+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/79

Tema: Tko će biti stečajni upravitelj HDZ-ea

Koliko će glasača privući Kovač sa svojim umilnim pogledom i svojom "karizmom"

A tek "Presvetlu" Stier " dober den im želim".
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ne triba stalno bit negativan i anti protivan. Trenutno ovaj HDZ nema šanse da če sastavit novu vladu osin ako ne ide u koaliciju sa SDPeon šta se meni ne čini ka izgledno ne radi HDZea nego radi SDPea. Ovaj HDZ nema veze sa onin koji je na jedvite jade dobija večinu a zna se i koji su kandidati dobili najviše glasova. Moje mišljenje je da če Plenkovićev HDZ doživit krah na sljedečin izborima.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Možemo se mi smijat anketama ali kako sad stvari stoje Škoro+Most+Suverenisti su na oko 20%.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Zapravo navijam za Stiera. Ne zato jer imam o njemu nešto super dobro mišljenje nego čisto zato što kad bi on došao na čelo HDZ-a pa možda i na premijersku poziciju to bi bilo prvi put otkako smo postali država da na čelu HDZ-a ali i po mogućnosti i na najvišoj funkciji u vladi imamo čovjeka koji nema nikakve veze za partijom, partizanima, komunizmom, dapače potomak je onih Hrvata koji su morali pobjeći '45 ili bi završili u jamama. Eto, to bi mi bila moralna satisfakcija! No čini se ništa od toga jer dotični nema liderskih ambicija.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Uvijek sam se mislio što je ova Zdravka Bušić, Zvonku Bušiću.

Jel stvarno sestra. Izgleda da stvarno je.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Bojler ih je dobro oprao.
    "Brkic? Taj koji se prvi zalagao za koaliciju sa HNSom?"
    "Kovac? Onaj sto je zagovarao Istambulsku"
    Smjesno sve zajedno.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Bojler ih je dobro oprao.
    "Brkic? Taj koji se prvi zalagao za koaliciju sa HNSom?"
    "Kovac? Onaj sto je zagovarao Istambulsku"
    Smjesno sve zajedno.
    Smiješno, ali i očekivano.

Izabrati Kovača (koji nije daleko od Plenkovića) samo bi podgrijalo pričicu o nekakvom domoljublju koje tinja u HDZ-u i čeka da bukne. Možda i bolje, izaberite se Plenkya, izgubite izbore, malo u koaliciju sa SDP-om, a onda svi skupa u kanalizaciju....

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Smiješno, ali i očekivano.

Izabrati Kovača (koji nije daleko od Plenkovića) samo bi podgrijalo pričicu o nekakvom domoljublju koje tinja u HDZ-u i čeka da bukne. Možda i bolje, izaberite se Plenkya, izgubite izbore, malo u koaliciju sa SDP-om, a onda svi skupa u kanalizaciju....
    Neznam dal' sam vec negdje napisao, ali i ja navijam za ostanak Plenkovica na celu HDZa.

Meni je svejedno. A i ne znam taj koga prevare s tim Kovačima, Stierima i stoput Brkićima taj ionako nije sav svoj.

Počeo je pravi mali rat u HDZ-eu. Čovjek koji ne komentira tuđe izjave sad sve tuđe izjave komentira. Aktivirali se i " spavači" u HDZu. Ali doslovni

Ja mislim da je vrijeme da se otvori stečaj nad HDZ- om

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Kaže brkić on je htio sa hss-om,a ne mostom i hns-osm jer hss su demokršćani hahaha

možemo mi pričati protiv udbe,ali mora im se priznati da rade odličan posao s obzirom sa kakvim kapacitetima moraju raditi.

ali što to govori on nama Hrvatima kad nama vladaju takvi ljudi.

Eh, da, Zdravka Bušić u timu Plenković. Šta reći na to osim da joj se brat okreće u grobu.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Kaže onaj Mikulić da nije slučajno da Stepinčevo i dan osnivanja HDZea padaju na isti dan.

Pa oni su pukli skroz.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Eh, da, Zdravka Bušić u timu Plenković. Šta reći na to osim da joj se brat okreće u grobu.
    Jel mu to sestra ili polusestra? Plenkovićeva taktika je smiješak u javnosti, a iza kulisa prijeti i ucjenjuje svakoga. Čim netko malo kritizira eto mu kaznenih prijava i novinarskih linčeva kao s Kujundžićem. S obzirom da mu jd sad potreban dojam da je veliki domoljub prije stranačkih izbora vjerojatno je i Zdravlja prišarafljena.

Eto kaže Plenki kako je koalicija sa SDSS-om prirodna!!! Više od Plenkovića mi se gade Krstičević, Medved ali i Zvonka Bušić koji su i dalje u stanju stajati iza Plenkovića i podržavati takav smjer HDZ-a!

Zdravka.

Tomo Medved lupeta gluposti. Veli u Otvorenom " tim koji pobjeđuje se ne mjenja".

Pa koga je HDZ pobjedio. Njih je tukao i notorni Milanović koji je vjerojatno zabezeknut svojom pobjedom. Ni yumediji mu nisu šanse davali. Uspjeli su jednog političkog zombija vratit u život, vjerojatno najneuspješnijeg političata u povijesti Hrvatske. A sad se spremaju predati vlast njegovoj kopiji blentavom i šuntavom Bernardiću.

Šta Medved lupa to je žalosno. Kažu da je bio dobar, hrabar vojnik tukao se s četnicima a sad sjedi u vladi kojoj četnik zapovjeda.

Jad i čemer.

Datum registracije
    Sep 2016
    Medved je naucio napamet sto je trebao reci, tako bi ja to formulirao. Djeluje izgubljeno.

Medved i Krsticevic se nisu udostojili makar zbog osobnog obraza, stati protiv Plenkovica na unutarstranackim izborima... ne, oni ga bezrezervno podrzavaju.

Dok im ne istrazi imovinske kartice, a onda ce kmecati.

Ali ne cudi me to, Krsticevic je uvijek bio na glasu kao karijerist. Medveda ne poznajem.

Mišljenja sam da bi Plenković trebao ostati da poljubi ''dno'' na parlamentarnim na jesen.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Mišljenja sam da bi Plenković trebao ostati da poljubi ''dno'' na parlamentarnim na jesen.
    Ovi u ''suprotnom taboru'' su izabrali najslabiju kariku, ja bi se odvazio pa rekao da ce bojler ostati na celu, skoro pa sigurno.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove