+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 1 2 3
Prikaz rezultata str. 41/57

Tema: Tko će biti stečajni upravitelj HDZ-ea

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ovi u ''suprotnom taboru'' su izabrali najslabiju kariku, ja bi se odvazio pa rekao da ce bojler ostati na celu, skoro pa sigurno.
    Pa i nemaju bolje. To je interesna skupina kvazi političara.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ovi u ''suprotnom taboru'' su izabrali najslabiju kariku, ja bi se odvazio pa rekao da ce bojler ostati na celu, skoro pa sigurno.
    Onome Hdzeovcu koji je kontra politike Andreja Plenkovića totalno je nebitno ko mu je protukandidat. Tako da nema tu najslabije karike. Odigrali su super pametno s tin da da se Stir i Penava kandidiraju za dopresjednike.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Kovač i Stier nisu nešto, ali je Penava pravi čovjek.

Sve mu prigovaraju ali koaliciju s Pupovcem ne.

Ustvari imaju ga u šacu. To je i Ljubić napisao.

Nudi se Plenky a oni šute. Općenito su ušutili. Jesu se to uključila SOA i DORH.

Jesu ih stisli. Priča se kako se ni potpisi ne smiju skupljat. Nek sruše vladu ako smiju.

Zašto ne pitaju Plenkovića zašto se više ne hvali demografskim uspjesima ( 830 rođenih manje prošle gidibe nego predhodne)
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kovač i Stier nisu nešto, ali je Penava pravi čovjek.
    Bolji je od Stiera i Kovača al' ni on nije nešto. Si ga gleda kod Bujanca kako škivaje odgoivore na konkretna pitanja?

Gledao Penavu, mlaka voda, nista roba.

Izbjegava odgovore, "HDZ je veci od nas" i slicne bljuvotine, na sve (zasto je slavonija izgubila preko jedne petine stanovnistva, zasto ratni zlocinci hodaju Vukovarom itd.) odgovor "pa mi tu nista ne mozemo", alo covjece vi ste vladajuci ako si vec u HDZu ako ne mozes nista sta si onda ti, kakav si ti vladajuci, kakav si ti gradonacelnik, ako te opstruiraju sta onda radis u HDZu i kako moze HDZ biti veci od svih nas ili vas.

Davno sam ja napisao da se on meni čini kao mamac za Hrvate kojima se zgadio HDZ pa treba jedan kojeg će očekivat. Koji će zvučat na prvu kao beskompromisan. Priča, priča priča a rezultat, nula bodova.

Bujicu ne gledam pa ne mogu reći. Ta emisija za mene ne postoji od opstrukcije NHRa na lokalnim izborima. Tada se vidjelo tko je Bujanec.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    hdz-ovci i "bivši" hdz-ovci su trulež koje se treba riješiti,tko polaže nade u njih polaže budućnost Hrvata u grob.

a opet budućnost ovaj narod nema tako da je svejedno.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    hdz-ovci i "bivši" hdz-ovci su trulež koje se treba riješiti,tko polaže nade u njih polaže budućnost Hrvata u grob.

a opet budućnost ovaj narod nema tako da je svejedno.
    Lošo je izjavio da je Plenković doveden u HDZ da ga uništi. Pa onda je Plenković - tvoj čovjek. Odlično mu ide.

Jučer sam pročitao da je Karamarko odustavsi od kandidature na dva dana završio u bolnici i da je trenutno na kućnom liječenju.

U situaciji kad u državi sve u svojim rukama drže Jugoslaveni Vi bi ste igrali otvorenih karata i išli na horuk. Mislim pametno nema što.

Dalje ni ja ne gledam Bujicu ali sam Penavu gledao. Čovjek je rekao točno ono koliko je smio reći. Iako ga je Bujanec navlačio da se raspistolji.

Puhovski za Plenkovica kaže da je ljevičar i ima potpuno pravo. Ljevica apsolutno ima kontrolu nad HDZ-om.

Kontroliraju sve i ne otkrivaju samo ono što njima ne odgovara da se zna. Ili da javnost sazna. A sve drugo raskrinkaju u roku od 48 sati.

Ako je išta u ovoj državi jasno onda je to jasno. A i ako se nešto otkrije onda se to drugi dan gurne pod tepih.

Zato se otvoreno i jasno u Hrvatskoj ne smije govoriti a i opasno je po zdravlje.

Biti otvoren i jasno provocirati je privilegija samo Jugoslavena. To je shvatio i ne tako lucidno Krešo Beljak.

PS: Neki ovdje izgleda stvari shvaćaju previše osobno, a valjda je moja greška što sam ih precjenio.

Ja inače gledam Bujicu, ali kada sam vidio da je gost Penava, e to sam onda preskočio. Lik je patetični nedorečeni dosadnjaković, uz to i HDZ-ovac, a ne tako davno pohvalio je Plenkovića. Zapravo je gori od Culeja (njega sam odgledao na Velebitu - mudrijašenje dostojno "Gruntovčana"). Da su face, učinili bi nešto dramatično, a ovako, ide plaća, ide staž, odgađajmo izbore jer onda ništa nije sigurno, a ne bi baš ni valjalo da me HDZ (Plenković) drugi puta ne stavi na listu. Pa ćemo malo kalkulirati..... Ali ono, mislim, nešto smo nezadovoljni....

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    hahah doveli bojlera da uništi voljeni hdz,ali neće mamicu im jugoslavensku

hdz na vlasti, ali jugoslaveni drže sve u svojim rukama,mislim i drže,ali baš zato jer je hdz na vlasti.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Lošo je izjavio da je Plenković doveden u HDZ da ga uništi. Pa onda je Plenković - tvoj čovjek. Odlično mu ide.

Jučer sam pročitao da je Karamarko odustavsi od kandidature na dva dana završio u bolnici i da je trenutno na kućnom liječenju.

U situaciji kad u državi sve u svojim rukama drže Jugoslaveni Vi bi ste igrali otvorenih karata i išli na horuk. Mislim pametno nema što.

Dalje ni ja ne gledam Bujicu ali sam Penavu gledao. Čovjek je rekao točno ono koliko je smio reći. Iako ga je Bujanec navlačio da se raspistolji.

Puhovski za Plenkovica kaže da je ljevičar i ima potpuno pravo. Ljevica apsolutno ima kontrolu nad HDZ-om.

Kontroliraju sve i ne otkrivaju samo ono što njima ne odgovara da se zna. Ili da javnost sazna. A sve drugo raskrinkaju u roku od 48 sati.

Ako je išta u ovoj državi jasno onda je to jasno. A i ako se nešto otkrije onda se to drugi dan gurne pod tepih.

Zato se otvoreno i jasno u Hrvatskoj ne smije govoriti a i opasno je po zdravlje.

Biti otvoren i jasno provocirati je privilegija samo Jugoslavena. To je shvatio i ne tako lucidno Krešo Beljak.

PS: Neki ovdje izgleda stvari shvaćaju previše osobno, a valjda je moja greška što sam ih precjenio.
    Insinuacije da je Karamarko završio u bolnici nekim "manevrom" ljevice jer se usudio najaviti kandidaturu za šefa HDZ-a i da bi on mogao "spasiti" HDZ nije baš "u sridu". Karamarko je imao šansu kakvu vjerojatno više niko neće imati i prokocka ju je. A ako se ne smije govoriti jer je opasno po zdravlje..kako bi se onda smjelo raditi? Škoro naprimjer nije ušao u 2. krug upravo zato jer se je bojao ili nije htio govoriti ono što je trebao govoriti.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Insinuacije da je Karamarko završio u bolnici nekim "manevrom" ljevice jer se usudio najaviti kandidaturu za šefa HDZ-a i da bi on mogao "spasiti" HDZ nije baš "u sridu". Karamarko je imao šansu kakvu vjerojatno više niko neće imati i prokocka ju je. A ako se ne smije govoriti jer je opasno po zdravlje..kako bi se onda smjelo raditi? Škoro naprimjer nije ušao u 2. krug upravo zato jer se je bojao ili nije htio govoriti ono što je trebao govoriti.
    Na Karamarka odnosno vladu Tihomira Oreškovića je napravljen takav medijski pritisak kad su došli na vlast da se on jedino može mjeriti sa pritiskom na Franju Tuđmana (koji je trpio i gore stvari). Karamarko stoga, odnosno Tihomir Orešković nisu imali ama baš nikakvih šansi da bilo što naprave, a poglavito i zbog toga što su ih izdali i koalicijski partneri iz Mosta. Ako se sjećaš posebno je na udaru bio Zlatko Hasanbegović iako je bio tek ministar kulture u Vladi.

Čim je najavio da će se kandidirati za predsjednika HDZ-a odmah je počela medijska kampanja protiv njega. Imao je i nekih privatnih problema i na kraju se povukao - odnosno povukao kandidaturu.

Mediji u Hrvatskoj su izrazito lijevi. Ama baš svi oni glavni i ako ne igraš kako oni sviraju vrlo brzo dođeš pod njihov udar. Imaju istančan osjećaj za svoje ljubimce - kada dođu na vlast - pa se itekako može govoriti o dvostrukim mjerilima. To ti je valjda jasno.

Hasanbegović je došao pod pravi linč samo zato što je krenuo jugoslavenskim udrugama zavrtati pipu kojom im je doticala lova iz državnog proračuna. Onaj ministar branitelja Crnoja je također morao odstupiti nakon što je samo par dana bio ministar također jer je bio nešto izjavio što se njima ne sviđa pa su mu kao krimen našli neku šupu koju valjda nije prijavio u imovinsku karticu.

E nakon svega im je došao Plenković i on je sve vratio po starom što njemu i nije teško jer je čovjek zbilja ljevičar, ali će na kraju balade i on izgubiti. Mislim da će na jesen ostvariti gori rezultat i od Jadranke Kosor. Zapravo njemu i njegovoj ekipi nema spasa, samo koliko im je stalo - možda je najbolje pokazala Dubravka Šujica svojim postupcima. Prvo u Rijeci, a onda neki dan i u Zagrebu gdje su je kamere uhvatile di tipka na mobitel dok svira Hrvatska himna.

Ako je HDZ imao do Plenkovića i minimum u sebi onoga za što se može reći da je Hrvatsko sa Plenkovićem i ovima oko njega nema ni toliko. I članstvo je sve to mirno gledalo. Sad su se kao nešto trgnuli jer idu parlamentarni izbori na jesen, ali mislim da im je sad kasno i da će doživjeti pravi fijasko. Ništa im pomoći neće čak ni ako na stranačkim izborima Plenkovića zamjene s nekim drugim.

Taj koji bi došao na njegovo mjesto bi samo uzeo na sebe ''negove zasluge za poraz koji će uslijediti na parlamentarnim'' za par mjeseci. Pa onda bi za sve njih bilo najbolje kad već nisu reagirali na vrijeme da Andreja ostave da izgubi i treće izbore za redom.

Andrej Plenković je izgubio i predsjedničke izbore ma koliko god u HDZ-eu govorili da ih je izgubila Kolinda Grabar Kitarević.

Što se Škore tiče - on se prepao i izgubio. Čovjek je bio apsolutno blokiran od straha - to se itekako vidjelo. Zašto je to tako? Ne znam. I on je krenuo najavljivati neke stvari koje bi kao predsjednik bio napravio i onda je krenula medijska hajka i na njega. I on se ugasio ko žigica.

Objektivno da su neki drugi bili složniji - mogli su napraviti povjesne rezultate kako na izborima za EU parlament tako i na predsjedničkim. Ali se tu gledaju isključivo osobni interesi. Svak bi htio u Brisel na EU plaću, a Hrvatska im služi tek kao odskočna daska. A kad su skupa - onda su kao rogovi u vreći jer svaki za sebe misli da bi baš on trebao biti broj 1.

Jedini iskreni domoljub po meni je Željko Glasnović kojemu je baš stalo do Hrvatske, ali on ne može sam.

Svi ostali imaju neku svoju računicu za sebe.

Sad se počeo javljati i onaj Keleminac ili kako se već zove. A ne bi mogao skupiti 100 glasova. No bitno je da se na vrijeme krene sa razvaljivanjem bilo kakvog pokušaja okupljanja treće, Hrvatske, opcije.

Od 2000-te godine do danas, odnosno od odlaska sa životne i političke scene prvog hrvatskog predsjednika Franje Tuđmana - hrvatska opcija više šanse nema. A svaki put je ta šansa svew manja i manja - da bi konačno sa ovom garniturom bila i definitivno ugašena. A Medved, Krstičevič i još po koji takav imaju tek ulogu smokvina lista i bacanja prašine u oči i onom sve manjem i manjem broju glasača koji su, najviše zbog interesa, ostali vjerni HDZ-eu.

Što slijedi. Možda totalni pad lijevog HDZ-a na izborima i onda krenuti ponovno iz početka. Samo je pitanje s kim i kako.

Jedina utjeha je u činjenici da ni druga starana nema baš dobrih kadrova na bacanje, ali eto imaju podršku jugoslavenskih medija i cjelog tog državnog aparata skupa sa krivosuđem na čelu.

Danas guštaju - jer im na Pantovčak dolazi Milanović.

I što više reći!

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    hahah doveli bojlera da uništi voljeni hdz,ali neće mamicu im jugoslavensku

hdz na vlasti, ali jugoslaveni drže sve u svojim rukama,mislim i drže,ali baš zato jer je hdz na vlasti.
    Znam ti bi doveo DR. Antu Pavelića. Bez obzira koliko je tebi ''smješno'' činjenica jest da je HDZ odnosno Tuđman - najzaslužniji za uspostavu države Hrvatske.

Ovo danas više nema nikakve veze sa onim što je bilo do 2000-te godine.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Znam ti bi doveo DR. Antu Pavelića. Bez obzira koliko je tebi ''smješno'' činjenica jest da je HDZ odnosno Tuđman - najzaslužniji za uspostavu države Hrvatske.

Ovo danas više nema nikakve veze sa onim što je bilo do 2000-te godine.
    za uspostavu ove države najzaslužniji su oni s oružjem u ruci, a vjeruj mi da većina desničara nikada posebno ne u vrijeme rata nije podržava njegovu politiku već politiku stvaranje države, jedino su tu oni i Tuđman bili na istoj liniji, po svim ostalim pitanjima čak i svijetonazorskim oni nisu bili na istoj liniji. i to se najbolje vidi po HOSu i ostalim, i tu ne mislim na idiota paragu i njemu slične, već općenito na vojnike, njih je savršeno bolio kurac za HDZ i Tuđmana, i vremenski se to pokazalo točnim, jer nisu se borili za Tuđmana već za NDH. hrvatsku državu, koja je danas u službi svakome osim onima čije ime nosi. dakle poanta uspostave države je da služi narodu u čije ime je stvorena, a mi svi ovdje jako dobro znamo da ova usrana država ne služi hrvatima, tako da me ova država ne zanima niti najmanje, niti bih se za istu borio, tako da Nikica Gabrić i ostali masoni mogu vladat iz sjene istom, jebe se meni za te elitice niti se zbog njih stvarala država a danas služi njima i etničkim manjinama, u budućnosti i rasnim manjinama jer kako je krenulo neće služit samo Srbima i masonima, već i crncima arapima itd, to je ta multikultularna europa i hrvatska za koju nam sada pričaju da su se borili HOSovci, samo je upravo tu problem što se HOSovci i ostali branitelji nisu borili za takvu državu a još manje za takvu politiku. a današnji političari, izvrću tu činjenicu jer im ona ne odgovara, ne odgovara im zato što su izigrali borbu hrvatskih branitelja i HOSovaca, i sjebali ih totalka na jedan krajnje pokvaren način kako samo njima dolikuje, jer da današnju državu vode oni koji su je i stvarali, sigurno da se ne bi vodila ovakva politika niti bi ovakvki kreteni u saboru sjedili niti bi milanović bio predsjendik, niti bi ljudi masovno bježali iz ove zemlje iz raznih razloga.

Kroz povijest Hrvati su se uvjek znali boriti sa oružjem u rukama, ali nikad do 90-ih nisu bili na istoj strani i nikad dobro vođeni. Hrvatska vojska iz drugog svjetskog rata domobrana i ono malo Ustasa što je bilo je bila dobra vojska ali na žalost krivo vođena. Samo ta činjenica obara tvoju teoriju da je sama vojska sa oružjem u rukama dovoljna da se izbori za državu ili bilo koji cilj.

To što si ti izrekao godinama govore i oni koji Tuđmanu neće da priznaju bilo kakve zasluge za stvaranje države. Prvi Mesić pa onda drugi takvi.

Da su oni i ti u pravu onda bi se isti ti. Isti taj narod bez problema obračunao danas u miru sa ovakvim političarima koji im drmaju tom istom državom 20 godina.

Na žalost danas nema više niko da državne i interese svoga naroda stavi ispred svojih osobnih. Svi gledaju samo sebe iako se kunu u svoje "domoljublje".

Za ostali dio upisa se slažem.

Offtopic, ali da odgovorim.
    Nisu ni 90ih svi Hrvati bili na istoj strani, zna se tko se borio i izborio za Hrvatsku, a ostali su miševi izašli iz rupa, kako ona pjesma kaže. I danas drmaju svim institucijama, zagađuju sve čega se dohvate. Ali poluge vlasti u njihovim su rukama. Neprekinuto od 90te do danas. I to djelomično itekako možemo zahvaliti i predsjedniku Tuđmanu.
    Oni koji su stavljali državne i narodne interese ispred osobnih dobrim su dijelom pobijeni i protjerani '45, neki i u DR, a ostale se danas marginalizira. Jer to jedino mogu i znaju naši neokomunistički oligarsi i njihovi aparatčici. Preko dvije nam divne partije i " sluganskih pera".

A Franjo je valjda toga morao biti svjestan odnosno predvidjeti takav rasplet nakon rata, poznavajući ljude kojima se okružio i njihovu prošlost i svjetonazore. Ipak su mu neki nekad bili braća po oružju.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove