Vidi rezultate ankete: Je li vrijeme za paniku?

Glasači
17. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Nema mjesta panici

7 41.18%
  • Ima mjesta za blagu paniku

3 17.65%
  • Treba početi kupovati zalihe hrane i oružja

3 17.65%
  • Kraj je blizu, pokajmo se za naše grijehe

4 23.53%
+ Odgovori na temu
Stranica 70 od 76 PrviPrvi ... 20 60 68 69 70 71 72 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,381/1508

Tema: Histerija oko korona virusa

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Dr. Ruby i dr. David Martin o "cijepivu" sa hrvatskim titlovima

https://www.bitchute.com/video/DboB9952UblO/
    Drugi dio videa,koliko sam shvatio govori o fabriciranju virusa u laboratoriju.
    Koliko sam pratio forum par forumasa tvrdi da virus nije izoliran, pa prema ovome izgleda ne bi bilo moguće izolirati "prirodan virus"posto je ovaj kreiran rukom u laboratoriju.
    Steti zdravlju, pa je netom ponudeno "cjepivo", za nekih pola godine, kao lijek, odgovor.
    Dakle, ne nalazimo se u periodu jace gripe nego u periodu biološkog oružja s kojim se za sad neuspješno ratuje. Ponudeno je virus i ponudeno je cjepivo.
    Kineski broj novozarazenih je jos uvijek oko cca 100000, zaintrigiralo me pa pratim od početka, nikako da bukne kod njih, pogotovo kad je buknulo u susjednoj Indiji, ili idu stalno u totalni lock ili laziraju brojeve.
    Sad je na sceni ovaj zarazniji soj,svugdje je buknulo i nadam se da Ce doskora proci kroz populaciju i zavrsit s ovim cirkusom od mjera, represije, da se stavi ad acta.
    Smrtnost je bila izrazenija do sad, ali uskoro cu smrtnost, kad ovaj omikron odradi, promatrati isključivo kroz prizmu broja cjepljenih, a procjepljenost pojedinih država je vidljiva pa shodno tome ocekivat je i neke vece brojeve u tim državama koje prisiljavaju na cijepljenje i ograničavaju normalan život.
    One koje primjene trecu, cetvrtu itd dozu treba stavit pod povećalo.
    Posljednje uređivanje od ivica : 07-01-2022 at 23:40

Citiraj Prvotno napisano od ivica Vidi poruku
    Drugi dio videa,koliko sam shvatio govori o fabriciranju virusa u laboratoriju.
    Koliko sam pratio forum par forumasa tvrdi da virus nije izoliran, pa prema ovome izgleda ne bi bilo moguće izolirati "prirodan virus"posto je ovaj kreiran rukom u laboratoriju.
    Steti zdravlju, pa je netom ponudeno "cjepivo", za nekih pola godine, kao lijek, odgovor.
    Dakle, ne nalazimo se u periodu jace gripe nego u periodu biološkog oružja s kojim se za sad neuspješno ratuje. Ponudeno je virus i ponudeno je cjepivo.
    Kineski broj novozarazenih je jos uvijek oko cca 100000, zaintrigiralo me pa pratim od početka, nikako da bukne kod njih, pogotovo kad je buknulo u susjednoj Indiji, ili idu stalno u totalni lock ili laziraju brojeve.
    Sad je na sceni ovaj zarazniji soj,svugdje je buknulo i nadam se da Ce doskora proci kroz populaciju i zavrsit s ovim cirkusom od mjera, represije, da se stavi ad acta.
    Smrtnost je bila izrazenija do sad, ali uskoro cu smrtnost, kad ovaj omikron odradi, promatrati isključivo kroz prizmu broja cjepljenih, a procjepljenost pojedinih država je vidljiva pa shodno tome ocekivat je i neke vece brojeve u tim državama koje prisiljavaju na cijepljenje i ograničavaju normalan život.
    One koje primjene trecu, cetvrtu itd dozu treba stavit pod povećalo.
    Ovaj virus nije kreiran u laboratoriuju nego je kreirana iluzija virusa. I to tako da su uzete RNA sekvence genetskog materijala za koje se vjeruje ili glumi da vjeruje da su to djelići raspadnutog virusa pa su onda u to umetnute umjetne, kompjuterski generirane RNA sekvence pa je to onda predstavljeno kao virus. Na oko 13 minuta i 25 il tu negdje sekundi dr. Martin jasno kaže da NEMA VIRUSA.

A to je napravljeno da bi se stvorilo uvjerenje u neophodnost cijepljenja kontra virusa. Cijepivo a ne virus je biološko oružje. I ne samo biološko nego i nanotehnološko. I čisti otrov ili obična slana voda..zavisno od koji "batch" cijepiva te dopadne.

U sarajevskom kantonu uvedeno obavezno "cijepljenje" za starije od 60 godina usprkos činjenici da je ustavni sud BiH zabranio covid potvrde.

Kaj bu s Đokovićom. Jel bu igral na AUS OPENu.

Svijet a pogotovo Hrvatska čeka odgovor. Napeto je ko Mujin treger.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Kaj bu s Đokovićom. Jel bu igral na AUS OPENu.

Svijet a pogotovo Hrvatska čeka odgovor. Napeto je ko Mujin treger.
    Smišno je kako su se njegovi najveći ljubitelji i promotori od "hrvatskih" portala okrenili kontra njega. Jer corona je ipak corona.

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    Smišno je kako su se njegovi najveći ljubitelji i promotori od "hrvatskih" portala okrenili kontra njega. Jer corona je ipak corona.
    upravo to sam napisao sad, prije nego sam vidio tvoj komentar na tenisu. zato jer oni se bore za globalizam, koji podržava antifašizam i marksizam, jer preko njega provode sve ovo.

antifa ovce obavezno treba cijepit, po mogućnosti s 10 ili 100 doza, dok ne dobiju dovoljno nuspojava da odapnu. želim svim tim provaxerima, najmanje sto doza, da fino rikavaju jedan po jedan, dok se konačno svijet ne oslobodi tih globalista i antifa, koji su glavni teroristi slobodnog svijeta, i ljudi koji ne žele biti predmet njihovih antifa eksperimenata.

čim sam vidio ANTU Tomića, tog srbofila i yugofila svetskih razmjera, da je prvi napisao članak protiv NOvaxa, znao sam da je NOvax u pravu, a da je Tomić ko obična zadrigla partizančina i srbofilčina u krivu.

oni su srbofili i yugoslavenčine, odnosno antifa do onog momenta, dok im se njihov vladar i financijer ne nađe ugrožen, tog momenta i njihovi razdragani Srbi postaju neprijatelji, jer su u ovom slučaju kontra njihovog financijera, i onog koji dirigira ovim kaosom.

stoga, nije čudno da NOvax, ima potporu hrvata turbo ustaša, a yugoslavenčina i zadriglih tito komunjara, ima osudu. pa jasno, neće valjda jugo žgadija biti za slobodu, oni su samo za slobodu od ustaša i NDH, znamo se, znamo od kud titini vonj vonja.

sve u svemu, financijeri tih boljševičkih i vaxer revolucija, marksizama su za cijepljenje, to je jasno ko dan, sve te antife su uvijek za sistem maltretiranja, ni po čemu se oni ne razlikuju od fašista, osim u tome da su oni svoje sranje napravili globalnim, dok su fašisti ipak htjeli lokalizirat svoju vlast na europu. nisu imali plan globalno djelovat, kao recimo sssrocijalizam s ljudskim licem, ili zapadna dementna demokracija, koja sada pokazuje svoje pravo lice.

sve te provaxere, treba nabustat s sto doza, i uživo pratit uz kokice, kako krepavaju od nuspojava. ja prvih bih platio izdašan iznos s svog računa, da to mogu pratit i gledat uživo, to bi me stvarno iskreno usrećilo, ko jednog turbo antivaxera koji ne želi da se cepi, ali bih rado gledao sve ove koji žele prisilno cijepljenje, kako krepavaju masovno uz ono što svi do jednoga masovno zagovaraju!

ja biram rađe umrijet od virusa, nego od antifa cijepiva! to je moj izbor, ako zalegnem, zaleći ću jer se odbijam cijepit, i biti ću na to ponosan. a oni neka zalegnu, od toga što su se cijepili, i neka budu jednako ponosni kao i ja na svoje necijepljenje, ali oni izbor ne puštaju, oni hoće da izbor bude po njihovom.

a to neće tako da ide, jer nametanje manjine većini, neće proći. a oni su manjina, ta antifa može srat koliko hoće, nisu pobjednici 2ww većina ni u svojim zemljama ni nigdje, oni su samo globalna mreža plaćenika koja okupirava moderne nacije i države, i onda iste koristi ko svoje oružje za nametanje ovog stanja, globalnog terora kojem se ne nazire kraj jer oni služe tom teroru.

prvo su desetljećima služili političkom teroru, sada služe medicinskom, jer je bagra koja kormirali svime time, to sve nametnula zbog vlastitog bogaćenja i maltretiranja ljudi širom svijeta.

i naravno da će sve protivnike, nazvat nacistima, ne zato što su nacisti bili protiv njih, već više zato da te ljude prikažu neprijateljima javnog dobra, dok su upravo oni ti koji rade na devastaciji društva do temelja.

problem je što su im pale maske, i ljudi su ih skužili, ova korona je top za sve turbo normalne ljude, ili po njima turbo fašiste i ustaše. ova korona je samo takav zgoditak za sve nas, i treba ga iskoristit za cijepljenja antifa, po mogućnosti s jedno sto doza pfizera svakome, neka se bustaju do daske. gospodo vi kažete da je cijepivo ok, onda nećete imati problema primit sto doza tog cijepiva, da dokažete da je ok, i da nema nuspojava i da spriječava zarazu ? ajde antife budite mudonje, pa se cepite sto puta, a ne samo dva put tim svojim divnim cijepivom, pokažite na svom primjeru stoko, da je cijepivo super i da se možemo šikat s njime do mile volje bez posljedica, u protivnom odjebite od propagande cijepljenja i prestanite terorizirat ljude koji žele živjet slobodni, bez vašeg nametanja i blejanja o tom famoznom cijepivu, kao elixeru zdravlja ljepote sreće i bogatstva! jer mi znamo tko stojti iza toga, i tko se jedini usrećuje uljepšava i bogati preko istog!

turbo normalni, turbo antivaxeri, i turbo ustaše od tog cijepiva nemaju ništa. ali svi ovi drugi, i oni koji ga reklamiraju, imaju sve od navedenog, zato ga i propagiraju. i spremni su ljudima ograničit slobodu kretanja, i izbora, da bi proveli svoj naum u djelo. OBAVEZNO CIJEPLJENJE, treba pokrenut građanske ratove i globanli rat, prvi sam da dođe do građanskih sukoba i ratova u svim državama svijeta koje pokrenu prisilno cijepljenje, prvo treba austriju zapalit, a onda sve ostale koje krenu putem austrije. pa da vidimo hoćete li se igrat s sudbinom pojedinaca, kada ti pojedinci počnu djelovat i borit se svojim zdravljem i tjelom protiv vas i vaših sranja, i vrijeme je da osjetite gnjev turbo normalnih ljudi, i da vi ko manjine i vaša vlast i vaše političke stranke i vaši nalogodavci koji financiraju vašu politiku, doslovce NESTANETE. nije bitno kako ćete nestat, bitno je samo da nestanete. za početak cijepite se, dok ne crknete! mi ćemo turbo normalni, to s velikim zadovoljstvom pratit, i navijat da što prije crknete.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Da, zajebano je to, s jedne strane treba i dalje širiti ko nas bre zavadi retorika, a s druge širiti corona histeriju.

Očito su globalni interesi važniji gazdama od ovih regionskih

Kraj sustava testiranja, karantene i pandemije?

Liječnik: Kad prijeđemo 50% pozitivnih, ima li smisla testirati? Svi su zaraženi

https://www.poslovni.hr/hrvatska/lij...razeni-4319991

20.000 LJUDI NA PCR-U
    Sustav dosegao limit: Na test se čeka i više od 7 dana, počinje masovno antigensko testiranje

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...ranje-15142567

Kraj sustava 3., 4. itd. doza?

‘Naš imunološki sustav ima sposobnost pamćenja. Čemu onda booster? Mislim da to dugoročno nema smisla‘

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...misla-15143123

Kraj mjera i potvrda?

BBC objavio analizu: Učinak ‘strogih mjera‘ na omikron je jako upitan, treba gledati dalje od ogromnih brojki

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svij...rojki-15142389

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Dnevnik na yutelu. Korona, korona, korona... korona, korona, Dokovic u pritvoru.
    Idem isprati oci i usi octom.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

[QUOTE=Henri;514389]Kraj sustava testiranja, karantene i pandemije?

‘Naš imunološki sustav ima sposobnost pamćenja. Čemu onda booster? Mislim da to dugoročno nema smisla‘

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...misla-15143123

Naš imunološki sustav "pamti".
    Kako ćemo na kraju svi preboljeti taj vražji virus, cjepivo koje ničemu ne služi (osim farmaceutskim kompanijama) izgubit će svaki smisao. Ako ga je uopće i imao.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Datum registracije
    Jan 2021
    u neku ruku mi je drago da je Đoković pušten iz pritvora, jer je to pobjeda svih koji žele slobodno putovat bez ograničenja, dakle ako imaš valjane papire, i dobre đavole odvjetnike možeš svuda. s koronom ili bez nje, ali naravno da bi putovao treba imat i dobre pare, hrvati s ovim plaćama malo gdje mogu putovat. dakle govorim o 70 posto radnog naroda, a ovih 30 posto šminkera koji su se nakrali ili su nasljedili bogatstvo od lijeve i desne partije, oni mogu posvuda jer love imaju a imaju i politički utjecaj da se provuku bilo gdje.

ali obični smrtnici, imaju rampu. tako da, ovo je pobjeda svih takvih, iako je prvenstveno pobjeda NOvaxa koji ima para da može s koronom putovat širom svijeta, kaed se umirovi i neće mu nitko ništa, sada je bilo škakljivo jer Nadal i Federer su na 20GS, i trebalo je spriječit potencijalno obaranje rekorda. iako moje mišljenje je da ove godine nije apsolutni favorit na AO, i da su ga s ovim cirkusom samo dodatno napalili, i sada Zverev Medvedev i ostali nisu baš toliko u prednosti, koliko bi bili da ovi nisu napravili ovaj cirkus. sada će nebeski narod, i nebeski NOvax nabrijan do daske biti noćna mora za sve, posebno za Nadala koji mu je direktni takmac za najboljeg svih vremena.

ali ne bi bilo loše zbog tenisa, da sva trojica ostanu na 20, što je moguće bez obzira što se NOvaxa i dalje favorizira, mislim da su ovi Rusi postali zajebani i da ga mogu s turnira na turnir pobjeđivat. Medvedev je papren, Zverev da je mentalno jači i on bi ga otreso, tu su i onaj Grk CICI pas, i naravno Rubljev, tako da, ima tu igrača koji ga mogu pobjedit, ali su mu ovime samo dali motiv više, a to nikad nije dobro kada je NOvax u pitanju.

Nadal bi nevezano za NOvaxa bio eliminiran u kasnijoj fazi turnira, jer na tvrdoj podlozi ni u najboljim danima nije bio dominantan, a ne sada kada mu je jedino RG osto za neku top razinu njegove igre. tako da, sve u svemu, NOvaxu su učinili veliku uslugu s ovime, i nije mi jasno što je ta australska vlast mislila, pa ako je čovjek došo s papirima, i poštivo njihovu proceduru ne može nijedan političar biti iznad zakona, i određivat umjesto zakonodavne vlasti što je legalno a što nije.

sve u svemu, bezvezni cirkus, koji će samo razgalit dodatno Srbe, i nakon ovoga pomislit će da su opet moćni kao 1991, pa možda se odluče opet napast HR i Bosnu, u slučaju da NOvax osvoji 10 AO.

mislim da se to ipak neće dogodit, i da se RS još neko vrijeme neće odcepit, i da Vučić još neko vrijeme neće moći držat govor u Glini, u kojem obećaje ustašama da "neće biti njihove vlasti u Glini". ali hoće u glinskoj crkvi, u koju Vučić iz sigurnosnih razloga, neće dolazit držat svoj velikosrpski govor.

Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Da, zajebano je to, s jedne strane treba i dalje širiti ko nas bre zavadi retorika, a s druge širiti corona histeriju.

Očito su globalni interesi važniji gazdama od ovih regionskih
    u ovom trenutku, globalni interesi su puno važniji nego Jugoslavija s Titom na čelu, a kamoli Jugonostalgija koju šire od 2000ih. tako da, ko god se ogrebe od koronu, bit će žigosan, pa makar bio i NOvax u pitanju.

njihov omiljeni teniser, dok ne odbije primit cijepivo. u tom slučaju, postaje smrtni neprijatelj, i širi među decom i napaćenim narodom virus. kme kme truć truć šmrc šmrc

Kraj pandemije?

Je li došlo vrijeme da se bolest više ne tretira kao pandemičnu? Pola Europljana bit će zaraženo omikronom

Španjolski premijer Pedro Sanchez rekao je u ponedjeljak da je možda vrijeme da se promijeni način na koji se prati razvoj pandemije i da se koristi metodu sličnu gripi jer je pala smrtnost.

To bi značilo da se bolest tretira kao endemičnu, a ne pandemičnu, odnosno da se ne bilježi svaki slučaj zaraze i da se ne testira sve ljude sa simptomima.

WHO još ne zna je li potrebno novo cjepivo posebno za omikron.

https://www.poslovni.hr/svijet/je-li...kronom-4320364

Dugotrajni robusni imunitet T-stanica još jednom potvrđen

Nova studija Imperial College London objavljena u ponedjeljak dokazuje kako T-stanice imaju vitalnu ulogu u osiguranju imunološke zaštite kod infekcije SARS-CoV-2 virusom, a te kros-reaktivne T-stanice mogu se razviti kod prethodnih infekcija koronavirusima obične prehlade.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svij...ojeva-15143917

Besmisao i slaba djelotvornost dodatnih doza

Hoćemo li se stalno trebati docjepljivati? Pogledajte što o tome kažu svjetski stručnjaci

Znanstvenici nerado predviđaju kako će biti ubuduće. No nekoliko desetaka ih je u intervjuima tijekom ovog tjedna reklo kako docjepljivanje cijele populacije svakog mjeseca nije realno niti ima puno znanstvenog smisla.

"Čini se kako ovo dugoročno nije održiva strategija, zasigurno", kaže Deepta Bhattacharya, imunolog sa Sveučilišta Arizona. Jednako važno, ne postoje podaci koji bi poduprli učinkovitost četvrte doze sadašnjih cjepiva.

No jačanje imuniteta je prolazno, već preliminarne studije pokazuju kako razina antitijela pada samo nekoliko tjedana nakon treće doze. Čak i na najvišoj razini antitijela ne sprječavaju infekciju omikronom koji je manje osjetljiv na imunološku obranu tijela.

"Nema smisla nastaviti s docjepljivanjem protiv soja koji je već prošao", kaže Ali Ellebedy.

https://direktno.hr/zivot/zdravlje/h...cnjaci-255547/

Besmisao drakonske diktature u Australiji

Australija: Širi se zaraza među cijepljenima, a ne dopuštaju ulaz zdravom necijepljenom čovjeku

...zaraza virusom COVID-19 se Australijom širi strelovito kao nikada do sada. Brojke su odletjele u nebo. Krivulja zaraze je poravnata, ali oko krive vertikalne osi. To znači da se krivulja zaraze približila Y-osi, a to je najveća širenja zaraze.

https://narod.hr/koronavirus/austral...ljenom-covjeku

Kanada: COVID-19 se bitno više širi među cijepljenima nego necijepljenima

https://narod.hr/svijet/kanada-zaraz...necijepljenima

Reuters: Najviše zaraženih u Njemačkoj ima pokrajina koja ima najveći broj cijepljenih

https://narod.hr/eu/najvise-zarazeni...oj-cijepljenih

Britanci ukidaju maske u školi?

Britanci odlučili poslušati znanost i ne maltretirati djecu: ‘Ne’ maskama u školi!

https://narod.hr/svijet/u-britaniji-...velike-koristi

Summa summarum; nametanje u nekim slučajevima prilično drakonskih mjera sa krajnje upitnim utjecajem na tok pandemije (izgleda čak negativnim), maltretiranje ljudi sa proizvodom koji uopće ne funkcionira (treća doza neučinkovita nakon nekoliko tjedana, a na omikron koji sada čini većinu slučajeva, gotovo uopće ne djeluje), uvjetovanje ljudske slobode tim istim proizvodom i ignoriranje robusnog prirodnog imuniteta. Lagano idemo prema trećoj godini ovog ludila i mislim da ljudima pada imunitet kao posljedica mentalnog stresa, panike i ekonosmkih poremećaja.

Koliko dugo će nas još tlačiti?

Datum registracije
    Jan 2021
    dok nas sve ne pocijepe barem 5 puta svakoga, a do tada pojavit će se novi virus, opasniji od Korone, pa ćemo sve počet ispočetka.

ovce to mogu podnjet, kao i antife. ipak su nas oni oslobodili, i stalno bleje.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Koliko dugo će nas još tlačiti?
    Dok god im narod to bude dopuštao.

"My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Datum registracije
    Jan 2021
    NOvax opet u problemima, opet stišću klokani, najjače su mi antife kako su ogorčene na fašiste i naciste talijane i nijemce po pitanju mjera, a zapravo kolo vode antifa zemlje. SAD Australija Francuska Velika Britanija Rusija, oni su ti koji najviše nameću vax ludilo.

ali po antifama, najgori su talijani i nijemci, oni jesu najgori jer su okupirani i jer ne smiju zucnut protiv mjera koje provode antife. zato ne čudi da su i među najvećim zagovornicima cijepljenja, i da su masovno cijepili stanovništvo.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-01-2022 at 12:21

Po ovom slučaju lijepo se vidi koliko ta njihova pravila koja su kao uveli ne vrijede ništa.

Iako je s Marsa vidljivo da ih Šubara vuče guzicom za nos, da je dobio pozitivan test samo za AUS open i još su bili toliko glupi da su pokazali prvo negativan pa pozitivan test, i da se poslije tog pozitivnog testa našetavao i slikao po Srbiji pa i Španjolskoj izgleda, dakle sve jasno, oni ga čas puštaju pa poništavaju vizu, pa ovo pa ono pa kurac pa palac, pa sad trakavica ide i dalje. Ko neka super reklama za turnir.

Da je riječ o običnom čovjeku davno bi bio nogiran a vjerojatno i u zatvoru zbog te odredbe o namjernom širenju zaraze.. Znači tipična Orwelova "Životinjska farma".
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-01-2022 at 16:19
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke