Vidi rezultate ankete: Je li vrijeme za paniku?

Glasači
14. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Nema mjesta panici

6 42.86%
  • Ima mjesta za blagu paniku

3 21.43%
  • Treba početi kupovati zalihe hrane i oružja

2 14.29%
  • Kraj je blizu, pokajmo se za naše grijehe

3 21.43%
+ Odgovori na temu
Stranica 35 od 37 PrviPrvi ... 25 33 34 35 36 37 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 681/733

Tema: Histerija oko korona virusa

bolesnici, to je sve što ću im reći, ali isto tako im mogu reći da će svi oni koji nameću ove gluposti ljudima, prije ili kasnije požalit. jer anarhija kad zavlada, neće biti dobro ovima koji to zagovaraju, i onima koji ih plaćaju da to rade, bilo je u njemačkoj grupa koje su se organizirale i počele čistit ekipu takvih, na kraju su nagrabusili ali su pokazali voljni moment da se suprostave zlu tih i takvih. jer su kao radikalni pa su sami, a u biti ti tzv radikalni pa oni jedini nešto konkretno rade i poduzimaju dok ove ovčetine bleje i čekaju cijepljenje svim i svačim.

i to nije samo sad, to nije samo 2 ww, to je oduvijek ljudi su ovce i možeš se ti slikat, nije to samo kod hrvata ja sam samo bio u zabludi da su hrvati ipak drugačiji od ostatka svijeta, a tu sam se zajebao, kao i tuđman s svojom vjerom da će njegovi partizani prihvatit hrvatsku, jer ju je on kao partizan prihvatio. to je samo pokazatelj, da na svijet nikad ne smiješ gledat vlastitim već tuđim očima, tek onda možeš uvidjet kakav je taj svijet.

ako sudiš po sebi, najebo si. danas je u biti borba samo na privatnom planu, imaš sebe bližu porodicu i što tu napraviš napravio si, mjenjat društvo u cijelini to je sizifov posao gubitak energije kapitala i poprilično šizofreno jer poludiš od pokušaja da ljudima objasniš ono što je očito, a opet ne prihvaćaju nikakve argumente oko ničega.

pa na poslu, gledam kako stvari funkcinoiraju u kurcu iz dana u dan, ali nije to samo zbog šefova i hijerarhije neke firme, već najvećim djelom zbog samih radnika koji nemaju muda ništa poduzet kontra, a tako je i s državama i narodima. nitko nema muda za ništa, osim srat u svoja 4 zida i prozivat, a onda kada dođu glavonje nema ih nigdje da netko nešto kaže. ostaneš sam, pa se čudiš di su nestali svi ti junaci koji seru godinama po dotičnima ?

kao što je jasno da je ovu državu stvorila manjina, da bi vladali kreteni i izrodi ala plenković milanović i slični. ja na zokija i dalje gledam ko na mućak, bez obzira što je on pronašao svoje korijene, ono što je radio prije se ne može gumicom tek tako lako izbrisat zbog par riječi istine u Bosni.

tako da, jednostavno, ljudi su takvi i nema tu pomaka, jedan dan se boriš za hrvate, drugi dan za partizane, to tako ne ide, to je i Tuđman radio zato nam tako i država izgleda i funkcionira, sve postkomunističke države sfrj su i dalje u raljama istih komunističkih kretena i njihove djece, s tom razlikom da su komunisti u srbiji bili četnici, pa su oni lako danas i četnici i partizani, sve po potrebi, kada dodiku treba potpora svijeta onda je partizan, za srbe je naravno četnik. kada treba slavit srb, onda je partizan, kada treba stat na kraj muslimanima onda je četnik. sve po potrebi, i onda mi netko priča o boljem sutra, razlika je u tome što Srbi koliko god sluđeni bili oni uvijek rade za sebe, dok ovi naši se prodaju za kutiju šibica, a narod se odrekao onih koji su se borili za bolje sutra preko noći. što danas znači biti branitelj u hrvatskoj ? ništa, jer su mediji i viša politika odlučili sve prikazivat na devijantni način, pa tako i njih.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Odgovorno je zbog bolesti koja je slična gripi stavljati u svoj krvotok eksperimentalnu supstancu koja genetski modificira tvoj organizam? Ok, onda ću ja biti neodgovoran.
    čarobno cijepivo, koje lječi od svih bolesti, priča se da i rak lječi magijom, nema alternative kao ni antifašizam. lijep je ovaj naziv antifa ŠIZAM, pravi je sve to šizam šizofrenija i bolest. i to vlada svijetom, ali oni su govorili da samo hitler to radi, zar ne ? nije li uvijek priča išla da samo hitler izvodi eksperimente na ljudima, izgleda da to i nije baš bila istina, barem ne u onoj mjeri u kojoj su oni to željeli prikazat, kao i s onim namještenim nurberškim procesom. di su pobjednici izigravali moralne gromade, nad poraženima, uvijek je to sve predstava koja vodi u ispiranje mozga, ništa drugo, nema tu ni zakona ni pravde, zato se na svaki jebeni zakon mogu samo posrat, i živjela anarhija, ne zanimaju me korumpirano pravosuđe i zakoni i ustavi, posebno ne ustav u kojem stoji antifašizam. neka se drugi drže tih ustava i zakona, ja ću se držat isključivo dokumenata koje je pisao narod, a ne korumpirani idioti koji su za račun nekoga sve te idiotarije uvalili u ustav i zakone.

kontrolom zakona pravosuđa politike medicine, oni kontroliraju društvo, čitavi svijet, to je taktika kojom se cijeli svijet drži pod nogama odabranih elita i hoštaplera koji za sitne pare podmićuju političke budale, i lijeve i desne da služe njihovim interesima.

pravi čovjek je neovisan, i nema posla s tim budalama. posebno ne s njihovim bolestima, sve što ja govorim govorim zato jer nisam dio nikakvih elita, da jesam nikada ovako ne bih govorio jer bi bio isti kao i oni, a to je upravo ono što ne želim biti. ni pod cijenu svog života, ni pod cijenu da me neki belivuk zavuče u svoj podrum, i ubaci u svoj stroj za meso. isto mi je kako me netko ubije, ako mi je duša ukaljana, ništa neće promjenit činjenicu da je bolje i umirjet na najgrozniji način, nego živjet ko pička i bojat se takvih kretena koji služe nekome za takve gadosti, politika nije ništa bolja od tog podzemlja, dapače ona legalno radi ono što podzemlje radi ilegalno, vučić u srbiji sigurno nije bolji od belivuka, kao što ni kod nas antife i HDZ nisu bolji od bilo kojeg jelavića i kojeg već ne šmekera iz podzemlja.

prema tome, ali pred takvima ne treba nikad puzat i bojat ih se, takvima se treba uvijek suprostavit pod svaku cijenu, ali svi oni koji imaju obitelj i mogu puno izgubit, normalno da ne mogu ići do kraja, jer imaju puno toga za izgubit. zato je bitno da takve bitke, vode oni koji su čisti, i koji nemaju ništa za izgubit, tek tad će takva bagruština doći do poraza, ali takvih je na žalost premalo i zato ovi rade što god im padne na pamet, bez sankcija i bez oporbe.

treba osigurat zalihe hrane, naoružat se i napravit milion bunkera, svaka obitelj da ima svoj bunker, taktika envera hodže. ja sam uvijek rađe za taj scenarij, nego scenarij koji smo doživjeli 1991.

od spremnosti ne možeš dobit po pički, od nespremnosti može te i invalid potencijalno natuć. zato treba biti spreman, mi kažemo hrvati za dom, a ja kažem za rat. iako to grozi milanovića i plenkovića, ja im poručujem za rat spremni! eto to nije ustšaki pozdrav, to je ratni pozdrav svima njima, pičkicama koje ne služe svom narodu, a misle da nas nema spremnih za rat, jer oni kontroliraju vojsku policiju i ostale institucije, pa misle da mi ne možemo biti naoružani osim preko njih, službenim putem, ja se u vojsku i policiju kao niti jednu drugu organizaciju ne uzdajem ni 1 posto.

ja se uzdajem samo i isključuvio u onu, što sam posjedujem, stoga grunfe reci mi što imaš od oružja i hrane ? dogovorit ćemo se oko cijene, ljudi smo, i hrvati.

Slovenija uvela rigorozne mjere, ne moreš utočiti benzin ak nisi pelcovan, narod pobijesnio, došao pred parlament bacati baklje.

Janša me razočara. Objavia na twiteru da vlada neće popustiti "rulji". Izgleda da su svi konzervativci i desničari cuck konzervativci i desničari.

treba njima svima internacionalno jebati mamitu, ionako su umreženi internacionalno, pa im svi narodi kolektivno trebaju raditi problem. baš me zanima, koliko dugo će maltretirat ljude kada svi popizde, oni to rade sistematski iz desetljeća u desetljeće maltretiraju ljude novim idiotarijama i čekaju dok ne popizde, onda se povuku pa opet jovo nanovo. sitematski jedna te ista gamad, s korumpiranim političarima radi problem, dok oni jedu kajvar u svoja četiri zida i smiju se, dok im ko u filmu far away netko ne dođe pred kuću i zapali istu pred njihovim očima, onda im neće biti smješno i do kavijara.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Janša me razočara. Objavia na twiteru da vlada neće popustiti "rulji". Izgleda da su svi konzervativci i desničari cuck konzervativci i desničari.
    desničari ne postoje, najveći desničari su bili oni "socijalisti" iz 2ww, iako su programski bili više lijevo nego desno, ideološki su bili desno. zato se i dan danas o njima priča, baba roga i dalje iako prošlo skoro jedno stoljeće od njih.

ja sam uvijek govorio, čim se oni toliko bave propagandom kontra istih i dan danas, ima razlog za to, ne nužno negativan. kao i jug amerike, svi seru po južnjacima, a danas su najveći borci za SAD upravo južnjaci, iako su bili za konfederaciju.

kao što su u hrvatskoj, najveći zagovornici zavnohovske perecije potomci ustaša, iako je jasno da nitko od nas nije želio titovu pereciju. i opet ne valjaju ni jedni ni drugi, zato jer ovi kroz postojanje svih tih država nameću svoja sranja, i svoje percepcije stanja, koje je dijametralno suprotno od onog koje vlada.

ali da su ljudi vukovi a ne ovce, odavno bi se sva ta gamad odstranila, svi životare za male plaće pričamo o 80 posto ljudi, ali problem i je u tome što većina ipak nije gladna, dali su narodu točno onoliko da bude sit, i da ne radi problem, ali da je ovo normalno stanje svima je jasno da nije, a zašto ne rade glad, zato jer znaju da kada je siromaštvo i glad u pitanju, ljudi postaju radikalni i biraju radikalne vođe, kao hićo 1930ih, vjeorjatno nikad ne bi ni došao na vlast, da govanca nisu prije toga doveli weimersku republiku na prosjački štap, i križ.

Sutra je prosvjed u Zagrebu protiv tiranije elite tzv. korona mjerama. Hoće li tko od vas purgera ići na prosvjed?

Idu mi supruga, dica i par prijatelja. Noga mi je u kurcu pa stojim doma. Ooops, nismo purgeri.

Žena mi pravi mali transparent za sutrašnji prosvjed. Piše "NE ČEKAM TRAMVAJ"

Narod pregazio policiju u Melbourneu. Naravno, video je odmah ograničen za gledanje, morate se prijaviti da bi ga vidjeli.

Milano

https://youtu.be/oGSmyKDJhxg
    Posljednje uređivanje od Grunf : 18-09-2021 at 13:20

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Žena mi pravi mali transparent za sutrašnji prosvjed. Piše "NE ČEKAM TRAMVAJ"
    Eno transparenta na direktno.hr

Kazu par stotina ljudi na prosvjedu a Trg krcat. Ne moze sibica pasti.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    Eno transparenta na direktno.hr

Kazu par stotina ljudi na prosvjedu a Trg krcat. Ne moze sibica pasti.
    Letimično sam pogleda većinu ovih "glavnih" portala i primjećujem da nema neke razlike ni u člancima o ovom prosvjedu ni u komentarima članaka između lijevih i navodno desnih poput Direktno i Dnevno. Svi ga jednako ocrnjuju i blate

Upravo sam čuo priču iz druge ruke da doktori ljude koji imaju koronu, a cijepljeni su, ne stavljaju u izolaciju i puštaju na posao. Da su takve upute. A ja bih se zdrav trebao testirati da im dokažem kako sam zdrav...

Upravo sam čuo priču iz druge ruke da doktori ljude koji imaju koronu, a cijepljeni su, ne stavljaju u izolaciju i puštaju na posao. Da su takve upute. A ja bih se zdrav trebao testirati da im dokažem kako sam zdrav...
    Zanimljivo to o ko se smatra cijepljenima a ko ne. Tek nakon 2 tjedna nakon DRUGE doze osoba se smatra cijepljenom. A većina nuspojava cijepiva se događa neposredno nakon uboda. Pa ako je još osoba pozitivna na PCR onda se to računa kao stradali od Covida jer nisu cjepljeni. A svako će biti pozitivan ako je PCR naštelan na više od 28 "cycles". Nego..evo jedna priča iz prve ruke..iz SAD-a
    https://rumble.com/vmony5-covid-nurs...ovid-rate.html

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    možda su cijepljeni placebom, da imaju potvrdu. čula sam za takve, iz druge ruke.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Zanimljivo to o ko se smatra cijepljenima a ko ne. Tek nakon 2 tjedna nakon DRUGE doze osoba se smatra cijepljenom. A većina nuspojava cijepiva se događa neposredno nakon uboda. Pa ako je još osoba pozitivna na PCR onda se to računa kao stradali od Covida jer nisu cjepljeni. A svako će biti pozitivan ako je PCR naštelan na više od 28 "cycles". Nego..evo jedna priča iz prve ruke..iz SAD-a
    https://rumble.com/vmony5-covid-nurs...ovid-rate.html
    Manipuliraju gdje stignu. Oni koji su cijepljeni, razviju covid nakon cijepljenja, a statistika ih broji kao necijepljene zbog tog vremenskog okvira od 2 tjedna. Sad im paše da zastrašuju necijepljene pa pumpaju brojke necijepljenih. Lažovi.

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    možda su cijepljeni placebom, da imaju potvrdu. čula sam za takve, iz druge ruke.
    Ima i takvih, ali ovi nisu takvi. Vidiš da manipuliraju i lažu zadnjih godinu i pol gdje stignu. Diktatori

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove