+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/69

Tema: Ufc

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Datum registracije
    Sep 2016

Datum registracije
    Sep 2016
    Humphrey, philly, tko ce pobjediti, Khabib ili Gaethje?

Datum registracije
    Sep 2016
    Ja tipam na Khabiba.

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Mislin da će kršćanin Gaethje pobijedit muslimana Khabiba.

Datum registracije
    Sep 2012
    Kakva dominacija. Svaka čast Khabibu.

Datum registracije
    Sep 2016
    Umirovio se najdominantniji borac UFCa ikada.
    The king has retired.
    Kako covjek uvijek pokazuje na sebe, pa mase prstom i pokazuje gore.
    Sve je od Boga kaze.
    Tako je Dagestanac, neka si ti musliman a ja krscanin, ti si moj.
    Svi su prdjeli oni ce ovo ili ono, covjek je jednu rundu izgubio. Jednu rundu u UFC karijeri.
    Zivija brale.

Od naseg Stipe nije dominantniji.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Išel sam malo analizirati. Khabib ima 12 borbi u UFC, a Stipe 16. Khabib ima 5 borbi di je imal teške protivnike, a Stipe bar 12. Mislim da je Khabib legenda, ali te niže kategorije nisu toliko nabijene kvalitetom kao teška. Možda. Realno, Khabib bi bil nokautiran od svakoga od zadnjih 10 Stipinih protivnika. Ali čisto zbog kilaže.

Teško je reći, ali po meni je Stipe imal puno više teških borbi nego Khabib.

Datum registracije
    Sep 2012
    Stipe mi je najdraži borac, al ne može se reć da je dominantan ka Khabib.
    3 poraza u karijeri, trilogija drž - ne daj sa Cormieron... jednostavno neusporedivo.
    Stipe je najbolji teškaš slobodne borbe ikad, a to i je najbitnije na kraju.

Datum registracije
    Sep 2016
    Slazem se. Stipan je nas najbolji teskas, ali Nurmagomedov se borio protiv svakoga kojeg su mu dali, i izgubio jednu rundu u UFCu. Jednu jedinu rundu. Nije nitko uspio dovesti ga do problema, a kamoli da je mogao parirati. Cak u ovoj zadnjoj borbi je progutao sljuce Gaetjhea kao nista.
    Cak da je ostao aktivan, ni Ferguson ni McGregor ga nebi ugrozili, pobrisao bi pod sa njima.
    Znaci povukao se u trenutku kada lightweight divizija nebi mogla ponuditi ikoga tko bi mu i priblizno parirao.
    To je druga dimenzija dominacije.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    mislio sam da će gaetjhe pobjediti khabiba,čak sam i stavio nešto novca na njega,ali ovom ne može nitko ništa.

možda bi ferguson nešto mogao ,ali sumnjam. šteta što neće doći do borbe khabiba sa gsp,to bi bila borba stoljeća.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ferguson je cudo sto se tice brade, koliko ga je Gaethje kaznio u onoj njihovoj borbi, ne znam tko bi ono podnio.
    Ali sto mu to vrijedi ako bi ga Khabib ugasio kao Gaethjea i McGregora.
    Bit' ce zanimljivo kako ce se razvijati ta divizija.

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Stipe mi je najdraži borac, al ne može se reć da je dominantan ka Khabib.
    3 poraza u karijeri, trilogija drž - ne daj sa Cormieron... jednostavno neusporedivo.
    Stipe je najbolji teškaš slobodne borbe ikad, a to i je najbitnije na kraju.
    Hm, malo pogledaj listu boraca koje je Stipe pobijedio pa onda pogledaj listu boraca koje je pobijedio Khabib. Khabib je dominantan, ali lista protivnika mu i nije toliko impresivna. Khabib je imal 5 teških protivnika, tek smo prije 3 godine čuli za njega. Nije se borio protiv Fergusona, nije se borio protiv GSP-a dok se Stipe borio sa svojim GSP-om i dobio ga u 2 od 3. Dobio je sve najjače teškaše i legende borbe. Stipe se borio s težim protivnicima, nije bio miljenik Dane Whitea kao Khabib, da je bio vjerojatno bi i Stipe imao 23-0.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Slazem se. Stipan je nas najbolji teskas, ali Nurmagomedov se borio protiv svakoga kojeg su mu dali, i izgubio jednu rundu u UFCu. Jednu jedinu rundu. Nije nitko uspio dovesti ga do problema, a kamoli da je mogao parirati. Cak u ovoj zadnjoj borbi je progutao sljuce Gaetjhea kao nista.
    Cak da je ostao aktivan, ni Ferguson ni McGregor ga nebi ugrozili, pobrisao bi pod sa njima.
    Znaci povukao se u trenutku kada lightweight divizija nebi mogla ponuditi ikoga tko bi mu i priblizno parirao.
    To je druga dimenzija dominacije.
    Pa sad, protiv svakog koga su mu dali, ali ne i protiv svih najjačih. Khabib je projekt UFC-a, miljenik Dane Whitea, legendarna priča kakva je trebala UFC-u, čovjek koji ima 29-0 rekord. I zato se sad umirovio jer bi mu došli Ferguson i GSP i tu bi bil nokautiran.

Datum registracije
    Sep 2012
    Grunfe nemoj zajebavat, Khabib je počistija svoju diviziju bez da je rundu izgubia praktički.
    Jedino se nije boria s Fergusonon, a s obzirom da je demolira Gaetheja koji je demolira Fergusona, mislin da dosta ljudi više neće spominjat Fergusona kao veliku prijetnju Khabibu.

GSP je bija umirovljen kad je Khabib posta relevantan, a sad mi meč nema ni smisla s obzirom da je GSP već dugo u mirovini a i 40 mu je godina.

Ako već pričamo o miljenicima Dane Whitea, to bi bija Mcgregor, kojem je bilo dopušteno varat na sve moguće načine u oktagonu protiv Khabiba, i svejedno je pregažen.

Stipi nije kriv White ni nitko šta je izgubia od Struvea, JDS i šta je podcijenia Cormiera prvu borbu.
    I, da, lightweight divizija je puno bogatija talenton od heavyweight koja je standardno najlošija.

Khabib je najdominatniji borac u UFC-u ikad.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Hm, malo pogledaj listu boraca koje je Stipe pobijedio pa onda pogledaj listu boraca koje je pobijedio Khabib. Khabib je dominantan, ali lista protivnika mu i nije toliko impresivna. Khabib je imal 5 teških protivnika, tek smo prije 3 godine čuli za njega. Nije se borio protiv Fergusona, nije se borio protiv GSP-a dok se Stipe borio sa svojim GSP-om i dobio ga u 2 od 3. Dobio je sve najjače teškaše i legende borbe. Stipe se borio s težim protivnicima, nije bio miljenik Dane Whitea kao Khabib, da je bio vjerojatno bi i Stipe imao 23-0.

Pa sad, protiv svakog koga su mu dali, ali ne i protiv svih najjačih. Khabib je projekt UFC-a, miljenik Dane Whitea, legendarna priča kakva je trebala UFC-u, čovjek koji ima 29-0 rekord. I zato se sad umirovio jer bi mu došli Ferguson i GSP i tu bi bil nokautiran.
    Grunfko, znas sto je miljenik. Postoji recimo USADA, americka ustanova protiv droge u sportu.
    Znaci ako si borac ti moras njima stalno govoriti gdje si, kako bi te mogli testirati.
    Nurmagomedov je prije borbi testiran do 39 puta.
    McGregor je dolazio na kokainu na press konferencije, nikada nije pao nekakav test na steroide.
    Nekako imam osjecaj da on nije testiran 39 puta.
    Nurmagomedov je bio "miljenik" Whitea koliko i Stipe.

Jedini legitimni stipin poraz bio je meč protiv jds koji je po mnogima trebao ići stipi. Porazi protiv struvea i cormiea bili su nakon kopanja očiju . Dva razloga po meni zašto khabib nije veći od stipe je taj što se khabib ne bori u svojoj kategoriji ( on šeta sa 90kg) a drugi jer se nije borio sa tony fergusonom koji mu nikako ne bi pasao odnosno najmanje bi mu pasao ( ferguson ima ludi kardio i jitsu gdje ga ovaj ne bi prevrtao kao gathjea)a za 2 od 4 pokušaja meča sa tonijem i zašto se nisu dogodili kriv je khabib
    Posljednje uređivanje od franjevac : 27-10-2020 at 19:22
    Energija je nova valuta. Podaci su novo zlato. Cilj im je potpuna kontrola.
    Mi smo u ratu.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Stipe ima 5 obrana naslova u najjačoj kategoriji gdje je nekad dovoljno da te samo pipne da odeš u carstvo snova a nakon druge borbe sa cormierom gdje je ovom bilo dozvoljeno da kopa oči tijekom čitavog meča po meni pitanje goat-a nije više za debatu

http://youtu.be/XBcJonsnGMc
    Posljednje uređivanje od franjevac : 27-10-2020 at 19:36
    Energija je nova valuta. Podaci su novo zlato. Cilj im je potpuna kontrola.
    Mi smo u ratu.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    Jedini legitimni stipin poraz bio je meč protiv jds koji je po mnogima trebao ići stipi. Porazi protiv struvea i cormiea bili su nakon kopanja očiju . Dva razloga po meni zašto khabib nije veći od stipe je taj što se khabib ne bori u svojoj kategoriji ( on šeta sa 90kg) a drugi jer se nije borio sa tony fergusonom koji mu nikako ne bi pasao odnosno najmanje bi mu pasao ( ferguson ima ludi kardio i jitsu gdje ga ovaj ne bi prevrtao kao gathjea)a za 2 od 4 pokušaja meča sa tonijem i zašto se nisu dogodili kriv je khabib
    Khabib seta sa 82-83 kile, lik se borio protiv Gaethjea sa slomljenom nogom i slomljena dva nozna prsta....gledao sam.embedded, uvijek je kao sepao, ja mislio on umoran.
    Onu rundu koju je izgubio protiv McGregora je izgubio zbog toga sto se 1:1 upustio na stand up protiv istoga, gdje je Irac u lakoj maltene najjaci uz Gaethjea.
    Sto se tice Fergusona, koliko on jos vrijedi ce se vidjeti protiv Irca. Tesko je provariti onakvo razbijanje.

Datum registracije
    Sep 2016
    Inace, i Jon Jones se odmah javio i osporio pound for pound listu.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove