+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/49

Tema: Ufc

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016

Ufc

Nevjerojatna kradja, nadam se da ce ga Reyes sljedeci puta nokautirati. Ovaj Jones je sporkulja poput Cormiera, uvijek izboceni prsti, uvijek pokusaj badanja oci.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Humphko, gdje si. Ako nekada dodje do ponovljene borbe Shevchenko vs. Nunes, sto mislis tko izlazi kao pobjednik....

vs

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    ne pratim previše ženske borbe,ali Nunes mi se čini zasad favoritkinjom.

Ja čekam borbu fergusona i khabiba.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ne pratim ni ja, osim ove najpoznatije. Ja mislim da je Shevchenko bolji borac, ali ova Nunes se sisa nemilice. U zadnoj borbi su pokrali Shevchenku...Za Fergusona i Khabiba pojma nemam, nisam pratio Fergusona bas, ali vidim da ga se kao vec otpisalo.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    prati malo fergusona,tip je lud i u oktagonu i izvan njega, neće khabibu to biti lagana borba,iako je favorit. Ferguson će ga ako ništa dobro izmrcvariti

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Khabib vs Ferguson će bit prebolesna borba, mislin da će Ferguson iznenadit i pobijedit

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    ja bi volio da pobjedi, zaslužio je,čovjek se sa svima borio,ima impresivniji niz od khabiba iako je ovaj neporažen.

Datum registracije
    Sep 2016
    Neznan, malo san procacka highlighte i traininge Fergusona i mislin da nema bas neke sanse.....
    Sta mislite hoce li se Stipa vratiti? Cini se da su mu oci dosta ozlijedjene.

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Zajeban je Ferguson, najjači cardio u sportu, nekonvencialan stand up, i opasan submission game s poda... I općenito njegov profil i stav, lik je ubojica.
    Iman osjećaj da će upsetat Khabiba

Datum registracije
    Sep 2016
    Gaethje iznenadio. Ne znam na koga ce sada Khabib, mislim da se vec fokusirao na Fergusona, ali po logici bi morao na Gaethjea.

Humphko, slucajno sam pogledao mec Sonnena i Silve....dugo nisam vidio toliku dominaciju a da borac na kraju popusi.

Datum registracije
    Sep 2016
    Jedna od impresivnijih borbi...

Datum registracije
    Sep 2016
    I jos jedna Hendricks borba...

Datum registracije
    Sep 2016
    Momci, sto kazete za Gaethjea. Odlgedao sam par borbi, ovaj bi mogao zatista ugroziti Khabiba. Ima bradu i odlicnu sljucu.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    ako već nije ferguson u igri onda on ima najveću šansu pobjediti khabiba.odličan je bio protiv fergusona.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Gaethje iznenadio. Ne znam na koga ce sada Khabib, mislim da se vec fokusirao na Fergusona, ali po logici bi morao na Gaethjea.

Humphko, slucajno sam pogledao mec Sonnena i Silve....dugo nisam vidio toliku dominaciju a da borac na kraju popusi.
    In some parallel universe you can hit a man 300 times, he wraps his legs around your head for eight seconds and they call him the winner. On the streets of West Linn, Oregon, that is not the rules. I am the Middleweight Champion. I defended my Championship tonight for the first time and I am willing to give Anderson Silva a shot at the true belt, the linear belt, the people’s belt from the best damn middleweight there has ever been.”
    sonnen je kralj

Stipe dobio Cormiera, umirovio ga i postao nedvojbeno najbolji MMA borac zadnjeg desetljeća.

Datum registracije
    Sep 2016
    Stipan dominirao. Cormier naravno plakijo kako ga je bocnuo u oko, onaj debil Rogan ga podrzava u tome.
    Naravno da nisu spomenuli
    a) da je Cormier piknuo Stipu prije
    b)da ga je pikao milijun puta u zadnje dvije borbe.

Stipan dominirao. Cormier naravno plakijo kako ga je bocnuo u oko, onaj debil Rogan ga podrzava u tome.
    Pogledal sam reprizu meča. Stipe je bil bolji, zaslužena titula. Kaj se tiče oka, Stipe je zatvoril oko Cormieru nokautom pred kraj druge runde, a ne bockanjem prstom. U prvoj rundi mislim je bil prekid zato jer je prvo Cormier zabol prst u Stipino oko, a poslije toga je Stipe vratio Cormieru istom mjerom. Kvit su kaj se tiče bockanja, barem u ovoj borbi. Stipe je pošteno pobijedio, a ovaj Cormier je sve nešto opak lik, a igra prljavo i bocka zbog čega je Stipe moral na operaciju i nije se puno žalio, a kad mu je Stipe samo jednom vratio bockanje ovaj medek se je rasplakal. Sramota od borca. Nek bude muško.

Stipe ga je školski riješio, u odnosu na prve dvije borbe, najbolje odrađena borba. da je u prvoj ušao ovako, do treće borbe ne bi ni došlo. ali ok je, ima dva naslova više zbog trilogije s Cormierom, tako da nema se šta bunit, a i zaradio je fino, iako može puno više. Jones za svoje borbe dobiva puno više love, jer je marketinški puno jači borac. ali Stipi ni nije to primarno, on vidi se nije nezadovoljan zaradom u UFC-u, ali svi su dojma da može puno više zaradit da uloži više napora on i njegovi menadžeri u marketing, ali sad je već kasno za to, ima još dvije u vrh glave tri borbe do kraja karijere, tako da sumnjam da će se borit u 41. sad riješit ovu gorilu Francisa, i onda Jones za šlag na tortu, pa mirovina.

dobro je, trilogija je završila, sad opet mogu bit frendovi, po mogućnosti bez kopanja očiju.

Cormier je ok lik izvan ringa, ali u ringu je prljav borac, i to je vidno. prije se nije borio prljavo, jer je imao protivnike koji ga ne mogu ugrozit, za Stipu je vidno imao prljavu taktiku, ali srećom osim prve borbe nije uspio svakik put postić cilj s istom.

inače ne mogu reći odličan je borac, namučio je Stipu ko nitko, u onoj drugoj borbi ga je dominirao do sredine 3 runde, tako da bio je najbliže da usere legacy od Stipe od svih boraca izazivača, za to respekt. a za ovo foliranje i bockanje u oči, jedan big buuuu. i bit će on ko komentator puno zanimljiviji od dosadnjikavog i pristranog Rogana, tako da sve najbolje u mirovini. a i sam Stipe kaže, da nije to nešto što treba isticat, problem i je u tome što ti kažeš, ovaj njega ubo 15 puta u oko, ovaj njega jednom, i onda se provlači priča da je Stipe prljav borac, a Cormier dobrica. i meni se sere od te priče, ali neka pričaju što žele, Stipe je GOAT.
    Posljednje uređivanje od korica : 26-08-2020 at 13:04

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove