Vidi rezultate ankete: Je li vrijeme za paniku?

Glasači
9. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Nema mjesta panici

2 22.22%
  • Ima mjesta za blagu paniku

3 33.33%
  • Treba početi kupovati zalihe hrane i oružja

1 11.11%
  • Kraj je blizu, pokajmo se za naše grijehe

3 33.33%
+ Odgovori na temu
Stranica 15 od 18 PrviPrvi ... 5 13 14 15 16 17 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 281/358

Tema: Histerija oko korona virusa

Citiraj Prvotno napisano od Patria Vidi poruku

sve je četnik Đoni rekao, a asistirao mu je informacijama iz prve ruke drugar Aleksa.

šalu na stranu, dobro čovek govori, ubiše nas ovom izolacijom, i još im nije dosta već hoće da i kredite i potrese preživimo bez plaće. e pa ne ide tako ćifutari dragi, morat će i vaši džepovi nešto da podmire, a ne samo naši.
    "Grip" prevađam kao zahvat iz engleskog jezika, ne kao zarazu.

Toliko o "hrvatsko-srpskom" jeziku.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Pa naravno da treba razlikovati bolesnike sa kroničnim bolestima koje dokrajči gripa ili korona. Nije uopće upitno to razdvajanje niti itko želi da se svi trpaju u isti koš. Meni samo nije jasno kako ne vidiš da postoji razlika, prvenstvo u vremenskom razdoblju i kako ti ove razno razne snimke iz bolnica diljem Europe ne znače ništa. Stvarno moraš odbijati istinu da te stvari ne vidiš. I ne ne završavaju samo starci u bolnicama već i mladi ljudi, ali mladi organizam se obično lakše izbori. No, nerijetko i mladom i starom organizmu treba respirator, a jadan onaj tko u ključnom momentu mora odlučiti koga će od dvojice priključiti na jedan respirator. I zato sva ova upozorenja i zato sav ovaj kako ga zoveš teror...da bi se kupilo vrijeme zdravstvenom sustavu.

Nadalje, sve mjere koje uvodi policijska država su zbog tzv. pametnjakovića koji ipak znaju najbolje. Jer što će njima netko govoriti. Elementarna sebičnost i neodgovornost za društvo u cjelini. Ako smo ti i ja, zdravi i mladi ljudi, ne znači da su takve sreće i svi oko nas i najmanje što možemo je slušati preporuke. Pa idiote po Italiji rastjeruje i dalje jer oni ne mogu doma stati, a toliko im mrtvih. Pričamo o današnjem čovjeku koji ne diže guzicu s kauča, djeca kravu vide na tv, nitko se s nikom ne druži jer su svi prelijeni za išta, trgovački centri su super duper mjesto za šetati bebe itd., a sad svi odjednom željni šetnje, prirode, druženja i ostalih ustavom nam zagarantiranih prava...šmrc, šmrc.

Uostalom, postoje dvije metode pristupa ovom problemu. To su izolacije i karantene i pokušaj borbe ili stvaranje imuniteta krda. A, vidimo kako se drže države koje su primjenile pojedinu metodu. I totalno, ali totalno glupo je ovo svoditi na bilo kakvu HDZ, SDP priču i slične gluposti. U ovim uvjetima svi rade najbolje što znaju koliko god ti netko od njih išao na živce.
    Pa dobro, jel moramo baš sve kupovati kaj nam vele? Oni sve zatvaraju u kućne ćelije jer nema respiratora. Kolko dođe jedan respirator? Ajmo svi raditi pa ćemo kupiti koliko je potrebno respiratora. Ili ajmo svi pocrkati doma da imamo čim manje zaraženih od korona gripe.

Ne, to su izlike. Oni uvode policijsku državu i to ne smiju sam tak napraviti jer ljudi nisu ipak biljke da im moreš sam tak lupiti zatvor nego im moraš reći to je zato jer ste vi svi glupi i neodgovorni. Toliko smo glupi i neodgovorni da je u 2 tjedna dok nije nastupila policijska država uspjeli dobiti 100 slučajeva korone. Kak se tek zove onda 65.000 prošlogodišnjih slučajeva zaraze gripe? Kakva je to neodgovornost i glupost?

Sve ove radikalne mjere se mogu izdržati 2 tjedna do mjesec dana. Nakon toga ćemo se morati vratiti normalnom životu, ili nas neće biti kao naroda i države.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Govore li nešto o tome kako i dalje dopuštaju od strane Sorosevih nevladinih organizacija dovlačenje parazita iz Trećeg svijeta (https://www.theguardian.com/world/20...-rescue-ship)? Hoćemo li ignorirati dovlačenje parazita iz Trećeg svijeta u Europu kao potencijalne nosioce zaraze?

Coronavirus, orrore a Fondi: blocca uomo che vuole uscire dalla "zona rossa", agricoltore ucciso a colpi di mazza

https://roma.repubblica.it/cronaca/2...12-P9-S1.12-T1

69-godišnji Talijan pretučen na smrt od strane Pakistanskog kriminalca (nije deportiran unatoč kriminalnim djelima) jer ga je želio spriječiti da prođe "crvenu zonu".

Mi kao nismo totalitarna država? Jer možeš uvjetno rečeno kritizirati političku bagru, ali ako malo bolje zagrebeš po površini onda završiš kao politički zatvorenik Marko Francišković.

"Našima" u što također uvrštavam sve vodeće medije zapadne civilizacije vjerujem još manje nego Kinezima. Komunizma odavno nema u Kini osim u nazivu partije i folkloru. Jedina komunistička država na svijetu je Sjeverna Koreja.

"Jednoumlje" je također prisutno i u zapadnim demokratskim državama, samo dovedi u pitanje dogme "lijevo-liberala", takozvani LGBTQ+ i "đenderizam" brzo ćeš vidjeti kako nema "slobode govora" nego ćeš biti ušutkan zbog "govora mržnje", da ne spominjem dogme Drugog svjetskog rata i "prave i krive strane povijesti" zbog "revizionizma".

Hoće li Europljani (bijelci) i dalje imati otvorene granice za "azilante" i "izbjeglice" nakon možebitnog kraja pandemije kineskim virusom?

Zapadna civilizacija se bliži svojem kraju, kulminacija se približava.

Čekaj malo, nije li ovo "govor mržnje"? Vršiš rasno i etničko profiliranje. Očito su neke rase i etniciteti zaštićena vrsta, ali Kinezi nisu.

Ima, zapadna takozvana lijevo-liberalna demokracija. Perfidni totalitarizam pomiješan s iskrivljavanjem prirodnih zakona i pokušaja mijenjanja ljudske prirode uz poticanje etnomazohizma i patološkog altruizma.

Kinezi još nisu došli do te faze.
    Ohladi malo sa Kinezima. Ne moras slijediti logiku "zapadnjaci ne vole Kineze, zbog toga moram braniti Kineze"
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Srbijanci zaplijenili tri respiratora. Ti respiratori su bili naruceni sa strane Crnogoraca, i trebali su iz Svedske u Crnu Goru.

Posto je predstavnistvo svedske tvrtke u Beogradu, trebalo je ici preko Srbije.

Srbija ''ne izvozi'' respiratore i medicinske potrepstine, i sada su zaplijenili.

Srbi su poznati po tome sto se drze propisa, pa je ''razumljivo''.

Dva oka u glavi.

Ma jel to stvarno istina?!

Datum registracije
    Sep 2016
    Citam najnoviji proser Dezulovica. Prica nesto o Koronojugoslaviji. Ti feral Jugoslaveni su dno dna. Spominje lik nekakvu solidarnost povodom potresa u Zagrebu. Nigdje ne spominje realnu pomoc Slovenije, Madjarske, Italije....Dno dna, supak demamgogija.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Yaya Vidi poruku
    Ma jel to stvarno istina?!
    https://www.cdm.me/drustvo/srbija-za...ora-crne-gore/

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Citam najnoviji proser Dezulovica. Prica nesto o Koronojugoslaviji. Ti feral Jugoslaveni su dno dna. Spominje lik nekakvu solidarnost povodom potresa u Zagrebu. Nigdje ne spominje realnu pomoc Slovenije, Madjarske, Italije....Dno dna, supak demamgogija.
    Plaćen je da sve kaj se dogodi iskoristi u korist jugopropagande.

A kakvu su solidarnost nakon potresa pokazale ex yu države osim Slovenije? Zna se tko je zbilja pomogao i nije virus izlika jer s njime imaju problem i Slovenci i Mađari. A onaj tko to zna Dežula i ne čita i ne sluša, a tko ga uvažava ionako nije vrijedan pažnje ni rasprave.

Ohladi malo sa Kinezima. Ne moras slijediti logiku "zapadnjaci ne vole Kineze, zbog toga moram braniti Kineze"
    Kinezi su pokazali da su džubrad. Stvorili virus i šire ga po svijetu. Dobro je Trump rekao, ovo je kineski virus, a ne korona virus.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kinezi su pokazali da su džubrad. Stvorili virus i šire ga po svijetu. Dobro je Trump rekao, ovo je kineski virus, a ne korona virus.
    nema veće đubradi od zapadnjaka, dokazano milion puta. kinezi su plemenit narod, napredna civilizacija koja će zgromit Trumpa i Ameriku jednom za svagda...

Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda nebu da nam nekak nebu. Kajti: kak bi bilo da nebi nekak bilo, nebi bilo nikak, ni tak kak je bilo.

ohladi malo s pljuvanjem napredne kineske civilizacije, koja će sve zapadnjake doći glave, na moje veliko zadovoljstvo.

uostalom da je po vama dalmatinacima i vašoj marljivosti, pelješki most bi bio gotov 2088. ovako za par godina, i prije predviđenog roka, napredni kinezi će spojit sami jug hrvatske s ostatkom zemlje, što sigurno ne bi pošlo za rukom lijenim dalmatincima i hrvatima. koji su jedino vrijedni u pljuvanju i omalovažavanju drugih i drugačijih, a kada ih vidiš na delu, dobiješ proljev. vrijeme je da dalmatinci prestanu biti linguze, i prihvate tekovine napredne kineske civilizacije, kad već nećete arbeit macht frei, možete barem kosooke dresirat i naučit nešto od njih. ali jedino što ćete vi i hrvati naučiti njih, to će biti psovanje ili ti ga po vašem vriđanje, kao što ekipa iz ferala samo zna srat i vriđat svoje, i veličat utopije s Srbima, i zazivat nove Jugoslavije, jer samo Hrvatska ne valja ali partizani Srbi Tito, mokri snovi. samo da se riješit crne legije i ustaštva, i sve će biti super, plus petokraku svima na glavu jer ona je identitet važniji od pravog identieta, trebaju nam te kratkotrajne ideologije i isprani mozgovi plus lijenost srditost to su baš osoboine napredne civlizacije, kinezi kakvi god da jesu teško da mogu biti veća govna od nas, zapravo nas je teško nadmašit u pogledu govnjarstva ai pokvarenosti. zato mi stojimo ekonomski ovako, a kinezi kojima smo se prije manje od 30 godina smijali ovako.

https://www.poslovni.hr/vijesti/najv...-bit-ce-194611

i ovako...

https://www.tportal.hr/biznis/clanak...-foto-20191117

a mi vridni i lajavi kakvi već jesmo, ćemo i dalje nazadovat, jer nas to krasi, nazadovanje.
    Posljednje uređivanje od Patria : 26-03-2020 at 15:48

Datum registracije
    Sep 2016

Datum registracije
    Sep 2016
    Inace, smjesna anegdota, njemacki CDU htio motivirati i angazirati izbjeglice, azilante, migrante za berbu sparoga, jasno je da zbog zatvorenih granica ove godine ne stizu radnici iz Poljske, Rumunjske, Madjarske, Hrvatske....
    Odaziv je bio toliki da im sada vojska bere sparoge.
    Radna snaga za novo stoljece.

Kinezi nas povoljno oblače, hrane, proizvode tehnološku robu i onu široke potrošnje koju koristimo. Bijeli čovjek se neka odluči, hoće li i dalje ovisiti o stranoj radnoj snazi ili se osloniti na vlastito znanje i rad svojih sunarodnjaka i pokriti se s onim što ima.
    Niti ne postoji vječni ekonomski rast niti se itko može brojčano mjeriti s (kvalificiranom, marljivom, učinkovitom) kineskom radnom snagom jer se stalno prodaju priče i pohlepni poduzetnici cvile, kako pojedine europske zemlje, uključujući Hrvatsku, imaju nedostatak radne snage, kao što sam rekao, pokrij se s onim što imaš.

Bijeli čovjek radi pohlepe pojedinaca je uništio industriju u svojim domovinama i gotovo svu proizvodnju preselio na istok, Kinu, Tajvan itd.

Ako je u nekom trenutku pohlepa dobra kao motivator u kapitalistički posloženom ekonomskom sustavu, postoji trenutak kada dovodi u propast, pojedinca i društva.

Hrvati su uništili vlastitu industriju, poljoprivredu i Hrvatska je u tom pogledu u rukama uvozne kriminalne organizacije poduprta nesposobnom, glupom, kriminalnom, veleizdajničkom političkom bagrom. Također se uvozi strana radna snaga koja još više snižava cijenu hrvatskog radnika.

To je pokvarenost, bahatost, veleizdaja.

Koji Hrvat bi branio svoju domovinu nakon svega nabrojanog i nakon ponižavanja i proganjanja hrvatskih branitelja? Osim obrane vlastitog života, obitelji i prijatelja, nitko normalan nebi prihvatio opću mobilizaciju.

Da Talijani okupiraju naprednu, multikulturalnu, antifašističku Istru, nebi to uopće doživljavao.

Hrvatski narod je bacio hrvatske branitelje zvijerima jer su od političara dobili obećanje kako će im životi biti bolji, samo da se učine određeni ustupci.

Dobili su qurac kako i priliči ovcama i judama.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Što se može kada bijeli narodi žele imati otvorene granice i dovlače kojekakav ološ iz Trećeg svijeta pa se onda poslije čude na razne zaraze koje dolaze od "izbjeglica", "azilanata" koji se usput ne pridržavaju propisa, da ne spominjenm parazitiranje i kriminal, a kada prođe ova histerija, nastupaju "klimatske izbjeglice" i novi val medijske idiotizacije društva.

Trump kao i svaki predsjednik prije njega i većina američkih političara, pleše kako Izraelci sviraju.

Ako je istina što govoriš, onda su Kinezi uspjeli što nije nitko prije, pokoriti skoro cijeli svijet bez ispaljenog metka, ali ne znam koje koristi od toga imaju ako žele prodavati svoje proizvode. Osim ako slijedi neki novi poredak gdje novac neće biti glavni čimbenik i pokretač proizvodnje. Jer roboti ne kupuju.

Usput budi rečeno, imaju i Amerikanci dovoljno putra na glavi i učinili su kojekakva sranja po svijetu.

A kakvu su solidarnost nakon potresa pokazale ex yu države osim Slovenije? Zna se tko je zbilja pomogao i nije virus izlika jer s njime imaju problem i Slovenci i Mađari. A onaj tko to zna Dežula i ne čita i ne sluša, a tko ga uvažava ionako nije vrijedan pažnje ni rasprave.
    Beograđani su pljeskali kao znak podrške Zagrepčanima povodom potresa. Sarajlije su gradsku Vijećnicu obasjali plavom bojom i ispisali: "Sa ❤ Zg.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Kinezi nas povoljno oblače, hrane, proizvode tehnološku robu i onu široke potrošnje koju koristimo. Bijeli čovjek se neka odluči, hoće li i dalje ovisiti o stranoj radnoj snazi ili se osloniti na vlastito znanje i rad svojih sunarodnjaka i pokriti se s onim što ima.
    Niti ne postoji vječni ekonomski rast niti se itko može brojčano mjeriti s (kvalificiranom, marljivom, učinkovitom) kineskom radnom snagom jer se stalno prodaju priče i pohlepni poduzetnici cvile, kako pojedine europske zemlje, uključujući Hrvatsku, imaju nedostatak radne snage, kao što sam rekao, pokrij se s onim što imaš.

Bijeli čovjek radi pohlepe pojedinaca je uništio industriju u svojim domovinama i gotovo svu proizvodnju preselio na istok, Kinu, Tajvan itd.

Ako je u nekom trenutku pohlepa dobra kao motivator u kapitalistički posloženom ekonomskom sustavu, postoji trenutak kada dovodi u propast, pojedinca i društva.

Hrvati su uništili vlastitu industriju, poljoprivredu i Hrvatska je u tom pogledu u rukama uvozne kriminalne organizacije poduprta nesposobnom, glupom, kriminalnom, veleizdajničkom političkom bagrom. Također se uvozi strana radna snaga koja još više snižava cijenu hrvatskog radnika.

To je pokvarenost, bahatost, veleizdaja.

Koji Hrvat bi branio svoju domovinu nakon svega nabrojanog i nakon ponižavanja i proganjanja hrvatskih branitelja? Osim obrane vlastitog života, obitelji i prijatelja, nitko normalan nebi prihvatio opću mobilizaciju.

Da Talijani okupiraju naprednu, multikulturalnu, antifašističku Istru, nebi to uopće doživljavao.

Hrvatski narod je bacio hrvatske branitelje zvijerima jer su od političara dobili obećanje kako će im životi biti bolji, samo da se učine određeni ustupci.

Dobili su qurac kako i priliči ovcama i judama.

Što se može kada bijeli narodi žele imati otvorene granice i dovlače kojekakav ološ iz Trećeg svijeta pa se onda poslije čude na razne zaraze koje dolaze od "izbjeglica", "azilanata" koji se usput ne pridržavaju propisa, da ne spominjenm parazitiranje i kriminal, a kada prođe ova histerija, nastupaju "klimatske izbjeglice" i novi val medijske idiotizacije društva.

Trump kao i svaki predsjednik prije njega i većina američkih političara, pleše kako Izraelci sviraju.

Ako je istina što govoriš, onda su Kinezi uspjeli što nije nitko prije, pokoriti skoro cijeli svijet bez ispaljenog metka, ali ne znam koje koristi od toga imaju ako žele prodavati svoje proizvode. Osim ako slijedi neki novi poredak gdje novac neće biti glavni čimbenik i pokretač proizvodnje. Jer roboti ne kupuju.

Usput budi rečeno, imaju i Amerikanci dovoljno putra na glavi i učinili su kojekakva sranja po svijetu.

Beograđani su pljeskali kao znak podrške Zagrepčanima povodom potresa. Sarajlije su gradsku Vijećnicu obasjali plavom bojom i ispisali: "Sa ❤ Zg.
    Nisu Beograđani nikakvom Zagrebu pljeskali, tako su sami rekli.
    A Sarajevo i Zagreb zaljubljeni par, kako ne.
    Ja govorim o konkretnoj pomoći, ne o manje ili više suptilnom ismijavanju. Od BG ili SA ili bilo kog . Sve to treba pamtiti. I zahvaliti. Evo ja ću odmah:
    Yaya za BG:
    Yaya❤ SA
    Posljednje uređivanje od Yaya : 26-03-2020 at 20:44

Datum registracije
    Sep 2016
    Kinezi prodaju maske, ogrtace i sl. po 12x vecoj cjeni nego inace.

Datum registracije
    Sep 2016
    Nisu Beograđani nikakvom Zagrebu pljeskali, tako su sami rekli.
    A Sarajevo i Zagreb zaljubljeni par, kako ne.
    Ja govorim o konkretnoj pomoći, ne o manje ili više suptilnom ismijavanju. Od BG ili SA ili bilo kog . Sve to treba pamtiti. I zahvaliti. Evo ja ću odmah:
    Yaya za BG:
    Yaya❤ SA
    Da, Sarajevo voli Zagreb, a donacije i zalihe seher Sarajeva idu iskljucivo u bosnjacka podrucja....
    Toliko vole Zagreb, najradije bi zadavili preostale Hrvate u BiH.

Da, Sarajevo voli Zagreb, a donacije i zalihe seher Sarajeva idu iskljucivo u bosnjacka podrucja....
    Toliko vole Zagreb, najradije bi zadavili preostale Hrvate u BiH.
    Pa nije to ništa čudno i sve se zna, zato mi i smeta licemjerje. To me podsjeća na pričicu iz osnovne, sovi se zapali kuća, sleti lastavica i baci kap vode, a sjenica suhu granu. Niti je prva pomogla niti druga odmogla, ali je sova znala što joj koja misli. Neću reći da je ovo pljeskanje i "hartanje" Zagreba ravno bacanju suhe grane u vatru, ali je jalovo i nepotrebno. Jer zna se što dotični misle. I nek Dežulovići i slični poštede javnost svojih bljuvotina o altruizmu ex yu drzava i naroda potencirajući ono čeg nema ni u tragovima. Dobrih ljudi ima svugdje, bez spora, ali to nije pitanje kolektiva. Zašto se zavaravati i mazati oči. To je zlonamjerno.
    Posljednje uređivanje od Yaya : 26-03-2020 at 21:13

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove