Vidi rezultate ankete: Je li vrijeme za paniku?

Glasači
14. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Nema mjesta panici

6 42.86%
  • Ima mjesta za blagu paniku

3 21.43%
  • Treba početi kupovati zalihe hrane i oružja

2 14.29%
  • Kraj je blizu, pokajmo se za naše grijehe

3 21.43%
+ Odgovori na temu
Stranica 37 od 40 PrviPrvi ... 27 35 36 37 38 39 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 721/791

Tema: Histerija oko korona virusa

Lik je dobio 28 mjeseci zatvora jer je pokušao iznuditi lovu prijetećim sadržajem od Capaka, Markotićke i Beroša. Pazite tekst poruke.

A muke po Štitića počele su nedugo nakon što je 30. rujna 2020. godine odaslao na email adrese šefice Infektivne klinike “Dr. Fran Mihaljević” Markotić, šefa HZJZ-a Capaka i ministra zdravstva Beroša emailove sadržaja:

Pazite što i kako radite i odlučujete. Ukoliko napravite grešku, Božić nećete dočekati živi. Ako ovo prijavite organima progona, bit će to kao da ste podnijeli prijavu onima s kojima ste svaki dan na dosegu i koji vam mogu učiniti što god žele. Ako ne uplatite traženi iznos, zauvijek ste gotovi. Sami birate svoju sudbinu hoćete li živjeti ili umrijeti”. A iznos koji je tražio bio je 100.000 eura u kriptovaluti monero i uz koji je priložio link računa tzv. wallet adresu, donosi Jutarnji list.
    https://www.poslovni.hr/hrvatska/zbo...atvora-4308324

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Lik je dobio 28 mjeseci zatvora jer je pokušao iznuditi lovu prijetećim sadržajem od Capaka, Markotićke i Beroša. Pazite tekst poruke.

https://www.poslovni.hr/hrvatska/zbo...atvora-4308324
    Meni je ovo za rubriku 'Vjerovali ili ne'.

Znam da stožerašima nije bilo ugodno čitati te prijetnje ali mogli su i očekivati takvo nešto. Ljudi pucaju po šavovima i bojim se da će biti i gore.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 08-10-2021 at 04:27
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Osobno, žrtve ove ucjene nisu mi simpatične. Međutim lik je napisao odvratno ucjenjivačko pismo, prijeti ubojstvom i traži novac. Malo je i dobio zatvora.

NBA zvijezda Kyrie Irving neće igrati domaće tekme jer se odbija cijepiti, a zabranjeno mu je i trenirati s momčadi. Pravila države New York su tvrda, ali je i on tvrdoglav. Svaka mu čast, nadam se da će izdržati i da će ga suigrači podržati. Još da mu se priključe Durant i Harden, slomili bi diktaturu u NBA ligi.

Kyrie Irving bi se radije odrekao godišnje plaće u iznosu od 33 milijuna dolara nego da se cijepi. Koja legenda. Zašto ga ne podrže suigrači i sindikat igrača? Nek sruše NBA ligu, ili će dati ljudima slobodu izboru ili neće više biti profesionalne košarke. Ajmo još jedan lockout kao 1999. godine.

Kyrie Irving dao je objašnjenje o odbijanju cjepiva protiv koronavirusa. Njujorške su vlasti zabranile treninge i nastupe i sportašima koji se ne cijepe, pa su Netsi poručili da ne računaju na svog košarkaša.

“Kyrie je donio osobnu odluku, mi poštujemo njegovo pravo na izbor. Trenutno ga njegov odabir sprječava u tome da bude punopravni član našeg tima, a mi nećemo dozvoliti nikome da u timu sudjeluje djelomično. Odlučili smo da on neće trenirati s nama ni igrati za nas dok ne bude punopravni dio momčadi”, izjavio je generalni menadžer Netsa Sean Marks.

Irving je na Instagramu napisao što misli:

Radim ono što je za mene najbolje, a ako je to razlog da me se demonizira i ako ću zbog toga snositi posljedice, u redu. Ne želim se odreći svoje strasti, ljubavi i sna zbog ovoga.
    narod.hr
    Posljednje uređivanje od Grunf : 14-10-2021 at 11:46

Kyrie Irving bi se radije odrekao godišnje plaće u iznosu od 33 milijuna dolara nego da se cijepi. Koja legenda. Zašto ga ne podrže suigrači i sindikat igrača? Nek sruše NBA ligu, ili će dati ljudima slobodu izboru ili neće više biti profesionalne košarke. Ajmo još jedan lockout kao 1999. godine.

narod.hr
    "Former Atlanta Hawks point guard Brandon Goodwin’s season ended early last year due to “minor respiratory condition,” according to a team report this past May."

“I got sick and I never quite recovered from it,” Goodwin said on the stream, as posted on YouTube by Cosign Zee. “I would always have back pain, I was just super tired in the games.”

“Bro, I was so tired,” he said. “I felt like I couldn’t run up and down the court. My back was hurting.”

“My back really started hurting bad,” Goodwin recalled. “Then, I’m like, ‘OK. I need to go to the doctor. That’s when I found out I had blood clots. That all within the span of a month.”

“I was fine until then,” Goodwin said. “I was fine up until I took the vaccine, I was fine.”

https://www.peachtreehoops.com/2021/...ded-his-season

Hrvatski jezik isključivo na forumu molim..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

NBA zvijezda Kyrie Irving neće igrati domaće tekme jer se odbija cijepiti, a zabranjeno mu je i trenirati s momčadi. Pravila države New York su tvrda, ali je i on tvrdoglav. Svaka mu čast, nadam se da će izdržati i da će ga suigrači podržati. Još da mu se priključe Durant i Harden, slomili bi diktaturu u NBA ligi.
    U kojoj god saveznoj državi su demokrati na vlasti pravila su stroga i gotovo da nema izbora oko cijepljenja, no u slobodarskom Teksasu republikanski guverner zabranio uvođenje obaveznog cijepljenja.https://www.texastribune.org/2021/10...ccine-mandate/
    S druge strane, američka aviokompanija United Airlines je u procesu davanja otkaza 232 zaposlenika koji se nisu cijepili.https://www.foxbusiness.com/lifestyl...ated-employees

U međuvremenu preko oceana, za sutra, petak, najavljen protest ali i štrajk lučkih i ostalih transportnih radnika u Italiji.https://www.garda.com/crisis24/news-...ns-from-oct-15
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 15-10-2021 at 05:11
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Poljski znanstvenik pronašao nekakvo biće slično hobotnici u Pfizer cjepivu, cijeli članak o tome i video:

https://odysee.com/@makiafreeman:8/c...ne-life-form:3

Hobotnica kažeš...još malo pa će i kakvog međeda naći u strašnom cjepivu.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Hobotnica kažeš...još malo pa će i kakvog međeda naći u strašnom cjepivu.
    Ne bi se čudil da i to pronađu, jer unutra ima svega osim lijeka protiv bolesti.

Od 5 uzoraka cijepiva 3 su obična slana voda/placebo a 2 su puna opakih stvarčica koje veze nemaju sa cijepivom. To je tako da oni koji, neznajući, su dobili placebo mogu govorit "cijepite se ljudi, ja sam se cijepio i nije mi ništa". Ali i njih čeka cijepivo sa stvarčicama jer jedna ili dvije..pa čak ni 3 doze kao u Izraelu nisu dovoljne da bi bio službeno cijepljen

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Od 5 uzoraka cijepiva 3 su obična slana voda/placebo a 2 su puna opakih stvarčica koje veze nemaju sa cijepivom. To je tako da oni koji, neznajući, su dobili placebo mogu govorit "cijepite se ljudi, ja sam se cijepio i nije mi ništa". Ali i njih čeka cijepivo sa stvarčicama jer jedna ili dvije..pa čak ni 3 doze kao u Izraelu nisu dovoljne da bi bio službeno cijepljen
    Izraelci kreću sa 4. dozom... a to čeka i nas.
    Tko preživi sve ovo, pričat će.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Izraelci kreću sa 4. dozom... a to čeka i nas.
    Tko preživi sve ovo, pričat će.
    To čeka one koji misle da će im se vratiti normalan život, samo ako se cijepe 2 puta. E neće se nikad vratiti normalan život dok se sami ne izborimo za njega. Nikakva poslušnost diktatorima ne daje slobodu, nikad nije i nikad neće.

Elektronsko-mikroskopske fotografije sastojaka pfizer cijepiva

https://www.bitchute.com/video/Vy4f3YzwQskb/

U BiH nema nikakove histerije oko Korona virusa.
    Cijepit će se onaj tko misli da treba da se cijepi i tu stvar staje.
    U SŽ škole rade normalno, , ukratko cjelokupni život se odvija posve normalno.
    Tu i tamo treba nositi maske i to je to.
    Antivakseri ili vakseri nisu uopće bitni u situaciji kada se u protektoratu ponovno i sve intenzivnije zvecka oružjem.
    Kome je do antivaksera, ili vaksera...

U Italiji traju veliki prosvjedi jer svi zaposleni moraju imati covid putovnice, ili se cijepiti ili svaka 2 dana testiranje o svom trošku.

Meni samo nije jasno zakaj se cijepljeni ne moraju testirati svaka 2 dana, ako znamo da i cijepljeni mogu prenositi virus. Znači, svi mogu prenositi virus, ali se samo necijepljeni moraju testirati svaka 2 dana. Tu nema logike i pokazuje da farmaceutske tvrtke drže vladu u šaci.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    U Italiji traju veliki prosvjedi jer svi zaposleni moraju imati covid putovnice, ili se cijepiti ili svaka 2 dana testiranje o svom trošku.

Meni samo nije jasno zakaj se cijepljeni ne moraju testirati svaka 2 dana, ako znamo da i cijepljeni mogu prenositi virus. Znači, svi mogu prenositi virus, ali se samo necijepljeni moraju testirati svaka 2 dana. Tu nema logike i pokazuje da farmaceutske tvrtke drže vladu u šaci.
    eno ti KBC Rijeka, testiraju necijepljene pa cijepljeni izazovu pomor u bolnici.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    eno ti KBC Rijeka, testiraju necijepljene pa cijepljeni izazovu pomor u bolnici.
    Cijepljeni, necijepljeni, covid..niđe veze. Covid ne postoji, nema dokaza da virus koji uzrokuje tu bolest postoji. PCR nije test namijenjen detekciji bilo kakvog virusa a kamoli ovog nepostojećeg. Cijepivo nije cijepivo pa ni cijepljeni ni cijepljeni ne mogu nikoga zaraziti nit' bit zaraženi. Sve što se može je biti pozitivan na PCR. Ako je PCR uvećan za više od 27 puta svako testiran je pozitivan. Ova plandemija je primarno jedan globalni test IQ-a. Onoj ko ne vidi ni histerično lude kontradikcije u izjavama "stručnjaka" svakodnevno objavljivane u lažljivim mainstream medijima taj zaslužuje bit "cijepljen" ovim "cjepivom".

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove