+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 6 PrviPrvi 1 2 3 4 5 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/119

Tema: Europsko prvenstvo u rukometu 2020.

Norvežani Slovenci igraju poslije nas. Treba odmarati igrače i izgubiti tekmu pa nek se Slovenci i Norvežani dobro umore ganjajući tko će ići na nas u polufinalu.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Brine malo ovo sa Cindricem, ako je stvarno ozljeda onda jbg.
    Danas bu odmoril, u petak igra.

Lino i njegova igra 7 na 6! Postavi to - i onda ne znaju što treba odigrati!

dobro je bilo, pokazali smo da smo vrh svjetskog rukometa

e sad, molitve za Karacica i Cindrica

nadam se da Lino nesto malo i skriva, danas nismo igrali 100% mislim da nisu ni spanjolci, onako tvrda utakmica

Nije dobro. Nego vrlo dobro. Za odlično treba - medalja. Ako budemo igrali protiv Norge - imat ćemo protiv sebe i suce. Samo da je sa Karačićem sve u redu.

Lino s 7-6 stvarno jebe motku, ne znam što mu to znači ? jebeš igrača više u napadu, kada ga nismo u stanju realizirat u 80 posto slučajeva, a u isto toliko postotku primamo gol kada igram s 7oricom. Duvnjak je na kraju mogo i zabit, ali šta je tu je, samo mi je glupo što smo se potrošili i natukli ključne igrače pred završnicu, vidjet ćemo jel to bilo pametno.

doduše, mislim da su se španjolci vidno usrali, i kada su vodili nisu bili sigurni da pobjeđuju. to je ono što ime Hrvatska izaziva u rukometu, i onda se ovi majmuni s forum.hra bune stalno nešto, Lino je u kurcu po nekim pitanjima ali je činjenica da nas je on doveo u najviše završnica i okitio se najviše medalja, hdz i politika nema baš tu neke velike vajde. iako se slažem da bi mu ovo trebalo biti posljednje natjecanje, samo tko nakon njega ? ne znam, vidjet ćemo sve uskoro po meni igramo dobro, iako na mahove imamo one crne rupe kada cijela ekipa potone i praktički ne postoji nekih 10-15 minuta utakmice, i tu se protivnici uvijek odljepe, to nam se ne smije dogodit protiv Norvežana, moramo cijelu tekmu odradit jače jer će i suci sigurno gurat njih, dovoljno je da nam isključe igrače malo više i imat ćemo problema. dakle ozbiljno se spremit, i onda na to finale, iskreno možda je i bolje ovako jer znamo da imamo vjerojatno i najbolju ekipu turnira protiv sebe, i kada njih dobijemo možemo bilo koga u eventualnom finalu, tako da sve je na nama, gospodari smo vlastite sudbine.

Momčad s prostora bivšeg Kordobskog kalifata je jučer imala sreće ali mislim da svima njima više ulijeva strah u kosti spoznaja da se Hrvatska može vratiti kad hoće iz kakvog god zaostatka nego da se potrgamo i onda jedva pobijedimo s malom razlikom. Ono što je loše jest činjenica da je usrani, kradljivi i pokvareni EHF izašao u susret Norveškoj glede promjene satnice a Hrvatskoj neki dan nije što je samo još jedan pokazatelj da ta a i mnoge druge slične organizacije ustvari mrze Hrvatsku i da bi najradije da nas nema jer smo mali, s malim tržištem i ozbiljna smo konkurencija velikim i bogatim državama. Nadam se da to naši igrači shvaćaju, da će to u njima probuditi hrvatski prkos i da ćemo dati sve od sebe da im se iskenjamo u planove. Nije Ante Kostelić bez veze svoju djecu maknuo iz ovog blesavog športa gdje se pola ishoda odlučuje izvan igre.

Tri su nas puta pokrali

Idemo redom.

Prvo?

- Ono na EP-u u Norveškoj 2008. kad sam išao na centar da poderem crveni karton španjolskim sucima. Zar to nije hrabrost? Nije mi bilo svejedno, ali nisam mogao podnijeti da nam to rade. Da, svi smo mi malo subjektivni, uvijek želiš pobijediti, htio bi da ti suđenje paše, ali da te baš toliko kradu, to ne možeš prihvatiti. Ja sam očekivao da će me žestoko kazniti kasnije, ali ništa. Bio sam pozvan na proslavu 50 godina rukometa u Europi i vidim predsjednika EHF-a Michaela Wiederera i pitam: “A kazna? Niste me kaznili”, a on kaže: “Pa Lino, nisu te baš previše krali, samo malo.”

Druga krađa?

- SP u Hrvatskoj. U finalu u Zagrebu u drugom poluvremenu Francuzi nisu imali niti jedno isključenje, a ubiše nas. Ne branim nas, imali smo svojih grešaka i ja sam možda pogriješio, dečki su bili izraubani dokraja, skroz potrošeni, ali... U siječnju mi je na SP-u u Francuskoj jedan važan čovjek iz IHF-a rekao: “Vidiš, Lino, ono u Hrvatskoj nije trebalo onako završiti.” Pa to svi znaju, samo nitko nije imao hrabrosti priznati.

CIJELI ČLANAK PROČITAJTE U TISKANOM IZDANJU SPORTSKIH NOVOSTI

https://sportske.jutarnji.hr/sportmi...adena/6374528/

Pa iskreno - mislim da će sutra suci pogurati Norvežane. Pitanje je hoće li naši moći odigrati toliko dobro da taj poguranac anuliraju? Mi jučer nismo igrali ništa posebno u napadu protiv Španjolaca. Igrao je samo Karačić - i na kraju se ozlijedio.

Znaci pocelo je trazenje alibija u slucaju mozebitnog poraza, uz jeli vec svima dobro poznati UMOR
    Kad se spominje norvsku i suce kako se niko nike sitija 2017 i besramnog natezenja za nase ?

Inace iskoristit cu priliku i pohvaliti igrace.Iskreno ,nisan mislija da ce se uvatiti polufinala.Prema tomu , dobar rezultat je vec ostvaren, neznan cemu konstruirati ove pricice.Zapravo znan, javnost je trazila zlato pa se triba i opravdati ako se ne uspije. Ka da zadnje zlato nije bilo prije jebenih 16 godina a posljednje finale prije deset . A ovo je vec treca generacija igraca...

Ne mogu nam ništa ni suci ni navijači ni Norvežani, idemo po zlato.

došao pozdraviti i nagrditi grunfa i reći da hrvatska nema nikakve šanse protiv moćne norveške nažalost
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Da da, nažalost nemamo šanse, u krivu sam. Prejaki su za nas.

Prvo isključenje, ukradena lopta na prazni gol suđena nogom, jedan sedmerac Mariću i nesuđeni faul u čistoj prilici Karačiću nakon kojeg smo dobili drugo isključenje. To su sudačke greške. Dakle, neka 3 gola su nam suci ukrali, trebali smo voditi 5 razlike, toliko smo bili jači od Norvežana prvo poluvrijeme.

Obrana savršena, Šego odlično brani, Marić zabija golove na pivotu. Klasičan Červarov rukopis. Odlično poluvrijeme.

U debelom minusu sam sa živcima al' neka.

Španjolski suci su cigani. Nadam se da će ih netko napleskati.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Musa hajducki potopija Vikinge.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove