+ Odgovori na temu
Stranica 13 od 58 PrviPrvi ... 3 11 12 13 14 15 23 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 241/1143

Tema: Parlamentarni izbori 2020-te

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Pauletic je dosta popularan lik, mislim poznat, a koliko on glasova nosi otprilike?

Kakva mu je tezina.
    Ja ću glasat za njega.
    Mislija san za Pauka NHR, al pošto on sigurno ne dobiva mandat, a Pauletić ima dobru šansu, onda ću njemu dat glas.

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Ja ću glasat za njega.
    Mislija san za Pauka NHR, al pošto on sigurno ne dobiva mandat, a Pauletić ima dobru šansu, onda ću njemu dat glas.
    Šteta. Glas dati onome koji ima veće šanse za mene je bačen glas. Nažalost većina ljudi tako razmišlja i zato imamo ekipu kakvu imamo u Saboru.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Šteta. Glas dati onome koji ima veće šanse za mene je bačen glas. Nažalost većina ljudi tako razmišlja i zato imamo ekipu kakvu imamo u Saboru.
    "ko ima veće šanse" je kriterij samo u slučaju da se radi o kandidatima sličnih političkih stavova s kojima se slažeš. Upravo tvoj način razmišljanja je razlog zašto imamo ovakav Sabor. Tebi je izgleda logičnije da ima desetak političkih opcija sličnih stavova umjesto jedne. Pa onda ni jedna od njih ne uđe u Sabor.

Treba se čuvati krađa, sve desne opcije trebaju poslati na svako izborno mjesto promatrače da elita čim manje pokrade. UIO će opet dobiti zabranu nadgledanja izbora tak da se nadam da misle o tom dijelu.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    "ko ima veće šanse" je kriterij samo u slučaju da se radi o kandidatima sličnih političkih stavova s kojima se slažeš. Upravo tvoj način razmišljanja je razlog zašto imamo ovakav Sabor. Tebi je izgleda logičnije da ima desetak političkih opcija sličnih stavova umjesto jedne. Pa onda ni jedna od njih ne uđe u Sabor.
    Eto tako i ja mislin, slažen se.

Ova anketa je zanimljiva po tome jer je na T-portalu koji je drugo ime za Index.hr. Škoro je ispred i HDZ-a i RETARD Koalicije za oko 7%.

https://www.tportal.hr/vijesti/clana...asali-20200527

Prema toj anketi:

Domovinski pokret - 22,2%
    HDZ - 15,3%
    Retard koalicija - 15%
    Most - 5,3%
    Neovisni - 4,6%

Možda nije baš najrelevantnija, ali otprilike tako će i Most i Neovisni ubrati. Najbolje bi bilo da idu uz Domovinski pokret i da uzmu svi zajedno 40 mandata i napune Sabor, a poslije mogu u tom Saboru biti skupa, biti svaki za sebe, kaj god odluče.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Prema toj anketi:

Domovinski pokret - 22,2%
    HDZ - 15,3%
    Retard koalicija - 15%
    Most - 5,3%
    Neovisni - 4,6%

Možda nije baš najrelevantnija, ali otprilike tako će i Most i Neovisni ubrati. Najbolje bi bilo da idu uz Domovinski pokret i da uzmu svi zajedno 40 mandata i napune Sabor, a poslije mogu u tom Saboru biti skupa, biti svaki za sebe, kaj god odluče.
    To "najbolje" bi značilo da postoji i dobro i bolje. A ne postoji. Postoji samo dobro i loše. Skupa sa Škorom je dobro i sve ostalo je loše.

Krenula uhicenja u HDZ-u,uhicena Rimceva porqdi nekih vjetroelektrana u Kninu.
    Inkvizitor je spominja te vjeteoelektrane???

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Krenula uhicenja u HDZ-u,uhicena Rimceva porqdi nekih vjetroelektrana u Kninu.
    Inkvizitor je spominja te vjeteoelektrane???
    To ona kod Pađena i Oćestova, ogromna je, ima 48 turbina. Investitor je vlasnik Lagera iz Posušja, netko je rekel da je vlasnik dobar s Milanovićem.

Šteta, da je pameti pa da se dogovore za zajednički izlazak na izbore, dobili bi 40 mandata, a onda u Saboru se mogu i rastavit, glavno da uđe 40-ak domoljuba u Sabor.
    Dobro bi bilo kada bi se dogovorili, jer onda i svojim biračima olakšavaju odluku. Jer, rado bi glasao za naj-desne, ali važno bi mi bilo da moj glas u konačnici (zbog Dhondta) ne ode HDZ SDP koordinaciji. Pa tako, Škorinoj listi (koja izgledno prelazi prag), biram preferencijalno onoga koji mi odgovara, pa ako baš taj moj favoriti i ne prođe, nije tragedija, jer moj glas ipak nije otišao onima od kojih mi se povraća.
    No kada spominjem dogovor, ne mislim da tu treba biti svega i svačega. Pa tako drago mi je da nema MOST-a, a nije mi drago što je tu uletjela Petirka - iako ona će pokupiti glasove svojih fanova u Sisku i Moslavini (koji u njoj vide ne znam što), a tamo te glasove DP ionako ne bi dobio, možda bude kakve sreće, pa za sobom povuče i kojega boljeg od sebe?!

https://direktno.hr/direkt/nesluzben...skorom-195794/

Ukoliko je vijest točna, pa čak i da nije.

Ova phony domoljubna desničarka ima u Sisku i Moslavini svoj bazen ljubitelja, koji u njoj vide nešto i uredno glasaju za nju, među njima i biskupa Košića. Pa tako da ona tamo uglavnom prolazi. Došla bi ona u Sabor i na listi DP, pa bi onda mogla preletjeti HDZ-u. No, izgleda da joj je ponuđeno više, pa je preletjela već i prije samih izbora.
    Biti će komedija, gledati ju na predizbornim sučeljavanjima, kako brani HDZ-ove protukatoličke i protuhrvatske svinjarije - jer sada je (opet) i zvanično s njima.
    Zapravo - dobitak za DP.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    https://direktno.hr/direkt/nesluzben...skorom-195794/

Ukoliko je vijest točna, pa čak i da nije.

Ova phony domoljubna desničarka ima u Sisku i Moslavini svoj bazen ljubitelja, koji u njoj vide nešto i uredno glasaju za nju, među njima i biskupa Košića. Pa tako da ona tamo uglavnom prolazi. Došla bi ona u Sabor i na listi DP, pa bi onda mogla preletjeti HDZ-u. No, izgleda da joj je ponuđeno više, pa je preletjela već i prije samih izbora.
    Biti će komedija, gledati ju na predizbornim sučeljavanjima, kako brani HDZ-ove protukatoličke i protuhrvatske svinjarije - jer sada je (opet) i zvanično s njima.
    Zapravo - dobitak za DP.
    Evo je na dnevniku izad Bozinovica, cereka se kao idiot.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Meni je Petirka baš za HDZ i nije me iznenadilo da će biti na njihovoj listi. Ma gdje će ona među desničare jer ona je uljuđena europejka, pučanka... bla, bla, bla. Neki nju puše kao neku desnu a zapravo je oduvijek hadezeova igračica a i ne treba zaboraviti da je ona dovela Beljka na čelo HSS-a!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Bila je glasnogovornica izbornog stožera Stjepana Mesića za drugi mandat.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Škoro griješi što pokušava okupiti sve i i svašta,ima Penavu i to je dosta,svi ostali su samo teret,dokazani prevrtljivci i egomanijaci. Pogreška je i hasan,kao što bi bila pogreška i esih i ekipa.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Bila je glasnogovornica izbornog stožera Stjepana Mesića za drugi mandat.
    nije.

agencija u kojoj je ona radila je vodila kampanju. već smo to spominjali, nema potrebe širiti dezinformacije.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    nije.

agencija u kojoj je ona radila je vodila kampanju. već smo to spominjali, nema potrebe širiti dezinformacije.
    Da da, kao što je i Nino pisal za Feral prek sajma knjiga. Ne znam zakaj se ljudi srame svojih pogreški? Ja sam glasal za Mesića i to otvoreno velim, pogriješil sam, bil sam mlad i bedast. Mea culpa.

Pozdrav,

Okupljanje Esih i HSP-a bi bila katastrofalna greška, oni su ionako nebitni i ne nose sa sobom nikakav "kapital" samo su problem koji bi odbio i hrpu umjerenih ljudi, Hasan se nekako i može progutat jer ima tu neku težinu!
    Posljednje uređivanje od saskia : 01-06-2020 at 12:41

Citiraj Prvotno napisano od saskia Vidi poruku
    Pozdrav,

Okupljanje Esih i HSP-a bi bila katastrofalna greška, oni su ionako nebitni i ne nose sa sobom nikakav "kapital" samo su problem koji bi odbio i hrpu umjerenih ljudi, Hasan se nekako i može progutat jer ima tu neku težinu!
    "Hasan" nema više nikakvu "težinu", on je svoje "kredite " potrošio.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove