+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 10 PrviPrvi ... 5 6 7 8 9 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 121/183

Tema: Miroslav Škoro i Domovinski pokret

u hrvatskoj desnicu vode antifašisti, samo neka mi netko pojasni i objasni argumentirano kako ljevičarski izum antifašizam, može biti desnica odnosno forte političke desnice u hrvata ?

kako može nešto što je izašlo iz škole boljševičke revolucije, i karla marxa, postat obrazac desničarkog pokreta i politike ? praktički cijelo djelovanje desnice u hrvata, i u vrijeme Tuđmana polazište traži u antifašizmu, e pa upravo u tome i je problem i dok se toga tzv "desničari" ne otarase, biti ćemo u banani, s bivšim komunjarama i orjunašima i četnicima iznad glave, koji će konstantno srat po našoj državi i našem narodu, zato jer nema nikoga da ta govanca počisti, kao što zoveš odčepljivača septičke jame i usiseš govna, to hrvatskoj treba, jedan dobar usis govana s svih javnih institucija, tzv elite ne mogu biti ljudi koji negiraju hrvatsku i hrvate.

a upravo to je slučaj u hrvata, ne znam zbog čega se ova država uopće i stvarala, ako će služit istima onima kojima je služila do 1991 ? uzaludnost svega što je radio HDZ s Tuđmanom na čelu, se vidi upravo u tome, jer ako su se ljudi borili za ovo što imamo danas, uzalud su se borili, i to je apsolutno svima s mozgom u glavi jasno.

da sam htio milku planinc gledat u zagrebu dok ne krepa, ne bi ni bio da Hrvati imaju državu. uz antifašizam ide i komunizam, pa neka se ovi lažni desničari u hrvatskoj konačno dogovore jesu desničari ili komunisti ? a ne da već 100 godina hrvatima pričaju lovačke priče o tome kako će preko jugoslavije doći do svoje države, i priče kako će preko komunizma riješit se okupatora, ja ne vidim da su se oni riješili okupatora, ja vidim da srbi i komunisti i dalje vladaju hrvatskom, a to je okupacija samo drugačijeg naziva od onog fašističkog, ali je isto okupacija. i preko te okupacije, događa se ovo što se događa u domovinskom pokretu, kome to nije jasno tome puno toga nije jasno.

a što kada ti utemeljitelj države, bulazni bajke o tom antifašizmu, i priča lovačke priče o maršalu, što očekivat od države koju stvori netko takav ? jel možeš očekivat da će služit narodu, pa nije se stvarala ni NDH ni RH da bi služila Paveliću ili Tuđmanu, već hrvatskom narodu, i niejdan od njih dvojice nije važniji od hrvatskog naroda, i tu je crta koja se ne prelazi, pa nismo komunisti da nam je važniji Tito od naroda i države. to neka bude ovim antifašistima lijevima i desnima, oni su ko stvoreni za te igre u kojima se netko divi zlatnom teletu, ja se ne divim zlatnim telcima već konkretnim ljudima koji su na konkretan način doprinjeli kvaliteti mog života, i života mog naroda, njima se mogu divit jer su nečime to i zaslužili, svi ostali su tu da poput kolinde grade svoje karijere, koje su im važnije od sudbine naroda, i sudbine hrvatske države. zato i seru da im je antifašizam kompas, naravno kome je antifašizam kompas, sigurno mu hrvatska nije kompas, to je sigurno jer jedno s drugim ne ide i to je povijest jako lijepo ko učiteljica života pokazala i dokazala, kao što je pokazala da Kolinda i HDZ govnjari svojom politikom nastavljaju jačat velikosrpske i jugoslavenske imperijaliste u hrvatskoj i danas, 3 desetljeća nakon raspada one šugoslavije i države u kojoj Hrvat praktički nije smio reći da je Hrvat da ne završi u nekom zatvoru, ali eto po njima antifašizam nam treba biti okosnica, svima takvima tu državu s takvim poretkom stvari stvorio je antifašizam, što ti kreteni koji se dive tom antifašizmu misle da smo mi svi idioti pa da ne vidimo koliko sličnosti je bilo između tih takozvanih antifašista i fašista, kada su u pitanju hrvati, i odnos prema hrvatskoj državi, to što ste vi bili antifašisti ne znači da ste manje mrzili hrvatsku od fašista, točno tako vas ja gledam jer vi po ničemu niste bili bolji od njih. vi ste zadnji koji ste bili bolji od njih, a povijest je pokazala kako antifašisti operiraju i u vrijeme dok hrvatska gori, bili smo presječeni na tri djela skoro, oni su operirali i huškali protiv hrvatske i hrvata, navijali za naš poraz, i sada će mi ova gamad iz HDZ-a i SDPa komunistički ološ nakon svega toga pričat kako smo mi Hrvati državu stvorili zahvaljujući antifašizmu, e pa nećeš bagro, jer nisu svi Hrvati ovce kako ste vi zamislili i umislili, samo vi klečite po jasenovcu, mene tamo živog dovuć nećete, kao što me živog nećete ni cijepit.

nisu samo Srbi ludi, i ja sam lud, posebno kada me netko pravi ludim kao što to ovi desni antifašisti rade od 1991. jer oni budale kakve već jesu, smatraju da Hrvatska ne bi postojala bez antifašizma, ne budale Hrvatska bi postojala jer ne postiji zbog amerike europe niti antifašizma niti Izraela niti Srbije, postoji zbog Hrvata, a vama kretenima očito to nije jasno ni nakon 35 godina postojanja hrvatske države, zato vam i nije mjesto na čelnim funkcijama ove države, jer niste svijesni jedne tako jednostavne stvari a kamoli ičega drugog, i globalnog sranja koje će se i nama prelomit preko glave, dok vi živite po šumama i gorama i hodate bosi po kamenju i mislite da ste spartanci za hrvatsku. srećom Hrvatska, će imat vrlo brzo izbor kojim putem ići, a taj izbor će biti vrlo jednostavan, ili putevima antifašizma dakle prošlosti, ili putem sadašnjosti i budućnosti, svakom hrvatu je kristlano jasno da je sadašnjost i budućnost važnija od antifašista i njihove antifašističke komunističke prošlosti, a Kolinda je glupačetina za koju mi je izuzetno drago da je izgubila mandat, barem sada imamo vjerodostojnog partizana Milanovića umjesto nje, koji ne skriva tko je i što je, i za razliku od nje ipak nešto i napravi za hrvate.

svim desnim antifašistima, želim da ih lijevi antifašisti čim prije maknu s vlasti. jer ako je izbor između njih i ovih, neka budu ovi, barem onda znam na čemu sam, a ne da mi ovi šatro desni prodaju ljevičarske bajke dok toboež predstavljaju mene i ostale hrvate.

Škoro kao zadnja kukavica sa strane stoji i gleda kako mu se raspada stranka koju je stvarao.
    Kaže da nije otišao iz politike, šta god to značilo; vratit' će se u Sabor ili nešto drugo.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Škorino ponašanje je neobjašnjivo. Čovik ne radi ništa da spasi stranku a radi sve da se stranka raspadne. Ili ga apsolutno nije briga ili ga neko čvrsto drži za muda.
    Torcida old school... 150/200

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Škoro kao zadnja kukavica sa strane stoji i gleda kako mu se raspada stranka koju je stvarao.
    Kaže da nije otišao iz politike, šta god to značilo; vratit' će se u Sabor ili nešto drugo.
    škoro je reko da je antifašist, i on se pridružio "pobjednicima" tako da me Škoro uopće ne zanima, i Hrvati su pobjedili 1990ih, pa je ispalo kao da smo izgubili.

a zbog koga, nego zbog upravo takvih političkih predstasvnika, oni su doveli do toga da partizani i četnici danas luduju po hrvatskoj, kao da je Jugoslavija a ne Hrvatska, nitko drugi nego oni, umjesto što im se stalno dodvoravaju i glume kozmopolite više bi vrijedilo da krenu djelit šamare i lupat cipelom po turu.

ako se moglo nalupat onog hedervarija u saboru, što se ne bi nalupalo i njih ? ovaj narod je postao tragikomedija, to što kod nas prolazi ne bi jedni francuzi trpjeli sekunde

ali hrvati za razliku od francuza, nikada ni nisu bili revolucionaran narod, mi smo revolucionarni samo kada je nož pod grkljanom, dokazano već milion puta u našoj povijesti. a jebeš da prostiš takav narod, kojem treba biti nož pod vratom, da bi reagirao, to je karikatura od naroda a ne narod. narod koji je u pravom smislu riječi narod, se bori za sebe puno prije nego nož dođe pod vrat. ali hrvati uvijek i po stoti put čekaju klanje, i onda ćemo se spašavat i onda ćemo se čupat 5 iza 12. uvijek kasnimo, ne kasne nam samo satovi, kasne nam i mozgovi.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-07-2021 at 05:49

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Škorino ponašanje je neobjašnjivo. Čovik ne radi ništa da spasi stranku a radi sve da se stranka raspadne. Ili ga apsolutno nije briga ili ga neko čvrsto drži za muda.
    A perje leti na sve strane! Ovo je kraj DP i Škorine političke karijere.
    Samo gdje je Bujo? Šta sad kuje i planira?
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

A perje leti na sve strane! Ovo je kraj DP i Škorine političke karijere.
    Samo gdje je Bujo? Šta sad kuje i planira?
    o hrvatima sve govori, da im jedan glazbenik mora vodit politiku.

jer nema nikog drugog, da se angažira ko je normalan, gledam ove naše sportaše u tokyu, i koji pobjeđuju i koji gube, svi s ponosom nastupaju za hrvatsku.

po tome vidiš da su normalni ljudi otišli u sport, i druga zanimanja, a ova najveća gamad tzv antifašisti su se zavukli u politiku i maltretiraju većinu ovog naroda.

uostalom, i narod je djelom kriv kada nije u stanju iskristalizirat svoju političku opciju, i navedenima na izborima onemogućit vlast.

Mađari su bili pod žešćom okupacijom komunizma od nas, Rusi su im bili vlast, i opet su nakon 1990ih isprofilirali normalnu vlast. i nisu imali rat, kao mi, a mi smo imali i rat i onda nismo bili u stanju riješit ove antife već im dajemo vlast u ruke nakon svega.

već skoro 100 godina hrvatsku i hrvate, maltretiraju jedni te isti, ne Srbi Mađari Talijani, već hrvatski izrodi. čemu služe izbori, nego da te i takve izrode ukloniš s vlasti i omogućiš dolazak na vlast nekome tko će radit za tebe ?

ako smo se borili za državu, za to da nam vladaju isti koji su vladali do 1991, onda ne samo da nam ne treba demokracija, već nam ne treba ni država. jer ako se ništa nije promjenilo, a nije, što će nam država ? koja je poanta ove države, što da nosi Hrvatski naziv, i da ga privatiziraju četnici i partizani i da oni imaju više prava i pravo glasa od hrvata, odnosno po njima ustaša, da mi imamo zabranu kretanja po državi, a ovi da slave svoje ustanke i klanja hrvata, a u isto vrijeme će naricat za žrtvama u jasenovcu, a nisu u stanju obić jedno stratište hrvata.

oličenje HDZa i njegove politike je Mesić, eno ga u Srbu danas opet slavi pokolje nad hrvatima, a 1990ih je izigravao ustašu, skupa s Franjom, da bi do kraja 1993 prestali biti ustaše, i počeli igrat na kartu antifašizma jer kao samo pod plaštom antifašizma možemo biti priznati.

nitko ne govori da je HDZ trebao vezati politiku uz NDH i ustaše ili oživljavat nešto vezano s time, ono što je HDZ trebao napravit to je demolirat partizane četnike i orjunaše u hrvastkoj, a to nije napravio jer je lider desnice i HDZa tada bio čovjek koji je i sam bio partizan. pa što je netko očekivao da će Tuđman njih demolirat, kada je s njima ratovo protiv hrvata koji su bili za hrvatsku državu 1940ih.

to najbolje govori koliko su hrvati plitkoumni i naivni, kada misle da će takvi zato jer govore nešto protiv Srba, polučit političkih uspjeh, i na kraju se dogodilo što ? dogodilo se to da je Tuđman antifašizmom sjebo ne samo sebe, već i cijelu hrvatsku, eto i zato me savršeno nije briga što je on pobjedio u ratu, kada je izgubio u miru i nije napravio apsolutno ništa da se stare sinekure vlasti uklone iz javnog života.

on je zagovarao bratstvo jedinstvo hrvata, kao tito bratstvo jedinstvo hrvata i srba, svi znamo da ni jedno od tih bratstava i jedinstava nije polučilo ničim drugim nego krvoprolićem ne možeš ti ujedinit nacionalno i antifašističko čitaj protunacionalno, te hrvatsko i sprsko. tim više je jasno da antifašisti nisu zaslužni za ništa osim za borbu protiv tog nacionalnog, a ne za državu i postojanje iste.

jer po toj njihovoj logici, možemo komotno onda i Srbe predstavit borcima za hrvastku stvar, jer i oni su bili antifašisti, samo što su njihovi ciljevi bili potpuno drugačiji od ovih hrvatskih naivaca od Tuđmana Bobetka i svih ostalih hrvata koji su se pridružili partizanima.

a znamo kako je Hebrang ko Židov završio, a eto tobože Židove ubijaju samo ustaše. a još je bio i partizan. i onda moram slušat Tuđmana o HOSu, Tuđman da je živ pričo bi o Domovinskom pokretu i svim sličnim strankama, HSPu ITD, isto što je pričao o HOS. jer je on antifašist, i to ga u mojim očima diskvalificira od razumnog rasuđivanja u politici, posebno u pogledu hrvatskih političkih problema.

ne možeš ti biti antifašist, i onda imat mozak na mjestu, ni po čemu nije on pametniji od ovih ostalih po tom pitanju, jer kada dozvoliš takvima da ti kreiraju moralnu percepciju, stari moj ti si zaglibio u bunaru, a stepenica za izlaz nema.
    Posljednje uređivanje od LB86 : 27-07-2021 at 23:44

i uz put rečeno, i od moje babe je brat bio u partizanima, tek toliko da se zna što mislim o tome, ali to mi ne kvari uvid o tome što su bili partizani antifašizam, i što je Jugoslavija značila za hrvate.

a Tuđman da se iskreno borio protiv Jugoslavije, odreko bi se antifašizma. kao i svaki drugi normalni hrvat, koji se toga odreko vrlo brzo nakon što je ista uspostavljena, i počela provodit torturu nad Hrvatima za račun Srba.

i usprkos tome svemu, on je branio to do zadnjeg dana svog života, zato jer ne možeš pobjeći od onoga što ti je obilježilo dio života, ali gle čuda Franjo moj život nisu obilježili ni partizani ni antifašizam ni HDZ, moj život je Hrvatska i postoji u mojoj glavi i postojat će i kada svi navedeni nestanu. i kada svi navedeni budu korov, za mene će Hrvatska i Hrvati postojat, ako nigdje drugdje onda u mojoj glavi, jer navedeno u mojoj glavi nema nikakve veze s hrvatima i hrvastkom, kao što nemaju ni četnici srbi talijani mađari austrijanci fašisti antifašisti udbaši kvazi desničari iz HDZ-a i da ne nabrajam dalje.

zbog čega bi Hrvatska i Hrvati bili vezani uz takvo nešto, zato jer je to nešto postojalo u svoje vrijeme ? postojala je i AUgarska, pa me savršeno zaboli ona stvar za istu. kao što me savršeno nije briga za treći rajh u kontekstu njemačke dominacije u europi, ali me zanima treći rajh u sklopu stvaranja NDH. jer činjenično bez njega, ne bi ni te 4 godine imali državu. s nekim moraš stvarati državu, ne vidim zbog čega neki misle da bi s amerikancima ili rusima, hrvatska bila uspješnija ili bolja kao država, nego s nijemcima ili talijanima ? koja je to logika razmišljanja, meni je to presmješno. a daleko od toga da su nam dotični bili iskreni saveznik, nisu, kao što nam danas iskreni saveznik nisu ni amerikanci niti bilo koaj druga europska država i nacija, jer mi saveznike i prijatelje u svijet nemamo. ovisimo sami o sebi, i onda moram slušat kako smo na antifašizmu stvorili državu, jesmo jesmo, ja ne smatram da je fašizam stvorio NDH, već da je samo omogućio da mi imamo ovdje državu, a to ne znači da je ta država fašistička niti da fašistima dugujemo postojanje iste. njima dugujemo samo toliko da su terminirali Kraljevinu, i omogućili postojanje NDH, ali su i jedni i drugi iskoristili želju hrvata za svoje ciljeve, a ne za naše, ali jel to znači da mi ne trebamo se borit za svoju državu, i jel to znači da mi državu smijemo imat samo onda kada netko pobjedi u globalnom ratu ?

po HDZu i Tuđmanu, to ispada upravo tako, ako nismo pobjedili i ako nismo antifašisti, onda ne možemo imat državu, e s takvom tezom i takvim idiotima ja se neću nikada oko ničega složit, posebno ne politički.

Škoro je uništen od HDZ-a i Plenkovića, HDZ sustavno uništava sve što je desnije od njega, i time samo još jednom potvrđuju kakvo je zlo antifašizam za hrvate u političkom smislu. i sve ovo što ja govorim protiv istog, govorim upravo zato jer vidim da sve zlo u političkom smislu za hrvate počinje 1945 s tim antifašizmom, i traje i dan danas, elmiinirava se sve političke hrvate pod krinkom istog, koji veze nemaju ne s ustašama već ni s političkom desnicom, ali imaju veze s time da bi mogli uzet dio kolača ranije navedenim antifašistima, pa se dotični brzo pobrinu da isti nestanu s političke scene. zato za mene ne važi ona smrt fašizmu, već smrt antifašizmu. čim prije u hrvatskoj umre antifašizam, tim prije će se hrvati oslobodit, i zagospodarit svojom državom, s HDZom i antifa ostavštinom Tuđmana i njegovih glasogovornika danas, nikada. ovo govorim ko čovjek kojem je stari i danas vjerni HDZovac, i savršeno me zaboli ona stvar što je meni netko u obitelj, može biti četnik partizan HDZovac SDPovac, ja sam uvijek i jedino Hrvat, na prvom i zadnjem mjestu, i samo tako gledam na politiku kao Hrvat, a ne kao ovca koja navija za neku opciju jer ona pobjeđuje ko partizani 1945e.

Bartulica o stanju u stranci i Vesni Vučemilović; https://vijesti.hrt.hr/hrvatska/bart...juciti-2491066
    Spominju se financijske malverzacije...
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 29-07-2021 at 04:27

Sad sam vec prilicno uvjeren da je ovo subverzivno djelovanje zna se odakle... sad ce ga i lopovom predstaviti, preuzimaju stranku i lagano je eutaniziraju.

Ne mogu reci da nije i zasluzio, Skoro je od pocetka po meni suvise mrljav i nit slan nit sladak, nit vruc nit hladan. Ne mozes ti prijatelju izaci u politiku gdje su ti kandidati u jednoj zupaniji ultra desnicari a u drugoj nekakvi ljevicari iz penzionerske stranke, bjezati od pozicioniranja na politickoj sceni, a znas i sam da ce za tebe glasati samo desni. Suverenisti, recimo tako.

Sam si je pucao u jedno koljeno, sad su mu ovi odrezali obje noge.

Ne bi se sad pravio pametan al početka mi je ta priča bila sumnjiva. Zato nikad i nisam glasao za njih. To jednostavno nije to. Mada su imali i dobrih izjava i poteza ali sve je djelovalo da je to kontrolirano i da će se u jednom trenutku kad se to odluči, to sve "razkontrolirati". Osim kraha njih kao stranke ili pokreta koji se, ajmo reć još nije dogodio, ali vuče prema njemu, potvrdili su onu o nemogućnosti trajanja hrvatske desnice pa jugomediji likuju i rugaju se.

Nit su oni bili desnica ali istina jest desnica glasala za njih.

Način na koji je Škoro dao ostavku budi svaku sumnju i pokazuje koliko je nedorastao političar, ako nije nešto drugo u pitanju a jučerašnji Bartuličin intrevju gdje on govori da nije sve čisto u naslijeđenom stanju u stranci na pitanje novinara o sumnjvim financijama budi dodatnu sumnju. To se ne govori, bar ne odmah na prvu niti se onako daje ostavka.

Jedino ona Škorina sestra kvari "idilu" u rasturanju stranke.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 29-07-2021 at 12:50
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Plenković radi iza kulisa, zafrkan igrač. Tko zna čime je zaprijetio.

Da je samo Plenki, taj ima i tko zna koje strukture iza sebe, mi nemamo pojma.

Odakle je on uopce dosao i tako suvereno preuzeo HDZ i vlast u Hrvatskoj. Da je sam toliko sposoban, nije.

A i vidimo kakve se igre igraju u cijeloj toj prici.

Naravno da aludiram na nekoga izvana, ili da kazemo narodski, tajne sluzbe.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ne bi se sad pravio pametan al početka mi je ta priča bila sumnjiva. Zato nikad i nisam glasao za njih. To jednostavno nije to. Mada su imali i dobrih izjava i poteza ali sve je djelovalo da je to kontrolirano i da će se u jednom trenutku kad se to odluči, to sve "razkontrolirati". Osim kraha njih kao stranke ili pokreta koji se, ajmo reć još nije dogodio, ali vuče prema njemu, potvrdili su onu o nemogućnosti trajanja hrvatske desnice pa jugomediji likuju i rugaju se.

Nit su oni bili desnica ali istina jest desnica glasala za njih.

Način na koji je Škoro dao ostavku budi svaku sumnju i pokazuje koliko je nedorastao političar, ako nije nešto drugo u pitanju a jučerašnji Bartuličin intrevju gdje on govori da nije sve čisto u naslijeđenom stanju u stranci na pitanje novinara o sumnjvim financijama budi dodatnu sumnju. To se ne govori, bar ne odmah na prvu niti se onako daje ostavka.

Jedino ona Škorina sestra kvari "idilu" u rasturanju stranke.
    Ja ću se praviti pametna. Otpočetka nisam vjerovala ni u Škoru ni u DP.
    Bila sam sumnjičava i skeptična i to sam otvoreno govorila pa su me svakako nazivali budući da imam u kući tko je bio oduševljen Škorom i glasao za njega, no ja ne.
    U vrijeme kada Suverenisti ostvaruju solidan rezultat na izborima za EU parlament, NHR ima 5% u anketama, odjednom se u politiku vraća Škoro i odmah dobiva 10% u anketama.
    Ubrzo nakon toga nastaje raskol u NHR-u a zatim se Suverenisti neutraliziraju i marginaliziraju. Zašto? Za čiji račun?
    Slučajno? Ne bi rekla!

I škoro i DP su tko zna čiji projekt i završit' će onako kako su i započeli.

U međuvremenu oglasio se Škoro; najavljuje novi album. Zvat će se Izdajnici i Heroji. https://kamenjar.com/skoro-sada-ne-b...vo-savjetovan/
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 30-07-2021 at 06:52

Nije da vjerujem svemu šta pišu novinari, pogotovo kad su u pitanju lijevi novinari, ali gdje ima dima ima i vatre. https://net.hr/danas/hrvatska/mirosl...d-9e32e38b6047

Ja nisam sumlja u Škorine motive za ulazak u politiku al' mi je brzo postalo jasno da on nije taj koji može nešto napravit. A ovo što prenosi smrdljivi Net.hr ili Nacional sa još smrdljivijeg Indexa...ja sam čuo iz prve ruke da je sve ovo zakuva Žepina trošenjem love sa računa stranke. Inače taj tip je razjeba DP u Rijeci kad je potjerao sve koji su nešto vridili.

Meni je odpočetka njegov ulazak u politiku i njegov nastup izgledao kao neka zajebancija. Tako je i završila bizarnim zajebancijama i bizarnim objašnjenjima.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Oglasio se Dujmović i odrekao Škore. https://kamenjar.com/tihomir-dujmovi...-otisao-skoro/
    U međuvremenu Škoro želi druge povući sa sobom. Vrlo nisko napada neke članove, npr. Bartulicu. Optužuje ga da je neznalica i seksist.
    Nisko, jako nisko. No, nisam ni očekivala ništa drugo od njega.

Oglasio se Dujmović i odrekao Škore. https://kamenjar.com/tihomir-dujmovi...-otisao-skoro/
    U međuvremenu Škoro želi druge povući sa sobom. Vrlo nisko napada neke članove, npr. Bartulicu. Optužuje ga da je neznalica i seksist.
    Nisko, jako nisko. No, nisam ni očekivala ništa drugo od njega.
    Dujmović je uvijek bio protiv Škore pa ga se nije mogao odreći. Bartulica je jebivjetar, "cuck" conzervativac kako bi rekli u Americi. A Škoro je jednostavno nesposoban političar koji nije znao odabrati prave ljude, krive odjebati niti reći pravu stvar u pravom trenutku.

"Miroslav Škoro i dalje se smatra predsjednikom Domovinskog pokreta bez obzira na neopozivu ostavku koju je podnio 20. srpnja. Proizlazi to iz dopisa kojeg je 10. kolovoza na memorandumu stranke poslao Ministarstvu uprave i pravosuđa u kojem se potpisao kao predsjednik Domovinskog pokreta, unatoč tome što je predsjedništvo stranke prihvatilo njegovu ostavku i usprkos činjenici da je Mario Radić od tada v.d. predsjednika Domovinskog pokreta.
    Škoro traži tumačenje oko situacije koja je nastala njegovom ostavkom i kaže kako ”prijava osobe predsjednika političke stranke Domovinski pokret nije u skladu sa Zakonom o političkim strankama niti Statutom stranke”. Navodi kako zakon o političkim strankama ne propisuje kako se prestaje biti predsjednikom stranke već je to prepušteno Statutu. Što, tvrdi Škoro, Statut Domovinskog pokreta niti propisuje niti govori o načinima ili obliku u kojem je to moguće učiniti.
    Škoro dalje u svom podnesku upućenom Ministarstvu uprave i pravosuđa navodi kako Sabor stranke, DP-a bira predsjednika po načelu reciprociteta, te bi isto tijelo trebalo odlučivati i o prestanku funkcije predsjednika, a ono, tvrdi Škoro nije ni zasjedalo niti je u tom smislu donijelo bilo kakvu odluku.
    Potpisao se kao predsjednik stranke
    Dalje, Škoro ukazuje kako Predsjedništvo stranke nema ovlasti mijenjati predsjednika, te tvrdi da odluka o promjeni predsjednike DP-a nije ni bila na dnevnom redu predsjedništvo, niti su je članovi predsjedništva vidjeli odluku da bi je mogli potvrdi
    ti.
    Na kraju Škoro od Ministarstva uprave i pravosuđa traži da odbaci prijedlog za upis promjene predsjednika DP-a, odnosno da odbije upis novog predsjednika stranke iz razloga koje je naveo. Potpisao se imenom i prezimenom i to kao predsjednik Domovinskog pokreta."

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    "Miroslav Škoro i dalje se smatra predsjednikom Domovinskog pokreta bez obzira na neopozivu ostavku koju je podnio 20. srpnja. Proizlazi to iz dopisa kojeg je 10. kolovoza na memorandumu stranke poslao Ministarstvu uprave i pravosuđa u kojem se potpisao kao predsjednik Domovinskog pokreta, unatoč tome što je predsjedništvo stranke prihvatilo njegovu ostavku i usprkos činjenici da je Mario Radić od tada v.d. predsjednika Domovinskog pokreta.
    Škoro traži tumačenje oko situacije koja je nastala njegovom ostavkom i kaže kako ”prijava osobe predsjednika političke stranke Domovinski pokret nije u skladu sa Zakonom o političkim strankama niti Statutom stranke”. Navodi kako zakon o političkim strankama ne propisuje kako se prestaje biti predsjednikom stranke već je to prepušteno Statutu. Što, tvrdi Škoro, Statut Domovinskog pokreta niti propisuje niti govori o načinima ili obliku u kojem je to moguće učiniti.
    Škoro dalje u svom podnesku upućenom Ministarstvu uprave i pravosuđa navodi kako Sabor stranke, DP-a bira predsjednika po načelu reciprociteta, te bi isto tijelo trebalo odlučivati i o prestanku funkcije predsjednika, a ono, tvrdi Škoro nije ni zasjedalo niti je u tom smislu donijelo bilo kakvu odluku.
    Potpisao se kao predsjednik stranke
    Dalje, Škoro ukazuje kako Predsjedništvo stranke nema ovlasti mijenjati predsjednika, te tvrdi da odluka o promjeni predsjednike DP-a nije ni bila na dnevnom redu predsjedništvo, niti su je članovi predsjedništva vidjeli odluku da bi je mogli potvrdi
    ti.
    Na kraju Škoro od Ministarstva uprave i pravosuđa traži da odbaci prijedlog za upis promjene predsjednika DP-a, odnosno da odbije upis novog predsjednika stranke iz razloga koje je naveo. Potpisao se imenom i prezimenom i to kao predsjednik Domovinskog pokreta."
    Škoro se skroz pogubio.
    U međuvremenu odriču ga se svi od Buje do Marijačića; i naravno svi oni kažu da su znali da nije Škoro taj ali eto, svejedno su ga gurali.
    Valjda su bili plaćeni (čitaj Bujo) da ga reklamiraju i dižu u nebesa.

Mislim da je svima jasno da od DP nema ništa i da ono što slijedi je rat na desnici. Možda najgori dosad.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove