugu psihopata iz sjene koji se igraju gospodara svijeta.
    Jesi siguran da tu zemlju ne vode idioti? 'Mericani su vec najavili da ce se fokusirati na revitalizaciju produkcije medicinske tehnike i potrepstina, sto je dovelo do osupnute izjave Kinezceka ''to uopce nije potrebno, i nije dobar put''.

Da dodam koliko je priglupo prodavati u ovoj situaciji smece po visestruko povecanim cijenama. Nefunkcionalno smece. Kao da drzave na zapadu nemaju pamcenje.

Ti Kinezi ocito misle svi osim njih su ono najgori debili i naivci, pustaju milijune Kinezceka iz zarazene regije da bauljaju po kugli zemaljskoj, i zaraze istu.

To ti je covjece terorizam u rangu ISILa, samo daleko pogubniji.

Sada su se usrali od drugoga vala, pa, sada pazi, zatvaraju granice za sve strance.

Koji su to mudraci. Osiguraj sebe, pa valjda jos misle da ce izkoristiti situaciju i smanjenu produktivnost drugih zemljurina.

Nanjusili su krv, i sada bi se nametnuli kao vodeca drzava.

Covjece, zamisli to, Kinezi kao vodeca drzava planete, imbecili koji nisu u stanju kontrolirati ista, koji se grade na tome da lose kopiraju i koji imaju ono bas bezcutnu narav, prehrambene navike kao zadnji stakori, te u prosjeku ono bas gadne zene.

Ne znam koja od tih drzavusina mi je ogavnija, Kina, Indija, Pakistan...to je jad do jada, i sacuvao nas Bog tih likova.

Mislim, ne moras biti zagovaratelj 'merickog kulturnog globalizma, leftardizma i liberalizma kako bi skuzio koliko otrovno je to.

Nazalost, neki koji se suprotstvaljaju zapadnoj degeneraciji vide nesto pozitivnije u kineskoj degeneraciji, te njihovu ''kulturu'' vide kao nesto napredno.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Deseci videa su se pojavili kako Kinezi namjerno šire virus po svijetu. Prije nego je Italija doživjela epidemiji, Kina je imala propagandni program u Italiji Zagrli Kineza, nemoj bit rasist, tak nekaj.

Da ne izmišljam, pogledajte link:

http://theredelephants.com/chinese-i...-park-benches/
    o Bože pa vidiš da pljuju i po Kini. isto tako možeš nać maloumne europljane koji rade iste stvari. Uostalom koja je korist širenja virusa diljem svijeta. Kina nema koristi od toga

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove