+ Odgovori na temu
Stranica 10 od 58 PrviPrvi ... 8 9 10 11 12 20 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 181/1154

Tema: Parlamentarni izbori 2020-te

Porazna je situacija da se u u izbore uključio državni represivni aparat. To je znak u kakvoj državi živimo. To je katastrofa. Na stranu to što se Karamarko oženio osobom koja očito nešto mulja. Razbarušena ženica mu očito voli novce i postala je sredstvo da ga se politički eliminira. I on tu sad teško što može.

Otužno je bilo gledati jučer Medveda kojeg je Plenković ekspres poslao u Vukovar ( bilo bi glupo da je tamo npr poslao Obuljenku ili Jandrokovića) računajuć da će preko nekadašnjeg pripadnika Tigrova pokazati Vukovarcima da vidi tko je protiv Penavinog poteza. To su tako jadni potezi i dokaz što Plenković i HDZ misle o inteligenciji birača. A najjadnije je bilo kad je Medved čitao s papira ono što mu je Plenković ili neki drugi HDZ-ov frazeraš napisao ( možda i Macan).

Kad bi mandat ostajao stranci a ne zastupniku bila bi čistija situacija. Ako si dobio mandat na listi stranke, ti možeš napustiti stranku ali mandat ostaje stranci. Tada ne bi bilo ovoga čemu sad svjedočimo, ovoj prevari birača.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 21-05-2020 at 19:50
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Jučer su Mišić i Šoljić u Bujici pričali kako je Plenković zadnjih mjeseci zaustavio financiranje dogovorenih projekata u Vukovaru kako bi ušutkao Penavu. Neki dan je Penava kritizirao odnos države prema Borovu pa vjerojatno i tam ne daju lovu. Kažu Mišić i Šoljić da je Plenković imao Penavu kao manekena kojega je koristio kako bi mahao njime i privlačio glasove, da mu je samo zato služio kako se može pohvaliti kako se HDZ brine za Vukovar, a iza kulisa je gadno izdao naš grad heroj. Sramota, Plenković je hrvatski neprijatelj.

On vjerojatno i je veci neprijatelj Hrvatske i Hrvata i od Milanovica.

MOST pokupio Kujundzica u Podbablju,pretpostavka je da ce i Repusic iz Runovica njegovim stopama.
    Ostatak ce vjerovatno za Skoru.
    Ode HDZ iz Imotske krajine

Penava je na pitanje, bi li mogao u vladu sa SDSS-om , rekao "ne, to meni ne dolazi u obzir".

Zeko, možeš iz rupice van.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-05-2020 at 08:54

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Neovisni izlaze sa HSPom i Generacijom Obnove.
    Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 21-05-2020 at 23:12
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Tanko je to. Ali kad ih nisu htjeli domoljupci, moraju ovako.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Neovisni izlaze sa HSPom i Generacijom Obnove.
    Dobar potez, još da recimo uđe i Most s njima onda bi mogli birati između 2 domoljubno-desne opcije, obje bi ušle u Sabor.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Tanko je to. Ali kad ih nisu htjeli domoljupci, moraju ovako.
    Iskreno, ja ne znam tko tu sto nije htio, moja zadnja javna informacija je bila da ih je Skoro pozvao. Od onda muk sa svih strana.

Datum registracije
    Sep 2016
    Pozvao na razgovore. A posto i HSP ide sa Neovisnima pretpostavljam da to sve ima veze sa jednim covjekom, ne bih ga sada imenovao, ili su svjestno odlucili ici tako izvan DP. Meni osobno bi bilo zanimljivo znati kako je to izgledalo.

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Iskreno, ja ne znam tko tu sto nije htio, moja zadnja javna informacija je bila da ih je Skoro pozvao. Od onda muk sa svih strana.
    Došao čovjek kod jednog starog znanca i kaže mu: ej frende, prekosutra mi se ženi sin, jedan do svatova odustao pa bi baš bilo lijepo da dođeš na svadbu.

To je način.

Došao jedan čovjek drugome i kaže, evo da ti poklonim malo odgrizeni sendvič, dobar je, ni dva dana star.

To je ponuda.

I NHR i HSP i GO ne idu nikome pod skute. Ako netko propovijeda zajedništvo, jedinstvo i slično., za početak bi onda na taj način trebao živjeti. Od prazne priče nema ništa
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    Došao čovjek kod jednog starog znanca i kaže mu: ej frende, prekosutra mi se ženi sin, jedan do svatova odustao pa bi baš bilo lijepo da dođeš na svadbu.

To je način.

Došao jedan čovjek drugome i kaže, evo da ti poklonim malo odgrizeni sendvič, dobar je, ni dva dana star.

To je ponuda.

I NHR i HSP i GO ne idu nikome pod skute. Ako netko propovijeda zajedništvo, jedinstvo i slično., za početak bi onda na taj način trebao živjeti. Od prazne priče nema ništa
    Znači odbili ste Škoru jer je prije vas pitao Most koji ga je odbio pa ste se uvrijedili? Vidi se da vam žena vodi stranku, a kaj je najgore stranka vam je poprimila osobine frajle koja sjedi okolo i vrijeđa se ak njoj prvo ne dođu prosci.

P.S. Ovo će valjda promijeniti Inkvijev stav oko NHR jer je Škoro ipak pozvao njih u Domovinski pokret.

Ali dobro, nije loša koalicija, još da uzmete Most i možete dobaciti dobar rezultat.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Znači odbili ste Škoru jer je prije vas pitao Most koji ga je odbio pa ste se uvrijedili? Vidi se da vam žena vodi stranku, a kaj je najgore stranka vam je poprimila osobine frajle koja sjedi okolo i vrijeđa se ak njoj prvo ne dođu prosci.

P.S. Ovo će valjda promijeniti Inkvijev stav oko NHR jer je Škoro ipak pozvao njih u Domovinski pokret.

Ali dobro, nije loša koalicija, još da uzmete Most i možete dobaciti dobar rezultat.
    Nisi li rekao da su capovi tekstovi nerazumljivi. Da se moraju dešifrirat. Iz čega si onda zaključio da ih je Škoro zvao?

Ja vjerujem Škori kad je dao izjavu jugomedijima da se nije čuo sa Brunom Esih. To je puno konkretnija izjava, nije li?
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-05-2020 at 16:38

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku

zašto ne uzeti i Pametno, Radničku frontu i ovu stranku "s imenom i prezimenom" čiji je guru postao bivši MOST-ov guru Relković.

Bože dragi, jedino nešto što se kod može nazvati desnicom da ide s nitsmrdimnitmirišem ekipom koja se grozi pojma desnica. Ni Škoro nije desnica a kamoli Most. Eto te ko Nino, tako on u MOSTu vidi desnicu.

Bolje da ostanu ispod praga nego da se sa svačim mješaju. Hrvati će dobit ono što traže. Poslije, nema kukanja.

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku

To je način.

To je ponuda.

Moglo bi se i drugačije reći za Škoro. Upotrijebiti onu staru hrvatsku sa sela izreku kada mu se je sin rodio, htjeo ga krstiti i došao kod nekog prijatelja te ga zamolio: Bi ti htio biti kum mome sinu, ako ne mognem pronaći nekog drugoga. Eto tako bi se mogo reći i za Škoru. Živi bili pa vidjeli..

Neovisni i HSP moraju dovest u koaliciju još nekoga i još jakih imena ala Karamarko jer trenutno nemaju težinu da mogu proć prag. Kako je tako je ali je ovo istina. Ako ostane ovako 90 % potencijalnih desnih neopredjeljenih birača če razmišljat rađe ču dat glas Škori jer on sigurno prolazi.
    Torcida old school. 57 g, 150/200(+ -)

zašto ne uzeti i Pametno, Radničku frontu i ovu stranku "s imenom i prezimenom" čiji je guru postao bivši MOST-ov guru Relković.

Bože dragi, jedino nešto što se kod može nazvati desnicom da ide s nitsmrdimnitmirišem ekipom koja se grozi pojma desnica. Ni Škoro nije desnica a kamoli Most. Eto te ko Nino, tako on u MOSTu vidi desnicu.

Bolje da ostanu ispod praga nego da se sa svačim mješaju. Hrvati će dobit ono što traže. Poslije, nema kukanja.
    I kad ne dobijemo ono šta smo tražili šta onda?
    Torcida old school. 57 g, 150/200(+ -)

Nisi li rekao da su capovi tekstovi nerazumljivi. Da se moraju dešifrirat. Iz čega si onda zaključio da ih je Škoro zvao?

Ja vjerujem Škori kad je dao izjavu jugomedijima da se nije čuo sa Brunom Esih. To je puno konkretnija izjava, nije li?
    Eto, kontradiktorne informacije, zato bi lijepo bilo čuti točne od NHR-a, a ne da nam Capo priča u prispodobama, u stilu tko ima uši da čuje neka čuje.

Wink

Zato jer su Pametno, bivši Start od Dalije Orešković i RF radikalni i utraradikalni ljevičari, socijalisti, ne vjernici, protuhrvati koji žele uništiti RH.

A Grmoja, Bulj i Petrov su domoljubi i vjernici i borci za Hrvatske interese. Barem proklamirani, oni gore nisu ni proklamirani i radije bih njih s NHR u Saboru nego 5-6 članova Retard koalicije.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Hoćete odmah rezultate izbora ili čekamo službene rezultate?

Ma tko će čekati,pobjeđuje hdz sa malom razlikom ispred sdp,treći je Škoro

Opet će sve ovistiti o manjinama tj.srbima tj.pupovcu.

eto,nema potrebe dalje se zamarati nebitnim stvarima.

to je ono što hrvati žele i biraju već godinama.

čak je i hrvatsko nogometno prvenstvo zanimljivije i neizvjesnije od hrvatske politike.

a škori i ekipi predviđam sudbinu živog zida,mosta i svih ostalih aktera naše političke kaljuže koji su zabljesnuli i nestali.

Ovo je udbaška država stvorena za udbu od udbe,tko misli da će glasom to promijeniti neka se baci na pisanje fantasy romana.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove