+ Odgovori na temu
Stranica 52 od 63 PrviPrvi ... 2 42 50 51 52 53 54 62 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,021/1244

Tema: Parlamentarni izbori 2020-te

DL je realno doživjela potop na ovim izborima. Nije se nitko ni nadao nečemu velikome ali možda se ovo nije očekivalo.

No pošto ih nije bilo u anketama ni u medijima strah od gubitka glasa otjerao je i ono preostalih njihovih birača.

U Podstrani su npr imali 15% za EU izbore a sad jedva preko 1%.

Panika i strah i birači začas odgalopiraju od tebe.

Šteta jer su jedina nacionalistička opcija u Hrvatskoj.

I naravno da su išli sa Škorom( teoretski) ne bi glasao za tu opciju. Ja ako nešto hoću onda nek to bude jasno. Što će meni opcija koja kaže da je antifašizam bio dobar do 45- te. I masu sličnih izjava. To nije moja opcija.

Ja da sam htio Škorizam glasao bi za njega
    na predsjedničkim. On sam, da je htio više mandata on bi više mandata i dobio.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-07-2020 at 19:29
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    DL je realno doživjela potop na ovim izborima. Nije se nitko ni nadao nečemu velikome ali možda se ovo nije očekivalo.

No pošto ih nije bilo u anketama ni u medijima strah od gubitka glasa otjerao je i ono preostalih njihovih birača.

U Podstrani su npr imali 15% za EU izbore a sad jedva preko 1%.

Panika i strah i birači začas odgalopiraju od tebe.

Šteta jer su jedina nacionalistička opcija u Hrvatskoj.

I naravno da su išli sa Škorom( teoretski) ne bi glasao za tu opciju. Ja ako nešto hoću onda nek to bude jasno. Što će meni opcija koja kaže da je antifašizam bio dobar do 45- te. I masu sličnih izjava. To nije moja opcija.

Ja da sam htio Škorizam glasao bi za njega b
    a predsjedničkim. On sam, da je htio više mandata on bi više mandata i dobio.
    To o antifašizmu je isto kao i o pobačaju žena koje su zatrudnile silovanjem. Šta god "kažeš" najeba si. Navodnici su tu jer on to nije kazao nego odgovorio na pitanje "novinara". Šta bi bilo da je odgovorio drukčije, da antifašizam nije nikad valjao, da je pogrešna strana dobila WW2 a good guys ispušili?

Inače, ja sam očekivao ovaj "potop" desne lige. Parlamentarni izbori se ne mogu uspoređivat sa izborima za EU Parlament..pogotovo ne ovi parlamentarni izbori kad je bilo stani pani sa DP-om kao jedinom opcijom koja je imala realne šanse nešto konstruktivno napravit i na izborima i nakon izbora. Sad smo ostali na samo "pani", situaciji goroj nego prije izbora a desna liga je jedna od zaslužnika za to. Kvalitetni ljudi iz Neovisnih, kojih definitivno ima, bi tribali uvidit svoje greške, rasformirat strančicu i napravit nešto drugo il' se pridružit nekome ko je već tu. Bilo koji HSP ne bi smio bit nikome opcija za koalicijskog partnera sve dok ne bude postojao samo jedan HSP. A i onaj Ćirko iz GO bi se triba malo opametit. Il' puno.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    A bil' se triba opametiti onaj kurac Drele koji snima videa oko ozbiljnosti pozicije saborskog zastupnika pa pije gemist i podriguje u kameru.
    Kakav je to kreten.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    A bil' se triba opametiti onaj kurac Drele koji snima videa oko ozbiljnosti pozicije saborskog zastupnika pa pije gemist i podriguje u kameru.
    Kakav je to kreten.
    Ma koje ozbiljnosti saborskog zastupnika? Pa i Rada Borić, Pejovićka i masu takvih su saborski zastupnici. Daleko da odobravam takvo kretensko ponašanje al' kakve jebene veze ima neka ozbiljnost sa pozicijom iz koje mo'š napravit kurac. On je triba bit jedna cigla ugrađena u novoj zgradi a ovako je samo cigla bez ikakve svrhe.

Plenkovic je usao u sesnaesterac mnogima, drzavni sluzbenici, umirovljenici, tu su i oni sto glasuju za vranju pa im Plenki obeca nastavak Tudjmanove politike a oni njemu glasove, od Tudjmanove politike nema nista... zatim je privukao brojne glasace sa centra, vjerojano i dosta dojucerasnjih SDP glasaca. Svi oni sto znaju da Bero ne moze dovesti SDP do pobjede a drazi im je Plenkovic sa Pupovcem nego da u vladu upadaju Skoro, Most i tako ti.

Sad mi vise nije trunke zao glasaca koji "glasuju za vranju", vise ne mogu reci da ih je prevario. Glasovali ste sa SDSS ministra, i tocka.

Skabrnja, Kijevo, Bogdanovci, svi ste se vi izjednacili sa Borovo Selom ili Negoslavcima. Od nedjelje ste u istim rovovima.

Priopćenje u ime Željka Glasnovića!

Ovim putem izvješćujem hrvatsku i svjetsku javnost da je Željko Glasnović, u ime Neovisne liste br. 10, u XI. izbornoj jedinici, podnio prigovor protiv postupaka koji su se dogodili u Livnu, biračko mjesto br. 34., putem odvjetnika Mate Knezovića.

Naime, prema izjavi troje članova Izbornog povjerenstva na tom biračkom mjestu, prilikom brojanja glasačkih listića utvrđeno je da postoji 11 listića viška. Birački odbor je odlučio tih 11 listića uskratiti Neovisnoj listi Željka Glasnovića. Prema izjavi navedenih troje članova biračkog odbora glasački listići nisu uništeni.

Očekujemo žurnu odluku Središnjeg izbornog povjerenstva kojom će se ponoviti izbori u navedenoj izbornoj jedinici, biračko mjesto 34..

Željko Glasnović ponavlja da su mu nekoliko dana prije izbora ugašene, bez ikakvog obrazloženja, službena facebook stranica i osobni profil putem kojih je komuicirao s javnošću.

Mate Knezović, odvjetnik

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Kakav je to kreten.
    Evo opametija se. Čim je vidia da taj njegov zagorski "humor" ogromnoj većini nije nimalo smišan odma se ispričao.

Prosli su izbori, HDZ korona stozer od danas opet razmatra uvodjenje prakticno zabrane ulaska iz BiH u Hrvatsku, odnosno samoizlaciju za sve u trajanju od 14 dana

Sretan Plenki day svim HDZ glasacima iz Herceg Bosne.

Datum registracije
    Sep 2016
    Shit happens. Njonjo ce prigodno poslati paketic maramica u centralu HDZa Mostar.

Za granicu se znalo da ce se zatvorit poslije izbora,policija je tu znala jer im je receno.Ne moze Plenki protiv unije,ne moze i nece,al nije da nismo znali.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ostaje li samurai ispod Domovinskog mosta, zna se sto?

Oprosti po čemu je to Esihica HDZ ov satelit.?
    Po tome kaj je uništila jedinu perspektivnu desnu opciju u Hrvatskoj svojim postupcima. Ne satelit nego agent, krivo sam se izrazio.

Pričaš gluposti.

Internet je pun lupetanja raznih likova koji optužuju DL za gubitak mandata.

Da bi tragikomedija bila još veća DL nije osvojila 3 ili 4% nego se jadna vrti ok 0, 30%.

I to ih optužuju oni koji nisu željeli s njima imat ikakvog posla.

Šta se DL trebala samougasit i ne izić na izbore da bi njma bilo kako hoće. I odkud njima uopće ideja da oni koji su glasali za DL da bi glasali za njih.

Za DL je glasala šačica idealista čvrstih stavova a oni su ko žvakaća guma.

Okanite se DL. Dobili ste mandate i borite se u saboru. Imate protiv koga..imate motiv, sprema se hrvatsko-srpska koalicija s početka 20- tog stoljeća. Preusmjerite svoju frustraciju i energiju tamo osim što šutirate nekog na podu. Ako imate herca i muda imate posla u saboru.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-07-2020 at 08:28

Pričaš gluposti.
    U 2 godine je dovela stranku od 2 saborska zastupnika i saborskog kluba na stranku koja nema saborskog zastupnika. Od 5% glasova na EU izborima do 0,3% glasova na parlamentarnim izborima. Umjesto da okuplja vrijedne ljude u stranci ona ih je potjerala. Svojim postupcima je Capu smučila politiku, čovjek će se umiroviti. Vjerojatno će nešto slično biti i s Paukom i Kartelom. Internetska stranica se ne ažurira, po Faceu tu i tam koja objava. Od politički perspektivne stranke ih je dovela do političkih mrtvaca i ja pričam gluposti jer to ubojstvo stranke jasno uočavam i nalazim krivca za to, a i motive.

Grdović je jučer rekel da su se on i Kerum dogovorili s HDZ-om da idu rušiti Škoru na izbore, iako je to jasno i bez njegovog priznanja, ali to HDZ-ovsko rušenje je bilo na sve strane. Od Ljubića, Esihice, Keruma...S time da Esihica ruši desnicu još od parlamentarnih izbora.

Pričaš gluposti.

Ona može bit nesposobna i lijena ( kao Hasan npr). Ali ti si rekao da je ona HDZ ov agent a za to nemaš nijedan dokaz. Valjda bi je onda gurali i promovirali na HTV eu. Haso je npr više bio u Otvorenom nego se javio za saborsku govornicu.

Capo se s tobom ovdje ni u čem nije slagao a ti ga sad vadiš kao dokaz da je Esih capu zgadila politiku.

Pa zar smo mi spali na te jeftine spinove. Ovdje neđusobno nas par da se lažemo i konstruiramo. Ako je tako bolje da ne pričamo o tome.. Ugasit ćemo i gotovo.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-07-2020 at 11:17

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Grunfe, stvarno pricas gluposti. Dvaput sam presutila, treci necu.
    Da je Bruna hdzov igrac, bila bi na mjestu Petirke.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Pričaš gluposti.

Ona može bit nesposobna i lijena ( kao Hasan npr). Ali ti si rekao da je ona HDZ ov agent a za to nemaš nijedan dokaz. Valjda bi je onda gurali i promovirali na HTV eu. Haso je npr više bio u Otvorenom nego se javio za saborsku govornicu.

Capo se s tobom ovdje ni u čem nije slagao a ti ga sad vadiš kao dokaz da je Esih capu zgadila politiku.

Pa zar smo mi spali na te jeftine spinove. Ovdje neđusobno nas par da se lažemo i konstruiramo. Ako je tako bolje da ne pričamo o tome.. Ugasit ćemo i gotovo.
    Evo, ugasila bu i ovaj forum. To je pravi desničarski, karizmatični vođa i okupljač birača.

Slični argumenti se pričaju i za Milanovića, da je nesposoban i lijen, a svi jako dobro znamo da su to izlike pod kojim on rastura ovu državu. Esihica je isto nesposobna i lijena, a zapravo rasturačica perspektivne desne stranke. Nemam nijedan dokaz, osim onoga da je NHR uništen, da su najbolji kadrovi rastjerani ili pred umirovljenjem i da je stranka dobila 0,3% glasova na izborima i da ih više nema u Saboru.

Koji dio od ovih argumenata su laž ili konstrukcija?

P.S. Koji su to jeftini spinovi? Capo izlazi iz politike, a ti bi da štedim Esih. E pa neće moći, žena ga je svojim katastrofalnim vođenjem stranke dovela do toga da izađe iz politike. Meni je Capo ok lik, uza sve mane koje ima, bez obzira na neslaganja u nekim stavovima, zbog borbe po jugosudovima ću ga cijeniti više nego 10 Esihica, a toliko i vrijedi. Kaj 10, 50 Esihica. Zbog nje takvog lika nema više u politici. Nek bude sretna da je nisam steral u 3 pm.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 08-07-2020 at 12:31

nesposobna, lijena, satelit, agent..na kraju dođeš na isto...na plodove. A plodovi su katastrofa. Ona je tribala odgovarat za neuspjeh na EU izborima na način kako se to radi u svim ozbiljnijim strankama, ponudit ostavku i raspisat unutarstranačke izbore zbog kojh ne bi bilo nikakvog raskola. I da je to napravljeno danas bi najverojatnije bili parlamentarna stranka i Capo ne bi mislia o bacanju šugamana u ring.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove