+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 1 2 3
Prikaz rezultata str. 41/55

Tema: Filip Zavadlav-zrtva sistema?

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    A vidi njega, lol. Odma bi se svađa..ka da ovaj članak opovrgava navode tog ravnozemljaša. I ka ono..ako je neko ravnozemljaš onda automatski sere bez obzira na temu. Zanimljivo (je sad meni) da mu se brat liči od ovisnosti u Crnoj Gori.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    A vidi njega, lol. Odma bi se svađa..ka da ovaj članak opovrgava navode tog ravnozemljaša. I ka ono..ako je neko ravnozemljaš onda automatski sere bez obzira na temu. Zanimljivo (je sad meni) da mu se brat liči od ovisnosti u Crnoj Gori.
    Naravno da ne opovrgava, vec ih stavlja u kontekst, dok je bio pod utjecajem nadrogirane hippie matere mali je propadao na sve moguce nacine, ali jebajiga ravnozemljasi poput Pinte nisu bas u stanju stavljati nesto u kontekst, glavno da je spomenuo porculanskog zuba, mudonju sa Cikole.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Naravno da ne opovrgava, vec ih stavlja u kontekst, dok je bio pod utjecajem nadrogirane hippie matere mali je propadao na sve moguce nacine, ali jebajiga ravnozemljasi poput Pinte nisu bas u stanju stavljati nesto u kontekst, glavno da je spomenuo porculanskog zuba, mudonju sa Cikole.
    Ravnozemljaš je stavia stvar u malo širi kontekst. I bia totalno u pravu. Da, mali je propada uz takvu mater. A jedan vid propadanja je i simpatije prema "antifašizmu" i cajkama. Nego..si pokupia tu foru o porculanskom zubu na Indexu il' na Net.hr. ?

Datum registracije
    Sep 2016
    Ravnozemljaš je stavia stvar u malo širi kontekst. I bia totalno u pravu. Da, mali je propada uz takvu mater. A jedan vid propadanja je i simpatije prema "antifašizmu" i cajkama. Nego..si pokupia tu foru o porculanskom zubu na Indexu il' na Net.hr. ?
    Fokusiraj se, mali je podnio ogromnu zrtvu, za ljude uz koje mu i nije bilo najbolje. Preporucila ga casna za stan.
    Ne vidim da porculanski zub ili Pinto podnose ikakvu zrtvu za ikoga, pa pojma nemam sto se ravnozemljas uopce javlja.

Fokusiraj se, mali je podnio ogromnu zrtvu, za ljude uz koje mu i nije bilo najbolje. Preporucila ga casna za stan.
    Ne vidim da porculanski zub ili Pinto podnose ikakvu zrtvu za ikoga, pa pojma nemam sto se ravnozemljas uopce javlja.
    ma koju žrtvu je mali to podnia? Žrtva je nešto poput investicije..dobiješ nešto zauzvrat. Šta je on dobia? Il' društvo? On će ostatak života provest u zatvoru a društvu neće pofalit ni dilera ni kamatara ni bilo kojih drugih vrsta kriminalaca. Mali je puka i sjeba sam sebi život i to ti je to. Da je barem upotrijebia kalaš na nekog suca ili političara pa ajde..

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Zato su i jugomediji potrčali u njegovu zaštitu. Lik ubije 3 čovjeka i proglasili ga svecom. O jbt sotonskih medija.
    Nisu ni "jugomediji" potrčali njemu u zaštitu, štoviše nastala je kontrola štete, mediji, pravosuđe, policija, vlastodršci svim raspoloživim sredstvima pokušavaju stvoriti negativnu sliku o ubojici kriminalaca i dilera a o ubijenoj bagri ni slova.

Treba više vigilantizma jer "institucije" ne rade svoj posao, pa će Hrvatska biti sigurnije i bolje mjesto za život Hrvata. Također, hrvatski dragovoljci nisu dobro odradili posao 95' jer antifa govna poput Krešimira Beljaka i dalje zagađuju Hrvatsku.
    ZA DOM SPREMNI !

ma koju žrtvu je mali to podnia? Žrtva je nešto poput investicije..dobiješ nešto zauzvrat. Šta je on dobia? Il' društvo? On će ostatak života provest u zatvoru a društvu neće pofalit ni dilera ni kamatara ni bilo kojih drugih vrsta kriminalaca. Mali je puka i sjeba sam sebi život i to ti je to. Da je barem upotrijebia kalaš na nekog suca ili političara pa ajde..
    Žrtva je bila njegova obitelj kao i on sam. Policija i pravosuđe ne rade svoj posao, inače nebi došlo do ovoga. Policija i pravosuđe štite kriminalce i veleizdajice i raspačavaju povjerljive dokumente medijima, novinarima.
    Koliko puta su neki prijavljivali kriminalce pa onda zahvaljujući kriminalcu u policiji dobili prijetnje od kriminalca kojeg su prijavili jer su dobili informacije iz policije.

Običnom Hrvatu nije preostalo drugo nego uzeti pravdu u svoje ruke.

Da je barem upotrijebia kalaš na nekog suca ili političara pa ajde..
    Kako siješ tako ćeš i žeti.
    Možeš kako hoćeš, al' ne možeš dokle hoćeš.
    Možeš zavaravati jednog čovjeka svo vrijeme, sve ljude neko vrijeme, ali ne možeš zavaravati sve ljude svo vrijeme.

Desetljeća političkog i gospodarskog kriminala, veleizdaje, pljačkanja i uništavanja hrvatskih obitelji i pojedinaca uz posprdnu poštapalicu o "institucijama koje trebaju funkcionirati" su stvorili dinamit čiji fitilj polagano dogorava i spreman je na eksploziju.

Andrej Plenković govori o anarhiji a upravo ono što je u Hrvatskoj kao gotovo i cijeloj zapadnoj civilizaciji je "anarho-tiranija" (https://en.wikipedia.org/wiki/Manage...hy_and_tyranny).
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016
    Taj mali ima veca muda nego 99% hrvatske desnice, mene ukljuceno. Sto se tice zrtve i da dobijes nesto zauzvrat, covjek koji se zrtvuje nikada nezna hoce li uroditi plodom.

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Žrtva je bila njegova obitelj kao i on sam. Policija i pravosuđe ne rade svoj posao, inače nebi došlo do ovoga. Policija i pravosuđe štite kriminalce i veleizdajice i raspačavaju povjerljive dokumente medijima, novinarima.
    Koliko puta su neki prijavljivali kriminalce pa onda zahvaljujući kriminalcu u policiji dobili prijetnje od kriminalca kojeg su prijavili jer su dobili informacije iz policije.

Običnom Hrvatu nije preostalo drugo nego uzeti pravdu u svoje ruke.
    Podnit žrtvu i biti žrtva su dvi različite stvari. Obitelj malog i mali jesu žrtva ali čija? Imat 2 brata junk-ija i onakvu mater nema puno veze ni sa pravosuđem ni sa politikom ni sa policijom.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 15-01-2020 at 22:47

Taj mali ima veca muda nego 99% hrvatske desnice, mene ukljuceno. Sto se tice zrtve i da dobijes nesto zauzvrat, covjek koji se zrtvuje nikada nezna hoce li uroditi plodom.
    Muda bez mozga i bez sriće su zakurac. Kužim zašto taj njegov čin izaziva divljenje al' u mene izaziva samo sažaljivanje.

Taj Filip žrtva je disfunkcionalne obitelji a sve što se kasnije događalo posljedica je toga. No, to ga ne opravdava niti oslobađa krivice za trostruko ubojstvo. Ovi što mu daje podršku ne shvaćaju da bi i sami jednog dana mogli postati meta nečije osvete; svako se nekome nekad zamjerio više ili manje i kad bi se stvari tako rješavale nastao bi kaos i bezvlađe a vjerujem da to nitko ne želi. Jedno je prosvjedovati protiv korupcije, lošeg pravosuđa ali podržavati ubojicu protestom to mi je neprihvatljivo!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Meni je jedna stvar upala u oko. Tj uho. Kad je ono bila podrška ovom ubojici na društvenim mrežama.

Pa je čovjek koji ne komentira tuđe izjave rekao" to je nedopustivo. Mi živimo u državi prava i pravosuđa( moš mislit) i mi to nećemo dopustit. Što on to neće dopustit?. Pravo na vlastiti stav makar on bio kriv. Cenzurirat će mozgove. Društvene mreže? Ne kužim.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Taj Filip žrtva je disfunkcionalne obitelji a sve što se kasnije događalo posljedica je toga. No, to ga ne opravdava niti oslobađa krivice za trostruko ubojstvo. Ovi što mu daje podršku ne shvaćaju da bi i sami jednog dana mogli postati meta nečije osvete; svako se nekome nekad zamjerio više ili manje i kad bi se stvari tako rješavale nastao bi kaos i bezvlađe a vjerujem da to nitko ne želi. Jedno je prosvjedovati protiv korupcije, lošeg pravosuđa ali podržavati ubojicu protestom to mi je neprihvatljivo!
    Švicarski narod je naoružan do zuba pa nema obračuna kao na Divljem zapadu. Ili su možda Švicarci savršeni ljudi ili roboti pa nema međuljudskih trzavica među njima.

Nered i bezvlađe je odavno u Hrvatskoj a glavni nosioci i podržavatelji tog stranja (mislio sam ovo ispraviti ali je ispalo prikladno) su upravo oni kojima je dano upravljanje hrvatskom državom i provođenje sigurnosti, zakona i pravde.

Ne podržava se ubojica kao ubojica nego ono što je učinio to jest zbog kriminalnog i koruptivnog stanja u policiji i pravosuđu učinio je jedino što je mogao učiniti u protivnom bi možda on bio mrtav ili član(ovi) njegove obitelji.

Nije mi jasno zašto se neki prave blesavi.

Također, ovo pokazuje da bi većina hrvatskog naroda podržala smrtnu kaznu za najgori ološ u društvu. Kriminalci vode državu i normalno da se ne usude niti su sposobni učiniti reda u državi. Ovako pljačkaju i love u mutnom do potpunog uništenja hrvatskog naroda.

Dobro se znaju glavni kriminalci, da se oni fizički odstrane, dakle likvidiraju po kratkom postupku bilo bi manje nereda u hrvatskom društvu, ali radi "ljudskih prava" i namjernih rupa u zakonu i selektivnom provođenju zakona se u suvremenoj zapadnoj civilizaciji više vodi računa o "ljudskim pravima" kriminalaca nego ljudima koji su (kolateralne) žrtve takvog smeća.

Ovi što mu daje podršku ne shvaćaju da bi i sami jednog dana mogli postati meta nečije osvete
    Kao Zoran Domini koji je život izgubio 1999. godine ispred KIC-a, tijekom pokušaja atentata na Vjeku Sliška?

Kao da se ne zna tko su vođe mafija po Hrvatskoj ali njih se ne dira jer vjerojatno a drugog razumnog objašnjenja nema nego da služe političarima za prljave poslove koje ovi ne mogu otvoreno raditi (iako Bandić istini za volju to radi smijući se ljudima u lice), umjesto da ih se odstrani.

U nekim slučajevima udara sirotinja na sirotinju, jedni u službi zakona koji se provodi selektivno a drugi u borbi za egzistenciju.
    Kao što je bio slučaj u Srbiji gdje je komunalni policajac na tržnici maltretirao trgovca pa ga ovaj nokautira. Radilo se o ženama.

Dakle, ljudima je preostalo jedino da preuzmu pravdu u svoje ruke jer od sustava to ne mogu očekivati.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Meni je jedna stvar upala u oko. Tj uho. Kad je ono bila podrška ovom ubojici na društvenim mrežama.

Pa je čovjek koji ne komentira tuđe izjave rekao" to je nedopustivo. Mi živimo u državi prava i pravosuđa( moš mislit) i mi to nećemo dopustit. Što on to neće dopustit?. Pravo na vlastiti stav makar on bio kriv. Cenzurirat će mozgove. Društvene mreže? Ne kužim.
    Ne znam misliš li na Plenkovića koji neće dopustiti anarhiju. Inače točno, cenzura je odavno uvedena usprkos "antifašizmu" kao "civilizacijskoj stečevini" to jest "demokraciji" u zemljama zapadne civilizacije. Zove se zakon protiv "govora mržnje" i "politička korektnost" što je ništa drugo nego orvelijanska represija s komunističkom pozadinom za 21. stoljeće umotana u celofan liberalizma.
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove