+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 2 3 4 5 6 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 61/119

Tema: Europsko prvenstvo u rukometu 2020.

idemooooooooo idemooooooo
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Španjolci trgaju Slovence. Lijepo su nas njihovi suci izmorili.

odero Musa jarca

svaka cast, nakon puno godina ova momcad opet ima karakter i muda

Situacija iz koje su Norvežani zabili zadnji gol.

Još više od pobjede mi se sviđa način na koji je izborena, dečki uistinu daju sve od sebe za domovinu i takvi ljudi nam trebaju biti uzor a u teškim i napetim trenutcima ne gube glavu nego igraju do zadnjeg trenutka, onako kako su nekada Nijemci drobili u nogometu. Svaka im čast. Norvežani su nastradali onoga časa kada su rekli da su si izabrali protivnika, tako smo si ih i mi znali birati pa je jednako završavalo. Sudci standardno, banditi, ljigavci i kriminalci.

Citiraj Prvotno napisano od Sekstant Vidi poruku
    Znaci pocelo je trazenje alibija u slucaju mozebitnog poraza, uz jeli vec svima dobro poznati UMOR
    Kad se spominje norvsku i suce kako se niko nike sitija 2017 i besramnog natezenja za nase ?
    Ma nek si nam reko!

Nego - i mi smo malo pomagali Norvežanima da se vraćaju u igru. Na kraju prvog poluvremena smo trebali imati 5 razlike. Na početku drugog na +3 fulamo čisti zicer iz kontre - i onda su nas tigli u dvi minute.

Obrana jebeno odigrana. I ne samo u ovoj utakmici.

Ps. Posebno mi je drago zbog Červara za ovo i 7-8 onih naših koji ne plaćaju porez u RH.

Jadna orjuna na Forumu hr (čast izuzecima) i u medijima koji izlaze u Hrvatskoj - totalno su na aparatima, a moraju se pretvarati da su sretni zbog ovoga sinoć.

Danas u 14:00 ću na miru odgledati snimku. I uživati. Srebro je odlično, a bude li zlato to će biti - bonus!

I naravno naklon do poda HRVATSKIM NAVIJAČIMA. Bez ikakve patetike - oni su igrač više na ovom prvenstvu za naše.
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 25-01-2020 at 11:25

Ajme kad sam ja prestao citati orjunu na anderlonovom sranju od foruma, mislim na sport.

Ono je takvo smetljiste rashrvata, da cak i oni ljevicari iz Istre moraju sa njima ratovati rijecima koliko je to antihrvatski raspolozeno. Goni u picku materinu, ne citam ih godinama, niti cu.

Jedino mi je tragikomicno koliko su se neki Hrvati, navijaci Hajduka uglavnom, uhvatili za ruke sa njima jer misle da ovi dobronamjerno "ratuju protiv Mamica". Za njih je, i rat protiv Breninog fana Zdravka i pljuvanje Cervara i pljuvanje Dalica i pljuvanje hrvatske nogometne reprezentacije i pljuvanje Janice Kostelic i cijelog hrvatskog sporta u cjelini, motiv iskljucivo mrznja prema hrvatskim vrijednostima. Sto hrvatski sport jeste, nije bitan ni u jednom segmentu zivota ali sportasi su najbolji ambasadori svoje drzave, a hrvatski sportasi su cudo.
    Oni nemaju konstruktivne kritike, kao prosjecni navijac, oni imaju onu pokvarenu zelju "dabogda sve izgubili". Kako li je samo orjuni progutati cinjenicu da 7 onih sto ne placaju porez igraju za hrvatsku rukometnu reprezentaciju i da je upravo jedan Mostarac na asistenciju drugog zabio gol za finale. Oni za takvu reprezentaciju ne navijaju.

Ali ko ih jebe, neka pate i patice.

Sad na spanjolce, koliko je ostalo snage uopce.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Ajme kad sam ja prestao citati orjunu na anderlonovom sranju od foruma, mislim na sport.

Ono je takvo smetljiste rashrvata, da cak i oni ljevicari iz Istre moraju sa njima ratovati rijecima koliko je to antihrvatski raspolozeno. Goni u picku materinu, ne citam ih godinama, niti cu.

Jedino mi je tragikomicno koliko su se neki Hrvati, navijaci Hajduka uglavnom, uhvatili za ruke sa njima jer misle da ovi dobronamjerno "ratuju protiv Mamica". Za njih je, i rat protiv Breninog fana Zdravka i pljuvanje Cervara i pljuvanje Dalica i pljuvanje hrvatske nogometne reprezentacije i pljuvanje Janice Kostelic i cijelog hrvatskog sporta u cjelini, motiv iskljucivo mrznja prema hrvatskim vrijednostima. Sto hrvatski sport jeste, nije bitan ni u jednom segmentu zivota ali sportasi su najbolji ambasadori svoje drzave, a hrvatski sportasi su cudo.
    Oni nemaju konstruktivne kritike, kao prosjecni navijac, oni imaju onu pokvarenu zelju "dabogda sve izgubili". Kako li je samo orjuni progutati cinjenicu da 7 onih sto ne placaju porez igraju za hrvatsku rukometnu reprezentaciju i da je upravo jedan Mostarac na asistenciju drugog zabio gol za finale. Oni za takvu reprezentaciju ne navijaju.

Oprosti lipo, al neslužbeni glasnogovornik BBB Bauer je na forum.hr svojedobno bija u ekstazi kad je srbokomunistički duo Jovanović i Bauk izjavija da će osušit močvaru, skupa sa dijelom dynamovih navijača.
    Petrinjac je na forumu reka da je glasa za SDP 2000e itd...

Nema potribe za etiketiranjem.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku

Ma oni eto kao jako vole rukomet i hoće da je sve pošteno i transparentno (kako veli Mesić) ne vole Červara jer je neznalica. Favorit im je Jugoslaven Veselin Vujović - da je ovo sinoć vodio Vujović - u zvjezde bi ga kovali.

Ako ne Vujović - a ono bar Irfan Smajlagić.

A o ostalim stvarima - ne bih.

Čitam Ćavara - veli nikad nije gledao utakmicu bez taktike i strategije - a sinoć ju je gledao.

Pa evo ja kao apsolutni rukometni početnik mogu reći - strategija je bila - muška obrana, a taktika ''uspavljivanje'' brzih Norvežana koji žive od brzih kontri i lakih golova.

I jedno i drugo nam je - uspjelo.

Jednostavno smo uveli Norvežane u ritam koji nama odgovara. I to je to!

PS: I da neki od rukometa hoće napraviti ''atomsku fiziku''.

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Oprosti lipo, al neslužbeni glasnogovornik BBB Bauer je na forum.hr svojedobno bija u ekstazi kad je srbokomunistički duo Jovanović i Bauk izjavija da će osušit močvaru, skupa sa dijelom dynamovih navijača.
    Petrinjac je na forumu reka da je glasa za SDP 2000e itd...

Nema potribe za etiketiranjem.
    Ja sam pročita isto za Petrinjca neke stvari koje ne bi očekiva a Bauer je klaunčina.

Reka sam da neću pratit ni komentirat rukomet. Tonu živaca sam ostavio gledajuć to.

Nisam gleda utakmicu jer nisam bio u prilici al sam se isto pomolio Bogu.

I stvarno im je dao na najčudesniji način.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 25-01-2020 at 15:51
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Hercegovina je srce Hrvatske. Svi ti urbani jugoslaveni upitnoga porjekla neka odjebu u skokovima i ne triba in pridavat pažnju. Sve ima svoje granice ali koliko su maha danas uzeli oni koji se 91ve nisu čuli i koji su bili manji od makova zrna to je za ne povirovat.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Petrinjac je glaso za SDP vjerojatno zbog odnosa HDZa prema Dinamu u to vrijeme, HDZ je činjenično bio za to da Croatia bude Dinamo. i tu donekle razumjem petrinjca, a Bauer je ćifut, i od njega ne očekujem ništa pametno. Baaur je općenito poremećen po mnogim pitanjima, ali ne bih rekao da je on ko osoba loš, već jednostavno ima te neke priglupe poglede na svijet, ali je navijač s dugim stažom i tu ima kredibiliteta pričat o tim stvarima, ma koliko nekima bio antipatičan.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 25-01-2020 at 16:31

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Španjolci trgaju Slovence. Lijepo su nas njihovi suci izmorili.
    sinoć sam onim idiotima na forum.hr reko sve o tome, onaj neki mcalif filozofira da je sudac i da ima dugo staža, i da su suci ok sudili.

ja sam mu postavio par pitanja, na koje nisam dobio odgovor. tip je poremećeni kreten, kao i većina tih sudaca u bilo kojem sportu.

dakle prvo zašto nije španjolska slovenija bio moguć sudački par iz hrvatske, kako je bilo moguće da nama španjolci sude ?

i drugo, evidentno je bilo da su suci gurali norvežane u igru kad god su bili u zaostatku, dakle ne uvijek, već kada su bili u zaostatku i zato nije moguće pričat o sudačkim previdima, već o sudačkim namjerama!

kada sam to kretenima tamo reko, oni su većinom ignorirali, a zapravo je EHF u režiji s španjolskim sucima, učinio veliku uslugu španjolcima prije finala, jer je cilj bio da se i mi i norvežani čim više tim bolje izmorimo prije okršaja s njima, nisu oni nikoga favorizirali već je cilj bio da nas i norvežane osakate pred finale i to su djelom uspjeli, ali uvjeren sam pokazat će se nedovoljno, jer finale će naši igrati i s doslovce "jednom nogom" i pobjedit.

a oni neka i dalje režiraju u završnicama natjecanja, suce i sudačke kriterije, općenito je sport uništen s tim mafijaškim klošarima koji su od sporta napravili biznis. bitno da seru po mamiću cijele božje dana, a kada nas pred očima cijelog svijeta kradu onda glumataju smirenost i zazivaju pozitivu a ne negativu kao onaj majmun s RTL televizije, kada je Metličič reko da su cirkusanti, a ovaj debil da probajmo emisiju završit u poztivinom tonu, da sam bio u studiu pljunuo bi ga i izašo van istog momenta, i još bi mu reko evo sad si dobio pozitivni ton za kraj u obliku sline.

mi ko narod imamo toliko smeća u sovjim redovima, da je to nevjerojatno, naravno da imamo i žita, ali kukolja imamo puno i previše da bi mogli normalno funkcionirat ko država i narod, a usprkos njima mi i dalje postojimo i guramo i više nego dobro što je sport najbolji pokazatelj.

Citiraj Prvotno napisano od Patria Vidi poruku
    Petrinjac je glaso za SDP vjerojatno zbog odnosa HDZa prema Dinamu u to vrijeme, HDZ je činjenično bio za to da Croatia bude Dinamo. i tu donekle razumjem petrinjca, a Bauer je ćifut, i od njega ne očekujem ništa pametno. Baaur je općenito poremećen po mnogim pitanjima, ali ne bih rekao da je on ko osoba loš, već jednostavno ima te neke priglupe poglede na svijet, ali je navijač s dugim stažom i tu ima kredibiliteta pričat o tim stvarima, ma koliko nekima bio antipatičan.
    Daj ne piši pizdarije. Nije uopče bitno o kome se radi ali da zbog odnosa HDZea prema Dinamu glasa neko za SDP????
    Kako nije npr u znak protesta glasa za HSP nego za SDP.
    Ja ovo ne mogu virovat.

Ajmo svi zbog koalicije HDZ+HNS+Pupovac glasat 2020 za SDP. Zemljo otvori se.

Kao - ništa mu nisam radio. A ništa - očekivalo se da će Norge imati mali poguranac. Imali su naši puno gora suđenja - zato i nemaju više zlata. Mislim na onu Balićevu generaciju. Dovoljno se sjetiti samo onoga EP-a u Danskoj, SP-a u Njemačkoj i kod nas u Zagrebu.

Tad su nas suci baš - oderali, a bome i protivnici.

A onda kreće priča kako nismo uzeli zlata zbog Červara, a ne zbog očite krađe. Ali što se može - ''naši'' Jugosloveni su najprije za poštenje i ljepotu - pa neka pobjedi bolji, a bolji su uvjek Francuzi....

E a da smo imali boljeg trenera, a ne klauna Linu, kao prošli bi bolje.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Hahaha
    A brale npr sigurno je dio desničara, šta su prvi krug za Škoru glasali, glasa drugi krug za Zorangutana, jer je eto ka Kolinda u kurcu, pa eto bolje za ovog jugokomunista?
    Evo otišli smo u off topic skroz...

Ovo su čiste dvi minute. Guranje s obje ruke u skoku a čujem da nije svirano ništa i da su Norvežani još dali gol iz kontre. To mogu samo nama radit. I nas krast kao domaćine. Sićam se 2009- te kako su nas u finalu krali kući.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Daj ne piši pizdarije. Nije uopče bitno o kome se radi ali da zbog odnosa HDZea prema Dinamu glasa neko za SDP????
    Kako nije npr u znak protesta glasa za HSP nego za SDP.
    Ja ovo ne mogu virovat.
    nisu to pizdarije, to je realnost, pa ja sam bio u napasti glasat za Zorana sad u ovom krugu, zato jer mi je pun kurac HDZa. iskreno jugokomunjare su lojalne svom biračkom tijelu i rade ono što oni žele, i kao takvi su sigurno bolji izbor nego ovi šupci iz HDZa koji nas kradu i lažu već preko 20 godina. a pri tom nisu ni pomislili, promjenit vodstvo stranke, i opravdat to svoje kvazi domoljublje kojim se stalno kite, ali ništa od toga i neće ni sad biti drugačije jer kada vidmi popis kandidata za predsjedniak HDZa sere mi se.

inače moja tetka u zagrebu je glasala za njega, a nije nikakva komunjara, i ne jebe SDP pet posto. dakle nisu stvari onakvima kako ih vi gledate, nije nužno svaki glasač SDPa i Milanovića komunjara, u biti u to budite sigurni jer puno je tu ljudi glasalo za njih iz inata da kazni HDZ, a kako ćeš kaznit HDZ ako nećeš dati glas onima koji su im najveća oporba, a to sigurno nije HSP kako ti pričaš već SDP. iako se ja slažem načelno s tobom, da je glas za SDP i Milanovića i njemu slične isto što i glas za HDZ, u mojim očima tu razlike nema, a opet kredit koji je HDZ imao za stvaranje države je odavno potrešen, i netko bi tim HDZ uhljebima to trebao reći, da ako žele spasit ono malo ugleda stranke i zadržat birače, da će se vratit svojim korijenima i politici s kojom je stvarana ova država, samo takav HDZ ima šanse biti magnet za ljude koji se već godinama ostjećaju izdano i prodano ko General Praljak u haškoj sudnici, ali s njegovom izdajom i prodajom prodani su i svi hrvati u domovini i dijaspori, a tu prodaju i izdaju u velikoj mjeri je režirao HDZ, zato između HDZa i SDPa danas nema razlike i glas Milanoviću umjesto Kolidni ne čini nikakvu drastičnu promjenu, jer Kolinda će radit isto što i Milanović, i obratno Milanović će radit isto što i Kolinda. upravo zato što je HDZ postao jednak vrijednostima ljevice odnosno SDPa SRPa i SDSSA se ovo događa, da Hrvati i Hrvatice kao moj tetak i tetka glasaju za Milanovića, ja nisam glaso ali apsolutno razumjem njih zašto su glasali, zato jer HDZ nije napravio ništa da oni ne glasaju za Milanovića već za Kolindu, e to ti je 1981 čisti nemar u pitanju, gube svoje biračku bazu jer su totalni kreteni, i neka je gube, dok god ne izgube sve izbore jedne za druge za redom.

gle zajebi ti politiku, ovo je sport a to što se u sport stalno mješa politiko po meni nije dobro. a HDZ je imao priliku milon puta napravit promjene na bolje, pa nije, i što onda ljudima ostaje nego Zoran Mitraljezac ? uvjeren sam da će ga u Sinju dočekat uz ovacije, i neka ga dočekaju, zaslužio je ako ništa zbog onog što je Srbiju nazvao šakom jada koja želi vladat s pol balkana. zašto to nijedan HDZovac nije izjavio, zašto HDZovci nemaju muda reći neke stvari kako to ima muda reći Zoki ?

e vidiš meni to nije jasno, gdje su nestala muda u desnice i desničara ? očito u hrvata ih više ni nema, jer s obzirom da su i desničari postali ljevičari, čini se da muda više nitko ni nema.

misliš da nitko iz Torcide nije glaso za SDP ? glaso je sigurno, ali neće da kažu. haha

a što se tiče navijača, pa navijači će iz revolta napravit nezamislive stvari, bar bi ti to trebao znat. ali ono nije da se ja s tobom ne slažem, da se orjuni i komunjarama ni pod kakvim okolnostima ne smije davat potpora, ali uvijek postoje iznimke, HDZ je vodio i vodi takvu politiku da nije ni čudo da ljudi koje jebu idu jebat njih na način da glasaju za SDP, eto to ti je cijela poanta.

naravno da ne rade ništa pametno, ali je ponata u tome da se onima koje se predstavljaju domoljubima a rade sve da te domoljube zatru, gurne prst u oko di god može. navijači su prvi takvi, da neće birat sredstva protiv onih koji su im problem.

a i većina ljudi je takva, nisam ja glaso niti ću glasat, nisam ni za Škoru glaso već sam čeko drugi krug i znao da ga neću dočekat, jer uvijek je onih 2 posto manjka, tako da ovi izbori su namješteni kao i svi prije njih. niste valjda mislili, da će nam lokalni idioti plus globalni hoštapleri dozvolit da izaberemo vlast dostojnu naroda ? kada bi to dozvolili, sutra dan bi ukinuli demokraciju i onda bi sve maske pale, ovako sve kontroliraju i održavaju cirkus na životu desetljećima. demokracija je farsa u kojoj se kao ima pravo na izbor, ali svi izbori su isti, tako da što god da izabereš bit će po onoj nije govno već se pas posro.
    Posljednje uređivanje od Patria : 26-01-2020 at 02:09

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Hahaha
    A brale npr sigurno je dio desničara, šta su prvi krug za Škoru glasali, glasa drugi krug za Zorangutana, jer je eto ka Kolinda u kurcu, pa eto bolje za ovog jugokomunista?
    Evo otišli smo u off topic skroz...
    kladim se da drug Lalić nije jedini glaso za SDP iz Torcide, i tu se najbolje vidi da odnos navijača i političara nije vezan uz desničar ljevičar priču, već uz to tko ih više gazi. pošto je HDZ činjenično više jebo navijače kroz zadnja dva desetljeća, jer je bio duže na vlasti od SDPa, onda nije čudno što su se navijači okrenuli drugoj strani, i počeli kontrirat.

pa jedan dio je sigurno glaso za Milanovića, jer im se Kolinda nakon 5 godina prodavanja magle, zgadila više nego taj Milanović koji je barem prirodan i barem ne skriva što od njega možemo očekivat. stvar je u tome kako nastupaš, Kolinda kao i HDZovci nastupaju umjetno vještački, bez emocija, i prodaju folklorno domoljublje iza kojeg ne stoji ništa, nikakav plan i program, tako da od HDZa ni Milanović ne može biti gori. to je realno, i uopće ne sumnjam da će ga dočekat ko narodnog heroja u cetinskoj krajini, jer trenutno Zoran je jedini koji govori i radi što ljudi misle, Zoran je jedini spreman pucat iz mitraljeza i za kraj jedini je dovoljno hrabar popet se na Patriu i s nje skočit u provaliju.
    Posljednje uređivanje od Patria : 26-01-2020 at 02:17

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove