+ Odgovori na temu
Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8 9 10
Prikaz rezultata str. 181/191

Tema: Domovinski pokret

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Penava je odlučio se kandidirati za šefa DP-a. Na obljetnicu rušenja blizanaca u New Yorku je sudjelovao na osnivanju Rotary kluba u Vukovaru
    https://kamenjar.com/ponovno-osnovan...Jbrczd8qrBbU0g
    Rotary je ogranak Masonerije. Za one koji ne znaju šta je masonerija..ovaj australac je to lipo objasnia. Je da uzme 5 sati gledanja ali nakon toga sve postaje puno jasnije..uključujući i ovu "pandemiju"
    https://www.bitchute.com/video/RK4Cl95vlisV/
    Puno sreće Penavi i DP-u. Trebat će im.
    Nikad nisu bili moj izbor a nakon ovog cirkusa sa Škorom ugasila se i najmanja moguća šansa da ikada glasam za njih.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Bila Seka kod Ace.
    Nisam gledala (i inače ne gledam Stankovića) ali su mi moji ukućani prepričali.
    Na pitanje da li je desničarka (koje glupo pitanje; ljevičara neće pitati da li ljevičar) odgovorila je da je konzervativka a ako to znači biti desničar onda je ona desničarka.
    Eto, nije se izmotavala kao Braco.
    Rekla sam ja da ima ona puno više muda nego brat joj.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Ivan Penava postao član Domovinskog pokreta, što znači da bude kandidat za predsjednika na izborima za čelnika stranke i da bude vjerojatno čelnik DP-a.

Po meni, odličan izbor.

Znači Penava vjerojatni budući predsjednik DP.

Ne mislim da je kapacitet ali ajde da vidimo i to.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Znači Penava vjerojatni budući predsjednik DP.

Ne mislim da je kapacitet ali ajde da vidimo i to.
    Prokušan je na Vukovaru, tamo je iznio maestralnu pobjedu, kontra volje Pupovca i Plenkovića i kontra volje Srbije. Ne da ćirilicu, ne da mućke na izborima. Čvrstih domoljubnih načela, preporodio Vukovar. Mislim da se s njim ne može fulati. Nadam se samo da će tu hrabrost pokazati i na državnoj razini, vrlo lako bi mogao postati i premijer ako se postavi na nacionalnoj razini kao i na lokalnoj.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Prokušan je na Vukovaru, tamo je iznio maestralnu pobjedu, kontra volje Pupovca i Plenkovića i kontra volje Srbije. Ne da ćirilicu, ne da mućke na izborima. Čvrstih domoljubnih načela, preporodio Vukovar. Mislim da se s njim ne može fulati. Nadam se samo da će tu hrabrost pokazati i na državnoj razini, vrlo lako bi mogao postati i premijer ako se postavi na nacionalnoj razini kao i na lokalnoj.
    Ma daj. Ali je primio Rotarijance. Još se ne može govoriti o preporodu Vukovara dok god ima tkao malo stanovnika.

ne mislim o njemu loše ali jednostavno mi nije taj kapacitet. za lokalnog vođu da ali nacionalnog ne. A i treba vidjeti koliko će ostati čvrst u svojim stavovima.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : Danas at 11:28

Ma daj. Ali je primio Rotarijance. Još se ne može govoriti o preporodu Vukovara dok god ima tkao malo stanovnika.

ne mislim o njemu loše ali jednostavno mi nije taj kapacitet. za lokalnog vođu da ali nacionalnog ne. A i treba vidjeti koliko će ostati čvrst u svojim stavovima.
    Pa kaj da ih je primio, to su poznate humanitarne udruge snobova. Neka i njih.

Je je. Joško čelan je napisao, Lionsi su pioniri, Rotarijanci skojevci a masoni Centralni komitet.

Je je. Joško čelan je napisao, Lionsi su pioniri, Rotarijanci skojevci a masoni Centralni komitet.
    Meni je to prva vijest, koliko sam pratio to su klubovi lokalnih snobova koji skupe neku lovu i onda kupe neki uređaj za bolnicu ili tak nekaj. Možda ovaj vidi marksizam gdje pogleda, tko zna, možda i jesu ćelije soc-komunizma, ali prvi put čujem za to. Znam da se skupe na večeri, daju neku lovu i kupe neku stvar koju podijele. Ali eto, učiš dok si živ.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Meni je to prva vijest, koliko sam pratio to su klubovi lokalnih snobova koji skupe neku lovu i onda kupe neki uređaj za bolnicu ili tak nekaj. Možda ovaj vidi marksizam gdje pogleda, tko zna, možda i jesu ćelije soc-komunizma, ali prvi put čujem za to. Znam da se skupe na večeri, daju neku lovu i kupe neku stvar koju podijele. Ali eto, učiš dok si živ.
    A kako se masoni predstavljaju u svijetu.?? Možda kao humanitarna organizacija?

Nije on htio reći da su ovi komunisti nego je komparirao stupnjevanje..

Ivan Penava je podkapicitiran politicar hercegovackoga podrijetla. Sumnjam da je procitao 10 knjiga u zivotu, s time da ne bih zelio ikoga podcijeniti, posebno ne njega. Njemu Rotarijanci dodju ko neki dobrotvorni, poslovni ljudi--organizatori. BiZmis. Kada bi i bio dovoljno pronicljiv, tesko da bi to negiralo njegovu promucurnost. Penava je, poput ostalih, inkasirao Vukovar i sve vezano za Vukovar. Tragedija je hrvatskog naroda sto su dozvolili obezvrjedivanje svake hrvatske simbolike i sve vrijednosti. U Vukovaru se kupuje ugled, staz (vojni i ini) i tambura se, kao i u ostaloj Hrvatskoj, "tko je veci Hrvat." Sve je zivo ispolitizirano, i hrvatski 'desnicari' su unistili Hrvatsku, nikakovi ljevicari. Prikucani Hrvati..
    '

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove