+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/69

Tema: Ufc

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Khabib seta sa 82-83 kile, lik se borio protiv Gaethjea sa slomljenom nogom i slomljena dva nozna prsta....gledao sam.embedded, uvijek je kao sepao, ja mislio on umoran.
    Onu rundu koju je izgubio protiv McGregora je izgubio zbog toga sto se 1:1 upustio na stand up protiv istoga, gdje je Irac u lakoj maltene najjaci uz Gaethjea.
    Sto se tice Fergusona, koliko on jos vrijedi ce se vidjeti protiv Irca. Tesko je provariti onakvo razbijanje.
    Haha, da sigurno. Nijedan čovjek se ne može kretati kao mačka po ringu sa slomljenom nogom. To je još jedan primjer dizanja Khabiba i koliko UFC stoji iza njega. Slažem se da nije bio miljenik uvijek, ali nakon pobjede protiv McGregora je postal praktički dečko od Dana Whitea. Kao što je McGregor bio projekt prije Khabiba tako je Khabib postao projekt nakon što je pobijedio McGregora, a to znači da ima sve povlastice. Stipe nikad nije imal takav odnos Whitea prema njemu, stalno ga želi skinuti s trona jer ga smatraju dosadnim čovom koji ne donosi veliku zaradu UFC-u. Zato Stipe dobija najgore moguće protivnike, a Khabib je izbjegao neke legende i nije nikad dosad imao revanš s nekim jakim borcem. Realno, McGregor je trebao dobiti revanš. I sad kad je ušel u najbolje fajterske godine lik se povlači jer zna da bi dobil po njonji od Fergusona ili nekoga od mlađih uskoro i onda ne bi imao savršen rekord. Kakav je to borac koji teži savršenom rekordu i izbjegava borbe? Stipe nema savršeni rekord, gubil je kao i svi borci, to je normalno, ali je zato pobijedio sve najjače borce te kategorije, pa i kategorije ispod. Zato je Stipe veća legenda.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Moja greska, slomio je palac. Krivo sam razumio. U pripremama je imao mumps...oboljela cijela ekipa oko njega.
    Neki koji su se trebali boriti nisu mogli.
    Sto se tice Whitea i Khabiba, prvi ga je zadnji put naveliko posrao kada mu nije stavio pojas oko struka nakon borbe protiv McGregora.
    Sto se tice zadnje borbe, sto mislis sto bi Whiteu vise odgovoralo, all american boy Justin Gaethje kao pobjednik, ili tamo neki bradonja iz brda Dhagestana....
    Bradonja se povukao na vrhuncu, kada mu nitko nije ravan.
    Malo koji borac to uspije, pa postanu smijesni poput Fedora.
    Ako Stipan odradi jos jednu, dvije i ode u mirovinu, saka brade.
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Izgleda da se još nije povukao, slijedeća borba je on i Macron.

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kozojeb s Kavkaza.

Neprijatelj moga neprijatelja je moj prijatelj.
    Tako da svim srcem uz brata kozojeba protiv pederoliberalnog degenerika i izdajnika
    Energija je nova valuta. Podaci su novo zlato. Cilj im je potpuna kontrola.
    Mi smo u ratu.

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Kozojeb s Kavkaza.
    Slažem se.

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    Neprijatelj moga neprijatelja je moj prijatelj.
    Tako da svim srcem uz brata kozojeba protiv pederoliberalnog degenerika i izdajnika
    Francuzi nisu naši neprijatelji, Macron nije naš neprijatelj, a islamisti nisu naši prijatelji. S ovom prijetnjom je Kahib uništio sav svoj ugled koji je gradio godinama.

Francuzi nisu ali jesu ljudi poput macrona i njegove pristaše koje uništavaju islamske zemlje da bi kasnije dovodili glavosječe iz tih zemalja u europu. Ne vidim zašto bi khabibu bio poljuljan ugled čovjek je samo prakticirao slobodu govora
    Energija je nova valuta. Podaci su novo zlato. Cilj im je potpuna kontrola.
    Mi smo u ratu.

Datum registracije
    Sep 2016
    Slažem se.

Francuzi nisu naši neprijatelji, Macron nije naš neprijatelj, a islamisti nisu naši prijatelji. S ovom prijetnjom je Kahib uništio sav svoj ugled koji je gradio godinama.
    Ma daj.
    Nurmagomedov je kucni prijatelj Cecenca Kadyrowa, 1:1 covijek Putina. Na duge staze ce Khabib u politiku, postati ce ako ne vodja onda jedan od utjecajnijih ljudi Dagestana, pod okriljem Rusije. Dok vrli Europljani prodaju oruzje Azerbajdjancima koji tamane Armence.
    Do tu smo stigli, branimo francuske Novosti/Feral i babojeba pedera Macrona, koji o katolicima imaju isto misljenje kao najljuci taliban.
    Francuzi ruse crkve za parkinge, a misle da ce im ovi Arapi postati dobri lijevoliberali.
    Idiotska nacija.

Datum registracije
    Sep 2016
    ''The next big thing''
    Sto bi rekao Grunf, Chimaev je miljenik Dane Whitea.
    Zaista i je, ima spoj trash talka i nevjerovatne boracke inteligencije.
    Mislim da ce on i Soldic biti dva iemna koja ce se zapamtiti u tom sportu.

Stipe nokautiran, dobro ga je Ngannou zahvatio, lik je na teškim steroidima, a Stipe je izgledal loše danas. Loš dan, a ovaj ne prašta. Nema veze, bit će i tu uzvrata. Treba nabit kile i razvalit lika.

Stipe nokautiran, dobro ga je Ngannou zahvatio, lik je na teškim steroidima, a Stipe je izgledal loše danas. Loš dan, a ovaj ne prašta. Nema veze, bit će i tu uzvrata. Treba nabit kile i razvalit lika.
    Kakav uzvrat crni Grunfe. Stipi je najbolje kad malo dođe sebi da objavi da se povlači. Čeka drugo dijete. Ovo će mu kad tad doći na naplatu....Ima i drugih stvari u životu. Stipe jest hrabar i izdržljiv, ali sve ima svoje granice i treba biti sretan što mu ovaj nije glavu ''otkinuo''.

A što je ovaj dopingiran - koga briga. Sve je pošteno, pa ko koga prevari.

Datum registracije
    Sep 2012
    Manje - više se slažen sa Nervoznin.

Grunfe nemoj zajebavat, nije ovo sport poput tenisa pa ono danas je bija loš dan, vidimo se na idućem turniru.

Stipe je potrošen nakon ratova s Cormieron.
    Napravia je glupu pogrešku koja ga je koštala u trenutku kad se meč lomia - naime, da se nije zaletija ka amater i izdrža do kraja druge runde, puno bi bolje izglede ima da pobijedi meč.

Optužbe za steroide ti ne stoje, ima je UFC i većih zvijezda koje su pale na doping testu. Čisto sumnjam da je ngannou toliko pametniji od drugih da se provlači kroz doping testove.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ja mislim da je Nga guta steroide kao ja bombone. Sto se tice testiranja , Khabiba su testirali milijun puta, McGregor je nasmrkan dolazio na pressice.

Nije to toliko transparentno, a Dana Whiteu odgovara ovaj rasplet, nsiu to teorije zavjere.

Sada ce bit Jones vs. Nga, i Nga Guga ce doci u situaciju da je dovjicu ogromnjaka poslao u mirovinu.

Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ja mislim da je Nga guta steroide kao ja bombone. Sto se tice testiranja , Khabiba su testirali milijun puta, McGregor je nasmrkan dolazio na pressice.

Nije to toliko transparentno, a Dana Whiteu odgovara ovaj rasplet, nsiu to teorije zavjere.

Sada ce bit Jones vs. Nga, i Nga Guga ce doci u situaciju da je dovjicu ogromnjaka poslao u mirovinu.
    Pa testiraju sve borce milijun puta. Ko je ovih dana na dopingu, pada na testu.

Banned
    Datum registracije
    Jan 2021
    mogu oni testirat, ali Jonesa su puštali dok nije poleo radit oizdarije, i mcgregora. nije stipe toliko potrošen, mogo bi još jednu borbu odradit protiv gorile. ali bude li srljo kao u ovoj, najebat će opet. recept za pobjedu je, taktika iz orve borbe. plus kilaža mora bit veća, 112-114 kg, mislim da bi 113 bilo idealno, Francis ga je riješio jer ga stipe bije mogo rušit, a u stand up borbi je srljao i bradu prelesto imo na " izvokite", to može proć protiv ostalih teškapa, orotiv ovog UFC napuhanca nikako. njegov tim je usro, kao i stipe što ih je slušo da je ovakav s 105 kila spreman za francisa, znači i ja imam šanse jer imam tu kilažu? plus nije bio strpljiv, ako je bio toliko lakši trebao je plesat kolo oko ovog 3 runde i onda ić na rušenje, a on svježeg napumpanog nganou idee rušit i ovaj ga okrene i nalupa jer ovaj nema snagu i težinu iz prve borbe. plus mentalno nije bio u borbi, jer je djete ns outu, postao je oreviviliziran s to ovakav lik ne prašta. za njega moraš bit jak, i spreman na tuču do kraja da bi imo šanse, prva botbs je bila receot, sve što je imo u orvoj nije imo u ovoj borbi i zato je popušio a ne zato što je ovaj na dopu jer je bio i u prvoj, i zato što što je on i njegov tim loše pripremio ovu borbu. a stioe da je pametan, godinu dana pauze do tada ba 113kg mišića i ooet na gorilu uz srpljiv pristup i mentalnu snagu kakvu je imo u orvoj opet će ga izvozat, osim sirove snage ovaj nema ništa ma što mma fanovi i analitičari pričali o njegovom napretku. dana je uložio milione u ovog, i sad ga kao neće malo nadopat da makne stiou kojeg ne mođe smislit od orvog dana. kako to ide, isto kako u hrv mamić plati suce, eto kako, divite se zapadu a oni su gori od nas po pitanju korupcije.

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Manje - više se slažen sa Nervoznin.

Grunfe nemoj zajebavat, nije ovo sport poput tenisa pa ono danas je bija loš dan, vidimo se na idućem turniru.

Stipe je potrošen nakon ratova s Cormieron.
    Napravia je glupu pogrešku koja ga je koštala u trenutku kad se meč lomia - naime, da se nije zaletija ka amater i izdrža do kraja druge runde, puno bi bolje izglede ima da pobijedi meč.

Optužbe za steroide ti ne stoje, ima je UFC i većih zvijezda koje su pale na doping testu. Čisto sumnjam da je ngannou toliko pametniji od drugih da se provlači kroz doping testove.
    To kaj nije pal na testu ne znači da nije na steroidima. Za Overeema se znalo da je na steroidima dugo prije nego što je pal na testu. Jednostavno je čovjek ili pretjerao ili se zamjerio UFC-u pa su ga pustili na normalan test. Ngannou ne bi prošao normalan test nikad, ali je trenutno Dana puno love uložio u Ngannoua pa ga se sa svih strana štiti i gura. No, Stipe nije zato izgubio, jednostavno nije bil u meču, došao je prelagan, a previše srljao. Kad je već toliko lagan, onda je trebao kružiti. Već se vidjelo da Ngannou pada i da nema snage, još jednu rundu i onda bi mu mogao raditi kaj je htio.

Nisam gledao meč ali po noviniskim izvještajima ispada ja ovaj Stipu prebio a da on njega nije ni dotaknuo. Jel to istina.

zar za steroide ne kažu da su to prazni baloni za vizualni dojam. Ne daju steroidi snagu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 29-03-2021 at 11:30
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nisam gledao meč ali po noviniskim izvještajima ispada ja ovaj Stipu prebio a da on njega nije ni dotaknuo. Jel to istina.

zar za steroide ne kažu da su to prazni baloni za vizualni dojam. Ne daju steroidi snagu.
    Pa Stipe je imao jedan pokušaj rušenja, da je imao 10 kg više vjerojatno bi uspio baciti Ngannoua na pod i onda ga dolje mučiti. Ovako se Ngannou obranio, skoro legao na Miočića te ga jedno 5-6 puta izudarao aperkatima. Tu ga je potresao, poslije toga mu bacio još jedan direkt kojim ga je bacio na pod. Nakon toga se Miočić digao, ubrzo popio nokaut i tu je bio kraj priče.

Stipe je bio izvan meča, smanjio je kilažu i onda ušao u otvorenu razmjenu s fizički dominantnim borcem, teška pogreška. Da je plesao oko njega ovaj bi ubrzo bio gotov, i ovak se nakon prve runde već teško kretao.

Kaj se tiče steroida, povećavaju mišiće, snagu, sposobnost. Ameri imaju najbolju robu i koriste je u svim sportovima. Misliš da npr. Lebron James ima onakvo tijelo samo zato jer pumpa u teretani? To su raznorazni preparati, ne možeš bez preparata uspjeti u vrhunskom sportu. No, naravno da sami steroidi nisu isključivi razlog uspjeha nekog sportaša nego teški rad, a steroidi pomažu da pomakneš granice, da ideš preko svojih granica.

Pa Stipe je imao jedan pokušaj rušenja, da je imao 10 kg više vjerojatno bi uspio baciti Ngannoua na pod i onda ga dolje mučiti. Ovako se Ngannou obranio, skoro legao na Miočića te ga jedno 5-6 puta izudarao aperkatima. Tu ga je potresao, poslije toga mu bacio još jedan direkt kojim ga je bacio na pod. Nakon toga se Miočić digao, ubrzo popio nokaut i tu je bio kraj priče.

Stipe je bio izvan meča, smanjio je kilažu i onda ušao u otvorenu razmjenu s fizički dominantnim borcem, teška pogreška. Da je plesao oko njega ovaj bi ubrzo bio gotov, i ovak se nakon prve runde već teško kretao.

Kaj se tiče steroida, povećavaju mišiće, snagu, sposobnost. Ameri imaju najbolju robu i koriste je u svim sportovima. Misliš da npr. Lebron James ima onakvo tijelo samo zato jer pumpa u teretani? To su raznorazni preparati, ne možeš bez preparata uspjeti u vrhunskom sportu. No, naravno da sami steroidi nisu isključivi razlog uspjeha nekog sportaša nego teški rad, a steroidi pomažu da pomakneš granice, da ideš preko svojih granica.
    Pa ne možeš se bazirati samo na rušenje. Zadnji put ga odbio rušenjem. Nisam gledao borbu pa ne mogu komentirat. Po novinskim napisima Stipe je jedva prvu rundu izduro a u drugoj ga ovaj sredio klasičnim nokautom.

A koliko tu ima rundi?
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Datum registracije
    Sep 2012
    Raspisat ću se ja malo više posli kad dođem na računalo.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove