+ Odgovori na temu
Stranica 14 od 32 PrviPrvi ... 4 12 13 14 15 16 24 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 261/639

Tema: Parlamentarni izbori 2020-te

Ko ima koliku težinu vidiče se tek na izborima i prefercionalnin glasovima. Za Škorine liste ovo če bit pravi test koliko ko piza jer Škoro nema glasačku bazu ka stranka nego če ljudi glasat iz protesta i za pojedince na listama.
    Torcida old school. 57 g, 150/200(+ -)

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ne znam zakaj se ljudi srame svojih pogreški? Ja sam glasal za Mesića i to otvoreno velim, pogriješil sam, bil sam mlad i bedast. Mea culpa.

kakav danak neiskusktvu...
    Glas za Andreja Plenkovića jeste glas za Vukašina Šoškoćanina.

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    "Hasan" nema više nikakvu "težinu", on je svoje "kredite " potrošio.
    Hasanbeg ima težinu, lik je maknuo Tita iz Zagreba i inicirao vraćanje dana državnosti na 30.5., samo ta dva poteza mu daju težinu. A da ne govorim one poteze kao ministar, govore u Saboru i slično.

Dzaba kad ga mnogi gledaju samo i iskljucivo kroz "Hasan".

Inace ovo Skorino okupljanje svega i svacega malo mi je bezveze, mislim na ove sad umirovljenike.
    Ne moze to opstati nakon izbora, ne mozes ocekivati da ti Zekanovic, Hasan i ovi Bandicevi prirepci imaju iste ciljeve u Saboru. To kad tad vodi do razbijanja kluba, ili sto vec to bilo.

Penava ce u Slavoniji donijeti glasove, Ruza, Karolina i kviskoteka u Dalmaciji, to su po meni pametni potezi. Ako izvuku u te 4 jedinice nekih 10 do 15 mandata DP je na konju. Ali ja ne bih zanemario tradicionalno HDZ glasace na Jugu, u Lici, jedino u Slavoniji mislim da je HDZ kljoknuo.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Dzaba kad ga mnogi gledaju samo i iskljucivo kroz "Hasan".

Inace ovo Skorino okupljanje svega i svacega malo mi je bezveze, mislim na ove sad umirovljenike.
    Ne moze to opstati nakon izbora, ne mozes ocekivati da ti Zekanovic, Hasan i ovi Bandicevi prirepci imaju iste ciljeve u Saboru. To kad tad vodi do razbijanja kluba, ili sto vec to bilo.

Penava ce u Slavoniji donijeti glasove, Ruza, Karolina i kviskoteka u Dalmaciji, to su po meni pametni potezi. Ako izvuku u te 4 jedinice nekih 10 do 15 mandata DP je na konju. Ali ja ne bih zanemario tradicionalno HDZ glasace na Jugu, u Lici, jedino u Slavoniji mislim da je HDZ kljoknuo.
    Da, u Slavoniji je Škoro preuzeo HDZ, naročito sada nakon Penavinog prelaska, ja smatram da će Škoro odnjeti dobar postotak (veći od Most-a), ali HDZ ima tu uhljebničku mašineriju koja će glasati za HDZ isključivo radi vlastite koristi. Uz puno sreće očekujem da će Most i Škoro primorati HDZ i SDP na veliku koaliciju što bi po mom uvjerenju značilo lagani kraj tih dvaju pijavica hrvatske politike. A uz neko čudo volio bih vidjeti koaliciju Škoro - Most - Stranka sa imenom i prezimenom

Što dalje od Škore time bolje za budućnost Hrvatske!!!

Citiraj Prvotno napisano od Bobani Vidi poruku
    OK, primljeno na znanje.
    A sad, za koga glasati, tko je onaj pravi???

Misliš za budućnost HDZ-a i propast Hrvatske.

Plenković nositelj u 1. izbornoj jedinici, Njonjo u 2. za HDZ. Zdravku Bušić su plasirali u 11. izbornu jedinicu, igraju na emocije ljudi. Jedini koji vrijedi je Zdravko Marić, ovi svi ostali katastrofa.

Plenković nositelj u 1. izbornoj jedinici, Njonjo u 2. za HDZ. Zdravku Bušić su plasirali u 11. izbornu jedinicu, igraju na emocije ljudi. Jedini koji vrijedi je Zdravko Marić, ovi svi ostali katastrofa.
    Je, baš taj vrijedi. Od finacijaša u Konzumu (koji ništa nije znao, kao da je tamo vozio viljuškar), preko Borga, pa do rashodvne strane proračuna i čega tu sve i za koga ima novaca... Uostalom i ideološki, kada i kako je on prkosio ili proturječio Plenkoviću?

Misliš za budućnost HDZ-a i propast Hrvatske.

Bog! Grunf,

Ako ti tako misliš 100% poštivam tvoje mišljenje. Moje je malo dragačije; drugačije je zato što je Škoro usporedio ili izjednačio Tita i dra. Antu Pavelića. Ako naša današnja politika vlade RH sa dva inicijala tako misli pa neragiraju na tu sramotnu izjavu Miroslava Škore, onda je i HDZ sličan Miroslavu Škore. Ali, dragi kolega i prijatelju Grunf svi žitelji kugle zemaljske mogu danas biti protiv dra. Ante Pavelića, ali za sigurno povijest neće biti protiv njega. Povijest će ga uvrstiti u najveće hrvatske državotvorne Hrvate hrvatske povijesti, počevši samo od prvog hrvatskog kralja Tomislava pa do prvog hrvatskog poglavara prve Hrvatske Države od Pacta Convente 1101. godine Poglavnika dra. Ante pavelića, pa do prvog predsjednika druge Hrvatske države sa dva inicijala RH...I usporediti Tita i Pavelića je VELIKA SRAMOTA a to je učinio i javno iznio Miroslav Škoro. To je moj stav kojeg ne mjenjam dok Miroslav škoro ne promijene svoj stav.
    Rekao sam šta će povijest reći o Anti Paveliću. A što će povijest reći o Titi to i ptice na grani znaju: POD NJEGOVIM ZAKONIMA POUBIJANO JE NAJMANJE MILIJUN HRVATA, DRUGIH TRI MILIJUNA RASELJNI I NAJMANJE 5 LILIJUNA DRMOGRAFSKOG GUBITKA HRVATSE. TO JE TITO HRVATIMA NAPRAVIO...

Bog! Grunf,

Ako ti tako misliš 100% poštivam tvoje mišljenje. Moje je malo dragačije; drugačije je zato što je Škoro usporedio ili izjednačio Tita i dra. Antu Pavelića. Ako naša današnja politika vlade RH sa dva inicijala tako misli pa neragiraju na tu sramotnu izjavu Miroslava Škore, onda je i HDZ sličan Miroslavu Škore. Ali, dragi kolega i prijatelju Grunf svi žitelji kugle zemaljske mogu danas biti protiv dra. Ante Pavelića, ali za sigurno povijest neće biti protiv njega. Povijest će ga uvrstiti u najveće hrvatske državotvorne Hrvate hrvatske povijesti, počevši samo od prvog hrvatskog kralja Tomislava pa do prvog hrvatskog poglavara prve Hrvatske Države od Pacta Convente 1101. godine Poglavnika dra. Ante pavelića, pa do prvog predsjednika druge Hrvatske države sa dva inicijala RH...I usporediti Tita i Pavelića je VELIKA SRAMOTA a to je učinio i javno iznio Miroslav Škoro. To je moj stav kojeg ne mjenjam dok Miroslav škoro ne promijene svoj stav.
    Rekao sam šta će povijest reći o Anti Paveliću. A što će povijest reći o Titi to i ptice na grani znaju: POD NJEGOVIM ZAKONIMA POUBIJANO JE NAJMANJE MILIJUN HRVATA, DRUGIH TRI MILIJUNA RASELJNI I NAJMANJE 5 LILIJUNA DRMOGRAFSKOG GUBITKA HRVATSE. TO JE TITO HRVATIMA NAPRAVIO...
    Nisam ljubitelj Škore i mogao bi nabrajati njegove slabe strane, gdje je njegovo blebetanje o Paveliću čak i manje bitno. Međutim, mi ovdje imamo situaciju, gdje nam je HDZ-SDP koordinacija doslovno upropastila zemlju. Škoro, sa svim svojim manjkavostima ipak je manja šteta, a među ljudima koje je okupio ima pozitivaca. Plus mu je što se riješio i nekih lažnih desničara (MOST, Petirka). I to nam je slaba nada u nekakvu promjenu. Osobno, NzH mi je draži, ali gledam jučer anketu na jednom portalu - 1,26%. I što sad? Škoro, kao manja šteta od ovog što imamo ili dalje trpjeti HDZ i SDP?
    Poput mog ujaka kojeg u birtiji ili na sastancima umirovljenika obrađuju HDZ trolovi ("A za koga, nego za Plenkovića?!", "Boljeg nemamo!", "Kaj bi, da opet dođu crveni?!"), vjerujem da i vas u dijaspori obrađuje slična ekipa trolova. I koriste vaše neznanje (ovo nije više HDZ iz devedesetih, HDZ nisu domoljubni desničari, to više sa Tuđmanom nema nikakve veze....), nepoznavanje ovdašnje političke situacije, a od vas trebaju glasove, tj. onih nekoliko HDZ-ovih dizača ručica koje ćete nam (uobičajeno) poslati.

Svjesni Vi toga bili ili ne, u ovom trenutku proklinjanje Škore je zapravo agitiranje za Plenkovića. Ako je to baš ono što želite, onda tako i hrabro recite - imenujte svog favorita.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Nisam ljubitelj Škore i mogao bi nabrajati njegove slabe strane, gdje je njegovo blebetanje o Paveliću čak i manje bitno. Međutim, mi ovdje imamo situaciju, gdje nam je HDZ-SDP koordinacija doslovno upropastila zemlju. Škoro, sa svim svojim manjkavostima ipak je manja šteta, a među ljudima koje je okupio ima pozitivaca. Plus mu je što se riješio i nekih lažnih desničara (MOST, Petirka). I to nam je slaba nada u nekakvu promjenu. Osobno, NzH mi je draži, ali gledam jučer anketu na jednom portalu - 1,26%. I što sad? Škoro, kao manja šteta od ovog što imamo ili dalje trpjeti HDZ i SDP?
    Poput mog ujaka kojeg u birtiji ili na sastancima umirovljenika obrađuju HDZ trolovi ("A za koga, nego za Plenkovića?!", "Boljeg nemamo!", "Kaj bi, da opet dođu crveni?!"), vjerujem da i vas u dijaspori obrađuje slična ekipa trolova. I koriste vaše neznanje (ovo nije više HDZ iz devedesetih, HDZ nisu domoljubni desničari, to više sa Tuđmanom nema nikakve veze....), nepoznavanje ovdašnje političke situacije, a od vas trebaju glasove, tj. onih nekoliko HDZ-ovih dizača ručica koje ćete nam (uobičajeno) poslati.

Svjesni Vi toga bili ili ne, u ovom trenutku proklinjanje Škore je zapravo agitiranje za Plenkovića. Ako je to baš ono što želite, onda tako i hrabro recite - imenujte svog favorita.
    Nema tu puno filozofije. Škoro ide u koaliciju sa HDZeon ili SDPeon. Neznan kako se drugčije može formirat vlast ako HDZ i SDP ne idu skupa.
    Torcida old school. 57 g, 150/200(+ -)

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Glas za HDZ je glas za Vukašina Šoškočanina.
    Glas za Andreja Plenkovića jeste glas za Vukašina Šoškoćanina.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Nema tu dileme, ideoloski su mi najblizi Neovisni, pogotovo po pitanju imigracije ne-Europljana.
    Nema stranke koja mi je ideoloski bliza, skoro po svim pitanjima.
    Ostaje opet gorak ukus da su i HSP i GO signalizirali da su otvoreni za suradnju. Di steka.
    Razumijem i onu Capovu "ne idemo nikome pod skute" ali ima tu jos neceg.
    Mislim, nismo glupi.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Kakvi se ovo postovi pišu. Na što ovo liči. Gdje je tu rasprava, stav, analiza. Nešto kao kod gorana.

Ako netko napiše post samo da nešto napiše, bolje nek ne piše. Kao npr kiler. Lik je napisao 500 i više postova u 7-8 godina, ne znam jel ijedan bio duži od jedne rečenice. Ovo nije chat.

Bobani stoput sam te upozorio ne spamaj s linkovima i oftopicem. Obrisat ću ti postove, obrisat ću ti profil.

Na koji kurac ovo liči. Rađe ću ugasit forum nego da stoji ovo ruglo od "rasprava"
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-06-2020 at 18:11
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ja sam zbunjen, sta je sad MOST, desnica ili?

Idu sa bracnim parom Raspudic, sad potpisali suradnju sa republikancima i Raguzom u BiH, idu li boljim putem ili je sve samo farsa.

Prije par godina lovili su Hercegovce po Vrgorcu i Metkoviću ko Gestapo a sad su zabrinuti za Hrvate preko granice.

A što je s Glasnovićem, njega nitko ne spominje. Jel kod Škore koji kupi kuso i repato, kako će se to sve raspast 05.07 u 20 h. Mostove otpadnike kupi.

Raguž može Glavi uzet dio glasova ako se bude Glava kandidirao.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-06-2020 at 22:56
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Capo obranio Thompsona, više ga neće kažnjavati i prijavljivati za Za dom spremni kad bude pjeval. Svaka čast, ali ostaje nam da i ostali mogu to normalno uzvikivati.

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Nema tu puno filozofije. Škoro ide u koaliciju sa HDZeon ili SDPeon. Neznan kako se drugčije može formirat vlast ako HDZ i SDP ne idu skupa.
    I dobro. Naravno da će se koalirati ili eventualno neće, pod cijenu novih izbora ili guranja HDZ-a u veliku koaliciju. Čak i ne tražiti previše, da se sve razvodni, nego nekoliko ključnih stvari (stvarna liberalizacija referenduma - bez "zabranjenih pitanja", temeljito ukidanje državnog financiranja antihrvatske družine, industrijalizacija i razvoj poljoprivrede, hrvatski odgoj i obrazovanje, odnos prema strancima i njihovim interesima, te konkretne demografske mjere). I sve to po sistemu sada i odmah, na početku rada Sabora. Da li je to DP u stanju, je su li i oni puni krtica i preletača, te što se uopće Škori u glavi roji, sve su to pitanja? Ali vrijedno je pokušaja i rizika, kada nam je alternativa kontinuitet.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove