+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1 2 3 4 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/119

Tema: Europsko prvenstvo u rukometu 2020.

nijemci su prejaki mi smo bezidejni spori i neprecizni na vanjskim pozicijima a otkad smo otpustili štrleka mi smo i bez krila izgubit ćemo 3 razlike minimalno
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    nijemci su prejaki mi smo bezidejni spori i neprecizni na vanjskim pozicijima a otkad smo otpustili štrleka mi smo i bez krila izgubit ćemo 3 razlike minimalno
    Plitak potok.

uspio sam poništit grunfov maler nevjerojatno
    nadam se da će červar biti pametan i odmorit cijelu ekipu kontra češke jer smo osigurali polufinale
    Posljednje uređivanje od franjevac : 18-01-2020 at 23:20

Haha, bravo.

nadam se da će červar biti pametan i odmorit cijelu ekipu kontra češke jer smo osigurali polufinale
    Čak zadnje 2 može odmarati.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Čak zadnje 2 može odmarati.
    treba vidjeti ako možemo izbjeći norvešku pa otići na sloveniju ali u jednoj utakmici možemo sve dobiti prelijepo je ovako opušteno birati protivnike

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Hrvatskaaaaaaaaaaaaaa
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

http://www.rtl.hr/vijesti-hr/video/e...na-i-njemacke/

dobro kad će više toj "šugavoj dijaspori" zabranit nastup za hrvatsku, ovo više nije u redu koliko tih "bosanaca" nastupa za nas, mi volimo samo naše "domaće dečke".

sarkazam, nego stvarno mislim da bi trebalo povest debatu o ukidanju glasa za dijasporu, to je genocidna dijaspora i stvarno bi trebalo dokazat antifašističke korijene zavnohovske hrvatske i po tom pitanju. budimo antifašisti do kraja, to nek nam bude parola i misao vodilja, kad ionako sve u ovoj državi režiraju oni, što ne bi i to režirali ? ta oni znaju najbolje što je najbolje za narod, zar ne ? što će nam Marin Šego, kada oni znaju bolje od svih u dijaspori tko će najbolje branit gol hrvatske.

a uspjeh hrvatskog sporta uvijek gledaju kroz prizmu, nečeg nazadnog i primitivnog recimo nacionalizma koji je za njih lako povezat s fašizmom, tako da moramo shvatit antifašiste oni su ti koji jedini imaju pravo odredit što je dobro a što nije, i dok se oni ne oglase mi nećemo znat dal Šego zaslužuje branit za hrvatsku u polufinalu EP. samo oni mogu biti dovoljno mudri, savijesni i odgovorni da to procijene, ni Lino ni Šego a boga mi ni Gobac to ne mogu. haha koliko god mi se sere od tog Gobca, toliko mi se još više sere od njih koji stalno moraliziraju i propitkuju ispravnost svega, a s svime imaju malo ili nimalo saznanja i posla. no dobro, da je HDZ uletio u sve hrvatske sportove je, i da treba ga izbacit treba, ali isto tako je krrajnje glupo poistovjećivat hrvatski sport i uspjeh istog s HDZom kako to radi ta antifa gerila, i to ne samo na forum.hr-u već svuda gdje god čitam njihove komentare vidim isto. oni bi najrađe da tih sportova nema, i da reprezentacija ne postoji, a uz put i da hrvatska bude ZAVNOH, a Tito na pantovčaku maršal, tek tad će za njih sve dobiti smisao.

no šta je tu je, život ide dalje, a boga mi i Hrvatska i Šego idu dalje. trenutno u polufinalu, a uskoro vjerojatno i u finalu, sretno naši i nek se švapsko partizanski tur praši. zvuči pederski, ali prigoda je idealna za reć nešto pederski.

jedna prigodna, opet se povijest ponavlja.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Samo da ne izgubimo danas. Nijemci će igrati kao i protiv Bjelorusije. A mi smo skloni "crnim rupama" i greškama. Ako se to dogodi bit će to idealan scenarij za Švabe. I još ako Červar bude forsirao igru u napadu 7 na 6........ Bit će ajme majko.
    Sve mi je jasno - samo mi nije jasno kako su ovo sinoć dobili. Nije ni Nijemcima.

Zadnje dvije odmoriti glavne igrače i doći odmoran na polufinale jer će se u drugoj grupi do kraja boriti za mjesta u polufinalu i potrošiti snage.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Sve mi je jasno - samo mi nije jasno kako su ovo sinoć dobili. Nije ni Nijemcima.
    švabama nije jasno kako su izgubili, a nama kako smo dobili, pošteno da ne može biti poštenije.

sad na mađare, čvrstom desnicom i okom sokolovim. računica je jasna, natamburat makedu i španjolce i uzet prvo mjesto, i onda na lakšeg protivnika u polufinalu a to je sigurno Mađarska, a s Norvežanima za zlato.

Zar sutra ne idemo na Čehe?

idemo, ali govorim na ovu zadnju utakmicu koja nam je ključna da bi dobili lakšeg protivnika u polufinalu, dakle španjolci su nam primarni cilj njih treba pobjedit, i zbog eventualne psihološke prednosti ako prođu norvežane i završe s nama opet u finalu.

česi ionako nisu bitni u ovoj priči, oni su odavno otpali. i realno njih moramo dobit i s rezervnim sastavom.

Mislim da je ispunjen nekakav cilj, polufinale, iako su im svi prognozirali tek peto ili sesto mjesto.

Osobno nemam sto napisati, ponasanje Line Cervara za mene je skandalozno, ostavio je trenera golmana u Zagrebu, ponasa se kao napoleon. Izbor igraca je takodje tragikomican, mislim toliko je igraca odjebao, ima 4 pivota a jednog desnog beka i jedno lijevo krilo. Nevjerojatno.

Sest igraca PPD Zagreba od kojih su najmanje trojica tu samo zato sto su igraci povlastenog kluba. Problem je u tome sto je PPD nikad gori, svi ih samaraju u Ligi prvaka, Hrstic ili Matanovic nisu taj kvalitet za medalju. Sa druge strane neki igraci koji su tu morali biti, odjebani su jer ne zele igrati za klub Velikog Vodje Zorana Gopca.

Nesto sto se ponavlja vec 20 godina. Ocekujem koliko naredne godine da i Duvnjaka odjebu, kao sto su odjebali Balica, Metlicica, Lackovica, Spoljarica, Dominikovica i tako dalje i tako dalje. Sad i Strleka, samo zato sto je zamolio da sijecanj provede sa suprugom koja ima termin za porod ovih dana.

kad god je Lino tu, idemo po medalju, mislim da to nešto govori. Lino rukometni genije, mislim da je on svima antipatičan zbog vokabulara, ali čovjek zna poso a to je najvažnije.

dobro je pripremio ekipu, i vidno igramo sve bolje iz utakmicu u utakmicu, protiv Njemačke bi se čupali i Norvežani, jer je Nijemcima to bilo biti ili ne biti. mi smo još imali šanse proć dalje, oni su znali da ako kiksaju da je gotovo, zato su igrali i van svojih realnih dometa. po meni ta utakmica će biti presudna za nas, digla nas je i sad polako možemo razmišljat o medalji samo je pitanje koje boje ?

dobro, Štrleka nisu trebali otpisat to se slažem, fali nam takvo krilo, ali šta je tu je, bez onih kojih nema se mora naći način pobjedit ostale utakmice. rukometu je veći problem Gobac, rukometni mamić, nego Červar, kao i HDZ koji se svuda mješa gdje ne treba.

HDZ nema šta radit u sportu, i tim glupanima bi trebalo jasno dat do znanja da nisu kompetentni upravljat sportom. ovo ostalo je jasno, nema ništa slađe nego gledat yugoslovene kako se trude navijat za hrvatsku a onda netko spomene Isusa ili Hrvatsku u nekom kontekstu koji je njima neprihvatljiv pa brzo počnu moralizirat i srat kako je za sve to kriv HDZ i nacionalizam. sve u svemu, dok god pobjeđujemo nemamo se pravo bunit, na ovom prvenstvu dobro igramo, da može bolje naravno da može, moglo je i bolje kada je Balić igrao, i on je znao usrat neke važne tekme, ali opet uvijek je dobivao kredit tek pred kraj karijere mu se dalo do znanja da neće imati punu minutažu i to je ok. godine nisu samo broj, i nitko ne može igrati vječno, mora se pomladiti sastav s vremena na vrijeme. na mladima svijet ostaje, stara kineska.

I Lino je HDZ, cak je bio i saborski zastupnik.

To mu osobno ne uzimam za grijeh, zbog toga neka se jedu jugovici, meni smetaju njegovi potezi kao izbornika.

A tamo gdje su domoljubi, pa i hdzovci poput Cervara, Metlicica, Balica i ostalih, tamo su i rezultati. Gdje je jugovina, kao u kosarci u kojoj vedre i oblace ona splitska prelivoda Radja i jugo sin Tadeschi, tamo smo pali kurcu za usi.

Zato njima smeta i Cervar, on ima rezultate to je cinjenica, a smeta im samo zbog clanske iskaznice. Kao sto im je Babic smetao zbog Gospe, oni bi Smajlagica ili Kasima Kamenicu koji o Hrvatskoj govori "oni" a o Sloveniji "mi". Ili Vujovica, koji je Hrvate i Hrvatsku vrijedjao otvoreno, pa opet doveden od strane HDZ Gopca u PPD Zagreb (to je ona bolesna strana hdzovaca)
    Na srecu, za sada to nece dobiti.

Dobri su nasi, nema sta, sad tek idu prave utakmice. Njemacku su polozili iako nisam ocekivao, pokazali su karakter a vec su poceli kako sam i ocekivao da chokaju i gube utakmicu. Duvnjak igra turnir zivota, obranu igra kao nitko na svijetu trenutno, a zamjeram Cervaru sto nema drugog desnog beka, Simu Ivica nije ni zvao iako je decko odlican u Njemackoj, nema drugo lijevo krilo, sto ako se Stepancic ili Mandic ozlijede.
    Bilo koja medalja bila bi uspjeh, ja o zlatu necu sanjati. Ako se domognu i njega, svaka cast.

Poseban gust je sto momcad ima 7 Hercegbosanaca, da se Martinovic nije ozlijedio bilo bi ih 8. Jugovina to ne moze ni gledati od muke.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Poseban gust je sto momcad ima 7 Hercegbosanaca, da se Martinovic nije ozlijedio bilo bi ih 8. Jugovina to ne moze ni gledati od muke.
    Ma da ovi glasaju za njih, a ne za ove ''plave'', ne bi oni slova rekli protiv. Ali pošto znaju da ''ovi dolje'' ne mogu smisliti ''crvene'' a kamoli ih podržati, onda im smetaju.

Samo nije istina da oni imaju toliki utjecaj na izbore u Hrvatskoj - to su sve podvale Mesića i drugova (porez i još koje čega).

Danas treba odmarati igrače, svejedno nam je tko će biti protivnik u polufinalu. Norvežane je prošli put pomazila sreća protiv nas, kao i Slovence tako da su obje repke dužnici kojima trebamo vratiti.

Brine malo ovo sa Cindricem, ako je stvarno ozljeda onda jbg.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove