Vidi rezultate ankete: Je li vrijeme za paniku?

Glasači
15. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Nema mjesta panici

6 40.00%
  • Ima mjesta za blagu paniku

3 20.00%
  • Treba početi kupovati zalihe hrane i oružja

2 13.33%
  • Kraj je blizu, pokajmo se za naše grijehe

4 26.67%
+ Odgovori na temu
Stranica 40 od 59 PrviPrvi ... 30 38 39 40 41 42 50 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 781/1167

Tema: Histerija oko korona virusa

Ivica Đikić glavni celebrity znanstvenik je govorio lani kad se sve ovo pojavilo da nema šanse da se cjepivo napravi za manje od godine i po minimum. isto su govorili i drugi.

kako to da se ono odjednom pojavilo u par tjedana, od priče da je krenuo proces tmao u ljeto, ne sjećam se točno koji mjesec. Ili su svi ti molekularni biolozi neznalice, varalice i obmanjivači javnosti ili ni oni nisu upoznati što je sve moguće.

Nisam ja pričao da nema šanse da cjepivo bude napravljeno za manje od godine a to su najoptimističniji govorili, nego svi oni koji sad promoviraju cjepivo i nitko da ih ne upita, kako se to cjepivo pojavilo u tako kratkom roku a vi nam govorili da nema šanse prije godine -godine i po i to ako..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Totalno razumijem rasprave u ovom smjeru je li prirodan virus ili je ovo oblik biološkog rata, ali pričati kako ne postoji i kako je zapravo samo obična gripa je totalno nepriznavanje stvarnosti oko sebe.

Ja se iskreno nadam da će uskoro završiti i da će ovo ostati samo jedna ružna točka u prošlosti. Iako, nešto čudno se događa na svjetskoj pozornici pa ćemo vidjeti u budućnosti koliko je povezano sve skupa. Naravno, ako ja kao pelcovana doživim te promjene
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ivica Đikić glavni celebrity znanstvenik je govorio lani kad se sve ovo pojavilo da nema šanse da se cjepivo napravi za manje od godine i po minimum. isto su govorili i drugi.

kako to da se ono odjednom pojavilo u par tjedana, od priče da je krenuo proces tmao u ljeto, ne sjećam se točno koji mjesec. Ili su svi ti molekularni biolozi neznalice, varalice i obmanjivači javnosti ili ni oni nisu upoznati što je sve moguće.

Nisam ja pričao da nema šanse da cjepivo bude napravljeno za manje od godine a to su najoptimističniji govorili, nego svi oni koji sad promoviraju cjepivo i nitko da ih ne upita, kako se to cjepivo pojavilo u tako kratkom roku a vi nam govorili da nema šanse prije godine -godine i po i to ako..
    Pa cijela situacija je i bila suluda, niti oni nisu znali što se događa niti sa čime se susrećemo. I sigurno u takvim situacijama nije moguće davati neke logične procjene, a uvijek se kaže, u svakom poslu, duži rok pa ako uspije prije...odlično. Đikić je stvarno kontradiktoran sam sebi više puta bio i stalno imam osjećaj da ima ogromnu potrebu biti na TV i stalno neke apokaliptične istine otkrivati. Ima i tiših i stručnih znanstvenika koji su od prvog dana dosljedni sebi i sasvim uredno izvještavali javnost, bez nekih vremenskih okvira jer to realno u nekim istraživačkim projektima i nije moguće. Recimo onaj naš znanstvenik Čičin Šain se čini kao čovjek koji bez velike pompe i jednostavnim jezikom objašnjava problematiku.

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Totalno razumijem rasprave u ovom smjeru je li prirodan virus ili je ovo oblik biološkog rata, ali pričati kako ne postoji i kako je zapravo samo obična gripa je totalno nepriznavanje stvarnosti oko sebe.

Ja se iskreno nadam da će uskoro završiti i da će ovo ostati samo jedna ružna točka u prošlosti. Iako, nešto čudno se događa na svjetskoj pozornici pa ćemo vidjeti u budućnosti koliko je povezano sve skupa. Naravno, ako ja kao pelcovana doživim te promjene
    Virus ne postoji a ovo nije biološki nego specijalni rat takozvanih (globalističkih) elita kontra naroda. Ja ne razumim tu vašu sortu. Lijepo vam se kaže da virus nije izoliran i umjesto da tu tvrdnju malo istražite pa ju demantirate dokazima vi nastavljate trubit po svome. BTW, Čičin Šain je veće govno od Đikića. Obojica veoma dobro znaju da nema virusa pa tako ni te bolesti ali oni nastavljaju kenjati i zalagati se za drastične mjere i cijepljenje cijepivom koje nije cijepivo...što i je cilj i svrha ove plandemije jer to rezultira u totalnoj kontroli svakog pojedinca. Ovo neće završiti tek tako nego samo kad najebu ili oni ili mi. Ovo je otišlo predaleko da se tek tako ugasi samo od sebe.

https://www.bitchute.com/video/JpXtgRzKY9ZR/
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 21-10-2021 at 07:31

A što se tiče cjepiva..minimalni rok za istraživanje cjjepiva u mjeri da bude i efikasno i sigurno je 5 godina a uobičajeni rok je između 10 do 15 godina. Cjepiva kontra bolesti koje uzrokuju bakterije su više manje i djelotvorna i sigurna (ako se u njih ne stavlja namjerno otrovne stvarčice poput žive i aluminija) dok nijedno cjepivo kontra bolesti koje uzrokuje virus se nije pokazalo djelotvornim.

I opet...VIRUS NE POSTOJI.

kako se falši PCR test koristi za stvaranje "slučajeva".
    https://rumble.com/vhllyf-covid-pcr-...-100-fake.html

Kako je FDA zajebala Amerikance i posredno cijeli svijet oko Pfizerovog "certificiranog cjepiva"
    https://leohohmann.com/2021/08/27/bo...of-pfizer-vax/

Cjepivo se u normalnoj proceduri razvija nekoliko godina, neka cjepiva i do 10 godina. Ali, veliko ali, ogroman dio procedure uzimaju birokratska pitanja, zatim testni period, a najmanji dio proceudre je izum samog cjepiva. Ono se proizvede u roku do mozda godinu dana. Ovdje je skracena procedura, birokracija preskocena zbog hitnosti situacije, kinezi su recimo cjepivo proizveli na osnovu vec postojecih ranije radjenih pretraga, treba podsjetiti da covid nije novi virus on je samo "unaprijedjen" podtip vec odavno postojecih koronavirusa.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Cjepivo se u normalnoj proceduri razvija nekoliko godina, neka cjepiva i do 10 godina. Ali, veliko ali, ogroman dio procedure uzimaju birokratska pitanja, zatim testni period, a najmanji dio proceudre je izum samog cjepiva. Ono se proizvede u roku do mozda godinu dana. Ovdje je skracena procedura, birokracija preskocena zbog hitnosti situacije, kinezi su recimo cjepivo proizveli na osnovu vec postojecih ranije radjenih pretraga, treba podsjetiti da covid nije novi virus on je samo "unaprijedjen" podtip vec odavno postojecih koronavirusa.
    Postoje i dugoročne nuspojave. Da bi se vidjelo kakve su, koliko su opasne nemo'š imat cijepivo u roku od 5 godina ili kraće i prdit da je sigurno.
    Covid nije virus. Covid je bolest koju uzrokuje virus za kojeg nema ni jednog jedinog znanstvenog dokaza da postoji.

DAN nakon što je pobijedio kod Benfice 4:0 u Ligi prvaka, Bayern je objavio da mu je trener zaražen koronavirusom.
    "Julian Nagelsmann se testirao na koronavirus i nalaz je pozitivan iako se dva puta cijepio protiv korone. Letjet će natrag za Munchen odvojeno od igrača, u bolničkom avionu te odmah po dolasku otići u izolaciju."

Promovirat cijepivo, napadat "antivaksere" i objavljivat ovakve vijesti? Šta to može bit osim odvajanja debila od ljudi koji obraćaju pažnju na što se zapravo objavljuje (i ne objavljuje)?

BTW, ovo je na Indexu.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    DAN nakon što je pobijedio kod Benfice 4:0 u Ligi prvaka, Bayern je objavio da mu je trener zaražen koronavirusom.
    "Julian Nagelsmann se testirao na koronavirus i nalaz je pozitivan iako se dva puta cijepio protiv korone. Letjet će natrag za Munchen odvojeno od igrača, u bolničkom avionu te odmah po dolasku otići u izolaciju."

Promovirat cijepivo, napadat "antivaksere" i objavljivat ovakve vijesti? Šta to može bit osim odvajanja debila od ljudi koji obraćaju pažnju na što se zapravo objavljuje (i ne objavljuje)?

BTW, ovo je na Indexu.
    Mislim da je vrlo jasno da cijepivo NE DJELUJE.

Cijepivo i virus samo su sredstva da bi se stvorio novi svjetski poredak i uvela diktatura.
    U međuvremenu farmaceutske kompanije zadovoljno trljaju ruke...
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Mislim da je vrlo jasno da cijepivo NE DJELUJE.

Cijepivo i virus samo su sredstva da bi se stvorio novi svjetski poredak i uvela diktatura.
    U međuvremenu farmaceutske kompanije zadovoljno trljaju ruke...
    Kako će djelovat kad cjepivo uopće nije cjepivo..a Covid nije postojeća bolest. Ovaj trener Bajerna naprimjer nije obolio nego je samo bio pozitivan na test... koji nije test. Znači..imamo nepostojeći virus, cijepivo kontra tog nepostojećeg virusa kkoje uopće nije cjepivo i bolesne/zaražene koji uopće nisu bolesni. Naravno imamo i bolesne koji su pozitivni na taj test. Već sam napisao šta mi se dogodilo supruzi (uvatila gripu koju svake godine redovito vata ali je bila pozitivna na test pa to nije više bila gripa nego Covid) ali nisam rekao ništa o kćerci i mužu joj. Kćerka je otišla roditi u bolnicu. Testiralo ju i rezultat testa je bio pozitivan ali ona nije bila bolesna. Usprkos tome muž nije mogao biti prisutan pri porodu jer je ona morala bit u izolaciji. Onda joj muž oboli. I to ga razveseli jer on računa da ako je i on pozitivan na test da će moć bit sa ženom u bolnici prilikom poroda. Al' kurac. On se testira i rezultat je negativan. Tako da je on iako bolestan službeno bio zdrav a žena mu iako zaražena je bila zdrava. Rezultat je bio da on nije smio doć ženi u bolnicu.

da, ovo veze nema sa zdravljem, medicinom, znanosti..ovo je samo loše izvedena predstava da bi se uvela diktatura kakvu svijet do sada nije vidio

Postoje i dugoročne nuspojave. Da bi se vidjelo kakve su, koliko su opasne nemo'š imat cijepivo u roku od 5 godina ili kraće i prdit da je sigurno.
    Covid nije virus. Covid je bolest koju uzrokuje virus za kojeg nema ni jednog jedinog znanstvenog dokaza da postoji.
    samo ću reći svoj primjer, dakle posao di radim je takav da je dovoljno delikatan sam po sebi, i bez ljudskog faktora debilizma.

i što imamo, imamo stanje da od kad je korona apsolutno svi na radnom mjestu su popizdili, sada se gleda apsolutno sve što se nikad prije nije radilo, uzrok je isti, a on je da uz sve ovo sranje oko tog virusa ljude dodatno izluđuju na poslu, dakle tzv lockdown nije ništa drugo nego maltretiranje ljudi koje se počelo preljevat i na poslove. što se bilo sve radilo ugostiteljima, pa i mnogim drugima granama, koje žive od svakodnevnog prometa, to je isto ko porez na nasljedstvo, dakle čista pljačka. legalizirana od strane državne mafije koja zna se za koje sinekure tzv duboke države i onima kojima ta duboka država služi, radi sve po nalogu.

imaš dakle porez na nasljedstvo, di moraš platit desetke tisuća kuna da bi imao ono što su tvoji roditelji i njihovi roditelji krvavo zaradili.

to su sve primjeri tog kleptomanstva, a korona je samo pospješila isto, tako ljudi ne mogu pravno nasljedit i ono što je već njihovo bez da državnim kamatarima ne plate ono što je njihovo. i to u razini njihove godišnje plaće, sve to je povezano s ovom koronom, kao i jedenje govana na poslu, dakle nikad prije nismo imali nadzor na poslu na izvođenje radova, sada svako malo netko primjeti neku nepravilnost, ja ih samo čekam da mi uvjetuju cijepljenje, da im momentalno kažem u facu da mi se napuše kurca i da im momentalno dajem otkaz, rađe ću biti kruha gladan nego njihov pokusni kunić, rađe ću ostat bez svog nasljedstva nego da plaćam tim majmunima ono što je moje.

i dok god ljudi budu poštivali zakone i državu koja funkcionira na temeljima kriminala, dotle će stanje biti ovakvo, građanski neposluh jednostavno ne postoji, posebno ne kod nas. na poslu ista priča, svi jedu govna jer su jebeni zombiji koji ne kuže da smo ko ovce za klanje izolirani jedan po jedan da idemo na streljanje kod šefova zbog nečije obijesti, nego da se udružimo i budmeo ko vukovi.

problem je kao i uvijek, samo u ljudima, ljudi su u kurcu a ne korona zakoni i države. da ljudi imaju umjesto rupe u glavi mozak, ne bi oni nas mogli ovako guzi kako nas guze, i to na svim poljima, ne samo na poljima korone.

i sve ovo što mi pišemo ovdje na forumu je jedno veliko prdenje u ništa, kada kritična masa koja to razumje jednostavno ne postoji. svi životare na ovim bijednim plaćicama koje su ispod hrvatskog prosjeka, i govore šta je tu je, meni stara doma soli pamet da šta se ja bunim kad imam veću plaću nego njezina mirovina, ne možeš ti s takvim mentalnim stanjem u društvu napravit niti jedan ozbiljan pomak na bolje, jer ni najuža obitelj ne razumje problematiku svijeta u kojem danas živmo, kamoli ove zaluđene široke mase zombija koji teturaju od danas do sutra di stignu, i tako iz dana u dan, jer stanje zombija i je da tetura a ne da razmišlja o svom životu i načinu na koji živi, zato su se svi zadovoljili prosječnom plaćom i prosječnim životom, jer eto mi smo obični smrtnici koji moraju vječno nekome pušit onu stvar, da bi netko treći bio sretniji i bogatiji od nas, ovo što većina ljudi živi nije život, već obično preživljavanje ko kad jednog lava napadne čopor hijena, lav je lav ali sam protiv hijena ne može.

suština našeg života je da je nema, i da smo osuđeni na milost i nemilost drugih, koji umjesto mozga koriste više guzicu nego razum. zato se sve svodi na onu, use nase i podase, sama bit života se odavno izgubila, a korona je samo stavljanje krova na taj i takav život.

u austriji je ionako uvedeno sve ono što će doći kod nas, prije ili kasnije, nećeš moći kao necijepljen ni radit ni živjet, ali ćeš zato uvijek moći poput paritzana u planine nabavit koze i fino živjet gerilski dok ovo ludilo ne prođe, ako ikada i prođe. ali ako ništa, barem ti korona manijaci neće moći određivati pravila života, i određivati kako ćeš preživljavat, jer i to je preživljavanje ali je razlika što to i takvo preživljavanje sam biraš, a ovo koje sada imamo u gradovima poput zombija, to su oni izabrali umjesto nas. i još nas kamatare za taj život na "visokoj nozi", i određuju smiješ li izaći van iz svog dvorišta jer si antivakser. jedini razlog zašto to kod nas još nije uvedeno, jer plenković zna da je to granica pucanja pa odgađa dok može, ali kada dođe nalog od ovih izvana i on će to provest bez jebemti kao i euro i sve ostalo.

ps dam se kladit da je bezbroj primjera, da je nakon cijepljenja cijepljeni dobio "koronu". ali ljudi neka i dalje vjeruju u čuda cijepljenja, i neka misle da će se život normalizirat nakon cijepljenja što nam govore naši velikani koji neće plaćat umjesto nas porez na nasljedstvo, ali će nam rado zaplijenit svu imovinu ko partizani, nakon što nas likvidiraju. ne vidim da se suštinski nešto promjenilo od 2ww, i borbe za "slobodu" protiv fašizma kako i danas ponosno viču.

Koje osvježenje kad prijeđeš preko grane u Hercegovinu. U dućanu nitko ne nosi maske.

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Koje osvježenje kad prijeđeš preko grane u Hercegovinu. U dućanu nitko ne nosi maske.
    Bujrum care.

Kod nas nema maski,nema cjepiva,nema ograničenja nikakvih,nema para.

Nema čega nema.
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Bujrum care.

Nema čega nema.
    Ha, ha; u Bosni je sve propalo pa će tako i korona!

Navodno Austrija planira uvesti lockdown za necijepljenje.
    Šta zapadnije to luđe i totalitarnije.
    Na Zapadu sloboda i zdravi razum šaptom pali.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Bujrum care.

Nema čega nema.
    Haha.

Al ima zdravog razuma, a toga ima zbog jake vjere.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Ha, ha; u Bosni je sve propalo pa će tako i korona!

Navodno Austrija planira uvesti lockdown za necijepljenje.
    Šta zapadnije to luđe i totalitarnije.
    Na Zapadu sloboda i zdravi razum šaptom pali.
    Zapad nije iskusio komunizam kao mi, očito su se zaželili malo totalitarizma.

Ono u Austriji i Italiji je bolesno.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Zapad nije iskusio komunizam kao mi, očito su se zaželili malo totalitarizma.

Ono u Austriji i Italiji je bolesno.
    A tek Australija! Ljudi vani moraju nositi maske a ako skinu masku da bi npr. nešto popili moraju policiji, koja patrolira parkovima i ulicama, dokazati da stvarno nešto piju da ne ispada da samo glume da piju a zapravo skidaju maske. Ovo je tek jedan od mnoštvo "bisera" australske covid tiranije.

Mislim, ako ovo nije nagovještaj kraja Zap. civilizacije onda ne znam šta je?!
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 24-10-2021 at 15:45

Virus ne postoji a ovo nije biološki nego specijalni rat takozvanih (globalističkih) elita kontra naroda. Ja ne razumim tu vašu sortu. Lijepo vam se kaže da virus nije izoliran i umjesto da tu tvrdnju malo istražite pa ju demantirate dokazima vi nastavljate trubit po svome. BTW, Čičin Šain je veće govno od Đikića. Obojica veoma dobro znaju da nema virusa pa tako ni te bolesti ali oni nastavljaju kenjati i zalagati se za drastične mjere i cijepljenje cijepivom koje nije cijepivo...što i je cilj i svrha ove plandemije jer to rezultira u totalnoj kontroli svakog pojedinca. Ovo neće završiti tek tako nego samo kad najebu ili oni ili mi. Ovo je otišlo predaleko da se tek tako ugasi samo od sebe.

https://www.bitchute.com/video/JpXtgRzKY9ZR/
    Oprosti, ali u ovom razgovoru s tobom ja, a ni meni slična sorta nikako ne možemo "dobiti". Spominjanjem bilo kojeg imena u znanosti koji ne odgovara vašem nekom sustavu znanosti jest odmah osuđeno na propast. Ne možeš ti nekoga uz sve dokaze svijeta uvjeriti u postojanje nečega ako je taj netko odlučio da to za njega ne postoji. Tako da je sama ova rasprava van pameti.

O novom svjetskom poretku, kontrolama i sličnim nebulozama se počne pričati dok dode do neke promjene u svijetu u vidu rata, bolesti i sličnih pošasti. Odmah se jave sveznalica koje nama tupima pokušavaju objasniti kako nas na sve načine žele okovati i uništiti i tako bespućima interneta siju strah, a zapravo život teče dalje kako je i tekao. I tako stalno, te nove vlade, novi vladari, nove krize, nove kontrole, oni ili mi...a, život teče i teče

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove