Vidi rezultate ankete: Je li vrijeme za paniku?

Glasači
9. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Nema mjesta panici

2 22.22%
  • Ima mjesta za blagu paniku

3 33.33%
  • Treba početi kupovati zalihe hrane i oružja

1 11.11%
  • Kraj je blizu, pokajmo se za naše grijehe

3 33.33%
+ Odgovori na temu
Stranica 16 od 18 PrviPrvi ... 6 14 15 16 17 18 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 301/353

Tema: Histerija oko korona virusa

Prema istraživanju Oxforda, Hrvatska ima najstrože uvedene mjere na svijetu, Srbija je druga. Opet najjači.

https://www.bsg.ox.ac.uk/research/re...sponse-tracker

Ili je naša vlada najpametnija na svijetu ili je najgluplja.

U pravu si, vjestacko suosjecanje i jako cudno ponasanje mase na internetu. Nevjerovatno je kako krenu u coporu da klicu, da se solidarisu i sl. Na drustvenim mrezama nekakav izazov sa slikama iz proslosti, djetinjstva. Svi pohrlili da postave to. Smijesno mi je to i cudno. Kao i znak Srebrenice kada se postavlja na avatar, profil, francuske zastave i jos simbolicnih predmeta iz kojekakvih aktualnih bilo svjetskih ili domacih desavanja. Cudni su ljudi, povodljivi, pa stoga i nije upitno to sto ih se lako zavede i nagovori na ludoriju stoljeca.

Inače, debilno mi je ovo pljeskanje po balkonima.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ili je naša vlada najpametnija na svijetu ili je najgluplja.
    ne, nego je naša vlada komunistička i onda se netko boji kine, pa mi živimo u kini od 1945, i ništa se nije promjenilo jer 10 godina Tuđmana ne mjenja suštinu vladavine navedenih.

oni će i dalje zabranjivat i ograničavat slobode, jer ne znaju za drugo, da znaju za drugo ne bi bili crveni. prema tome, ljudi su sami krivi što su prihvatili vladavinu elita i to uglavnom iz bivšeg sistema i to podnose vidim bolje od korone.

dapaće protiv toga se ne bune, kao protiv pandemije korone. a oni su za mene malo opasnija pandemija od korone, samo su ljudi ovce koje su navikle na striženje i to je to.

Kina je zapravo dobro posložena država, s izuzetnom ekonomijom u rastu, nikakve mi od njih štete ne može imat kakve već nemamo od EU SAD i NATO-a prema tome, strah od Kine je potpuno promašen i kontraproduktivan. a svakako da ne bi volio gledat tisuće kineza po zagrebu, kao ni tisuće arapa ili nekog drugog stanovništva iz trećeg svijeta, ali ovdje je riječ o gospodarskoj socijalnoj zdravestvenoj suradnji i tu ne vidim nikakvih problema. zašto hrvatska ne bi surađival s Kinom, zato jer je komunistička ? kao da RH nije komunistička, pa ne štuju Tita i Jugoslaviju Kinezi koliko elite u hrvatskoj i dobar dio Hrvata. dakle nisu nama nikakav problem kinezi, već mi sami. i zato mi je smješno napadanje napredne kineske civilizacije, za račun Trumpa Amerike i EU, koja je sve tragikomičnija i žalosnija i koja puca po šavovima već neko vrijeme, i pokazuje bezidejnost otvorenih granica, otvorene granice su dobre za trgovinu, ali za sve drugo su jako jako štetne. imigrantska kriza je najbolji primjer toga, i otvorene granice po nekim pitanjima moraju biti "zatvorene", EU za taj pojam ne zna niti će ga ikada prisvojit kao relevantan jer su napadali Orbana ko Hitlera, a na kraju se ispostavilo da je tip u pravo vrijeme povuko pravi potez, i sada su ga prisiljeni kopirat upravo oni koji su ga najviše kritizirali. to dovoljno govori o pameti vladajućih elita europe, i zašto europa nazaduje ko kontinent u svakom smislu, ne samo gospodarskom već i geopolitičkom demografskom, rasizam se spominje kao neki istočni grijeh, rasizam i nacionalizam ne znači nužno tamanjenje miliona crnaca židova i azijata itd, već isključivo obrana nacionalnih i rasnih vrijednosti i spriječavanje mješanja s drugim kulturama i rasama koje ne mogu prihvatit europski način života, a to je ma što komunističko židovski mediji i političari pričali ipak još uvijek bijelačka europa i bijela civilizacija, iako oni rade sve u svojoj moći da u bliskoj budućnosti to ne bude slučaj. a sve zbog trogvine, i profita pojedinih elita kojima se živo jebe za rase i nacije, religiju i kulturu, njima je najvažnija rasa nacija religija i kultura novac. i sve im se vrti oko toga, ali bi ljudi trebali biti pametniji pa reći nećete u naše ime govorit što su naše temeljne vrijednosti, zbog svojih partikularnih financijskih i ostalih interesa.

na žalost europu i ameriku vode dekadentni ljudi, i pokvarenjaci kojima ništa nije sveto, i zato europa skupa s amerikom tone u ovom stoljeću, dok Kina Rusija i ostali do jučer "treći svijet" jača. očito taj rasni nacionalistički koncept pali, a to se najbolje vidi po komunističkoj Kini da bude ironija veća. čak su ih i komunjare naučile lekciju, ali će oni i dalje ko nojevi zabijat glavu u pijesak i govorit za račun ranije navedenih, kako rasa etnos i religija kultura bijelaca nije bitna, kako to je nešto apstraktno i kako mi svoju civizaliciju nismo izgradili upravo na tim vrijednostima.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Plješčite strogoj učiteljici Markotić!

Budući da su bolnice izvori zaraza, kaj je i logično, trebalo bi bolnice staviti u karantenu, i doktore zatvoriti, a narod pustiti da normalno živi. Pa nek Beroš i Markotić drže svakodnevne egotriperske izvještaje doktorima. Birokratski psihopati.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Beros radi dobar posao.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Yaya Vidi poruku
    Ma jel to stvarno istina?!
    Naravno da nije istina.
    Okacio sam link.
    Neko ga obrisao.

Brišu se postovi sa samo linkom na neku stranicu bez ikakvog objašnjenja.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Prema istraživanju Oxforda, Hrvatska ima najstrože uvedene mjere na svijetu, Srbija je druga. Opet najjači.

https://www.bsg.ox.ac.uk/research/re...sponse-tracker

Hrvatska nema vanredno stanje i policijski sat ali ima zabranu kretanja stanovništva iz grada u grad. Iz županije u županije. Čak su i između Kaštela koji su skoro jedna cjelina postavljeni policijski punktovi.

Prema tome, da, može se reći. Hrvatska prednjači u ograničenju ljudskih sloboda.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Plješčite strogoj učiteljici Markotić!

Budući da su bolnice izvori zaraza, kaj je i logično, trebalo bi bolnice staviti u karantenu, i doktore zatvoriti, a narod pustiti da normalno živi. Pa nek Beroš i Markotić drže svakodnevne egotriperske izvještaje doktorima. Birokratski psihopati.
    Grunfu je najteže palo to što ne može u miru popiti jutarnju kavicu u svom omiljenom kafiću.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Grunfu je najteže palo to što ne može u miru popiti jutarnju kavicu u svom omiljenom kafiću.
    Kava je za ženskice, meni je teško palo kaj nemrem potegnuti žganicu.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Hrvatska nema vanredno stanje i policijski sat ali ima zabranu kretanja stanovništva iz grada u grad. Iz županije u županije. Čak su i između Kaštela koji su skoro jedna cjelina postavljeni policijski punktovi.

Prema tome, da, može se reći. Hrvatska prednjači u ograničenju ljudskih sloboda.
    Kao i uvijek.

A svi ponavljaju da se tako mora...

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Beros radi dobar posao.
    Analiza Didana Vidana kaže drugačije.

https://youtu.be/Yk018XtVVV4

Kao i uvijek.

A svi ponavljaju da se tako mora...
    https://www.vecernji.hr/vijesti/u-hr...-mjere-1389672

drug Božinović se ne bi složio s tobom, on razmišlja da bi moglo i bolje od ovoga, ali za sad valjda nije potrebno. staljinisti i titoisti, su jedini mjerodavni kada narodu nešto zabranit, nitko ne smije dovodit mudrost komunista i komunističke partije u pitanje.

Analiza Didana Vidana kaže drugačije.

https://youtu.be/Yk018XtVVV4
    O jeb jeb..nije Trump nego Tramp...ba. Obezbjedili..

Raspiratori..o Bože..)))

oš da ja maknem ovog rediluka sa stranice ili ćeš ti.

Citiraj Prvotno napisano od Yaya Vidi poruku
    Nisu Beograđani nikakvom Zagrebu pljeskali, tako su sami rekli.
    A Sarajevo i Zagreb zaljubljeni par, kako ne.
    Ja govorim o konkretnoj pomoći, ne o manje ili više suptilnom ismijavanju. Od BG ili SA ili bilo kog . Sve to treba pamtiti. I zahvaliti. Evo ja ću odmah:
    Yaya za BG:
    Yaya❤ SA
    Može se naći snimka tog pljeskanja. Druga stvar ako je to još jedna u nizu laži hrvatskih medija i pokušaja bratimljenja Hrvata i Srba.

Pitanje je pljeska li se kao moralna podrška ili pljeskanje potresu. Iako takve geste umjesto konkretne pomoći ništa ne znače.

Kinezi prodaju maske, ogrtace i sl. po 12x vecoj cjeni nego inace.
    Ima se, može se.

Hrvatski političari su uništili imunološki zavod što je ravno veleizdaji. Kinezi proizvode od igle do lokomotive. Hrvati ne proizvode skoro ništa niti su sposobni stvoriti uvjete u kojima bi mogli biti samodostatni kada bi došlo do puno gorih apokaliptičnih situacija od ove manipulacije kineskim virusom.

Tamo gdje se politika to jest političari umiješaju je u većini slučajeva osuđeno na propast jer suvremenu politiku vode poltroni i idioti bez ikakve kaznene odgovornosti za učinjene propuste ili loše poteze dok ih mediji hvale za ono što je ionako njihov posao ili ih kite tuđim perjem zahvaljujući koliko-toliko funkcionalnim službama koje vode stručni ljudi izuzeti političkog kadroviranja što je rijetkost a obično je tamo gdje se ne okreće veliki novac, zato i dalje donekle funkcionira zdravstvo mada bi moglo biti bolje ali se novac troši na političke parazite, uhljebe i nevladine protuhrvatske organizacije.
    Novca ima ali se troši tamo gdje ne treba.

Beros radi dobar posao.
    Sve koji su na političkoj funkciji gledam s velikom dozom sumnje u njihovu sposobnost i stručnost što nebi trebalo biti čudno s obzirom na stanje u Hrvatskoj.

Kao u puno drugih stvari u Hrvatskoj, ono što funkcionira možemo zahvaliti ostatku stručnih ljudi koji još nisu otišli raditi vani nego i dalje ostali u Hrvatskoj a onda zahvaljujući njihovoj požrtvovnosti se kojekakvi aparatčiki kite tuđim perjem i preuzimaju njihove zasluge poduprto medijima koji imaju ulogu agitpropa.
    ZA DOM SPREMNI !

Makedonski infektolog govori o virusu, jako zanimljivo i poučno. Veli da ima studija koja govori da su teško bolesni koji su bili stavljeni na respirator umirali u 54% slučajeva, a oni bez respiratora u 46% slučajeva. Dakle, imaš veću šansu preživjeti bez respiratora nego s njim. Kod nas je 19 ljudi na respiratorima, pomolimo se za njih iza sve koji su pokusni kunići ovog virusa.

"Crni labud" se opet oglasio i objašnjava ljudima zašto je potrebno uvesti praćenje ljudi preko mobitela.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Danas se svi pozivaju u 20 h da pjevaju Moju domovinu s balkona.

Nema teorije.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove