Vidi rezultate ankete: Je li vrijeme za paniku?

Glasači
14. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Nema mjesta panici

6 42.86%
  • Ima mjesta za blagu paniku

3 21.43%
  • Treba početi kupovati zalihe hrane i oružja

2 14.29%
  • Kraj je blizu, pokajmo se za naše grijehe

3 21.43%
+ Odgovori na temu
Stranica 34 od 36 PrviPrvi ... 24 32 33 34 35 36 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 661/706

Tema: Histerija oko korona virusa

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Naravno, kad je to lažna vijest. Prvo Faktograf mora napisati članak da je to lažna vijest i da je netočna pa ćeš moći to staviti na Face.

Po ovim nepotvrđenim podacima, prošli tjedan u SAD-u je bilo više smrti od posljedica cijepljenja nego od korona virusa.
    Al' nisam to uopće stavia na fejs..nego kao komentar na laži onog Indexovog "znanstvenog novinara" Jarića u kojem sere kako "antivaxeri" lažu da se umire nakon cijepljenja.
    BTW, podaci u članku na koji vodi "moj" link su službeni podaci američkog centra za kontrolu zaraznih bolesti.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 16-07-2021 at 10:26

Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    ma najbolje bi bilo izolirat se na nekom pustom otoku, pecat ribu sunčat se napravit kamp i čekat da prođe ovo ludilo.
    Ovo ludilo neće tek tako proć samo od sebe. Završit će kad totalno najebu ili oni ili mi. A ni u jednom ni u drugom scenariju nema povratka na staro(normalno).

Narodi će morat pružit otpor. Pritisak će biti nevjerojatan. Ustvari već je. Čudna mi je Švedska koja je inače leftardska u svemu da s eovdje nije povela za histerijom. Mi smo još politički nezreli s kojima se lako mkanipulira. Morat će se dignuti prvo zrele svjesne nacije
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Narodi će morat pružit otpor. Pritisak će biti nevjerojatan. Ustvari već je. Čudna mi je Švedska koja je inače leftardska u svemu da s eovdje nije povela za histerijom. Mi smo još politički nezreli s kojima se lako mkanipulira. Morat će se dignuti prvo zrele svjesne nacije
    Pa ne znam baš koliko lako manipuliraju s nama. Po onome kaj sam vidio na Faceu, na svaku vijest o novim mjerama ili potrebama cijepljenja, narod hebe sve po spisku političarima. Tu i tam ima koji slijepi vjernik političarima, ali debela većina je protiv mjera, protiv cijepljenja. Da nije tak, ne bi nam političari svakodnevno prijetili.

Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    čim ne vjeruješ u laži, odmah si antivakcer, ko broj jedan nijedan zdrav čovjek se nema šta cijepit, samo budale se idu cijepit ako su zdrave. cijepti se idu oni koji se osjećaju ugroženo, ja ne znam što se ima osjećat ugroženo mlad čovjek od 20-40 godina, koji nije u kritičnoj skupini ? ili djete, koje stvara prirodni imunitet? i onda u razvoju, mu se grune cijepivo s ko zna kojim sastojcima. sve u svemu, ovi didovi i babe su im cilj, njih žele pocijepit i što prije poslat u lovišta, zato jer oni i jesu najugroženija skupina. i svako malo čitam kako je neki stari grunuo od cijepljenja, ali kažu da je to teorija zavjere i da to nije istina.

sve u svemu, ja se cijepit neću, svaku bolest koju se može prebolit ću prebolit, a i najgore zločudne koje ne mogu, lječit ću se prirodnim putem, a ne u bolnicama na kempoterapijama i slično, ako slučajno dobijem. jedino što bih uzeo, uzeo bi morfij jer volim opušteno stanje uma i tjela. sve ostalo me ne zanima, dakle nešto protiv bolova bih uzeo, a ove njihove trakavice di ti oni daju uputstva kako da liječiš bolest to me ne zanima, sam ću probat prirodnim putem riješit svaku bolest, a ako ne ide prirodnim ne vidim što bi išlo "stručnim medicinskim" tretmanom ?

ljudi su naivci teški, i uvijek dozvoljavaju drugima da im upravljaju životima, i da ih liječe, imaju bezrezervnu vjeru u to da su liječnici tu da nas lječe. a bezbroj je primjera kada su stariji ljudi otišli u bolnicu na lječenje, pa se iz iste nikad nisu vratili, evo meni prvi susjed išo u bolnicu i govori unuci, znaš možda ti se neću vratit. je da je imao preko 70 godina, inače iz Žepče porijeklom, ali to ti sve govori što je moderna medicina, pa ljudi posvijesno znaju što se događa, samo što nitko ništa na glas ne govori.
    Bravo. Što se cijepljenja tiče, ja se identificiram kao cijepljena osoba.

Pa ne znam baš koliko lako manipuliraju s nama. Po onome kaj sam vidio na Faceu, na svaku vijest o novim mjerama ili potrebama cijepljenja, narod hebe sve po spisku političarima. Tu i tam ima koji slijepi vjernik političarima, ali debela većina je protiv mjera, protiv cijepljenja. Da nije tak, ne bi nam političari svakodnevno prijetili.
    Mislio sam na konkretan otpor i prosvjede što se već događa po nekim većim zemljama.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Al' nisam to uopće stavia na fejs..nego kao komentar na laži onog Indexovog "znanstvenog novinara" Jarića u kojem sere kako "antivaxeri" lažu da se umire nakon cijepljenja.
    BTW, podaci u članku na koji vodi "moj" link su službeni podaci američkog centra za kontrolu zaraznih bolesti.
    U SAD-u je prijavljeno preko 200.000 loših posljedica nakon cijepljenja, od toga preko 25.000 hospitalizacija ili odlazaka na hitnu te preko 4.000 smrtnih posljedica. U EU je prijavljeno preko 350.000 loših posljedica nakon cijepljenja, od toga preko 8.000 smrtnih posljedica.

Treba podsjetiti da je nakon 6 smrtnih slučajeva zbog cjepiva od svinjske gripe 1976. godine, cjepivo povučeno iz upotrebe.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Mislio sam na konkretan otpor i prosvjede što se već događa po nekim većim zemljama.
    Događa se, ali nam mediji to cenzuriraju kako se ne bi i naši ohrabrili i krenuli u prosvjede. Mislim da narod samo čeka nekog vođu i spremni su na prosvjede, ali nisu spremni voditi nego slijediti.

Moj pokojni djeda nije bio antivakser, nego je rekao: "Cijepanje pasa je vrlo osnovna stvar!". Pa možda na tragu toga, da Plenky u javnost pusti kakvu krilaticu?

Kad se misli u prosvjed. Hoćemo li mi i kad ?
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Francuzi se masovno digli protiv obaveznog cijepljenja zdravstvenih radnika.https://narod.hr/eu/francuska-vise-d...-covid-potvrda
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Englezi ukidaju sva ograničenja. Kaj ti je slobodarski narod.

Englezi ukidaju sva ograničenja. Kaj ti je slobodarski narod.
    Ma, Englezi su ko' stoka stali u red i cijepili se. No unatoč tome zaraza se širi a Johnson svejedno ukida lockdown (ekonomija je u pitanju).
    Sad će najvjerojatnije tražiti cijepljenje i sa trećom dozom.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

http://youtu.be/M9qPdbqgZAY
    U australiji šalju vojsku na ulice da uspostavi covid teror
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Vojska na narod, situacija koja se do nedavno događala samo u zaostalim komunjarskim državama, a sad kreće i na zapadu.

tri riječi, NEĆU SE CIJEPIT!

mislim da je suvišno komentirat ove totalitariste na vlasti, i kod nas i u svijetu, vrijeme je da taj globalizam pederluk i internacionalizam doživi poraz pred nacionalizmom, e ali kada se vodio rat za prevlast desničara u 2ww, amerika rusija francuska i britanija su rekle da nama ne treba nacionalizam, da je baš ovako dobro i fino, i da je cool biti antifašist što god to tim budalama značilo.

a sada još i cijepe ljude, ne samo protiv virusa već i zdravog razuma. srećom mene samo zanima dobra plaća, dobar kulturni i ekonomski napredak zemlje i naroda, a ne njihove pričice o pravoj i krivoj strani povijesti, uostalom ova prava je pokazala od 45 jedno sto puta da nije prava, i da ne valja ni kurca, i da je jedino prava u ispiranju mozga i cijepljenju ljudi protiv razuma.

imali su priliku pokazat da su bolji od hitlera u miru, a pokazali su jedino da su gori. mislim da ako jedna stvar ne valja, to ne znači da druga valja samo zato jer se drugačije zove i ponaša ili izgleda. tzv antifašisti i globalisti, oni su samo drugi oblik fašizma, ali se ne nazivaju fašistima pa je sve ok u glavama ljudi, jer su ljudi u pravilu budale koje razuma nemaju, a ni inteligencija nije nešto pretjerano jaka. vidmio to po našim političarima i onima koji iste biraju na izborima, to je IQ otprilike ko sobna temperatura ljeti.

zato nam i ide ovako dobro od samostalnosti, sve zemlje europe zapadne i centralne su nas prešišale odavno, KINA je postala svijetski gigant, a ismijavali smo ih na veliko, a bez njih ovaj pelješki most ne bi napravili još jedno 10 godina s našim kretenima s vlasti.

koliko bi rastezali i love oprali, jedini projekt EU koji je dobro realiziran, i od kojeg smo imali koristi, ali taj most će nama ista ta EU jako lijepo naplatit kroz nametanje politike koja će ići na našu štetu tako da džaba smo krečili taj most, ako ćemo ga skupo platit.

a što se tiče Neuma, mislim da ga treba što prije ujedinit s Hrvatskom, i napravit još 2 trase autoceste u svakom smjeru, tako da imamo dva izlaza do Dubrovnika, samo treba čekat Dodika da proglasi nezavisnost, možda i od Srba bude pameti i koristi za nas, kud sreće da se osamostali, a ne da piše ove zakone o vređanju srpske i slično, odcijepi se dodiče da mi Hrvati možemo aneksirat Neum, stari hrvatski grad, otprilike je star koliko i stari hrvatski pozdrav, ZA DOM SPREMNI.

pozdrav drugarima iz HDZ-a, i nadam se da neće još dugo držat pod okupacijom desnicu u hrvata, vrijeme je za pad lažnog desničarstva i rigidnog ljevičarstva u HDZu. a pad će biti, kada dožive sudbinu SDP-a, a nisu daleko od toga kako misle trenutno zbog plenkovića, neće ni on vječno trajat kao što nije ni sanader. dugoročno HDZ će doživjet sudibnu SDPa, jer su zločinačka organizacija ali ne zbog jovanovića već zbog izdaje i pljačke ovog naroda. jovanović nije na to mislio, kao što ja mislim.

Vojska na narod, situacija koja se do nedavno događala samo u zaostalim komunjarskim državama, a sad kreće i na zapadu.
    Meni je fascinantno kako su zapadne demokracije šaptom pale.
    Bez kritičkog razmišljanja, ispranog mozga i od silnog straha da ne izgube komociju predali su svoje slobode u ruke političarima i globalistima. Nevjerojatno!

Pogledajte ovu "pametnjakovićku";https://www.gloria.hr/gl/fokus/zvjez...rnost-15092024
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 01-08-2021 at 03:54

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Odgovorno je zbog bolesti koja je slična gripi stavljati u svoj krvotok eksperimentalnu supstancu koja genetski modificira tvoj organizam? Ok, onda ću ja biti neodgovoran.

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    http://youtu.be/M9qPdbqgZAY
    U australiji šalju vojsku na ulice da uspostavi covid teror
    Ono šta rade u Australiji sada kad je doli zima čeka sjevernu hemisferu kad lito završi. U Australiji "cijepivo" kontra fiktivnog Covid-a u službenim dokumentima i zakonu nazivaju OTROV. Nije zajebancija, pogledajte ovo ako ste na Ti sa engleskim.

AUSTRALIA PUBLICLY HAS AUTHORIZED MILITARY OFFICERS TO POISON OWN PEOPLE BY "VACCINATION"
    https://www.bitchute.com/video/8KVo70d2XJpY/

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove