Vidi rezultate ankete: Je li vrijeme za paniku?

Glasači
10. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Nema mjesta panici

3 30.00%
  • Ima mjesta za blagu paniku

3 30.00%
  • Treba početi kupovati zalihe hrane i oružja

1 10.00%
  • Kraj je blizu, pokajmo se za naše grijehe

3 30.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 18 od 26 PrviPrvi ... 8 16 17 18 19 20 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 341/503

Tema: Histerija oko korona virusa

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Jeli itko cuo da su se ovi kineski smradovi odlucili zatvoriti ove trznjice gdje prodaju ove sismise i ostalo?
    A, nismo culi.
    Ha jebiga, to je njihova kultura, izdurati ce se i Covid 20, mora se paziti na osjecaje zutih smradova.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    U Australiji kineski bilioner kupio 2015 bolnicu za 900 milijuna dolara, a SADA prijeti zatvorivanjem ako ne dobije drzavnu potporu.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Da, a i drugdje se snimaju videi o tome kako se zdere kokos dok je ziva. Znaci,kokos ziva, neka kineskinja ju zdere.
    Pa i drugdje se zivuci pas stavlja u vrelo ulje, pa ga se pece dok cvili.
    Naravno, drugdje se isto zderu zivi pilici na koje se naidje dok se kosi trava.
    Naravno, i drugima su juzni Korejci zaplijenili pilule u kojima su samliveni fetusi iz pobacajnih klinika.
    Kazu da je dobro za potenciju.
    A to sve nisu ekscesi nekakvih pojedinaca, to je drustvena norma.
    To nema veze sa kulturom, to je jednostavno zaostalost i poremecenost.
    Zamisliti takav narod kao lider svijeta, i sa mogucnistima dosega i upadanja kao sto imaju Amerikanci.
    Zamisliti da vojska Kineza upadne u Europu.
    Majke ti mile, pa takav horror nebi Hollywood izmislio.
    Update, nakon ovih ekskluzivnih dozivljaja, tko hoce moze potraziti sljedecu situaciju, zena satrana od auta, prodje jedno pedeset auta, nitko ne staje, sve ide dalje.

Ili, kineski radnik brise noge sa zastitnim maskicama.

Ili, izpendrecene i ubijene klinke u Hong Kongu.

To je sasvim normalno, kineski narod je normalan kao svaki drugi, i duboko nepravedno je kritizirati to.

Dalje bih se izpricao sto sam spomenuo situaciju u kojoj ce se naci Hrvatska zbog ljupkih Kineza.

Svi smo pasozderi.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-03-2020 at 22:37

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Cenzura na netu,uveden verbalni delikt u 21. stoljeću,po uzoru na totalitarne komunističke režime,od kojih je nama najviše ostao
    u sjećanju titoistički režim.
    Ovo je način na koji tzv. zapadne demokracije vide ljudska prava:briši ono što ti se ne sviđa!!!

https://kamenjar.com/facebook-i-instagr ... dsjednika/

Facebook i Instagram povukli snimke brazilskog predsjednika

Facebook i Instagram su u ponedjeljak nakon Twittera povukli videosnimke brazilskog predsjednika Jaira Bolsonara ocijenivši da šalju lošu poruku dok vlada epidemija koronavirusa. “Povlačimo sadržaje na Facebooku i na Instagramu koji krše naše uvjete korištenja po kojima nisu dopuštene dezinformacije koje ljudima mogu nanijeti fizičku štetu”, ističe Facebook u priopćenju za medije.

Dan ranije Twitter se zbog istih snimki pozvao na “pooštravanje svojih pravila kako bi se uočili sadržaji koji se eventualno kose sa službenim preporukama javnozdravstvenih vlasti i koji bi mogli povećati opasnost od širenja Covida-19”.

Na tim snimkama vidi se predsjednik okružen mnoštvom u nedjelju u Braziliji, što je očito kršenje službenih preporuka u Brazilu.

Brazil ima 4.579 zaraženih i 159 umrlih od koronavirusa.

Brazilski predsjednik, krajnji desničar, (za novinarku HINA-e) rekao je da Covid-19 nije tako teška bolest i da je sličan “manjoj gripi”.

“Vlasti nekih saveznih država i gradova moraju odustati od koncepta spaljene zemlje: zabrane prometa, zatvaranja trgovina i masovne izolacije”, izjavio je 25. ožujka.

Istaknuti predstavnici brazilske ljevice objavili su u ponedjeljak manifest u kojemu traže njegovu ostavku. “Bolsonaro nije samo politički problem, on je postao javnozdravstveni problem”, napisali su, prenosi Hina.
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Zanimljivo, zapravo očekivano kako Švedsku nitko ne kritizira i ne napada a s druge strane Brazil je na udaru kritika a Bolsanara proglašavaju prijetnjom i ludim desničarom koji ugrožava vlastiti narod. Cenzura u medijima isto nije iznenađenje; komunizam je preživio i mutirao te sad kao i virus ušao u tijelo i zavladao zapadnom civilizacijom! Bit će još i gore.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

SZO (WHO) je izgleda pod kontrolom Kineza. Ne žele primiti Tajvan u tu organizaciju i:

Svjetska zdravstvena organizacija između ostaloga ignorira i savjete koje Tajvan predlaže u borbi s koronavirusom. Tajvan svoje mjere predlaže cijelom svijetu, budući da je prvi slučaj koronavirusa zabilježio 21. siječnja, a do 30. ožujka imali su tek 306 zaraženih i 3 preminula, iako je riječ o zemlji s 23 milijuna stanovnika.
    https://narod.hr/svijet/video-raste-...jvana-i-japana

Da, Bolsonaro je pod medijskim napadima, a Svedska je <3

I Orban je pod napadima, o Trumpu da ne govorim, iskoristice oni ovu histeriju maksimalno. Uostalom zato su je i kreirali.

Kad sekta zatvara drzave i radi logore za svoje gradjane onda je to kul i u ime narode, kad nesto slicno uradi Orban onda je on diktator koji krsa demokratska prava.

Kad Svedska ne zeli blokadu drzave onda je to kul i savjesno postupanje prema ekonomiji, kad to isto uradi Bolsonaro onda je on neodgovorna budala koja mora dati ostavku.

Broj testiranja po državi.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Izgleda da je @DžoniBG fasov'o koronu...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

zna se ko se prvi pobunio protiv karantene, Dalmatinci, to su vam najveći pasožderi na svijetu, zna puntar.

ali svaka im čast na jednom, u svemu su prvi. osnovali su prvu navijačku skupinu, doduše u Zagrebu, klub u Pragu. ali ostaje činjenica da su uvik prvi, i da prednjače u borbi protiv mraka i najezde ovih šišmojeda s istoka. puntar će znati, da svakog pravog dalmatinca krasi to što sve te šišmojede, prvo lipo najedu s šišmišima, a onda ih bace u more da povrate i tako spriječavaju širenje korona virusa. uspješno od daleke 1950, i osnivanja Torcide.

sve u svemu, da europa zna kakve buntovnike ima protiv sebe, ne bi ni započinjali ovu karantenu, ko će dalmatincima zabranit da ćakulaju na suncu u travnju? e da mi je to vidit. plus ja prvi iako nisam dalmatinac, svako ograničavanje ljudskih sloboda zbog kakti spriječavanja zaraze prezirem, i prirodno sam buntovan protiv likova koji izigravaju autoritete na konto toga što ih je netko postavio za kordinatora ili šefa nečega, pa si oni daju za pravo određivat drugim ljudima što će oni radit u ove lipe dane.

lijepo je biti doma, nigdje nema takve spize ko kod mame, ali još je lipše biti na svježem zraku i suncu. tako da nikakvi šišmojedi pasožderi i ostala nejač, ne može stati na put ka upijanju D vitamina, i borbe protiv najveće pošasti čovječanstva komunističko kapitalitičkog lobija kojeg predvodi odabrani narod, s tendencijom da od demokracije napravi farsu što ona trenutno i je u europi i americi, jer ni počemu današnja europa i amerika se ne razlikuju od sjeverne koreje i kine s kojom straše cijeli svijet, cenzure i zabrane ovdje su jednake kao i tamo, čak su na suptilniji način to uspjeli dignut na viši level nego u koreji i kini. Rusija je mačji kašalj u pogledu diktature, jer diktatura modernog tipa je ono što se odvija na zapadu europe i americi, kroz sranja o ljudskim pravima i pravima manjina, kako etničko rasnih tako i seksulanih. sve je to podređeno interesu porobljavanja modernih naroda, na koju idioti kakvi čine većinu u svakom stanovništvu pristaju, i onda se čude što dobivaju otkaze i što će im se smnjit plaće, što će radit više za manje novaca, jer su kapitalitičko komunistički ljubitelji odabranog plemena odlučili poubijat starije stanovništvo, i mladima smanjiti plaće, te ekonomiju zemalja dovesti u recesiju, njihov plan je da ovo traje skoro do kraja godine, kada se to ima u vidu jasno je da Dalmatinci uspješno prkose zubu vremena, i da u maniri najvećih buntovnika protiv lažnog autoriteta polučuju dobre rezultate.

nijedna vlast ne može biti iznad naroda, stoga ne samo dalmatincima već i svim ostalim hrvatima poručujem, vrijeme je za život pun plućima bez ograničavanja ljudskih sloboda i temeljnog prava jednog pojedinca slobode kretanja, kada ti netko to uskrati znaš da živiš u totalitarizmu, ma koliko oni javno srali da živimo u demokraciji, kada vidim rotirke na sred ceste i pandure kojima je već pun kurac njihove karantene pa samo odmahuju rukom da prođeš, onda znam da je ljudima voda došla do grla, i da je vrijeme da se uzme stvari u svoje ruke, za bolje sutra i lipšu dalmaciju bez šišmojeda, na radost puntara i ostale dijaspore 2 miliona dalmatinaca širom svijeta, koji su vjerojatno i najveći kolonizatori nakon engleza, jer nema gdje ih nema.

Poštovani kolega Patria ima više načina borbe. Jedni se bore za jedno, drugi za drugo, jedno borbu koriste protiv Korona virusa, dok su u prošlosti drugi borbu vodili protiv...

http://otporas.com/deseti-t...

http://otporas.com/deseti-travnja-il...eseti-travnja/

Dišpet je u redu ali malo više odgovornosti ne bi škodilo. Svi smo u ovome zajedno i ako se sad malo strpimo i discipliniramo brže će proći nevolja. Glavno je ostati zdrav za izazove koji slijede, npr. ekonomske prilike.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 03-04-2020 at 09:57
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

U Španjolskoj je 8. ožujka bio dan žena, stotine tisuća feminističkih povlaštenih gadura je tražilo nekakva svoja prava, sve je prštalo pravim revolucionarnim ljevičarskim duhom.

https://www.usnews.com/news/world/ar...onavirus-fears

Mjesec dana kasnije:

Gdje je bilo to patrijarhalno zlostavljanje kada ga je nasušno trebalo, recimo dan prije ovog zločina s predumišljajem tako da se nijedna ova kriminalka nije mogla ustati na noge?

Puntar jel u njemačkoj ovaj intervju viralan, šta se zna o ovom liječniku

http://youtu.be/gI_Lh2x1Vwk
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Datum registracije
    Sep 2016
    Nije, ali slicne stvari.
    Ja bih ipak bio oprezan sa takvim prognozama, i Britanci i Svedjani su djelili u dlaku misljenje Köhnleina, pa su dosta postrozili mjere.

Mozda na kraju istina ispadne negdje u sredini.

Posljednje uređivanje od Bobani : 04-04-2020 at 08:05

Pozdrav od Džonija

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 04-04-2020 at 21:23
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Al' ga je uhvatilo?

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove