+ Odgovori na temu
Stranica 12 od 60 PrviPrvi ... 2 10 11 12 13 14 22 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 221/1189

Tema: Parlamentarni izbori 2020-te

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Čitam, ali mi to ne pije vodu, da Aco s jednim domoljubom priča 2 sekunde o NDH, a sve ostale domoljube rešeta barem 15 minuta s tom temom. I ne samo to, nego i ostale teme di ga je mogel tući ga nije tukel, kao što obično tuče. Nedoraslost protivniku mi ne pije vodu.

Mislim, rasprava je nebitna, samo hoću reći da je Nino imal dobar tretman, kakav se samo poželjeti može.

Imao je najgori mogući tretman jer mu ovaj nije dao da priča tamo gdje je najjači. O jakim i bitnim svjetonazorskim pitanjima. Tvoja argumentacija da je Ninu trebao napadati i rigati vatru na njega je nešto gdje se vidi da ne kužiš poantu ni taktiku.

Ne napadaš neprijatelja gdje je najjači ako sam nisi jak a Stanković nije jak niti on može niti je on u stanju parirati Ninu intelektualno, elokventno niti ikako drugačije ko što može s nekim bezveznjacima. Maksimalno je htio izbjeć jaka, provokativna pitanja jer bi dobio nazad odgovor gdje bi zinuo i ostao zabezeknut i da Ninu još povećaš popularnost, nego je jedina taktika bila da Ninu navede da priča o bezveznim stvarima. To nije povlađivanje, to je jedina moguća taktika.

Zašto nije napadao Ninu kao druge ( koje druge niti ih više nema u emisijama) nije Nino bezveznjak kojeg će on motati oko malog prsta nego će mu vratiti deset puta jače. Bil ti išao na Tysona otvorenim gardom. Ne bi. Nego bi mu dao sedativ da mu se prispava u ringu.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Imao je najgori mogući tretman jer mu ovaj nije dao da priča tamo gdje je najjači. O jakim i bitnim svjetonazorskim pitanjima. Tvoja argumentacija da je Ninu trebao napadati i rigati vatru na njega je nešto gdje se vidi da ne kužiš poantu ni taktiku.

Ne napadaš neprijatelja gdje je najjači ako sam nisi jak a Stanković nije jak niti on može niti je on u stanju parirati Ninu intelektualno, elokventno niti ikako drugačije ko što može s nekim bezveznjacima. Maksimalno je htio izbjeć jaka, provokativna pitanja jer bi dobio nazad odgovor gdje bi zinuo i ostao zabezeknut i da Ninu još povećaš popularnost, nego je jedina taktika bila da Ninu navede da priča o bezveznim stvarima. To nije povlađivanje, to je jedina moguća taktika.

Zašto nije napadao Ninu kao druge ( koje druge niti ih više nema u emisijama) nije Nino bezveznjak kojeg će on motati oko malog prsta nego će mu vratiti deset puta jače. Bil ti išao na Tysona otvorenim gardom. Ne bi. Nego bi mu dao sedativ da mu se prispava u ringu.
    Ne kužim taktiku, ali kužim strategiju. Ne velim da Nino nije intelektualno nadmoćan Aci, nego da je Aco provokativno nadmoćan Nini i da su njegove najjače strane provokacije, upadice, izvrtanja, hvatanja za sitnice, inzistiranje na sitnicama i moralno ucjenjivanje. Sve te svoje najjače strane je poprilično suspregnuo u ovoj emisiji. Ti veliš da Aco nije provocirao jer bi dobio nazad intelektualan odgovor di bi zinuo jer Aco nije u stanju parirati Raspudiću intelektualno i elokventno. No jedina stvar di je Aco malo duže inzistirao je bilo pitanje o Feralu i tamo je Nino klonuo, bil je na konopcima i govorio ne znam, ne sjećam se. Imal je sreće kaj je Aco prešao na drugu temu. Čak ga je i tu propustio nokautirati, koji to boksač to propušta, imaš Tysona na konopcima i pustiš ga....Kaj bi bilo tek da je svojim provokacijama krenuo u napad oko gej posvajanja, Pupovca, NDH i ostalih tema di ga je isto neobjašnjivo propustio....Ok, možda bi Raspudić kod NDH pokazao nadmoć jer je tu jači od Ace, i možda bi tu privukao veći broj birača pa je Aco zato maknuo tu temu u stranu. Ali gej posvajanja, to je tema za moralno ucjenjivanje, prokazivanje, klevetanje, izvrtanje i općenito uništavanje osobe koja je za Acu stvorena. Tu Aco nikoga ne propušta.

Acine taktike jesu uspavljivanje, ali radi napada, a ne radi obrane. Uspava te 10 minuta i par krošea i aperkat. Tako je radio i s Ninom, lagana priča za uvod i onda slanje Nine na konopce s Feralom i puštanje da iz stanja grogiranosti dođe u normalu. Čudno. Onda opet lagana priča i kruženje po ringu i odlazak kući. Čudno.

Ne kužim taktiku, ali kužim strategiju. Ne velim da Nino nije intelektualno nadmoćan Aci, nego da je Aco provokativno nadmoćan Nini i da su njegove najjače strane provokacije, upadice, izvrtanja, hvatanja za sitnice, inzistiranje na sitnicama i moralno ucjenjivanje. Sve te svoje najjače strane je poprilično suspregnuo u ovoj emisiji. Ti veliš da Aco nije provocirao jer bi dobio nazad intelektualan odgovor di bi zinuo jer Aco nije u stanju parirati Raspudiću intelektualno i elokventno. No jedina stvar di je Aco malo duže inzistirao je bilo pitanje o Feralu i tamo je Nino klonuo, bil je na konopcima i govorio ne znam, ne sjećam se. Imal je sreće kaj je Aco prešao na drugu temu. Čak ga je i tu propustio nokautirati, koji to boksač to propušta, imaš Tysona na konopcima i pustiš ga....Kaj bi bilo tek da je svojim provokacijama krenuo u napad oko gej posvajanja, Pupovca, NDH i ostalih tema di ga je isto neobjašnjivo propustio....Ok, možda bi Raspudić kod NDH pokazao nadmoć jer je tu jači od Ace, i možda bi tu privukao veći broj birača pa je Aco zato maknuo tu temu u stranu. Ali gej posvajanja, to je tema za moralno ucjenjivanje, prokazivanje, klevetanje, izvrtanje i općenito uništavanje osobe koja je za Acu stvorena. Tu Aco nikoga ne propušta.

Acine taktike jesu uspavljivanje, ali radi napada, a ne radi obrane. Uspava te 10 minuta i par krošea i aperkat. Tako je radio i s Ninom, lagana priča za uvod i onda slanje Nine na konopce s Feralom i puštanje da iz stanja grogiranosti dođe u normalu. Čudno. Onda opet lagana priča i kruženje po ringu i odlazak kući. Čudno.
    Tu o Feralu je Aco gnjavio jer mu je Nino rekao, čovječe nisam pisao za njih prenijeli su moj tekst koji nema veze s politikom. Tu bi priča kod normalnog voditelja bila gotova. Ovaj je tu insistirao i kod svakog normalnog se pokazao kao glupi gnjavator kojemu se treba nacrtati i to se opet ne dogodi. Nino je je tu ispao bedast kad ga je pitao jesu mu to platili. Dvaput je rekao "nemam pojma". To može značiti dvije stvari. Nemam pojma, ne zanimaju me, možda je bio neki sitniš ali toliki da ga se ne sjećam. Ili drugo, da su mu stvarno platili a on to zna ali se pravi da se ne sjeća. Uglavnom je najmanja izgleda mogućnost da mu nisi platili.

Oko NDH Aci se nije htjelo jer bi Nino pojasnio svoj stav, dovoljno mu je bilo da je Nino protiv NDH. To je Ninina greška što nije inistirao nja tome. Aco ga je prekinuo kad je htio pojasnit, rekao je, kasnije, a kasnije nije bilo. Tu je Aco htio Ninu "ogaditi" potencijalnim desnim biračima. I zato nije htio dalje o tome.

Oko gay posvajanja tu je Nino ispao najgori, nije izričito rekao da je protiv toga bilo kad i pod bilo kakvim uvjetima. Nego je nešto palamudio. Također je oko manjina loše izrekao. Manjinske predstavnike treba ukinuti i točka. I tu je palamudio.

Počeo je plivati niz struju, napisao sam na drugom topicu, a to što si sve pobrojio, malo je emisija od 50 minuta, to bi trebalo trajati tri sata da bi Aco sve to izveo, sve i kad bi bio u stanju.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 25-05-2020 at 12:55

Prilicno je jasno, ne moze Aca protiv Nine a moze protiv Skore, recimo, pa za Skoru da je bio gost, vec bi imao desetak pitanja o NDH i mi vec znamo Skorine unaprijed naucene odgovore.

Svaki dan ih ponavlja, i non stop ga novinari pecaju a on uvijek isto odgovara.

Ne znam zasto pitaju i dalje, mozda cekaju da se posklizne na koru od banane i da im neki pozeljniji odgovor od "osudjujem NDH i ustase".

Meni osobno je interesantno kako ti napredni moderni europejski "lijevi" novinari konstantno inzistiraju na pitanjima o proslosti, drugom svjetskom ratu (ali ne i o Domovinskom) i ustase su im stalna tema. Gdje su pitanja o buducnosti i prosperitetu hrvatskog covjeka... naravno, svi znamo zasto oni inzistiraju na proslosti i ustasama, a puna su im usta "okrenimo se buducnosti" suplje price.

Škoro nekako premalo osuđuje NDH. Al dobro tek je počeo, ima kad.

Krenuo je obećavajuće. Ne bi s nikim sjedio za istim stolom tko veliča NDH.

Potencijal je to.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 26-05-2020 at 09:04

Dobio sam info sa HTV-ea da Karolina Vidović Krišto ulazi u politiku kod Škore.

Hodak je vec zdravo za gotovo uzeo postizbornu koaliciju HDZ Skoro.

Odakle njemu informacije, nije rekao, mozda samo nagadja.

Sa svih strana se bacaju klipovi u tockove Domovinskom pokretu, te nisu stranka samo pokret, te HDZ igraci, te SDP igraci, te ovo te ono.

Evo na Dnevno da neovisni i hsp pregovaraju sa Škorom.
    Posljednje uređivanje od 1981 : 26-05-2020 at 16:56
    Torcida old school. 57 g, 150/200(+ -)

Čirko iz GO veli da nije istina. Eh...Kad bi barem na forumu imali insajdera koji bi nam rekao što je na stvari.

Ne vjerujem, nakon sto je Most navodno trazio 8 sigurnih mandata, otprilike je jasno da nema nista od nekakve zajednicke liste glavnih igraca iz oporbe.

Svima zinula guzica za saborskim mandatima, a Skoro i njegovi ni sami ne znaju koliko ce uopce mandata uzeti. Opet se desnica precjenjuje, oni samostalno ne mogu prijeci izborni prag a pucaju na neke puste mandate.
    Kao da ce samo ime Miroslav Skoro donijeti toliko. Skorini ako predju 20 mandata, puna saka brade.

Opet je opci interes Hrvata po strani, kao i mnogo puta do sada. Svako svoju pricu vrti, nitko ne zeli progutati govno, svi su sujetni poprilicno.

Demantirao je HSP na svojim stranicama.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Na Dnevno kazu da je Cirko jucer rekao da se ne pregovara, a da je danas rekao nije to iskljuceno. Dodao bih, Dnevno je onako Index na ko fol desni nacin, pa i ne bih bas vjerovao svemu sto kazu.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    U Zagrebu se Most osipa. Dobili bracni par Raspudic, a cini se da trio infernale na celu stranke prilicno samovoljno donese odluke...
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Ne vjerujem, nakon sto je Most navodno trazio 8 sigurnih mandata, otprilike je jasno da nema nista od nekakve zajednicke liste glavnih igraca iz oporbe.

Svima zinula guzica za saborskim mandatima, a Skoro i njegovi ni sami ne znaju koliko ce uopce mandata uzeti. Opet se desnica precjenjuje, oni samostalno ne mogu prijeci izborni prag a pucaju na neke puste mandate.
    Kao da ce samo ime Miroslav Skoro donijeti toliko. Skorini ako predju 20 mandata, puna saka brade.

Opet je opci interes Hrvata po strani, kao i mnogo puta do sada. Svako svoju pricu vrti, nitko ne zeli progutati govno, svi su sujetni poprilicno.
    Šteta, da je pameti pa da se dogovore za zajednički izlazak na izbore, dobili bi 40 mandata, a onda u Saboru se mogu i rastavit, glavno da uđe 40-ak domoljuba u Sabor.

Supruga mi, nakon nekoliko dana razmišljanja i nećkanja, prihvatila ponudu da se pojavi na Škorinoj listi u Rijeci pa ja više nemam nikakvih dvojbi za koga glasati.

Čirko iz GO veli da nije istina. Eh...Kad bi barem na forumu imali insajdera koji bi nam rekao što je na stvari.
    Upravo pogledao snimku Škore na N1. Kaže da je razgovarao sa Brunom..al' ništa od toga.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Supruga mi, nakon nekoliko dana razmišljanja i nećkanja, prihvatila ponudu da se pojavi na Škorinoj listi u Rijeci pa ja više nemam nikakvih dvojbi za koga glasati.
    Znači ideš za Most?

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Znači ideš za Most?

I ja sam mišljenja da bi Pic mogao za MOST NL glasovati...
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Pauletic je dosta popularan lik, mislim poznat, a koliko on glasova nosi otprilike?

Kakva mu je tezina.

"Hrvatska europarlamentarka Ruža Tomašić bit će jedan od kandidata za Hrvatski sabor na listi Domovinskog pokreta Miroslava Škore."
    “Vjerojatno će me staviti u 10. izbornu jedinicu, gdje, kako, ne znam. Ali ja sam već najavila i rekla točan datum kad odlazim iz EU parlamenta, dakle to je 30. 6. 2021.”, kazala nam je Tomašić za dnevnik.hr.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove