+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/55

Tema: Filip Zavadlav-zrtva sistema?

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016

Filip Zavadlav-zrtva sistema?

Prateci ovaj slucaj zapitao sam se u kolikoj mjeri je ovaj mladi covjek zrtva sistema. Citam da su sva trojica ubijenih imali na desetke prijave.

Kako je moglo doci do toga da Filip ocito nije imao povjerenja u drzavne institucije, nije vjerovao u adekvatnu zastitu njegovog brata, obitelji i sebe.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Sličan slučaj se dogodio već u Splitu. Motiv je bio isti.

Može se naći možda na netu. Isto je bilo maltretiranje i utjerivanje dugova zbog droge. Čak mislim i da je tu bio brat u pitanju ali nisam siguran. Uglavnom poznavali su se.

Sjeli su u auto kupili sendviče u fast foodu sjeli u auto i ovaj koga su maltretirali izvadio pištolj i ispalio im hice u glavu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 13-01-2020 at 23:10
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Sličan slučaj se dogodio već u Splitu. Motiv ne bio isti.

Može se naći možda na netu. Isto je bilo maltretiranje i utjerivanje dugova zbog droge. Čak mislum i da je tu bio brat u pitanju ali nisam siguran. Uglavnom poznavali su se.

Sjeli su u auto kupili sendviče u fast foodu sjeli u auto i ovaj koga su maltretirali izvadio pištolj i ispalio im hice u glavu.
    Mislin da ih je lik izrešeta kalašon, nije sidija u autu s njima... Jedan od ubijenih je bija ka mulac u Torci i dignuta mu je poruka na sjeveru, također i drugom ubijenon iako potonji nije nikad bia pripadnik Torcide koliko znam te ostaje nejasno zašto su neki pojedinci digli i njemu poruku na sjeveru?

Šta se se tiče ovoga jučer, čini se da je ovi mlađi brat đanki sjeba brata i obitelj svojim postupcima... Koliko je tu realno kriva policija i zakon ako imaš posla s kriminalcima na svoju ruku? Dilanje, posuđivanje love il šta već...

Sidio je u autu s njima 100%. I autu im puca u glavu sa zadnjeg sica dok su jeli sendvič.

Mislim da se lik prezivao Čulina.

Trebalo bi prosurfat.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Mislin da ih je lik izrešeta kalašon, nije sidija u autu s njima... Jedan od ubijenih je bija ka mulac u Torci i dignuta mu je poruka na sjeveru, također i drugom ubijenon iako potonji nije nikad bia pripadnik Torcide koliko znam te ostaje nejasno zašto su neki pojedinci digli i njemu poruku na sjeveru?

Šta se se tiče ovoga jučer, čini se da je ovi mlađi brat đanki sjeba brata i obitelj svojim postupcima... Koliko je tu realno kriva policija i zakon ako imaš posla s kriminalcima na svoju ruku? Dilanje, posuđivanje love il šta već...
    Ne valja to, ako se takvima dizu poruke, moze se i Mamicu dizati.
    Onda sve postane stvar perspektive.

Datum registracije
    Sep 2016
    Iskreno, potajno se nadan da ce Torca podici poruku za Filipa.

Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ne valja to, ako se takvima dizu poruke, moze se i Mamicu dizati.
    Onda sve postane stvar perspektive.
    Pa u redu je šta se diglo za toga jednog, koji je ipak bija jedno vrime aktivan u Torcide, i to je razlog.
    Kužiš, nećemo osporavat npr ratni put Koradea zbog stvari šta su se posli dogodile.

Datum registracije
    Sep 2016
    Pa u redu je šta se diglo za toga jednog, koji je ipak bija jedno vrime aktivan u Torcide, i to je razlog.
    Kužiš, nećemo osporavat npr ratni put Koradea zbog stvari šta su se posli dogodile.
    A je, po toj logici mozemo i cestitati Budi Loncaru, mozda je donira sto kuna za Hajduk.

Datum registracije
    Sep 2012
    A je, po toj logici mozemo i cestitati Budi Loncaru, mozda je donira sto kuna za Hajduk.
    Pričam o Torcidi, a kad bi gledali koliko je pripadnika navijačkih skupina imalo problema sa zakonom i kriminalom, u manjoj il većoj mjeri, hmmm...

Nije to taj slučaj o kojem pričam

To je ovaj slučaj o kojem pričam

https://m.vecernji.hr/amp/vijesti/sj...-dilera-369709

Jel bu isto krenulo s političarima? Maltretiraju nas i sad moremo lijepo rješavati jednog po jednog?

Koliko možemo vjerovati medijskom narativu o nevinašcu trostrukom ubojici koji je novi pravednik među narodima?

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Jel bu isto krenulo s političarima? Maltretiraju nas i sad moremo lijepo rješavati jednog po jednog?

Koliko možemo vjerovati medijskom narativu o nevinašcu trostrukom ubojici koji je novi pravednik među narodima?
    Vecernji je vec krenuo u kontraobavjestajne vode.
    Neznam dal' je bio u vojsci, ali nekako mislim tko zna skinuti troje ljudi na takav nacin, negdje je nabavio znanje, ako nije u vojsci pitanje bi bilo gdje.
    Opet to ne umanjuje cinjenicu da pravosudni sistem ne funkcionira kako treba, te da je prilicno trom i korumpiran.

Inače Zavadlav je prezime čije? Slovensko? Češko? Bila je jedna skijašica Anja Zavadlav. Splitsko nije.

Prateci ovaj slucaj zapitao sam se u kolikoj mjeri je ovaj mladi covjek zrtva sistema. Citam da su sva trojica ubijenih imali na desetke prijave.

Kako je moglo doci do toga da Filip ocito nije imao povjerenja u drzavne institucije, nije vjerovao u adekvatnu zastitu njegovog brata, obitelji i sebe.
    Svi Hrvati koji nisu povezani sa sistemom su žrtve kriminalaca koji rade u tom sistemu. Hrvatska je država koju vode politički kriminalci uz pomoć civilnih bandi (reketari, dileri, doušnici, zaštitari) i podršku pravosuđa i policije. Običan Hrvat je u poziciji Procesa i 1984.

Dobro znaš odgovor na svoje pitanje. Hrvatska je po količini korupcije na razini Meksika i ostalih zemalja Trećeg svijeta, jedino se još Hrvati ne obračunavaju otvoreno po ulici kao tamo, pogotovo ne u tako velikom opsegu niti u horor stilu jer Hrvati nisu toliki divljaci kao Meksikanci, ali s obzirom na raspad sistema i to bi se moglo dogoditi.

Kompletan sustav je korumpiran i kriminalan od vrha do dna, počevši od pravosuđa, policije, vojske, zdravstva, o političarima da ne govorim.

Najgori kriminalan ološ i ubojice dobivaju smiješne ili gotovo nikakve kazne, naravno da običnom čovjeku ne preostaje ništa drugo nego preuzeti pravdu u svoje ruke.

U slučaju iz ove teme, jedan od ubijenih je motorom koji je bahato vozio po nogostupu pregazio djevojčicu od osam godina, dobio tri godine zatvora.

Vecernji je vec krenuo u kontraobavjestajne vode.
    Neznam dal' je bio u vojsci, ali nekako mislim tko zna skinuti troje ljudi na takav nacin, negdje je nabavio znanje, ako nije u vojsci pitanje bi bilo gdje.
    Opet to ne umanjuje cinjenicu da pravosudni sistem ne funkcionira kako treba, te da je prilicno trom i korumpiran.
    Koje to posebno znanje iz rukovanja oružjem moraš znati? AK-47 je jednostavna automatska puška za korištenje. Znanje možeš pokupiti na internetu, problem je jedino naučiti dobro ciljati za što treba vježba, međutim ako je pucao iz blizine onda ni to nije problem. Ispucao je 36 metaka a bilo bi dovoljno puno manje.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku

Da je svaki pokojni hrvatski branitelj prije ili umjesto samoubojstva skinuo jednog političara koji je pljačkao i počinio veleizdaju prema hrvatskom narodu, Hrvatska bi možda bila ljepše mjesto za život. Možda, jer političari su ogledalo naroda. Zato su neke zemlje Treći svijet i grcaju u korupciji i kriminalu a druge razvijeni, Prvi svijet (što nema nikakve veze s otrcanim ljevičarskim argumentima kolonizacije i pljačkanja ili korištenja prirodnih bogatstava) jer postoje određena pravila ponašanja odnosno ljudi se pridržavaju pisanih i nepisanih pravila, moralnih normi koje ih čine prosperitetnim društvom.

Učinio je ono što je morao učiniti. Sredio kriminalce koji su ugrožavali život članova njegove obitelji.
    Jer policija to nebi učinila, nego je brže bolje išla čuvati dvojicu kriminalaca na popisu za odstrel.
    ZA DOM SPREMNI !

Torcida digla transparent podrške jednoj žrtvi ubojice.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ni kriv ni duzan na motoru sa dva dilera. Cvice bra.
    A je.

A je.
    Kad sam u subotu na internetu pročitao što se dogodilo u Splitu - odmah sam se sjetio one ''znamenite'' Mesićeve:

''Neka institucije rade svoj posao''.

Institucije - na žalost ne rade svoj posao.

Zahvaljujući između ostalog i tom Mesiću.

A je.
    Nadimak "Pajser".

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Kad sam u subotu na internetu pročitao što se dogodilo u Splitu - odmah sam se sjetio one ''znamenite'' Mesićeve:

''Neka institucije rade svoj posao''.

Institucije - na žalost ne rade svoj posao.

Zahvaljujući između ostalog i tom Mesiću.
    Za vjerovanje institucijama uzima se Švedska kao primjer gdje 70 posto Šveđana vjeruje svojim institucijama, blauäugig naivnost s obzirom da švedski režim odnosno vlada radi direktno protiv interesa Šveđana.
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove